Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

כשיש לך שחקן ישראלי בכיר באנקר בנבחרת ישראל, שמשחק בליגה טובה מישראל ושלקח אליפויות בליגת העל- צריך לעשות את מה שצריך כדי לצרף אותו לסגל.

מיץ׳ עובד נכון וזה קיץ בטופ 3 ביחד עם קיץ 2012 וקיץ 2018 שעשינו בהם מהפכות בסגלים והשתפרנו משמעותית.

ולגבי שחקני בית וצעירים- דניאל פרץ בהרכב זה לא מובן מאליו, אוסקר גלוך שחקן משמעותי בן 18 לא מובן מאליו וגויאגון בן 21 לא מובן מאליו. 

מזרחי, נידם ושחר שחקני סגל וחלק מהרוטציה (הלוואי ששלושתם יישארו) זה כבר שישה שחקני בית צעירים שלוקחים חלק מהקבוצה הבוגרת וזה המון.

8 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

לא יודע מה אתכם, אני עדיין בשוק שחוזז חתם על חוזה חדש, זה הכניס אותי לדיכאון אפילו, הייתי צריך משהו להירגע, אמיתי עכשיו.

נו אז חתם ביג דיל, אם איביץ' מאמין בו וצריך אותו על מה בדיוק אתה נכמס לדיכאון? בעצם אתה טרול אז מה אני מתפלא.

15 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

לא יודע מה אתכם, אני עדיין בשוק שחוזז חתם על חוזה חדש, זה הכניס אותי לדיכאון אפילו, הייתי צריך משהו להירגע, אמיתי עכשיו.

אין לך על מה להתלונן הקיץ אז בכוח?

46 דקות לפני, קובי השועל said:

נו אז חתם ביג דיל, אם איביץ' מאמין בו וצריך אותו על מה בדיוק אתה נכמס לדיכאון? בעצם אתה טרול אז מה אני מתפלא.

41 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אין לך על מה להתלונן הקיץ אז בכוח?

אתם בשלב ההכחשה חבר'ה, 99 אחוז מהאוהדים לא היו מסוגלים לראות אותו, פתאום כי איביץ' רוצה, אז בסדר, שישאר.

זה הזוי בעיניי, הוא לא יהיה הצלחה, כי הוא שחקן עם קבלת החלטות של ילד בן 12, הייתי מעדיף לראות כל שחקן אחר מקבל את הדקות שלו.

10 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אתם בשלב ההכחשה חבר'ה, 99 אחוז מהאוהדים לא היו מסוגלים לראות אותו, פתאום כי איביץ' רוצה, אז בסדר, שישאר.

זה הזוי בעיניי, הוא לא יהיה הצלחה, כי הוא שחקן עם קבלת החלטות של ילד בן 12, הייתי מעדיף לראות כל שחקן אחר מקבל את הדקות שלו.

ניתן לאוהדים להחליט, הכי טוב. 

16 דקות לפני, הרוסונרי said:

דסה , פרץ, יונתן/כנף זר  , בלם זר 

מה הסיכוי? 

פרץ ויוני לדעתי לא יחזרו.

דסה ובלם זר יגיעו, כנף אולי אם איביץ' יחליט שלא הולכים עם הכבש.

52 דקות לפני, המכבייה said:

ניתן לאוהדים להחליט, הכי טוב. 

בואי ניתן לאוהדים להחליט.

יש משפט בערבית שאומר: ״בואי ניתן לאוהדים להחליט״..

24 דקות לפני, קובי השועל said:

פרץ ויוני לדעתי לא יחזרו.

דסה ובלם זר יגיעו, כנף אולי אם איביץ' יחליט שלא הולכים עם הכבש.

בגלל שקוואס זיין את חיפה במשחק הראשון+ האויב של האויב שלי הוא חבר שלי=> זה לא אומר שהוא כבש רק חברים לארוחה

מזכיר לי את החלוץ הספרדי מהליגה ההולנדית שמנספורד ננעל עליו למרות ששם היה בדיוק ההיפך שהסוכן רצה והמועדון לא 

בכל מקרה דווקא מבאס מאוד 

Just now, Raumdeuter said:

לפחות יודעים שהבעיה הייתה בסוכן ופחות בשחקן עצמו.

מבחינתי יש בעיה גם בשחקן אם הוא רוצה להגיע ולא אומר לסוכן שלו, תסגור את העסקה או שאחליף אותך. בדרך כלל השחקן מעסיק סוכן ולא ההיפך.

אוהב את פרץ אבל אנחנו לא באמת צריכים עוד קשר אמצע כמו שאנחנו לא צריכים עוד חלוץ עכשיו.

בכלל זה נראה שהרכש מתבצע לפי איפה יש הזדמנות לאיזה דיל ולא לפי מה שאנחנו צריכים. 

מה שהיה חסר לנו זה וינגרים, מגן ימין ובלם. בקושי השתפרנו שם. 

1 דקה לפני, elbanana said:

אוהב את פרץ אבל אנחנו לא באמת צריכים עוד קשר אמצע כמו שאנחנו לא צריכים עוד חלוץ עכשיו.

בכלל זה נראה שהרכש מתבצע לפי איפה יש הזדמנות לאיזה דיל ולא לפי מה שאנחנו צריכים. 

מה שהיה חסר לנו זה וינגרים, מגן ימין ובלם. בקושי השתפרנו שם. 

על מה אתה מדבר, אין מאמן שלא היה רוצה את פרץ, שחקן על ישראלי.

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

על מה אתה מדבר, אין מאמן שלא היה רוצה את פרץ, שחקן על ישראלי.

אין ספק. יהיה נחמד אם הוא יבוא וישחררו/ישאילו איזה קשר שניים לשחרר את הפקק (ריקן שהרגע חתם?). הנקודה היא שזה לא מה שאנחנו באמת צריכים. אין לך מגן ימין/וינגר/בלם טבעי טוב אחד בסגל.