Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

2 דקות לפני, elbanana said:

למה גויאגון מיועד לאגף? כי אין לך אף אחד נורמלי שם ויש אינפלציה בעמדה שלו. למה ביטון לבלם? מאותה סיבה בערך (פגשתי אוהדי סלטיק שהתלוננו עליו כבלם ואמרו שהוא לא אמור לשחק בעמדה הזאת). פרץ נראה לי חלוד בנבחרת למרות שזה לא מה שמדאיג אותי.

אין סיבה שמו"מ עם שחקנים טובים שהם בונוס (גם אם ענק) יעכב טיפול בבעיות האמיתיות שלנו? בתיאוריה זה נכון. בינתיים במציאות..

בקבוצה יש אילוצים. גויאגון שיחק בעונה שעברה באגף והיה בסדר גמור, אז גם אם לכאורה יותר נוח לו לשחק כ10 הקבוצה צריכה אותו באגף ושם הוא ישחק. זה קורה בכל העולם. הכל טוב.

אותו דבר לגבי ביטון. יכול להיות שבקישור הוא יהיה יותר טוב, אבל אין בלמים ישראלים טובים בכלל ככה שאתה צריך אותו שם. אם לסלטיק ולנבחרת הוא מספיק כבלם אני בטוח שגם לליגה שלנו הוא יספיק. לא רואה בלם ישראלי יותר טוב ממנו. 

אני לא חושב שפרץ מעכב את החתימה של בלם זר או של שחקן אגף זר. כרגע פשוט לא מצאו שחקן שבונים עליו ושאפשרי להביא אותו לכאן. 

אמרו גם על הסאגה עם זהבי שזה מה שגורם לעיכוב ברכש. הוא חתם לפני כמעט שבועיים והבאנו רק את ביטון ככה שהתאוריה הזאת נפלה.

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בקבוצה יש אילוצים. גויאגון שיחק בעונה שעברה באגף והיה בסדר גמור, אז גם אם לכאורה יותר נוח לו לשחק כ10 הקבוצה צריכה אותו באגף ושם הוא ישחק. זה קורה בכל העולם. הכל טוב.

אותו דבר לגבי ביטון. יכול להיות שבקישור הוא יהיה יותר טוב, אבל אין בלמים ישראלים טובים בכלל ככה שאתה צריך אותו שם. אם לסלטיק ולנבחרת הוא מספיק כבלם אני בטוח שגם לליגה שלנו הוא יספיק. לא רואה בלם ישראלי יותר טוב ממנו. 

אני לא חושב שפרץ מעכב את החתימה של בלם זר או של שחקן אגף זר. כרגע פשוט לא מצאו שחקן שבונים עליו ושאפשרי להביא אותו לכאן. 

אמרו גם על הסאגה עם זהבי שזה מה שגורם לעיכוב ברכש. הוא חתם לפני כמעט שבועיים והבאנו רק את ביטון ככה שהתאוריה הזאת נפלה.

הדברים שאתה רושם מובנים מאליהם. כל מה שרשמתי זה שמה שהיה חסר באופן קריטי לאורך כל עונה שעברה שחקני אגף, בלם ומגן ימני. כרגע זה לא קורה ולא משנה מה הסיבה/תיאוריה. צריך להעביר את כל הפוקוס לשם ולהפסיק להתפזר. אם מחר היה מגיע סוכן ומציע לי את ראדה פריצה בשיאו אז הייתי נכנס איתו למו"מ כי הוא מעל הליגה? ואני דווקא חושב שאם אחרי זהבי השמות שעולים הם ביטון ופרץ זה רק מחזק את מה שרשמתי בהודעה הראשונה - שנראה שמדיניות הרכש שלנו מפוזרת ומתעסקת יותר מידי בהזדמנויות לאיזה דיל ולא במה שבאמת צריך.

3 דקות לפני, elbanana said:

כל מה שרשמתי זה שמה שהיה חסר באופן קריטי לאורך כל עונה שעברה שחקני אגף, בלם ומגן ימני.

