Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

לפני2 שעות , snufkin said:

ראית את זסנו במשחקים מלאים? עברת על הסטטיסטיקה? יש לך קטע לזלזל בכל ישראלי שלא במכבי. זסנו פרוספקט מצויין ונתן עונה נהדרת. הוא לא שווב מליונים אבל בטח יותר טוב משמעותית מקנדיל (בטח מקנדיל של העונוצ האחרונות)

לחכות או לא לווינגר זו שאלה של מה יש בשוק. אם יש לך הזדמנות לשים יד על וונגר פסיכי (יובא של הוונגרים) אתה לא תחכה. ואם יש לך בשוק זרים סבירים פלוס, עדיף לחכות.

זה לא זלזול אלא הגיון בשוק של היום. ג'קי לא ירצה שקל וחצי על זסנו.

כמו חמודי כנען, מוכשר ככל שיהיה, אבל לא הגיוני שירכשו אותו כשיש לך את אוסקר ופארפה. 

לשאלתך, כן, ראיתי כמה משחקים של זסנו, לא עשה רושם של עילוי מטורך בלשון המעטה, לא משהו שאין לך בסגל הישראלי כבר עכשיו.

כשאני אומר לחכות, לא אמרתי לעצום עיניים. אם יש לך מצב לצורך העניין שבו טוני וואקמה (סתם דוגמה) זמין כאן ועכשיו לחתום זה סיפור אחר. המציאות מספרת דברים אחרים כרגע. לא מבין את ההגיון לסגור את כל הסגל כולל אופציות שדרוג לפני ששיחקנו בכלל משחק אחד.

כמו שאמרתי, צריך לנשום.

אם היו אומרים לכם שנה שעברה שהעונה ישחקו אצלנו:

- חלוץ מהליגה ההולנדית

- חלוץ מנבחרת סרביה

- בלם מסלטיק

- השחקן המוביל של נבחרת שהגיע לגמר היורו לגיל 19

לא הייתם מאמינים אה

11 דקות לפני, אקיטה said:

כמו חמודי כנען, מוכשר ככל שיהיה, אבל לא הגיוני שירכשו אותו כשיש לך את אוסקר ופארפה. 

לשאלתך, כן, ראיתי כמה משחקים של זסנו, לא עשה רושם של עילוי מטורך בלשון המעטה, לא משהו שאין לך בסגל הישראלי כבר עכשיו.

כשאני אומר לחכות, לא אמרתי לעצום עיניים. אם יש לך מצב לצורך העניין שבו טוני וואקמה (סתם דוגמה) זמין כאן ועכשיו לחתום זה סיפור אחר. המציאות מספרת דברים אחרים כרגע. לא מבין את ההגיון לסגור את כל הסגל כולל אופציות שדרוג לפני ששיחקנו בכלל משחק אחד.

כמו שאמרתי, צריך לנשום.

ממש מסכים. ממש לא צריך לסגור כל עמדה כרגע. רק טוב יכול לצאת מלגלות את ההפתעה הבאה. לתת זמן לדברים לקרות. אני גם לא לחוץ על קיצוני כרגע. 

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

- חלוץ מהליגה ההולנדית

- חלוץ מנבחרת סרביה

- בלם מסלטיק

לא הייתם מאמינים אה

היינו אומרים לאיש הזה ללכת ליעוץ מקצועי בתחום בריאות הנפש.

Just now, פנחס שוף said:

- חלוץ מהליגה ההולנדית

- חלוץ מנבחרת סרביה

- בלם מסלטיק

לא הייתם מאמינים אה

מה זה שווה אם הם לא חלמו לשחק בבלומפילד מילדות... 

נשאר לעשות קופה על גלוך ולהביא בלם זר. אם יפול לידיים דסה אז גם ווינגר זר במקום ג׳רלדש. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

ממש מסכים. ממש לא צריך לסגור כל עמדה כרגע. רק טוב יכול לצאת מלגלות את ההפתעה הבאה. לתת זמן לדברים לקרות. אני גם לא לחוץ על קיצוני כרגע. 

מסכים ואפילו מחזק.

אני מאוד מאמין בגיא מזרחי ובעילאי תומר שיתחרו על עמדת המגן הימני במקום ג'רלדש וקנדיל(האחד תופס משבצת זר והשני פצוע כרוני וכשיחק לא הצדיק את המקום שלו ושניהם במגמת ירידה משמעותית,אחרי הכל גם עם יואב זיו ועומרי בן הרוש לקחנו תארים).

