Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

לצערי הכתבה על חוגג נראית כמו תחזיקו אותי אחרון לשיפור תנאים לקראת חתימה, זה שהיא מוצגת בONE כתבה ראשית כנראה הסוכן שלו מקושר שם כי אחרת הצעה מרייקה למתן חוזז לא נכנסת לארבעה כתבות ראשונות, דבר שני ישראלים לא הולכים לשחק שם בדר"כ, הוא כנראה רוצה עוד 50 אלף דולר בשביל לחתום במכבי, ניחוש שלי.

52 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לפי ספורט 5 החזיר תשובה שלילית למכבי. זסנו לא טוב יותר מהצעירים שלנו.

קראתי את מה שכתב פשכה. בכללי הוא לא שווה יחס, הוא חסר מושג. בכתבה הזאת הוא רק ממחזר מה שכבר ידוע, "דסה ענה למכבי שהוא עדין מעדיף את אירופה" או משהו כזה. כלום לא השתנה עד שתהיה לדסה הצעה קונקרטית מאירופה אם תהיה.

לדבי זסנו, אני מניח שלא ראית משחקים של אשדוד ולא עברת על הסטטיסטיקה שלו. אני לא יודע אם הוא יותר או פחות טוב ממזרחי, אבל שניהם יכולים להתחרות על החולצה והליגה ארוכה. הוא בטח יותר טוב מקנדיל

3 דקות לפני, snufkin said:

לדבי זסנו, אני מניח שלא ראית משחקים של אשדוד ולא עברת על הסטטיסטיקה שלו. אני לא יודע אם הוא יותר או פחות טוב ממזרחי, אבל שניהם יכולים להתחרות על החולצה והליגה ארוכה. הוא בטח יותר טוב מקנדיל

מהמעט שראיתי ממנו, הוא די שבלוני. ובספק אם הוא שווה את המאמץ מול ג'קי והמחירים שלו.

Just now, Elirandani said:

מהמעט שראיתי ממנו, הוא די שבלוני. ובספק אם הוא שווה את המאמץ מול ג'קי והמחירים שלו.

ראיתי משחקים מלאים שלו. הוא מהיר ויש לו הגבהות מצויינות תוך כדי תנועה, בהגנה סוגר טוב מאוד. אם ג'קי ירצה יותר מאיזה שחקן סגל (גררו כזה) ועוד 300-400 א' אז לא צריך כמובן

19 דקות לפני, אקיטה said:

עילאיי תומר ומופלח שלאעטה נראה לי

בקיצור צריך להביא מבחוץ אם מוותרים על מגן זר. שלאעטה לא יצא למחנה ותומר לא משחק גם בנבחרת הנוער.

התקדמות במשא ומתן בין מכבי ת"א לניר ביטון

כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, הצהובים ממשיכים בניסיונות בניית הסגל לעונה ואחרי שההצעה הראשונה נדחתה, חזרו אל השולחן מול השחקן שעזב את סלטיק

התקדמות במשא ומתן בין מכבי תל אביב לניר ביטון. כפי שפורסם לראשונה ב-ONE עוד בתחילת חודש מאי, הצהובים סימנו את השחקן שעזב בסיום העונה החולפת את סלטיק. באחרונה הייתה התקררות בין הצדדים אחרי שההצעה הראשונה שהונחה לפניו הייתה נמוכה מדי ולעונה אחת, אך המנהל המקצועי ברק יצחקי ממשיך כעת את הניסיונות לצרף את ביטון. 

ביטון בכל אופן מסיים בימים אלה את הליך ההחלמה מהפציעה אשר מנעה ממנו להיות חלק מהסגל של אלון חזן ונבחרת ישראל בשלושת המשחקים שנערכו החודש. ביטון יכול לשחק כבלם אך גם כקשר והוורסטיליות שלו היא משהו שיכול לעזור מאוד לאיביץ’, שכפי שהיה ניתן להבין אתמול ממשחק האימון הראשון שנגמר בהפסד 1:0 לאאכן מהליגה הרביעית בגרמניה, מנסה מספר מערכים עבור הקבוצה. 

במכבי ת”א ממשיכים במקביל לנסות להחתים בלם זר כאשר אחד השמות הבולטים הוא של אנדראס מקסו הדני, קפטן ברונדבי, כאשר הקבוצה על פי דיווחים מוכנה לרדת מהדרישות הכספיות שלה. לשחקן כזכור סעיף שחרור בגובה כ-1.5 מיליון אירו אך הוא גם נכנס לשנת החוזה שלו. 

https://www.one.co.il/Article/21-22/1,1,3,54821/413795.html?ref=hp

כתבה מלאה על כלום

התקרבות

אתה נכנס ולא כתוב מה ההתקרבות בדיוק רק שאנחנו יודעים שמכבי הציעה הצעה ראשונה וביטון דחה אותה נו ו.

אגב בר כהן עבר לבית"ר כמושאל

פירר? לא היתי מביא להם שום שחקן

שנה שעברה שרצינו את זרגרי הם עמדו עם הרגלים האחוריות בסוף העסקה ועכשיו הם מכרו אותו במחיר מציאה לחיפה וגם לא יראו שקל מזה(מתקזז להם על חוב )

4 דקות לפני, erantheking21 said:

כתבה מלאה על כלום

התקרבות

אתה נכנס ולא כתוב מה ההתקרבות בדיוק רק שאנחנו יודעים שמכבי הציעה הצעה ראשונה וביטון דחה אותה נו ו.

אגב בר כהן עבר לבית"ר כמושאל

פירר? לא היתי מביא להם שום שחקן

שנה שעברה שרצינו את זרגרי הם עמדו עם הרגלים האחוריות בסוף העסקה ועכשיו הם מכרו אותו במחיר מציאה לחיפה וגם לא יראו שקל מזה(מתקזז להם על חוב )

רשום שחזרו למשא ומתן משמע כנראה הגישו עוד הצעה

On 23.6.2022 at 18:03, מכביסט לעד said:

שבוע הבא 4 פושים:

מכבי יצאה למחנה אימון, ריקן מאריך חוזה, צפו בסרטון מהיום הראשון במחנה אימון ונקבעה היריבה השלישית שמכבי תשחק נגדה במחנה אימון

תאכל תחת

2 דקות לפני, yellowcake said:

אני ממש לא רגיל לגשם החתמות כמו שמכבי עוברת הקיץ

ממש מירוץ חימוש

בינתיים גם הפועל החתימו יותר