Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

צטט

אחרי חזרתו של ערן זהבי למכבי ת"א, ההשלכות מתחילות לצוץ. סוכנם של סטיפה פריצה ואנדראה ג'ראלדש, אסף ואקנין, שוחח היום (שני) עם "חמש באוויר", התייחס לשני מיוצגיו ושפך אור בכל הנוגע לעתידם. 

"מכבי תל אביב תחרוק שיניים ולא תמהר לשחרר את פריצה, למרות שיש לנו הצעות מעבר לים", אמר ואקנין. "מקבוצות אחרות בישראל אני מאמין שזה לא יקרה. מכבי ת"א קובעת, הוא שחקן שלה בשנתיים הקרובות. אני חושב שהוא יישאר, כי שחקן שסיים עם 15 גולים בעונה הראשונה שלו בישראל יכול לשחזר את זה ואפילו להבקיע יותר. יש להם את ערן, יובאנוביץ' ופריצה, זה לא יישמע אובייקטיבי - אבל אני חושב שהוא ראוי להיות ב-11 כי הוא הוכיח את עצמו מול יובאנוביץ'".

עוד אמר על ההיררכיה בין שני החלוצים הזרים: "זה ששמים כסף על שחקנים ונותנים להם עדיפות זה לא בהכרח נכון. אם יש שחקן שמבקיע שערים ועושה את העבודה למה לא לתת לו? כי שילמו על יובאנוביץ' יותר? כרגע בונים עליו ורוצים להשאיר אותו בסגל. לעלות מהספסל? היה לו את זה גם בעונה האחרונה". 

לגבי ההצעות שמונחות על שולחנו של פריצה, אמר סוכן השחקנים: "יש לנו הצעה קונקרטית רשמית מצרפת, מהליגה הראשונה, באזור 1.3 מיליון יורו, והוא עלה 800 אלף יורו למכבי ת"א. סטיפה מאוד אוהב את ישראל ואת הליגה, אם הוא יראה שמראים לו את הדלת כמובן שהוא ייקח את ההצעה. ואם לא זאת, יהיו לו עוד הצעות. בגלל זה אנחנו לא ממהרים, כי אפשר לקבל יותר. אני רואה אותו מסיים את העונה במכבי תל אביב".

עוד הוסיף ואקנין: "אני לא חושב שזה חוסר הערכה, אלא מכבי ת"א שמאוד תחרותית והיא תמיד רוצה להעמיק את הסגל ולעשות רוטציה איפה שאפשר. הם הבינו לאורך כל הדרך שפריצה עונה לדרישות שלהם ומביא מספרים וכן עושה את מה שצריך. היו לא מעט פניות מקבוצות בליגת העל בדרך, אבל הן נענו בשלילה. זה אפילו לא עבר את מפתן הדלת".

לגבי שאר מיוצגיו אמר: "סאבוריט יישאר במכבי תל אביב, ג'ראלדש בסימן שאלה. יש לו חוזה ואמרו לו בדרך לא דרך שהוא לא בתוכניות ושיחפש קבוצה, אז אנחנו מחפשים. הוא לא רוצה להיות כינור שני, אם תהיה הצעה טובה הוא ירצה לשחק. יש ביקוש ואנחנו במו"מ עם קבוצה מפורטוגל ומהליגה השנייה בספרד. זה תלוי בהצעה שתגיע".

1.3 על פריצה נשמע מדהים עם כל החיבה אליו. 

לא יודע באיזה סרט הנשיא והמאמי הלאומית חיים שמישהו ישחרר להם את פריצה.

ג׳ראלדש לא צפוי להישאר ללא קשר לדסה.

12 דקות לפני, avich15 said:

הכל טוב. ריקן לא פרצופן ומניח שהוא גם לא יפגע מלהיות כינור שלישי או רביעי בקישור. יהיה בסדר.

הייתי מעדיף ששחר/נידם יקבלו את ההזדמנות. עכשיו בלעדיהם יש לנו את גלזר, ואן אובריים, גולסה, גבי, ביטון, ריקן וגלוך. 7 שחקנים על 3 עמדות וזה עוד כשאני מתייחס לפארפה כשחקן אגף. 