קיבלת כבר שחקן אגף אחד ובלם שלא היו בשנה שעברה, אז אנחנו בדרך הנכונה.

4 דקות לפני, elbanana said:

הדברים שאתה רושם מובנים מאליהם. כל מה שרשמתי זה שמה שהיה חסר באופן קריטי לאורך כל עונה שעברה שחקני אגף, בלם ומגן ימני. כרגע זה לא קורה ולא משנה מה הסיבה/תיאוריה. צריך להעביר את כל הפוקוס לשם ולהפסיק להתפזר. אם מחר היה מגיע סוכן ומציע לי את ראדה פריצה בשיאו אז הייתי נכנס איתו למו"מ כי הוא מעל הליגה? ואני דווקא חושב שאם אחרי זהבי השמות שעולים הם ביטון ופרץ זה רק מחזק את מה שרשמתי בהודעה הראשונה - שנראה שמדיניות הרכש שלנו מפוזרת ומתעסקת יותר מידי בהזדמנויות לאיזה דיל ולא במה שבאמת צריך.

לא הבנתי איך ביטון שייך. הוא בלם שמגיע במקום בלטקסה (זה שיפור). היינו חייבים להביא אותו.

פרץ יכול לשדרג אותנו ולכן כדאי להביא אותו אם יש אופציה כזאת. אין לנו שחקן ברמה שלו בקישור.

לצד השם של פרץ שומעים גם שמות כמו הבלם הדני שמנסים להביא ודסה (מגן ימני) אז התיאוריה שלך על מדיניות רכש מפוזרת לא נכונה. 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא הבנתי איך ביטון שייך. הוא בלם שמגיע במקום בלטקסה (זה שיפור). היינו חייבים להביא אותו.

פרץ יכול לשדרג אותנו ולכן כדאי להביא אותו אם יש אופציה כזאת. אין לנו שחקן ברמה שלו בקישור.

לצד השם של פרץ שומעים גם שמות כמו הבלם הדני שמנסים להביא ודסה (מגן ימני) אז התיאוריה שלך על מדיניות רכש מפוזרת לא נכונה. 

כי ביטון הוא לא בלם טבעי הוא פשוט שחקן טוב שהיה פנוי. עדיין אין לי בלם טבעי טוב בסגל. מעבר אליו גם ואן אובריים הוחתם בקישור שזה גם מחזק את מה שאמרתי.

שומעים אבל סיימנו מחנה ומתחילים עוד שניה לשחק וזה עדיין לא קרה. ומצב האגפים שלנו הוא מזעזע לדעתי. נקווה לטוב בקיצור אני זזתי

14 דקות לפני, elbanana said:

כי ביטון הוא לא בלם טבעי הוא פשוט שחקן טוב שהיה פנוי. עדיין אין לי בלם טבעי טוב בסגל. מעבר אליו גם ואן אובריים הוחתם בקישור שזה גם מחזק את מה שאמרתי.

שומעים אבל סיימנו מחנה ומתחילים עוד שניה לשחק וזה עדיין לא קרה. ומצב האגפים שלנו הוא מזעזע לדעתי. נקווה לטוב בקיצור אני זזתי

אבל גם גולדברג לא בלם טבעי וחיפה לקחו איתו אליפות ואנחנו לקחנו אליפות ב31 הפרש עם שרן בלם למרות שהוא לא בלם טבעי. 

הכדורגל היום דינמי, שחקנים כבר לא מקובעים לתפקיד אחד. 

הגדולה שלנו בעונות של איביץ לא הייתה בגלל שחקני הגנה או התקפה גדולים. ניצחנו משחקים, ולא נתנו ליריבה בכלל להגיע להזדמנויות, בזכות קישור חזק ושחקנים שעושים לחץ מטורף. לכן, אני לא כל כך דואג בכלל אם יגיעו שחקנים בעמדות שצריך. השיטת משחק של איביץ והדרישות שלו משחקנים שונות מהליצנים שהיו פה בשנתיים האחרונות ואמורות להספיק מעל או מעבר בליגה, במיוחד עם זהבי ויובנוביץ. שחקן כנף, בלם, או מגן כזה או אחר אולי יעזרו לנו לעשות קפיצת מדרגה באירופה, אבל בליגה ככה או ככה היריבות לא יגעו בכדור. 

