Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה עבד לפרקים עד שלמדו אותנו ואז קיבלנו את יובאנוביץ׳ כל הזמן באגף כי הוא היה צריך לרווח את המשחק וזה היה נראה לא טוב.

ושוב, ג׳ראדלש וסאבוריט לא מגנים שתורמים מספיק התקפית בשביל המערך הזה. אולי אם דסה יבוא יהיה אפשר לחשב מסלול מחדש. 

זה אולי נראה הרכב סקסי ונוצץ , אבל בספק אם בפועל זה יעבוד. בעונה שעברה שיחקנו עם אותו הרכב בדיוק רק סאבוריט בלם במקום ביטון, זאדה מגן, גולסה במקום ואן אובריים, דן ביטון במקום פארפה ופריצה במקום זהבי ובסוף זה לא עבד(אותו הפסד לב״ש בחצי לדוגמא הגיע מהמשחק הזה ומאז קרסטאיץ׳ הפסיק לשחק ככה). אופתע מאוד אם איביץ׳ יבחר לשחק ככה. 

לגבי יובנוביץ' באגף זאת כבר פאשלה של מאמן, ובכל זאת אם תבדוק תראה שבמשחקים שפתחנו ב442 יהלום בסוף ניצחנו, גם אם זה לא היה יפה לעין, כשיובנוביץ' היה באגף זה כשעברנו לשחק 433 אם זה במהלך המשחק או במשחקים אחרים, וזה לא היה טוב. 

המשחק נגד ב"ש אם אני זוכר נכון קרסטיץ' שם את גלוך ממש ליד גלזר והוא היה  ממש גרוע שם כי זאת לא עמדה שהוא משחק. ביטון היה בצד ימין והיה מצוין עד שנפצע, קניקובסקי גם היה טוב בצד שמאל. בגדול היהלום היה טוב, אבל נחלש משמעוטית כשביטון נפצע, ועדיין ה5-0 וה1-1 עם חיפה היו ביהלום בלי ביטון

47 דקות לפני, המכבייה said:

‏אוסקר ופארפה(תחתום כבר). שני הטאלנטים הכי מלהיבים שיש בליגה בטווח הגילאים שלהם. סט הכלים שיכול להיות לאיביץ היום שונה לגמרי ממה שהיה לו לפני שנתיים. ועוד לא דיברנו על ההוא וחבריו הפוטינציאלים להתקפה והעומק בקישור... 

יש לך מושג למה רואים פה רק שחור? 

יש לי תרחיש שיעצבן את רואי השחור, ואולי גם אחרים, מסתכן שיסקלו אותי אבל זה נטו תקווה פיור אופטימיות שאיביץ' מוציא מגררו (במקום פאקינג פריצה, תכינו אבנים) וביטון אגף ימין טוב. ורכש הזרים יהיה 2 בלמים בסופו של דבר ולא ביטון שמסתמן שלא ברור מהי כשירותו ומו"מ תקוע.

בחיי שרואה לזה פוטנציאל, אבל אולי זה סינוור והפרזה ביכולות הקסם של איביץ'.

6 דקות לפני, R24 said:

לגבי יובנוביץ' באגף זאת כבר פאשלה של מאמן, ובכל זאת אם תבדוק תראה שבמשחקים שפתחנו ב442 יהלום בסוף ניצחנו, גם אם זה לא היה יפה לעין, כשיובנוביץ' היה באגף זה כשעברנו לשחק 433 אם זה במהלך המשחק או במשחקים אחרים, וזה לא היה טוב. 

המשחק נגד ב"ש אם אני זוכר נכון קרסטיץ' שם את גלוך ממש ליד גלזר והוא היה  ממש גרוע שם כי זאת לא עמדה שהוא משחק. ביטון היה בצד ימין והיה מצוין עד שנפצע, קניקובסקי גם היה טוב בצד שמאל. בגדול היהלום היה טוב, אבל נחלש משמעוטית כשביטון נפצע, ועדיין ה5-0 וה1-1 עם חיפה היו ביהלום בלי ביטון

יובאנוביץ׳ לא שיחק כשחקן אגף אלא כחלוץ ביהלום, אבל הוא זז הצידה כדי לקבל כדורים כי לא היו לנו שחקנים באגפים והחלוצים לא קיבלו כדורים.

