Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

8 דקות לפני, Raumdeuter said:

מה שמו למיטש במים שהחלון הזה נראה כמו התגשמות הפנטזיות של כל אוהד מכבי בערך?(בד"כ הוא מאוד סולידי בחלונות).

מיץ' שתה MD מחוזק 

20 דקות לפני, snufkin said:

חלוץ נבחרת סרביה, בלם נבחק דנמרק, השחקן הישראלי הגדול בהיסטוריה (המוזהב), הטאלנט הצעיר הכי מבטיח בעשרים שנה האחרונות

שלמממההה תחזיק אותי

איך אנחנו במדד עבודה נכונה מ1 עד 10

וואי זה כל כך מדהים לקרוא את הנושא הזה...

אני קורא את הפורום המון שנים (יוזר אחר אחר שנעלם לו into the void) ומעולםםםםםםםם, לא היה דיסונסס כזה בין הטרום חלון (יצחקי הורס אותנו / מיץ נטש אותנו), כל כך הרבה דכאון ופסימיות לעומת מה שקורא עכשיו שמרגיש לי שאנשים דלוקים פה על אנדופמינים למינהם....

ובתאכלסססססס, מה קרה עד כה? חתם איביץ, זהבי וואן אוברייטד (כבר בינואר סגר אצלנו) , ושוחרר בן חיים (ריקן וכל זקני השבט אני לא מחשיב)... מעבר לזה בתאכלס לא קרה כלום בחלון הזה.

הדו קוטביות פה is too damn high!

37 דקות לפני, MetaK1d said:

אני קורא את הפורום המון שנים (יוזר אחר אחר שנעלם לו into the void) ומעולםםםםםםםם, לא היה דיסונסס כזה בין הטרום חלון (יצחקי הורס אותנו / מיץ נטש אותנו), כל כך הרבה דכאון ופסימיות לעומת מה שקורא עכשיו שמרגיש לי שאנשים דלוקים פה על אנדופמינים למינהם....

ובתאכלסססססס, מה קרה עד כה? חתם איביץ, זהבי וואן אוברייטד (כבר בינואר סגר אצלנו) , ושוחרר בן חיים (ריקן וכל זקני השבט אני לא מחשיב)... מעבר לזה בתאכלס לא קרה כלום בחלון הזה.

20220629_130410.jpg

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תקרא את התגובה מעליי (בעצם עדיף לך שלא)

אני לא טענתי שהוא שחקן לא טוב בשום צורה, אני פשוט לא מאמין שזה החתמה שתיהיה גיים צ'נגר,

והתגובה נועדה נטו להראות שהטירוף שהולך פה בפורום כרגע זה סתם בגדר אוויר כי בתאכלס אנחנו רחוקים עדין שנות אור מלסיים את הסגל.

אז במקום להתייחס לסמנטיקה שנרשמה בתור משחק מילים אתה לגמרי מוזמן להתייחס לפואנטה של הטקסט (או שלא) אבל לכתוב דביל... נו בחיאת אתה בן 10...

1 דקה לפני, MetaK1d said:

אני לא טענתי שהוא שחקן לא טוב בשום צורה, אני פשוט לא מאמין שזה החתמה שתיהיה גיים צ'נגר,

והתגובה נועדה נטו להראות שהטירוף שהולך פה בפורום כרגע זה סתם בגדר אוויר כי בתאכלס אנחנו רחוקים עדין שנות אור מלסיים את הסגל.

אז במקום להתייחס לסמנטיקה שנרשמה בתור משחק מילים אתה לגמרי מוזמן להתייחס לפואנטה של הטקסט (או שלא) אבל לכתוב דביל... נו בחיאת אתה בן 10...

לכתוב דבר כזה על שחקן שלא ראית אותו משחק דקה זה דביליות. אין לי מילה אחרת לזה ואין לי איך להגיב לזה ברצינות. 

רחוקים שנות אור מלסגור את הסגל? 3-4 שחקנים זה שנות אור? 

