Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

4 דקות לפני, הישראלי היפה said:

ממה שהבנתי, נתונים טובים פרט למהירות.

כמה איטי? בסרטונים (אני יודע שזה לא מדד) הוא לא נראה כלכך איטי. 

אני חושב שיותר חשוב לנו בלם טכני שיודע להניע כדור

54 דקות לפני, yellow&blue said:

בכנפיים יש פארפה ואיילון בלבד.נכון?? פספסתי מישהו?

כיום רק שניהם. כל הצעירים שיכלו לשחק שם לא יצאו למחנה.

36 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

זהבי בריא נותן לנו עוד מימד שכמעט לא היה קיים בשנה האחרונה וזה בעיטות מחוץ לרחבה , מה שיכול לעזור בהגנות צפופות

גם גויאגון, שם כמה יפים העונה

לפני3 שעות , MetaK1d said:

אני לא טענתי שהוא שחקן לא טוב בשום צורה, אני פשוט לא מאמין שזה החתמה שתיהיה גיים צ'נגר,

והתגובה נועדה נטו להראות שהטירוף שהולך פה בפורום כרגע זה סתם בגדר אוויר כי בתאכלס אנחנו רחוקים עדין שנות אור מלסיים את הסגל.

אז במקום להתייחס לסמנטיקה שנרשמה בתור משחק מילים אתה לגמרי מוזמן להתייחס לפואנטה של הטקסט (או שלא) אבל לכתוב דביל... נו בחיאת אתה בן 10...

שמע הגזמת בתגובה מן הסתם ציפית שיגיבו לך ככה
לגבי הסגל החסר ברור שזה עדיין לא טוב ולא הושלם אבל מעבר לזה שאת הקיץ הזה פתחנו על טורבו אנחנו מצליחים להשיג מטרות נשגבות בינתיים

לפני3 שעות , פנחס שוף said:

האפקט של לשחק עם 2 מתוך 3 יהיה מטורף. ההגנות לא ידעו במי להתמקד.

מערך של 2 חלוצים חובה העונה לדעתי

לא מסכים, חייבים לשחק במערך 4 3 3 

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

זה אולי נשמע סקסי, אבל זה פשוט יגרום לקבוצות לעשות בונקר יותר רציני ולשים יותר שחקנים באמצע מה שיגרום לחלוצים שלנו לזוז לצד כדי לקבל כדורים בגלל שאין אגפים כמו שקרה בעונה שעברה. 

לא זוכר פעם שהשיטה הזאת עבדה לקבוצה גדולה בארץ. 

אני לא חושב שתהיה שיטה אחידה לכולם. איביץ' מאמן טקטי ויודע לשנות לפי היריבה. שני חלוצי על ברחבה, זה אומר שאף קבוצה בליגה לא יכולה לפתוח עם שני בלמים מולם כי זה מיסמאץ' לטובת החלוצים. קבוצות יאלצו כנראה לפתוח עם 3 בלמים או 2 אחוריים כשאחד יתופקד נמוך, מה שיתן למכבי יתרון במרכז המגרש. ממרכז המגרש יש לך מספיק יצירתיות כדי לתרגם את היתרון הזה למצבים. יהיו לנו גם שחקנים מצויינים באגפים, גם אם לא כולם ווינגר'ס קלאסים (גויאגון לדוגמא)

1 דקה לפני, snufkin said:

אני לא חושב שתהיה שיטה אחידה לכולם. איביץ' מאמן טקטי ויודע לשנות לפי היריבה. שני חלוצי על ברחבה, זה אומר שאף קבוצה בליגה לא יכולה לפתוח עם שני בלמים מולם כי זה מיסמאץ' לטובת החלוצים. קבוצות יאלצו כנראה לפתוח עם 3 בלמים או 2 אחוריים כשאחד יתופקד נמוך, מה שיתן למכבי יתרון במרכז המגרש. ממרכז המגרש יש לך מספיק יצירתיות כדי לתרגם את היתרון הזה למצבים. יהיו לנו גם שחקנים מצויינים באגפים, גם אם לא כולם ווינגר'ס קלאסים (גויאגון לדוגמא)

הבעיה שבליגה שלנו גם ככה רוב הקבוצות משחקות עם שלושה בלמים נגדנו.

אבל כן, מסכים איתך שאיביץ׳ זה לא מאמן של שיטה אחת. 

6 דקות לפני, Double said:

לא היה דיבור על כנף זר?

אני לא יודע מה נימני שותה... לדעתי חוץ מהשחקנים שהוא מייצג אין לו באמת מושג גדול יותר מכתב ממוצע

פרץ של נימני אז לפחות לגביו יש לו מידע אמין כמובן.

זרים אם דסה מגיע (ודור פרץ לא): פריצה, יובאנוביץ,גויאגון, בלם זר, סבוריט. השישי אמור להיות כנף... אז עדין לא מסתדר שיגיע גם 50/50 זר. אלא אם מכבי באמת מתכוונים למכור את פריצה

42 דקות לפני, snufkin said:

אני לא יודע מה נימני שותה... לדעתי חוץ מהשחקנים שהוא מייצג אין לו באמת מושג גדול יותר מכתב ממוצע

בינתיים הוא פגע עם ערן ואיביץ׳, מעניין מה יקרה עם דסה.

קשה לי להאמין שפרץ יחזור לכאן.

להגיד על נימני שאין לו מושג יותר מכתב ממוצע לא הייתי אומר .. מאז ומתמיד מעורב ומעורבב עם כולם וסוכני שחקנים בפגישות לא מדברים רק על שלהם.

30 דקות לפני, MTA For Ever said:

בינתיים הוא פגע עם ערן ואיביץ׳, מעניין מה יקרה עם דסה.

קשה לי להאמין שפרץ יחזור לכאן.

להגיד על נימני שאין לו מושג יותר מכתב ממוצע לא הייתי אומר .. מאז ומתמיד מעורב ומעורבב עם כולם וסוכני שחקנים בפגישות לא מדברים רק על שלהם.

בחלונות הקודמים הוא זרק הרבה דברים לאוויר, 90% לא קרו אז לא יודע... לגבי פרץ זה מעניין כי הוא הסוכן שלו וכנראה שיש באמת שיח רציני. אם פרץ לא יקבל הצעה באירופה אולי יש סיכוי..

2 דקות לפני, snufkin said:

בחלונות הקודמים הוא זרק הרבה דברים לאוויר, 90% לא קרו אז לא יודע... לגבי פרץ זה מעניין כי הוא הסוכן שלו וכנראה שיש באמת שיח רציני. אם פרץ לא יקבל הצעה באירופה אולי יש סיכוי..

הוא אמר בבירור שפרץ לא יחזור ואני מסכים איתו, לצערי.