נגד ב״ש בגביע ביטון לא פתח. פתחנו עם גלזר, קניקובסקי, ריקן וגלוך בקישור. 

16 דקות לפני, אקיטה said:

יש לי תרחיש שיעצבן את רואי השחור, ואולי גם אחרים, מסתכן שיסקלו אותי אבל זה נטו תקווה פיור אופטימיות שאיביץ' מוציא מגררו (במקום פאקינג פריצה, תכינו אבנים) וביטון אגף ימין טוב. ורכש הזרים יהיה 2 בלמים בסופו של דבר ולא ביטון שמסתמן שלא ברור מהי כשירותו ומו"מ תקוע.

אבנים.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יובאנוביץ׳ לא שיחק כשחקן אגף אלא כחלוץ ביהלום, אבל הוא זז הצידה כדי לקבל כדורים כי לא היו לנו שחקנים באגפים והחלוצים לא קיבלו כדורים.

נגד ב״ש בגביע ביטון לא פתח. פתחנו עם גלזר, קניקובסקי, ריקן וגלוך בקישור. 

אמרת דן ביטון במקום פארפה, אז עניתי בכלליות שהוא שיחק בימין, שזה לא העמדה של פארפה, לא דיברתי על המשחק נגד ב"ש ספציפית 

לגבי יובאנוביץ': לי זכור שקרסטאיץ' היה מזיז אותו לאגף בסביבות דקה 65, אבל כחלוץ עם פריצה ביהלום הוא היה מעולה וכבש הרבה: בדרבי, צמד נגד נוף הגליל נגד ביתר ועוד צמד בדרבי 5:0.

פינת ההרכבים המשוערים:

גררו, ג'ראלדש וקוואס Out.

זהבי, דסה, בלם זר וכנף זר IN.

הרכב ראשון(3 בלמים במעבר לרביעיה):

דניאל

סאבו זר שרן

כנף זר        יוריס          דסה

גבי        אוסקר

זהבי           יובא

הרכב שני:

דניאל

נחמיאס פיבן שרן

זאדה         גלזר         מזרחי

גולסה      ביטון

פארפה     פריצה

שחקנים נוספים בסגל: תורג'מן, שחר, רויזמן.

לפני1 שעה , אקיטה said:

אבנים? יותר לכיוון של צינוק

גררו על חשבון פריצה זה ברמה של אברבנל

לפני11 שעות , מכביסט לעד said:

יש מגבלת זרים אז צריך לחלק את המשאבים.

אם החלוץ הראשון שלנו הוא שחקן כמו זהבי שמרוויח מיליון יורו והחלוץ השני הוא חלוץ נבחרת סרביה ששילמנו עליו 2 מיליון יורו ומרוויח 400 אלף יורו, לא הגיוני להשאיר חלוץ כמו פריצה כחלוץ שלישי סטייל שוינפלד/בלקמן. לא הגיוני מבחינת המגבלת זרים (אנחנו חייבים זר לאגף), לא הגיוני מבחינת השכר (גם הוא מרוויח באזור ה400 אלף) וגם לא מבחינת השחקן עצמו (הרמה שלו היא הרבה מעל חלוץ שלישי במכבי, הוא פשוט נקלע לסיטואציה). 

חוץ מזה שיש לו חוזה עד לקיץ הבא. הוא בחיים לא יסכים להאריך אם הוא יראה שהוא חלוץ שלישי. 

בקיצור עם כמה שאני באמת אוהב אותו ועם כמה שהוא שחקן נהדר אין ברירה אלא למכור אותו. מאמין אפשר להשיג עליו מיליון יורו ולהשתמש בזה להביא שחקן זר לאגף ימין. 

אני מבין את הנקודה שלך,אבל אני חושב גם על עונה הבאה,לצורך העניין זהבי מגיע ומכרת את פריצה,זהבי בא לעונה ויובא נותן עונה כמו החצי עונה שלו פה ואז נמכר,חזרת ללופ של לחפש חלוץ עונה הבאה.

פריצה צריך להישאר. שימצאו פתרונות.

חובה לפגוע עם ניר ביטון ובלם זר.

הקישור האחורי עדיין פגיע.