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

הייתי מעדיף ששחר/נידם יקבלו את ההזדמנות. עכשיו בלעדיהם יש לנו את גלזר, ואן אובריים, גולסה, גבי, ביטון, ריקן וגלוך. 7 שחקנים על 3 עמדות וזה עוד כשאני מתייחס לפארפה כשחקן אגף. 

ריקן לא מפריע לשחר/נידם כי אני מאמין שהתחרות שלהם על ההרכב היא עם גלזר. הוא יכנס ברוטציה אחרי גולסה/ואן אובריים

(לדעתי כמובן)

Just now, avich15 said:

ריקן לא מפריע לשחר/נידם כי אני מאמין שהתחרות שלהם על ההרכב היא עם גלזר. הוא יכנס ברוטציה אחרי גולסה/ואן אובריים

(לדעתי כמובן)

נידם אולי, שחר לא 6. אין לו יכולות הגנתיות מספיק טובות בשביל זה. הוא 8 שיכול לשחק גם כ10.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נידם אולי, שחר לא 6. אין לו יכולות הגנתיות מספיק טובות בשביל זה. הוא 8 שיכול לשחק גם כ10.

כמו גנבים בלילה חיפה והקסקט מנסים לרכוש את זרגרי בשקט , שגולדהאר לא ירגיש ויקלקל להם, הפחד, אוי הפחד, עלובים עכשיו תחזרו לחורים שלכם.

אני בטוח שההגנה תתחזק בבלם ישראלי ובלם זר.

התקפה מטורפת 

קישור עמוס כישרון אבל לא אגרסיבי מספיק.( פרט לגלזר ואולי גולסה הפציע אין קשרים אגרסיבים) שנזדקק לאירופה ומשחקי צמרת.

שוערים התברכנו.

מגינים, שמאל סבוריט ( בהנחה שלא בלם קבוע) הנפלא וימין נצטרך להסתדר עם מזרחי הטוב וקנדיל הפריך , הלוואי שדסה יגיע, גיים צ'יינג'ר.

כנפיים נאדה.

21 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אני בטוח שההגנה תתחזק בבלם ישראלי ובלם זר.

התקפה מטורפת 

קישור עמוס כישרון אבל לא אגרסיבי מספיק.( פרט לגלזר ואולי גולסה הפציע אין קשרים אגרסיבים) שנזדקק לאירופה ומשחקי צמרת.

שוערים התברכנו.

מגינים, שמאל סבוריט ( בהנחה שלא בלם קבוע) הנפלא וימין נצטרך להסתדר עם מזרחי הטוב וקנדיל הפריך , הלוואי שדסה יגיע, גיים צ'יינג'ר.

כנפיים נאדה.

לגבי הפיזיות אני לא דואג. אם איביץ׳ הפך את אצילי לשחקן פיזי הוא יכול לעשות את זה גם לשחקנים אחרים בסגל. 

2 דקות לפני, erantheking21 said:

גררו יצא למחנה?

אין איזה קבוצה ליגה שניה בארה"ב אלבקרקי לוס פיוס ארמנוס שתיקח אותו משהו? יש לו לוק מתאים להיות כוכב שם

הוא שומר על המזוודות במלון.

10 דקות לפני, erantheking21 said:

גררו יצא למחנה?

אין איזה קבוצה ליגה שניה בארה"ב אלבקרקי לוס פיוס ארמנוס שתיקח אותו משהו? יש לו לוק מתאים להיות כוכב שם

יצא לא ברור למה ומה מוצאים בו

1 דקה לפני, EranZeAvi said:

אין סיכוי שג׳ראלדש עוזב ואנחנו נשארים עם קנדיל ומזרחי מגנים

אם אתה רוצה שחקן כנף זר אז כן, אם דסה יגיע זה מושלם.

9 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

ג׳ראלדש חלש, שמח שאיביץ' מבין את זה.

הבחור עם 2-3 בישולים בעונה, בלי גולים, תמיד אמרתי שצריכים שידרוג רציני בעמדה הזאת.

אמת, זר אמור לשדרג משמעותית כמו סבוריט והוא לא כזה.

25 דקות לפני, EranZeAvi said:

אין סיכוי שג׳ראלדש עוזב ואנחנו נשארים עם קנדיל ומזרחי מגנים

גם אני לא רואה את זה קורה.

מניח שאו שמחכים לדסה או שיביאו זר אחר לעמדה הזאת.