אגב,אני מאוד מאמין בכך שאיביץ' יצליח לגרום לקוואס לגלות עניין בכדורגל(אין לי הסבר מקצועי לזה אלא רק תחושת בטן חיובית ואמונה שהאיש רוצה להיות תחרותי ולשחק כדורגל מקצועני כי הוא יכל להישאר באמירויות/קטאר/סין/יפן/אוסטרליה ולהמשיך לרבוץ ועדיין לקבל שכר יותר גבוה מאשר במכבי). 

1 hour ago, Raumdeuter said:

מסכים ואפילו מחזק.

אני מאוד מאמין בגיא מזרחי ובעילאי תומר שיתחרו על עמדת המגן הימני במקום ג'רלדש וקנדיל(האחד תופס משבצת זר והשני פצוע כרוני וכשיחק לא הצדיק את המקום שלו ושניהם במגמת ירידה משמעותית,אחרי הכל גם עם יואב זיו ועומרי בן הרוש לקחנו תארים).

אגב,אני מאוד מאמין בכך שאיביץ' יצליח לגרום לקוואס לגלות עניין בכדורגל(אין לי הסבר מקצועי לזה אלא רק תחושת בטן חיובית ואמונה שהאיש רוצה להיות תחרותי ולשחק כדורגל מקצועני כי הוא יכל להישאר באמירויות/קטאר/סין/יפן/אוסטרליה ולהמשיך לרבוץ ועדיין לקבל שכר יותר גבוה מאשר במכבי). 

די עם קוואס הזה, פח אשפה של שווארמה.

לפני4 שעות , אקיטה said:

כמו שאמרתי, צריך לנשום.

לא טענתי שזסנו עילוי מטורף, אלא שהוא מגן ימני עם פוטנציאל גדול, שנתן עונה טובה מאוד. ראיתי לא מעט משחקים מלאים שלו, יש לו הרבה כדורגל. סתם לשם השוואה ססטיסטית לגיא מזרחי שאני מניח שאתה מסכים שנתן עונה טובה מאוד בק"ש והוא מגן טוב מאוד:

כדורי רוחב - זסנו 107 , מזרחי 77

מאבקי אוויר - זסנו הצליח ב 21 מתוך 36, מזרחי הצליח ב 36 מתוך 65

חילוצי כדור - זסנו 141, מזרחי 124

תיקולים - זסנו 97 מתוכם 66 מוצלחים, מזרחי 72 מתוכם 43 מוצלחים.

אני חושב ששניהם מגנים צעירים וטובים עם פוטנציאל גדול. בהינתן מצד בו ג'ראלדש לא ממשיך (וכמובן רק בהנחה ודסה לא מגיע), זסנו יכל להיות מצויין לסגל (וטוב מקנדיל שלצערי לא מתאים לרמה) להתחרות עם מזרחי וגם להחלק בדקות כי העונה עמוסה. 

* ושוב אני אומר שהכל כמובן בהנחה והמחיר הגיוני. יש לנו שחקני סגל שמעניינים את ג'קי, אז אחד או שניים מהם שלא בתוכניות בנוסף אולי לסכום לא גבוה.

לגבי שחקן הכנף, מסכים

9 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אין Thank you רשמי? אני עוד מחכה לזה של בלקמן.

צחוק בצד, האמת שמגיע לו. נתן הרבה בקדנציה הראשונה, בשניה הגיע אחרי פציעות שגמרו אותו אבל ראו שניסה... אחלה גבר ואחלה מכביסט

12 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אין Thank you רשמי? אני עוד מחכה לזה של בלקמן.

מה עם בלקמן באמת? לא חתם באף קבוצה מאז שעזב.

זה אולי מוכיח שאין לו חשק יותר לכדורגל, היה אדיש מאוד על המגרש.

1 דקה לפני, שי123 said:

שיהיה לו בהצלחה.

מעדיף לזכור לו את הימים היפים במכבי.

לא ברור איך הוא קיבל חוזה במכבי בשנה שעברה.

באמת לא ברור ? 

1 דקה לפני, שי123 said:

שיהיה לו בהצלחה.

מעדיף לזכור לו את הימים היפים במכבי.

לא ברור איך הוא קיבל חוזה במכבי בשנה שעברה.

לא קיבל

הוארך אוטומטית

עבר 70 אחוז ממסגרת המשחקים

אשכרה התדרדר ללאומית. מסכן האמת הפציעות גמרו אותו. מה שכן זאת הרמה שלו, הזוי כמה הוא שיחק עונה שעברה. 

בכל מקרה זה שבוע חלומי:

ראשון - זהבי

שני - מנויים וריקן

שלישי - פארפה ומיטש

רביעי - ?

חמישי - ניר ביטון + מדים

שישי - בן חיים עוזב

חבל שהשבוע נגמר, בקצב הזה עוד יומיים שלושה היינו סוגרים את הסגל.