Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

קוואס וגררו יצאו כרגע למחנה כי אין משהו יותר טוב אז עד שלא נביא עוד זרים הם ימשיכו. לא אופתע אם אחד מהם גם יפתח במשחק הראשון במוקדמות כי אין עוד שחקני אגף בסגל. 

לגבי ביטון לדעתי צריך להתאבד עליו כי יש לנו שני בלמים חלשים ואנחנו חייבים עוד שניים טובים להרכב. אחד מהם יהיה זר ואני לא רואה ישראלי אחר שאפשר להביא במקום ביטון.

את קוואס אני עוד מבין, חוזה שמן ואין מי דיקח אותו כרגע. לגבי גררו זה מוזר, היה די קל למצוא קבוצה בליגה שתקח אותו בהשאלה, השכר שלו נמוך.

סבוריט, ג'ראלדש, גררו, קובאס, יובאנוביץ, פריצה

אלו הזרים במחנה. אולי בגלל שיש 6 עוד לא הגיע בלם זר?

5 דקות לפני, snufkin said:

את קוואס אני עוד מבין, חוזה שמן ואין מי דיקח אותו כרגע. לגבי גררו זה מוזר, היה די קל למצוא קבוצה בליגה שתקח אותו בהשאלה, השכר שלו נמוך.

יש עוד את פארפה במחנה אז 7 זרים

23 דקות לפני, snufkin said:

אולי רוצים למכור אותו ומחכים לקבל עליו הצעה או שאיביץ׳ החליט לתת לו עוד הזדמנות. 

33 דקות לפני, אקיטה said:

יש עוד את פארפה במחנה אז 7 זרים

טירוף

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אולי רוצים למכור אותו ומחכים לקבל עליו הצעה או שאיביץ׳ החליט לתת לו עוד הזדמנות. 

לא יודע איזו אופציה יותר הזויה...

לפני16 שעות , אקיטה said:

אם יוני מסוגל לתרום לשטף המשחק מאגף ימין אז בסדר גמור. אז לא הבנתי את האובססיה על וינגר "קלאסי" שישחק על הקו. יוני הוא לא כזה בטח לא על אגף ימין.

אופציה למערך עם ווינגרים קלאסי תאפשר גיוון במשחקים שלא הולך דרך האמצע.

על פני זמן זה סוג המערך שהכי הצליח פה גם אצלנו וגם אצל חיפה מה שמסביר את האובססיה.

נגד קבוצות קטנות יהיה לזה ערך גבוה לדעתי.

43 דקות לפני, משה פרימו said:

תגידו פארפה מטריל באינסטגרם? מה זה הסטורי הזה הוא לא במחנה??

מסתבר שלא.

בעיות ויזה מנעו ממנו לטוס 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

:doh:

עוד שחקן אגף פחות. למי עוד היה קטע עם הויזה במכבי? צ׳יקו או גררו?

צ'יקו התעכב איזה חודש בגלל בעיות ויזה

לא יודע אם נכתב כאן או לא, הסוכן של פריצה אמר עכשיו בשידור שיש הצעה קונקרטית בשבילו מקבוצה בליגה הראשונה בצרפת.

הוסיף שבכל מקרה הוא רואה שבסופו של דבר פריצה מסיים את העונה אצלנו. חיפה התעניינה וקיבלה סירוב ממכבי.

2 דקות לפני, שמש צהובה said:

לא יודע אם נכתב כאן או לא, הסוכן של פריצה אמר עכשיו בשידור שיש הצעה קונקרטית בשבילו מקבוצה בליגה הראשונה בצרפת.

הוסיף שבכל מקרה הוא רואה שבסופו של דבר פריצה מסיים את העונה אצלנו.

אם יש לו הצעה מקבוצה בליגה הצרפתית אולי עוד נוכל למכור אותו ולעשות עליו כמה שקלים..

ואז אנחנו נשארים עם זהבי ויובא כחלוצים בסגל שזה רק 2 אם מתעלמים מחלאיילה 

6 דקות לפני, שמש צהובה said:

הוסיף שבכל מקרה הוא רואה שבסופו של דבר פריצה מסיים את העונה אצלנו. חיפה התעניינה וקיבלה סירוב ממכבי.

איפה

5 דקות לפני, שמש צהובה said:

אם הם מוכנים לשלם בסביבות המיליון יורו מוכר ומביא בכסף הזה שחקן לאגף ימין שיודע לשחק גם חלוץ בעת הצורך. 

הוא גם טוען שמכבי פחות או יותר הודיעו לג׳ראדלש שהוא לא בתוכניות ככה שהוא שדסה הוא כן אופציה או שבונים על מזרחי או שמביאים זר אחר במקום.

אוקיי מתבררים הרבה דברים שלא היה לנו מושג לגביהם:

צטט

"מכבי תל אביב תחרוק שיניים ולא תמהר לשחרר את פריצה, למרות שיש לנו הצעות מעבר לים", אמר ואקנין. "מקבוצות אחרות בישראל אני מאמין שזה לא יקרה. מכבי ת"א קובעת, הוא שחקן שלה בשנתיים הקרובות. אני חושב שהוא יישאר, כי שחקן שסיים עם 15 גולים בעונה הראשונה שלו בישראל יכול לשחזר את זה ואפילו להבקיע יותר. יש להם את ערן, יובאנוביץ' ופריצה, זה לא יישמע אובייקטיבי - אבל אני חושב שהוא ראוי להיות ב-11 כי הוא הוכיח את עצמו מול יובאנוביץ'".

"יש לנו הצעה קונקרטית רשמית מצרפת, מהליגה הראשונה, באזור 1.3 מיליון יורו, והוא עלה 800 אלף יורו למכבי ת"א. סטיפה מאוד אוהב את ישראל ואת הליגה, אם הוא יראה שמראים לו את הדלת כמובן שהוא ייקח את ההצעה. ואם לא זאת, יהיו לו עוד הצעות. בגלל זה אנחנו לא ממהרים, כי אפשר לקבל יותר. אני רואה אותו מסיים את העונה במכבי תל אביב".

"סאבוריט יישאר במכבי תל אביב, ג'ראלדש בסימן שאלה. יש לו חוזה ואמרו לו בדרך לא דרך שהוא לא בתוכניות ושיחפש קבוצה, אז אנחנו מחפשים. הוא לא רוצה להיות כינור שני, אם תהיה הצעה טובה הוא ירצה לשחק. יש ביקוש ואנחנו במו"מ עם קבוצה מפורטוגל ומהליגה השנייה בספרד. זה תלוי בהצעה שתגיע".

הצעה של 1.3 מיליון יורו זה רציני. מאמין שאפשר להשיג גם יותר. צריך לשקול את העניין. 

זה לא פורסם באף מקום, אבל לפי הסוכן יש לפריצה חוזה לשנתיים הקרובות ורכשנו אותו ב800 אלף יורו (למרות הפרסומים שהוא הגיע בחינם). מוזר העניין. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ריקן האריך חוזה :doh:

הכל טוב. ריקן לא פרצופן ומניח שהוא גם לא יפגע מלהיות כינור שלישי או רביעי בקישור. יהיה בסדר.