Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

לפני4 שעות , itanar said:

היה צפוי שיתנו קלף לנימני על החתמת פארפה.

חושב שאיביץ' יכול להוציא ממנו יותר.

הכי הגיוני

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בעונה שעברה היה לנו באגף שמאל את חוזז/טב״ח/אלמוג. העונה במקום טב״ח קיבלנו את פארפה, זה כבר שדרוג. 

זה שכרגע קוואס וגררו עדיין פה לא אומר שהם ישארו. זה סתם פאניקה קלאסית לאוהדי מכבי. כרגע גם יש 7 זרים למכבי זה אומר שזה ישאר ככה? 

קוואס זה שחקן שמנוגד לכל מה שאיביץ׳ מאמין פה, אתה באמת מאמין שהוא צפה במשחקים מהעונה שעברה ויתן לו להמשיך? אותו איביץ׳ שהעיף את עטר למרות שהיה הכוכב הגדול? אני יודע שהתרגלנו לדמויות שאי אפשר לסמוך עליהם על הקווים, אבל העונה אפשר להירגע. הוא חזר. צריך להזכיר שוב מי זה איביץ׳?

כמו שאמרתי, גררו וקווואס (ולדעתי גם ג׳ראדלש) פה כי עדיין יש להם חוזה. אני מאמין שהעניינים יתחילו לזוז בחזרה מהמחנה, מניח שגררו יושאל וימשיכו לחפש קבוצה לקוואס. כל עוד לא מצאו שחקן אגף ברמה טובה למה לשחרר אותם? הם יוכלו לעזור במוקדמות כמו שוידאר בזמנו נשאר ואז נמכר או כמו שחיכו עם השחרור של אורלנדו סה למרות שלא בנו עליו. 

אם נסיים את החלון עם השחקנים האלה באגף אני לגמרי אסכים איתך וזה יהיה רע מאוד. אבל יש עוד חודשיים לשנות את זה, אפשר להוריד פאניקה.

לא פאניקה, ממש לא.

אכזבה בעיקר כתוצאה מהחתמת חוזז.

נראה מה יהיה עד פתיחת הליגה

לי יש הרגשה שקובאס נשאר

לפני3 שעות , המכבייה said:

התמונה בגדול היא כזאת- הבאת זהבי ואיביץ משמעותה- הווה ורק הווה. גם השמות האחרים המדוברים מראים את הכיוון. אי אפשר כבר למכור לאיביץ את הפייר פליי. הוא במקום אחר מבחינת השאיפות והקאריירה שלו. זוהי שנה קריטית גם עבורו ובוודאי עבור המורשת של זהבי. הכל מוקרב(כולל צעירים ותקציב גדול) למען אליפות כאן ועכשיו. אז החתמת חוזז, היא חלק קטנטן מזה. אני סקפטי נגד פרוייקטים קצרים כאלה ומנסיוני הם לא מסתיימים בדרך כלל טוב. אם אתם מבסוטים עד עכשיו(ואתם מבסוטים), אז חוזז הוא מחיר קטן לשלם. 

אני לא מסכים עם הפיצול הזה. אפשר לדאוג גם לטווח קצר וגם לטווח ארוך בו זמנית. לא כל פעם שמשחקים עם שחקן צעיר שכר הלימוד כל כך גבוה. על כל עמדה מחזיקים יותר משחקן אחד, אפשר להחזיק גם שחקנים מוכחים וגם צעירים עם פוטנציאל למעבר. חוזז הוא לא זה ולא זה.

הוא לא שחקן כזה גרוע אבל בטח שלא שחקן מתאים למכבי ואין לי שום אמונה שהוא יכול לבצע קפיצת מדרגה משמעותית.

למרות כל האמור, מסכים שחוזז הוא מחיר קטן לשלם. בכל מקרה, לא הוא מכריע אם ניקח אליפות או לא.

אשכרה עשינו טובה לחוזז.

קראתי כתבה שהוא לא מצא אף קבוצה שתשלם לו את מה שמכבי הציעה, אז "התפשר"

סוג של עקיצה בידיעת מכבי, הזייה חח

בחייאת, תריצו שחקן אחר על העמדה שלו, מישהו צעיר עם עתיד, שסביר להניח יתרום יותר ממנו.

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

אי אפשר למכור את גררו לאישה קבוצה מבלגיה כמו שעשינו עם המיטשוביצי הזה?

חחחח הקטע שיש לו פוטנציאל, אבל משהו באופי שלו דפוק.

הלוואי יצליחו למכור, אבל גם השאלה יכולה לעשות טוב, לא איבדתי תקווה לגביו.

34 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אשכרה עשינו טובה לחוזז.

קראתי כתבה שהוא לא מצא אף קבוצה שתשלם לו את מה שמכבי הציעה, אז "התפשר"

סוג של עקיצה בידיעת מכבי, הזייה חח

בחייאת, תריצו שחקן אחר על העמדה שלו, מישהו צעיר עם עתיד, שסביר להניח יתרום יותר ממנו.

לפי הפרסומים החוזה שלו הוא באיזור ה 170. זה מדהים איך יצרו שומן מיותר ל 3 שנים. חבל

נימני משדר עכשיו את משחק האימון של חיפה, ואני מצטט: "מכבי הביאה את זהבי ונביטון, תביא בלם וכנף זר, כנראה מביאה את דסה ועוד שחקן ישראלי בכיר מאוד אמור לסגור שם". כנעאן? מעניין מי זה השחקן הנוסף שהוא מדבר עליו

6 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

נימני משדר עכשיו את משחק האימון של חיפה, ואני מצטט: "מכבי הביאה את זהבי ונביטון, תביא בלם וכנף זר, כנראה מביאה את דסה ועוד שחקן ישראלי בכיר מאוד אמור לסגור שם". כנעאן? מעניין מי זה השחקן הנוסף שהוא מדבר עליו

דפרץ

הסתייג מפרץ, לא נשמע שזה הוא. השדר ממש שאל אותו עליו ודווקא אז הוא הסתייג ואמר שיש לדפרץ הצעות מחול ולא בטוח שהוא רוצה בכלל לחזור

40 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

מחטף על סולומון

52 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

יש וולקאם?

20220705_194818.jpg