Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

אגב גררו, בכלל לא בטוח שהוא לא ישאר על חשבון קוואס. העונה שהוא נתן תחת פטריק ויצחקי הייתה מעולה ואנשים פה שיבצו אותו בכל הרכב אפשרי, הוא היה מדהים והפוטנציאל כן קיים בו.

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

לדעת יגיע רק בלם זר.

נהיה עם יובא, פריצה, סבוריט, פארפה, גראלדש ובלם זר.

לא אמין שישארו באגפים עם חוזז, אלמוג וחילטורים..

1 דקה לפני, קובי השועל said:

לא אמין שישארו באגפים עם חוזז, אלמוג וחילטורים..

סליחה טעות שלי.

קובאס יישאר כנראה וגראלדש ישוחרר - איביץ מת על קנדיל, אם דסה לא יגיע הוא יהיה המגן הפותח לדעתי.

בכל מקרה רואה שמגיע רק זר לעמדת הבלם ולא יגיעו זרים אחרים יותר

9 דקות לפני, הישראלי היפה said:

סליחה טעות שלי.

קובאס יישאר כנראה וגראלדש ישוחרר - איביץ מת על קנדיל, אם דסה לא יגיע הוא יהיה המגן הפותח לדעתי.

בכל מקרה רואה שמגיע רק זר לעמדת הבלם ולא יגיעו זרים אחרים יותר

אם איביץ' יחליט שגררו וקוואס לא מספקים אותו יגיע מישהו אחר. בין אם זה יוני או זר.

24 דקות לפני, קובי השועל said:

אגב גררו, בכלל לא בטוח שהוא לא ישאר על חשבון קוואס. העונה שהוא נתן תחת פטריק ויצחקי הייתה מעולה ואנשים פה שיבצו אותו בכל הרכב אפשרי, הוא היה מדהים והפוטנציאל כן קיים בו.

אני מאוד מאמין בקוואס דווקא בגלל שאיביץ' הצליח לגרום למקביל הישראלי שלו(אלירן עטר) לגלות עניין בכדורגל ועוד לתת תחת בהגנה(כמובן שהכל יחסי בהשוואה נגיד לאצילי של איביץ' שירד להגנה יותר מחלק מהמגנים שלנו אפילו).

יש לא מעט אופציות של בלמים פנויים בלי חוזה.

אם משקללים את דמי העברה שרוצים לשלם על הדני, אפשר לשלם להם חוזה ל2,3 עונות בכסף הזה, ועל שחקנים עם רזומה עשיר.

1 hour ago, אלמוג מלול said:

יש לא מעט אופציות של בלמים פנויים בלי חוזה.

אם משקללים את דמי העברה שרוצים לשלם על הדני, אפשר לשלם להם חוזה ל2,3 עונות בכסף הזה, ועל שחקנים עם רזומה עשיר.

בלם עם ניסיון אירופי ועם נתונים כאלו? קשה מאוד. הבנאדם יהיה בלתי עביר בליגה שלנו, ראית איך הוא נראה?

לפני5 שעות , Raumdeuter said:

אני מאוד מאמין בקוואס דווקא בגלל שאיביץ' הצליח לגרום למקביל הישראלי שלו(אלירן עטר) לגלות עניין בכדורגל ועוד לתת תחת בהגנה(כמובן שהכל יחסי בהשוואה נגיד לאצילי של איביץ' שירד להגנה יותר מחלק מהמגנים שלנו אפילו).

לאלירן עטר יש אגו חיובי בקטע שהוא שונא את הספסל ורוצה לשחק כמה שיותר ולהוביל, אז הוא מוכן לתת תחת בהגנה אם הוא מבין שזאת הדרך היחידה לדשא. קובאס ככה זה נראה אוהב כסף ולשחק רק בשיא האדרנלין מול חיפה או פ.ס.וו, אז הוא נותן אקסטרה מאמץ לפני משחקים גדולים וכשצריך לחדש חוזה. מעבר לזה לא נראה שאכפת לו לשבת בספסל/יציע ושהכסף יזרום לחשבון.

מה שכן, אם הוא מצליח להביא אותו למחויבות שיא ויציבות זה לדעתי השחקן הכי טוב בליגה אחרי זהבי. אני לא אופטימי..

לפני7 שעות , המכבייה said:

הם ידעו וגם הקהל המריע ידע. שהם לא כשירים לעכשיו. מה בדיוק הקטע בלהתבאס מזה עכשיו? אם לא היו מחתימים, היו קוצפים פה באותה מידה. 

