Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

9 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מאכזב החוזה החדש לחוזז.

כמו שזה נראה, עם כל החיזוק שהגיע, שאנחנו נשארים עם אותם שחקני אגף של העונה האחרונה -זה רע מאוד.

לא שומע שמשחררים את קובאס, את אלמוג, משאירים את חוזז.

רואים שמחפשים בלם, רוצם את דסה ופרץ, אבל שוב מילה או ידיעה שמחפשים שחקן אגף, עכשיו גם באה ההחתמה של חוזז.

חבל, שנתיים כבר שאין לנו שחקני אגף וראינו שבלי זה זה לא הולך.

עוד לא נגמר החלון. מאמין ומקווה שנביא עוד זר לאגף בנוסף לפארפה שהצטרף. אין שם של שחקן כזה בתקשורת, אבל כן מדווחים שמחפשים. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

אולי שום צעיר לא תפס את עיניו של איביץ כנראה. ואני לא בטוח שמתוך מבחר המושאלים, יש שם בכלל שחקן קו ימין טבעי(על פי רז אמיר, אין לנו אחד כזה בכל הסגל המורחב). 

לא התכוונתי בהכרח לכנף ימין, יש עוד תפקידים שהייתי שמח להוסיף צעיר לסגל במקום חוזז החלש.

51 דקות לפני, המכבייה said:

התמונה בגדול היא כזאת- הבאת זהבי ואיביץ משמעותה- הווה ורק הווה. גם השמות האחרים המדוברים מראים את הכיוון. אי אפשר כבר למכור לאיביץ את הפייר פליי. הוא במקום אחר מבחינת השאיפות והקאריירה שלו. זוהי שנה קריטית גם עבורו ובוודאי עבור המורשת של זהבי. הכל מוקרב(כולל צעירים ותקציב גדול) למען אליפות כאן ועכשיו. אז החתמת חוזז, היא חלק קטנטן מזה. אני סקפטי נגד פרוייקטים קצרים כאלה ומנסיוני הם לא מסתיימים בדרך כלל טוב. אם אתם מבסוטים עד עכשיו(ואתם מבסוטים), אז חוזז הוא מחיר קטן לשלם. 

היום בבוקר העלתי את השאלה הזאת מה יקרה עוד שנתיים, מזכיר קצת את הפרויקט של בב"ש עונה שעברה רק במימדים הרבה יותר גדולים

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

עוד לא נגמר החלון. מאמין ומקווה שנביא עוד זר לאגף בנוסף לפארפה שהצטרף. אין שם של שחקן כזה בתקשורת, אבל כן מדווחים שמחפשים. 

עוד לא נגמר החלון, אבל אנחנו כבר עם 4 שחקני אגף

קובאס, חוזז, אלמוג, פארפה שגם בא בחשבון לאגף.

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא התכוונתי בהכרח לכנף ימין, יש עוד תפקידים שהייתי שמח להוסיף צעיר לסגל במקום חוזז החלש.

אבל זאת העמדה שלו 

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

היום בבוקר העלתי את השאלה הזאת מה יקרה עוד שנתיים, מזכיר קצת את הפרויקט של בב"ש עונה שעברה רק במימדים הרבה יותר גדולים

יש לנו שחקן אחד מבוגר שבונים עליו וזה זהבי. זה לא קרוב למה שקורה בב״ש.

גם אצל חיפה השחקן הכי חשוב זה שרי והוא גם מבוגר.

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

עוד לא נגמר החלון, אבל אנחנו כבר עם 4 שחקני אגף

קובאס, חוזז, אלמוג, פארפה שגם בא בחשבון לאגף.

לקוואס יש חוזה אז מכבי חייבת לתת לו להתאמן. זה ממש לא אומר שהוא ממשיך. 

אבל זאת העמדה שלו 

יש לנו שחקן אחד מבוגר שבונים עליו וזה זהבי. זה לא קרוב למה שקורה בב״ש.

גם אצל חיפה השחקן הכי חשוב זה שרי והוא גם מבוגר.

לקוואס יש חוזה אז מכבי חייבת לתת לו להתאמן. זה ממש לא אומר שהוא ממשיך. 

אז נניח שמשחררים אותו (לא נראה שזה קורה כרגע), אנחנו עדיין עם חוזז ואלמוג.

6 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

החלטה מעצבנת להשאיר את הדייג הזה חוזז, כוסאמק, לך הביתה יצחקי.

כן כי יצחקי הנחית את חוזז על איביץ'..

אתם לא נורמליים בחיי.

8 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אז נניח שמשחררים אותו (לא נראה שזה קורה כרגע), אנחנו עדיין עם חוזז ואלמוג.

ומי המחליפים של אצילי וחזיזה? צ׳יבוטה והבן של האגודל? זה יותר טוב? 

מי היו המחליפים של יוני ואצילי בתקופה שלהם פה? בדיוק השניים האלה. זה מה שיש לכדורגל פה להציע. אין שחקני אגף ישראלים טובים.

כל עוד פארפה יהיה טוב ונביא עוד זר טוב לאגף ימין נוכל להסתדר.