לפני5 שעות , המכבייה said:

מצבם של ביטון וזהבי היה ידוע לפני החתימה(שכולם תמכו בה). איך זה יכול לשמש עכשיו כמשהו שלילי? 

אתה מתכוון שבמודע החתימו אותם ללא ידיעה ברורה מתי יחזרו ואפילו אם זה ייקח כמה חודשים?

8 דקות לפני, הישראלי היפה said:

דיווח בקרואטיה: סטיפה פריצה עשוי לחזור לליגה הקרואטית, רייקה היא אחת מבין מספר קבוצות שמועמדות לקלוט אותו

מעולה אבל למכור בתנאי שיסדרו לו חוזה לשנתיים-שלוש. שלא יחזור מקרה הפדופיל ישוב לארץ אחרי חצי שנה לב״ש/חיפה

1 דקה לפני, Double said:

מעולה אבל למכור בתנאי שיסדרו לו חוזה לשנתיים-שלוש. שלא יחזור מקרה הפדופיל ישוב לארץ אחרי חצי שנה לב״ש/חיפה

ונישאר עם חלוץ וחצי , לא אוהב את זה.

Just now, ClinteastwoodFan said:

ונישאר עם חלוץ וחצי , לא אוהב את זה.

בשיטת משחק של איביץ הוא עם חלוץ אחד. אז גם 2 זה יותר מדי

13 דקות לפני, הישראלי היפה said:

דיווח בקרואטיה: סטיפה פריצה עשוי לחזור לליגה הקרואטית, רייקה היא אחת מבין מספר קבוצות שמועמדות לקלוט אותו

לאאאאאאאאאאאאאאאאאא

2 דקות לפני, Double said:

בשיטת משחק של איביץ הוא עם חלוץ אחד. אז גם 2 זה יותר מדי

עד שלא תתברר סופית מצד פציעתו של זהבי לא הייתי מוכר, רק אם הוא בריא לחלוטין, עונה ארוכה לפנינו ומשחקים בכמה מסגרות.

25 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לא מוכר לשום מקום עד שאין הארכת חוזה נוספת(הוא מסיים בתום העונה את החוזה).

לפני2 שעות , ClinteastwoodFan said:

אתה מתכוון שבמודע החתימו אותם ללא ידיעה ברורה מתי יחזרו ואפילו אם זה ייקח כמה חודשים?

הם ידעו וגם הקהל המריע ידע. שהם לא כשירים לעכשיו. מה בדיוק הקטע בלהתבאס מזה עכשיו? אם לא היו מחתימים, היו קוצפים פה באותה מידה. 

13 דקות לפני, הרוסונרי said:

אסור לוותר על פריצה כל עוד לא ברור המצב של זהבי,שלא יקרה מצב שזהבי רבע כשיר, אוסקר יימכר ונישאר רק עם יובנוביץ וחלאיילה

יובנוביץ' זהבי ותורג'מן שחייב להתקדם בהתפתחות שלו זה חוד ברמה הכי גבוהה שיש לליגה הזאת להציע. בלי קשר, מאמין שפריצה בסוף כן ישאר.

הזרים יהיו סבוריט, בלם זר, פארפה, קוואס/כנף זר אחר, יובא ופריצה.

בחלקים גדולים של העונה איביץ' כן ישחק עם שני חלוצים, בעיניי.

1 דקה לפני, קובי השועל said:

יובנוביץ' זהבי ותורג'מן שחייב להתקדם בהתפתחות שלו זה חוד ברמה הכי גבוהה שיש לליגה הזאת להציע. בלי קשר, מאמין שפריצה בסוף כן ישאר.

הזרים יהיו סבוריט, בלם זר, פארפה, קוואס/כנף זר אחר, יובא ופריצה.

לדעת יגיע רק בלם זר.

נהיה עם יובא, פריצה, סבוריט, פארפה, גראלדש ובלם זר.