תגדיר עכשיו. אין לי בעיה שיגידו שהם החיזוק של ינואר, אבל שייערכו לזה עם חיזוק בהתאם ולא יתנהגו כאילו זה נפל עליהם.

לפני7 שעות , קובי השועל said:

יובנוביץ' זהבי ותורג'מן שחייב להתקדם בהתפתחות שלו זה חוד ברמה הכי גבוהה שיש לליגה הזאת להציע. בלי קשר, מאמין שפריצה בסוף כן ישאר.

הזרים יהיו סבוריט, בלם זר, פארפה, קוואס/כנף זר אחר, יובא ופריצה.

בחלקים גדולים של העונה איביץ' כן ישחק עם שני חלוצים, בעיניי.

אתה לא יודע מתי זהבי יחלים מהפציעה וכמה משחקים ימשוך העונה. מה הלחץ לשחרר את פריצה? צריכים לפנות מקום לזרים? שחררו קודם את גררו, קוואס הפח וג'ראלדש החלש.

מסוכן לשחרר את פריצה לדעתי. 
יש את המונדיאל שיובא כנראה יזומן אליו וזהבי כבר לא ילד ולא ישחק כל משחק 90 דקות.

במידה ועולים לקונפרנס זה יוסיף עוד עומס על השחקנים. ככה שלדעתי אין פה שאלה בכלל ופריצה חייב להיות פה.

באמת נראה לכם שזהבי לא יסיים 90 דקות כל משחק?

עזבו את הגיל, הוא כמו רונאלדו בקטע הזה, דיי לגמור לו את הקריירה, הוא מזיין את הליגה הזאת עד גיל 40 חח

לפני6 שעות , ClinteastwoodFan said:

תגדיר עכשיו. אין לי בעיה שיגידו שהם החיזוק של ינואר, אבל שייערכו לזה עם חיזוק בהתאם ולא יתנהגו כאילו זה נפל עליהם.

מי מתנהג ככה? על מה מדובר? ידוע ששניהם בשיקום. אתה עוד רוצה תעודות ביטוח לרכש במיליוני יורו?

לפני2 שעות , המכבייה said:

מי מתנהג ככה? על מה מדובר? ידוע ששניהם בשיקום. אתה עוד רוצה תעודות ביטוח לרכש במיליוני יורו?

2 שחקני חיזוק משמעותיים שהגיעו פצועים/ מחלימים מפציעה ולא ערכו מחנה אימון חשוב עם הקבוצה, לא מתוכננים לפתוח את העונה, נכון לעכשיו הודיעו 

שיחמיצו את 2 המשחקים הראשונים של העונה ( לדעתי לא סופי ויתכן שיותר מזה) תסכים איתי שזו לא הכנה אידיאלית למועדון שרוצה אליפות. כרגע החיזוק היחיד שזמין זה רק ההולנדי

ככה לא פותחים עונה, מצטער. הלוואי ואני טועה והכל יסתדר בסוף אבל לפי השנתיים האחרונות עולים בי ספקות.

Just now, ClinteastwoodFan said:

2 שחקני חיזוק משמעותיים שהגיעו פצועים/ מחלימים מפציעה ולא ערכו מחנה אימון חשוב עם הקבוצה, לא מתוכננים לפתוח את העונה, נכון לעכשיו הודיעו 

שיחמיצו את 2 המשחקים הראשונים של העונה ( לדעתי לא סופי ויתכן שיותר מזה) תסכים איתי שזו לא הכנה אידיאלית למועדון שרוצה אליפות. כרגע החיזוק היחיד שזמין זה רק ההולנדי

ככה לא פותחים עונה, מצטער. הלוואי ואני טועה והכל יסתדר בסוף אבל לפי השנתיים האחרונות עולים בי ספקות.

העונה עוד לא נפתחה ומוקדם בשביל הסיכומים האלה. הם הוחתמו לשנתיים בהמון כסף. לא הייתי נבהל מדבר שהיה ידוע עוד לפני. הם לא הוחתמו לחודש. מלבד זה, שני השחקנים שהוחתמו, הם חסרי תחליף אמיתי בשוק(ערן זה ערן וניר ביטון פותר בעיה מהותית כישראלי). אם יסתדר או לא, אני לא יודע. מברך על ההשקעה ומקווה שיהיה בסדר. כך היה תמיד. 

בקיצור, פותחים את העונה והמשחקים הראשונים עם אותו סגל כמעט של העונה האחרונה.

אבל, עם שינוי אחד גדול ואול הכי חשוב - עם מאמן גדול

לפני2 שעות , ClinteastwoodFan said:

אז מה רצית שלא יחתימו אותם? מביאים את זהבי וביטון ויש תלונות