3 דקות לפני, barak said:

כן כי יצחקי הנחית את חוזז על איביץ'..

אתם לא נורמליים בחיי.

אתה לא יודע איך זה? כשפועלים רע יצחקי אשם וכשפועלים טוב ליצחקי אין קשר.

1 hour ago, המכבייה said:

הכל מוקרב(כולל צעירים)

אני לא מסכים עם זה. עדיין מוקדם מדי, יש הרבה מושאלים וצעירים מוכשרים בסגל שמסתמן שאכן ישארו.

מהמושאלים לדעתי ישארו פארפה, מזרחי ואחד מנידם/שחר. תוסיף לזה את אוסקר, זה הספק יפה מאוד מהאקדמיה בקיץ 1. ויש עוד לא מעט שעדיין בסגל ולא ברור מה יהיה איתם ומה איביץ' רואה מהם באימונים.

אבל, ויכול להיות שזה דעה מאוד לא פופולרית, אני ממש לא אשמח לקבל בחזרה את דור פרץ וגם לא את יוני. זה כבר יהיה קיבעון מחשבתי שאני רוצה שמכבי סוף סוף תיגמל ממנו.

למעט דסה מקווה לא לראות עוד קאמבקים כאלה ואחרים הקיץ, לסגור בלם זר ואולי וינגר זר לימין בהמשך הקיץ וזה הכל. מעבר לזה זה שיגעון מוגזם לדעתי וחזרה לסייקל של טעויות עבר.

ומי המחליפים של אצילי וחזיזה? צ׳יבוטה והבן של האגודל? זה יותר טוב? 

מי היו המחליפים של יוני ואצילי בתקופה שלהם פה? בדיוק השניים האלה. זה מה שיש לכדורגל פה להציע. אין שחקני אגף ישראלים טובים.

כל עוד פארפה יהיה טוב ונביא עוד זר טוב לאגף ימין נוכל להסתדר.

בתקופה של יוני ואצילי היה את ציקו ועטר רוב הזמן.

בשביל להביא עוד זר טוב לאגף ימין צריך לשחרר זר אחר, כשזה יקרה אז נחדש את הדיון.

כרגע המצב דומה לעונה האחרונה, וזה רע.

5 דקות לפני, אקיטה said:

אני לא מסכים עם זה. עדיין מוקדם מדי, יש הרבה מושאלים וצעירים מוכשרים בסגל שמסתמן שאכן ישארו.

מהמושאלים לדעתי ישארו פארפה, מזרחי ואחד מנידם/שחר. תוסיף לזה את אוסקר, זה הספק יפה מאוד מהאקדמיה בקיץ 1. ויש עוד לא מעט שעדיין בסגל ולא ברור מה יהיה איתם ומה איביץ' רואה מהם באימונים.

אבל, ויכול להיות שזה דעה מאוד לא פופולרית, אני ממש לא אשמח לקבל בחזרה את דור פרץ וגם לא את יוני. זה כבר יהיה קיבעון מחשבתי שאני רוצה שמכבי סוף סוף תיגמל ממנו.

למעט דסה מקווה לא לראות עוד קאמבקים כאלה ואחרים הקיץ, לסגור בלם זר ואולי וינגר זר לימין בהמשך הקיץ וזה הכל. מעבר לזה זה שיגעון מוגזם לדעתי וחזרה לסייקל של טעויות עבר.

אני לגמרי מסכים, בטח עם החלק האחרון. הלוואי ושחר ישרוד. 

1 hour ago, nirnir20 said:

ויובאנוביץ' שיכול גם לשחק שם

שטות. יובאנוביץ מתבזבז באגף מעבר לזה שהוא לא שחקן כנף בשום צורה, שחקן של נגיעה שתיים גג.

זה גם מה שהופך אותו לכל כך מיוחד.

17 דקות לפני, הישראלי היפה said:

בתקופה של יוני ואצילי היה את ציקו ועטר רוב הזמן.

בשביל להביא עוד זר טוב לאגף ימין צריך לשחרר זר אחר, כשזה יקרה אז נחדש את הדיון.

כרגע המצב דומה לעונה האחרונה, וזה רע.

זה לא נכון. בעונה השנייה של איביץ׳ צ׳יקו לא שיחק באגף אפילו פעם אחת. עטר שיחק מספר מועט של פעמים ונמחק מהר מאוד ע״י איביץ׳ עד שעזב בינואר. 

אם כבר היה גם את בלקמן כמחליף, לא נראה לי שאתה מתגעגע אליו…

צריך לשחרר זר גם כדי להביא בלם. אתה חושב גם שלא יביאו בלם? 

1 hour ago, yellowcake said:

שטות. יובאנוביץ מתבזבז באגף מעבר לזה שהוא לא שחקן כנף בשום צורה, שחקן של נגיעה שתיים גג.

זה גם מה שהופך אותו לכל כך מיוחד.

יש פה עוד איזה פפ שרוצה להגיד את המובן מאליו ?

