Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

1 hour ago, מכביסט לעד said:

מתי ג׳ורדי הביא זרים מחיפה/ב״ש?

מצויין. חוסך לנו רכש אחד לאגף שמאל.

עכשיו המטרה היא להביא שני בלמים ושחקן אגף ימין זר.

הכל תלוי במספר הזרים. אם ג'ראלדש, פריצה ויובאנוביץ ישארו, בנוסף לבלם זר, סבוריט וגויאגון - אין לנו מקום לעוד אחד. אז או שאיכשהו יצליחו להנחית את יונתן עוד העונה או שיותר סביר (וזה ההימור שלי), איביץ' יסיט שחקן לאגף, מהמר דווקא על גלוך

5 דקות לפני, snufkin said:

הכל תלוי במספר הזרים. אם ג'ראלדש, פריצה ויובאנוביץ ישארו, בנוסף לבלם זר, סבוריט וגויאגון - אין לנו מקום לעוד אחד. אז או שאיכשהו יצליחו להנחית את יונתן עוד העונה או שיותר סביר (וזה ההימור שלי), איביץ' יסיט שחקן לאגף, מהמר דווקא על גלוך

אי אפשר לאלתר בשני האגפים. בשמאל אתה יכול לשים את גויאגון למרות שהוא לא אגף טבעי, אבל לאגף השני חייב להביא שחקן אגף טבעי.

אם יוני חוזר זה אחלה פתרון, אבל קשה לי לראות את זה קורה. לדעתי יוותרו על אחד מג׳ראדלש/פריצה, תלוי בהחלטה של זהבי/דסה. זה הדבר ההגיוני לעשות.

-פריצה--יובה-

------זהבי------

-אוסקר--פראפה-

-----גלזר------
דסה-ביטון-זר-סבוריט

-------פרץ--------

מחליף את דן בגבי אפילו, כי מי צריך גרזן בליגת ג'פניקה. 

4 דקות לפני, Barksdale said:

-פריצה--יובה-

------זהבי------

-אוסקר--פראפה-

-----גלזר------
דסה-ביטון-זר-סבוריט

-------פרץ--------

מחליף את דן בגבי אפילו, כי מי צריך גרזן בליגת ג'פניקה. 

אין קשרי 50/50, חצי מהקבוצה בחצי שלנו וחצי מהקבוצה עושה שמות ליריבה 

11 דקות לפני, דרור שווץ said:

אין קשרי 50/50, חצי מהקבוצה בחצי שלנו וחצי מהקבוצה עושה שמות ליריבה 

הייתי הולך על 3 בלמים, דסה מגן/כנף, פריצה ברוטציה עם זהבי/יובאנוביץ

1-E5-FE04-A-AFE9-4-D90-8523-4-FA431503-E

אם פארפה חותם ויש לנו ככה איתו 5 זרים (פארפה, גראלדש, סבוריט, פריצה ויובא) ומצליחים לשחרר את שאר הזרים, זהבי חותם.

נשאר רק להבא בלם זר, ואם דסה ויונתן כהן חוזרים יש אליפות בהליכה.

6 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

זה היה אחד הפושים האכזריים.

כמה קשה זה להטמיע באפליקציה את האפשרות של לבחור פושים לפי קטגוריות ולא לקבל על כל טורניר פיפא או שטויות דומות?.

Just now, פנחס שוף said:

מה עם רכש של אקס הפועל?

יצחקי לא למדת כלום מג׳ורדי?

תאמין לי שבקטגוריית חיי הלילה הוא הקשיב טוב טוב לג'ורדי(לעומתו יצחקי ילד טוב ירושלים).

הצ'אנס היחיד שדסה יבוא לפה העונה זה אם אשתו תכנס להריון ותתעקש להיות בישראל. מעבר לזה אין לו מה לחפש פה. 

5 דקות לפני, מרגוליס said:

הצ'אנס היחיד שדסה יבוא לפה העונה זה אם אשתו תכנס להריון ותתעקש להיות בישראל. מעבר לזה אין לו מה לחפש פה. 

נו בשביל מה הם נסעו ליוון? עם איך שאשתו נראית לא יקח להם הרבה זמן

צטט

"אני לא רוצה להיכנס לפרטי החוזה. זה שאתמול הייתה פגישה והתקדמות משמעותית זה אומר שההצעה טובה יותר. זה לא אומר כלום, אבל יש התקדמות. הדרישות של איביץ'? בסוף שחקנים שרוצים לעשות קפיצת מדרגה צריכים להוכיח שהם ברמה הזאת, ולכן נאה דורש ונאה מקיים. נתניה לא רלוונטית כי הוא לא שייך אליה. או שישחק במכבי ת"א או בחו"ל".

"אם יבשיל המו"מ הוא יחתום במכבי תל אביב, אם לא יהיו הבנות נחתום במקום אחר. ברור שכל שחקן רוצה להתקדם אחרי עונה טובה, ונעשה את זה במסגרת ההיגיון. צריך לקחת בחשבון הקורונה עוד כאן, גם בישראל ומאמנים לא רוצים לקחת סיכון. מכבי ת"א מדורגת בקונפרנס ויש לה סיכוי גבוה להגיע לבתים. איביץ' רוצה סגל רחב ועמוק כדי לייצר תחרות כי מכבי ת"א לא יכולה להרשות לעצמה לא להיאבק על האליפות. אני מקווה שמאבק האליפות יהיה הרבה יותר משמעותי בשנה הקרובה".

מתן חוזז והאפשרות שיישאר במכבי ת"א: "נכון לכרגע זה לא מתקדם, אבל יש עוד קיץ די ארוך ודברים מתפתחים. כולם רוצים שהכל יסתדר כמה שיותר מהר. יהיו עוד הרבה מאוד תהפוכות. הוא רוצה לצאת לאירופה, אבל לא לכל מקום וכבר פסלנו כמה מקומות. אם יגיע הדבר הנכון הוא יילך, אבל הוא לא פוסל את מכבי ת"א או קבוצה אחרת בארץ".

דניאל פרץ, שקושר למספר קבוצות בחו"ל: "זה שיש התעניינות זה דבר אחד, זה קורה עם הרבה שחקנים ולא מפרסמים. צריך שקבוצות יסכימו ויש קבוצות שלא רוצות למכור אז אין מה להיכנס בכלל למו"מ. ברגע שקבוצה צריכה להוציא 4-5 מיליון יורו היא רוצה שהוא יהיה השוער הראשון שלה".

נמני על השחקנים שלנו שהוא הסוכן שלכם

בקיצור נמני מנסה לזיין אותנו שוב. 

להוציא את פארפה החוצה. להשאיר את חוזז בפנים. 

מאז שהוא פרש הוא מזיין אותנו בכל אופציה שהוא יכול. 

2 דקות לפני, R24 said:

הרגשה שלי חוזז יהיה בב"ש

קשה לי להאמין שהוא יחתום בקבוצה אחרת בארץ כי אז יהיו חייבים לשלם לנו דמי השבחה או משהו כזה וזה יכול לצאת לא מעט.

18 דקות לפני, מרגוליס said:

בקיצור נמני מנסה לזיין אותנו שוב. 

להוציא את פארפה החוצה. להשאיר את חוזז בפנים. 

מאז שהוא פרש הוא מזיין אותנו בכל אופציה שהוא יכול. 

הוא צריך לשרת את השחקנים שהוא מייצג, לא את מכבי.

הבעיה היא שגם שם הוא לא עושה עבודה טובה במיוחד