Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

6 דקות לפני, הילד בן 30 said:

יש לי איזושהי תחושה שאיביץ ישאיר את קוואס וינסה ליישר אותו

שחקן של מצב רוח, אי אפשר ליישר דבר כזה, זה אופי מחורבן של זריקת זין.

52 דקות לפני, דרור שווץ said:

אני כל היום מנסה להבין על איזה סירטון מדובר

אל תטרח

איזה ילד מחוץ למשרדים של מכבי כשהדלתות סגורות עשה סרטון בסגנון ״ ניר ביטון ודהאן נכנסו למשרדים, חתימה היום ״

5 דקות לפני, דיברנו עליו יורם said:

בלטקסה לדעתי בלם מצוין, שיהיה לו בהצלחה

מקווה בשבילו שלא יתייבש על הספסל

חבל על בלטקסה. לדעתי הולך להפציץ, יש לו פוטנציאל גדוח

15 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אני חושב שלפני שזהבי עושה את הבדיקה בברך לא תיהיה שום הודעה

מביא את זהבי גם בלי ברך בלי יד ובלי עין.

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

עוד רכש

נראה לי שנסתפק בזה להיום. מעניין מה יהיה מחר.

זה הרכש היומי. לא יהיה עוד.

מהמר על הארכת חוזה של שרן מחר.

איביץ' לדעתי עוד לא סגור על הסגל הסופי. ברגע שזה יסגר, הכל יזוז- החתמות והארכות חוזים.

אגב, ביטון ממה ששמעתי עוד לא סיים לגמרי עם הפציעה ומכבי רוצים בדיקות קפדניות, לא פשוט הסיפור.

יש משהו שאף אחד לא מדבר עליו.. מיץ' פתח את הכיס הביא צוות אימון חזק, זהבי מגיע וחותם 90% וגם ואן אובריים הגיע וזה עוד הוצאה כספית(של משכורת כי כמובן הוא הגיע בהעברה חופשית וזה מצוין).

אבל לא בטוח שהוא הולך להוציא עוד הרבה כסף על רכש ואני מאוד מקווה שאיביץ' דרש יד חופשית או הסכים על איזה תקציב מוערך שמוקצב לרכש אחרת אנחנו בבעיה קשה.

עוד עניין זה העומק הלא נורמלי שיש לנו בשחקני קישור והחוסר הרציני בשחקני אגף. גולסה ביטון קניקובסקי גלזר ואן אובריים וגלוך זה 6 שחקנים שמשחקים על 3 עמדות.

הימור שלי שביטון וקוואס בדרך החוצה פלוס תקווה גדולה שגלוך לא ייפול בין הכסאות, ומביאים קיצוני זר ואז יש לנו קיצוני זר חדש עם סאבוריט ג'ורג'ה פריצה גראלדש וגררו(רחמנא ליצלן יש מצב אבל שאיביץ' יעשה ממנו שחקן)

עריכה- שכחתי שגם חסר לנו בלם זר אז איזה ישראלי נורמלי אפשר להביא לכנף?או שגררו יעזוב למרות שאני בספק

לפני5 שעות , Bigperetz said:

יש משהו שאף אחד לא מדבר עליו.. מיץ' פתח את הכיס הביא צוות אימון חזק, זהבי מגיע וחותם 90% וגם ואן אובריים הגיע וזה עוד הוצאה כספית(של משכורת כי כמובן הוא הגיע בהעברה חופשית וזה מצוין).

אבל לא בטוח שהוא הולך להוציא עוד הרבה כסף על רכש ואני מאוד מקווה שאיביץ' דרש יד חופשית או הסכים על איזה תקציב מוערך שמוקצב לרכש אחרת אנחנו בבעיה קשה.

עוד עניין זה העומק הלא נורמלי שיש לנו בשחקני קישור והחוסר הרציני בשחקני אגף. גולסה ביטון קניקובסקי גלזר ואן אובריים וגלוך זה 6 שחקנים שמשחקים על 3 עמדות.

הימור שלי שביטון וקוואס בדרך החוצה פלוס תקווה גדולה שגלוך לא ייפול בין הכסאות, ומביאים קיצוני זר ואז יש לנו קיצוני זר חדש עם סאבוריט ג'ורג'ה פריצה גראלדש וגררו(רחמנא ליצלן יש מצב אבל שאיביץ' יעשה ממנו שחקן)

עריכה- שכחתי שגם חסר לנו בלם זר אז איזה ישראלי נורמלי אפשר להביא לכנף?או שגררו יעזוב למרות שאני בספק

לדעתי דביטון פה להישאר.

בפודקאסט שהוא התארח הוא אמר שזה השחקן שהוא הכי רצה בזמן שהוא אימן את מכבי ולא הגיע, אז עכשיו יוותר עליו?

לפני6 שעות , Bigperetz said:

בלם זר מביאים במקום סה, ביטון במקום בלטקסה, ואן אובריים במקום שמיר ושחקן אגף במקום קוואס.

זהבי זה בונוס והשקעה ששווה להשקיע כי זה יגרום למכירת מנויים אדירה ולרווחים ממרצ'נדייז.

אין פה שום דבר מוגזם.

42 דקות לפני, פנחס שוף said:

לדעתי דביטון פה להישאר.

בפודקאסט שהוא התארח הוא אמר שזה השחקן שהוא הכי רצה בזמן שהוא אימן את מכבי ולא הגיע, אז עכשיו יוותר עליו?

איפה אפשר לשמוע את הפודקאסט?