אני אמרתי את זה בהקשר של מי אני מעדיף שישחק באגף מאשר חוזז, לא צריך להוציא דברים מהקשרם. 

אני חושב שהכיוון הוא לשחק בלי אגפים. לכן אין לשם חיזוק ומאמין שנפרד גם מקובאס.

נוטה להאמין שמעלה 352 טשרניחובסקי יייאש את הlm. לגבי צד ימין רוצה להאמין שזה יהיה דסה. 

אלמוג חוזז ופארפה יאיישו תחליפים כאשר משנים ל433 באמצע משחק או פתאום איביץ יראה לנכון לעלות ככה במשחקים פחות קריטיים..

לפני3 שעות , הנדון said:

מביך מאוד בשביל יצחקי ההארכת חוזה לחוזז וגם בשביל השחקן שלא הצליח למצוא אפילו הצעה מבני ריינה

זה לא יצחקי 

מכבי ראו שאנחנו שמחים והבינו שאם יבוא רכש חדש אז נקבל את זה כעוד יש 

אבל אם יבאסו אותנו ואז יביאו את הרכש החדש בוווווום

זאת החתמה של מערכת השיווק 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

זה לא נכון. בעונה השנייה של איביץ׳ צ׳יקו לא שיחק באגף אפילו פעם אחת. עטר שיחק מספר מועט של פעמים ונמחק מהר מאוד ע״י איביץ׳ עד שעזב בינואר. 

אם כבר היה גם את בלקמן כמחליף, לא נראה לי שאתה מתגעגע אליו…

צריך לשחרר זר גם כדי להביא בלם. אתה חושב גם שלא יביאו בלם? 

יביאו בלם, זה מה שאני אומר.

שחקן כנף לא נראה באופק שיביאו.

שוב, בגלל שרוב שחקני האגף מעונה הקודמת עדיין פה, גם כל הזרים.

ופארפה וקובאס באגפים זה עדיין לא זה וזה ממש לא טוב.

תן לי שחקנים כמו יוני ואצילי באגפים (כמו שנתת דוגמא) ומקבל באהבה מחליפים כמו חוזז ואלמוג - אבל פה הבעיה, אין לנו שחקנים (גם פותחים) מספיק טובים לאגפים ועדיין אין שיפור מעונה שעברה נכון לעכשיו.

לפני2 שעות , ClinteastwoodFan said:

אבל רוצים פה את פרץ, יוני ודסה. אי אפשר הכל. מכבי קלירלי רוצה כאן ועכשיו(החתמת איביץ וזהבי באה עם מחוייבות לעכשיו, לא לצמיחה ושינוי). נתפלל שיצליח. 

10 דקות לפני, הישראלי היפה said:

יביאו בלם, זה מה שאני אומר.

שחקן כנף לא נראה באופק שיביאו.

שוב, בגלל שרוב שחקני האגף מעונה הקודמת עדיין פה, גם כל הזרים.

ופארפה וקובאס באגפים זה עדיין לא זה וזה ממש לא טוב.

תן לי שחקנים כמו יוני ואצילי באגפים (כמו שנתת דוגמא) ומקבל באהבה מחליפים כמו חוזז ואלמוג - אבל פה הבעיה, אין לנו שחקנים (גם פותחים) מספיק טובים לאגפים ועדיין אין שיפור מעונה שעברה נכון לעכשיו.

בעונה שעברה היה לנו באגף שמאל את חוזז/טב״ח/אלמוג. העונה במקום טב״ח קיבלנו את פארפה, זה כבר שדרוג. 

זה שכרגע קוואס וגררו עדיין פה לא אומר שהם ישארו. זה סתם פאניקה קלאסית לאוהדי מכבי. כרגע גם יש 7 זרים למכבי זה אומר שזה ישאר ככה? 

קוואס זה שחקן שמנוגד לכל מה שאיביץ׳ מאמין פה, אתה באמת מאמין שהוא צפה במשחקים מהעונה שעברה ויתן לו להמשיך? אותו איביץ׳ שהעיף את עטר למרות שהיה הכוכב הגדול? אני יודע שהתרגלנו לדמויות שאי אפשר לסמוך עליהם על הקווים, אבל העונה אפשר להירגע. הוא חזר. צריך להזכיר שוב מי זה איביץ׳?

כמו שאמרתי, גררו וקווואס (ולדעתי גם ג׳ראדלש) פה כי עדיין יש להם חוזה. אני מאמין שהעניינים יתחילו לזוז בחזרה מהמחנה, מניח שגררו יושאל וימשיכו לחפש קבוצה לקוואס. כל עוד לא מצאו שחקן אגף ברמה טובה למה לשחרר אותם? הם יוכלו לעזור במוקדמות כמו שוידאר בזמנו נשאר ואז נמכר או כמו שחיכו עם השחרור של אורלנדו סה למרות שלא בנו עליו. 

אם נסיים את החלון עם השחקנים האלה באגף אני לגמרי אסכים איתך וזה יהיה רע מאוד. אבל יש עוד חודשיים לשנות את זה, אפשר להוריד פאניקה.