כולה הבאנו את זהבי, איביץ׳, שחקן הרכב מהליגה ההולנדית שנחשב ישראלי והארכנו חוזה לאחד הזרים הכי טובים בליגה שנמצא בגיל צעיר מאוד. 

וואלה לא זוכר חלון שעשינו בו יותר כבר בחודש יוני. גם לא ראיתי שהיריבות שלנו עשו יותר. 

1 hour ago, MetaK1d said:

מצחיק שאמרת חתם איביץ זהבי בכזאת מהירות ונונשלנט כאילו יצחקי ומיץ הביאו לנו עגבניות ומלפפונים מהסופר. חתם המאמן הכי גדול שאימן פה והשחקן הכי גדול ששיחק פה וזה כבר עושה את הקיץ הזה לקיץ מדהים. על הואן אוברייטד אני כבר אוותר להגיב.

2 דקות לפני, car.garsia said:

דרך אגב בנוגע לבלם שנראה כמו שובר שיוויון בליגה שלנו, היה פה פעם שחקן דני בישראל? מדינה מרגשת.

דיוויד בוייסן שהיה בחצי ליגת העל.

11 דקות לפני, פנחס שוף said:

האפקט של לשחק עם 2 מתוך 3 יהיה מטורף. ההגנות לא ידעו במי להתמקד.

מערך של 2 חלוצים חובה העונה לדעתי

זה אולי נשמע סקסי, אבל זה פשוט יגרום לקבוצות לעשות בונקר יותר רציני ולשים יותר שחקנים באמצע מה שיגרום לחלוצים שלנו לזוז לצד כדי לקבל כדורים בגלל שאין אגפים כמו שקרה בעונה שעברה. 

לא זוכר פעם שהשיטה הזאת עבדה לקבוצה גדולה בארץ. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה אולי נשמע סקסי, אבל זה פשוט יגרום לקבוצות לעשות בונקר יותר רציני ולשים יותר שחקנים באמצע מה שיגרום לחלוצים שלנו לזוז לצד כדי לקבל כדורים בגלל שאין אגפים כמו שקרה בעונה שעברה. 

סומך על איביץ' (איזה כיף להגיד את זה)

אגב עם ג'ורג'ה ופריצה זה עבד לא רע, לא מושלם אבל הראה את הפוטנציאל

כל מי ששומר על זהבי בגלל ההייפ מקבל את ג'ורג'ה פנוי מול השער...

מעניין למה לא להוטים על ניר ביטון.

תכלס גם אני אף פעם לא הייתי להוט עליו, אבל נראה שאין ברירה.

אין שום בלם ישראלי מבחוץ (או מבית) שישדרג אותנו.

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני חושב שאצל איביץ׳ אנחנו נראה המון שינויים תוך כדי משחק. כמו שראינו ניצוצות של מעבר מקו של 3 ל 4 ובחזרה בעונה האחרונה.

מצב נתון שבו הקישור וההתקפה נראים כך :

גלזר/גולסה, יוריס/גולסה, גבי/אוסקר/פארפה, כנף ימין, זהבי, יובאנוביץ.

על הנייר נראה כמו 433 אבל זהבי ויובא מאוד דינאמיים מבחינת תנועה, כנ״ל גם גבי/פארפה/אוסקר שיכולים למשוך שמאלה ולשחרר את יובה למרכז כאשר ערן עדיין שחקן חופשי שלא מפסיק לזוז.

קצב הגדיר את זהבי כ 9.5 ולא 9.

תמיד ינוע לשטחים המתים מאשר ה 9 הקלאסי.

הקבוצה יכולה להטריף כאן הגנות דווקא בגלל שיש שחקנים ורסטיליים מאוד ומאמן שיודע איך להשתמש בזה. 

אני מזכיר שאיביץ׳ מאוד דוגל בלהתאים את עצמו ליריבות. לא תהיה כאן תבנית משחק אחת וגם לא שתיים.

4 דקות לפני, spurs said:

-להחליף את ג'ראלדש במגן זר אחר

-לצרף את ביטון

- בלם זר 

-לשחרר את קוואס, חוזז ואלמוג

וסיימנו את העבודה

ובכנפיים מה? אלמוג?