אם רוצים 433 חובה גם ווינגר ימין יעיל עם מספרים ומהיר.

נראה לי שלא יהיה מנוס מלתת איזה מיליון שקל על זסנו, לתת לו להתחרות עם גיא מזרחי על העמדה כל העונה ושהטוב ינצח, אם לקנדיל יחזור החשק מתישהו שגם יכנס למאבק.

ככה נוכל לשחרר את ג'ראלדש ולהביא זר במקומו בתפקידים יותר קריטיים

19 דקות לפני, ebibo said:

נראה לי שלא יהיה מנוס מלתת איזה מיליון שקל על זסנו, לתת לו להתחרות עם גיא מזרחי על העמדה כל העונה ושהטוב ינצח, אם לקנדיל יחזור החשק מתישהו שגם יכנס למאבק.

ככה נוכל לשחרר את ג'ראלדש ולהביא זר במקומו בתפקידים יותר קריטיים

לא היה דיבור על זה ששלאעטה שחקן?

למה צריך את זסנו? שניהם באותו גיל פחות או יותר עם אותו כמות הופעות, אחד כבר שייך לך ושיחק קבוע בקבוצה שסיימה בפליאוף עליון והשני יעלה כמה מיליונים ושיחק בקבוצה שנלחמה נגד ירידה.

לפני1 שעה , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אני מבין את הנקודה שלך,אבל אני חושב גם על עונה הבאה,לצורך העניין זהבי מגיע ומכרת את פריצה,זהבי בא לעונה ויובא נותן עונה כמו החצי עונה שלו פה ואז נמכר,חזרת ללופ של לחפש חלוץ עונה הבאה.

ואם לא נרצה למכור את יובא כל כך מהר? זה לא שהחוזה שלו עומד להיגמר. חוץ מזה שגם אם תמכור אותו מהכסף הזה אפשר להביא עוד חלוץ זר ברמה גבוה.

אם זהבי יחתום הוא ימשיך גם בעונה שאחרי ועדיין יהיה חלוץ טוב לליגה. 

לפני1 שעה , itanar said:

פריצה צריך להישאר. שימצאו פתרונות.

חובה לפגוע עם ניר ביטון ובלם זר.

הקישור האחורי עדיין פגיע.

אם רוצים 433 חובה גם ווינגר ימין יעיל עם מספרים ומהיר.

אי אפשר לעשות את כל מה שאמרת ולא למכור את פריצה.

3 דקות לפני, עדו said:

לא היה דיבור על זה ששלאעטה שחקן?

למה צריך את זסנו? שניהם באותו גיל פחות או יותר עם אותו כמות הופעות, אחד כבר שייך לך ושיחק קבוע בקבוצה שסיימה בפליאוף עליון והשני יעלה כמה מיליונים ושיחק בקבוצה שנלחמה נגד ירידה.

וואלה צודק, חשבתי שהוא לא שלנו כבר מסתבר שהוא מושאל, אז להחזיר אותו ולתת לגיא מזרחי לריב איתו לפחות עד ינואר שנראה מה קורה כשייני ופיבן יכולים להיכנס להגנת המולדת אם המצב ממש רע

בגלל פסטיבל זהבי זה עובר מתחת לרדאר אבל זה לא פחות חשוב, טוכמן מדווח ששוב יצחקי מתקשה לסגור עם בלם זר לעונה. הוגשו הצעות ל3-4 בלמים ואף אחד מהם לא קרוב להגיע.

מחנה אימונים אוטוטו ושוב הסגל לא קרוב ללהיות שלם

55 דקות לפני, Davidna said:

אז אחרי כל הדיונים על זהבי גיויגון גלוף פריצה יובא , מה עם איזה בלם להגנה? כרגע אנחנו נסיים כל משחק 5-6

כרגע אנחנו נספוג 10 כל משחק.

יש דיבור חזק שאיתי אריכא יחתום כשוער ראשון וידריך את דניאל פרץ.

:doh:

9 דקות לפני, MTA For Ever said:

כרגע אנחנו נספוג 10 כל משחק.

יש דיבור חזק שאיתי אריכא יחתום כשוער ראשון וידריך את דניאל פרץ.

:doh:

כרגע זה נראה כמו חיפה של בלבול(אחלה התקפה הגנה מזעזעת).