Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

6 דקות לפני, המכבייה said:

זה יכול להמשיך עם ביטון, אולי דסה וכאלה. מפחד מחוסר איזון. אנחנו למודי ניסיון מהעבר. אני מקווה שאני פסימיסט לחינם. 

שום דבר שיביאו לא יהיה ברקוביץ, נמני ורוסו.

זהבי, פריצה ויובאנוביץ' זה שלושה כוכבי על שבלפחות רמה מעל כל שאר שחקני ההתקפה בליגה וחיים על אותה עמדה בערך אבל כאן נגמר הדמיון לגלאקטיקוס אגב גם הגרוזיני תמיד טענו שמתאים גם לתפקיד הקשר ההתקפי

15 דקות לפני, turgi said:

שום דבר שיביאו לא יהיה ברקוביץ, נמני ורוסו.

זה כנראה נכון. אבל הקיץ ההוא עם זיו, עטר, יצחקי, ניבאלדו, סבן ועוד... גם יושב בראש. זהבי זה סופרסטאר מזן שעוד לא היה לנו כאן. איביץ זאת תקווה גדולה למרות שחתונות שניות הן גם לא להיט בדרך כלל. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

זה כנראה נכון. אבל הקיץ ההוא עם זיו, עטר, יצחקי, ניבאלדו, סבן ועוד... גם יושב בראש. זהבי זה סופרסטאר מזן שעוד לא היה לנו כאן. איביץ זאת תקווה גדולה למרות שחתונות שניות הן גם לא להיט בדרך כלל. 

אנצ'לוטי מוסר ד״ש

Just now, מכביסט לעד said:

אנצ'לוטי מוסר ד״ש

תמיד יש דוגמאות. גם מזוגות שהתחתנו פעם שניה. אני הרבה יותר רגוע בשעתיים האחרונות אבל לא מוצא בעצמי שום אופוריה והיא גם לא נחוצה. זה כל מה שאני אומר.  

2 דקות לפני, המכבייה said:

תמיד יש דוגמאות. גם מזוגות שהתחתנו פעם שניה. אני הרבה יותר רגוע בשעתיים האחרונות אבל לא מוצא בעצמי שום אופוריה והיא גם לא נחוצה. זה כל מה שאני אומר.  

גם פפ לא היה מבטיח אליפות. בסופו של דבר השחקנים הם אלה שמביאים את התוצאות. 

כן אפשר להירגע שאחרי שנתיים של ליצנים על הקווים יש איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו. אחד שכבר הצליח פה, שהדרך של ההצלחה שלו הייתה מדהימה וששיטת העבודה שלו מתאימה למכבי. 

13 דקות לפני, המכבייה said:

אתה צודק שצריך לצאת מהאופוריה.

שמחה של יום ולהתקדם.

מכבי החתימה את המאמן הטוב ביותר שיכלה בזמן נתון, אחד שחיסל כאן את הליגה ומגיע עם רעב להחזיר את הקריירה למסלול והופעות במפעל אירופאי הן ערך עליון עבורו. אני בטוח שהוא לא היה מגיע לכאן לו היה חושב שלא יקבל אמצעים לבנות קבוצה. הוא לא צריך יותר להשפיל את הליגה. הוא גם כנראה לא ישחזר את העונות ההן מבחינת הפסדים וגם זה בסדר (2 גג בעונה נסלח לו).

מעבר לעובדה שמדובר במקצוען עצום, אני הכי רגוע שיכלתי להיות מכל בחירה של מאמן אלמוני. ההחתמה של איביץ׳ מנקה כל כך הרבה חסמים שקיימים אצל מאמנים חדשים. אנחנו יודעים מה הוא שווה, בסופו של יום האמצעים ידברו והסגל שייבנה, הוא לא קוסם.

6 דקות לפני, MTA For Ever said:

שמחה של יום ולהתקדם.

מכבי החתימה את המאמן הטוב ביותר שיכלה בזמן נתון, אחד שחיסל כאן את הליגה ומגיע עם רעב להחזיר את הקריירה למסלול והופעות במפעל אירופאי הן ערך עליון עבורו. אני בטוח שהוא לא היה מגיע לכאן לו היה חושב שלא יקבל אמצעים לבנות קבוצה. הוא לא צריך יותר להשפיל את הליגה. הוא גם כנראה לא ישחזר את העונות ההן מבחינת הפסדים וגם זה בסדר (2 גג בעונה נסלח לו).

מעבר לעובדה שמדובר במקצוען עצום, אני הכי רגוע שיכלתי להיות מכל בחירה של מאמן אלמוני. ההחתמה של איביץ׳ מנקה כל כך הרבה חסמים שקיימים אצל מאמנים חדשים. אנחנו יודעים מה הוא שווה, בסופו של יום האמצעים ידברו והסגל שייבנה, הוא לא קוסם.

אחד המדוייקים 

19 דקות לפני, MTA For Ever said:

שמחה של יום ולהתקדם.

כל מילה בסלע

אנשים לא מבינים שאנחנו לא מאושרים כי נחת פה מאמן על שיביס את הליגה בלי מאמץ

אלא כי מאז שהוא הלך, לא בא לפה איש מקצוע נורמלי אחד שיתן פייט מקצועי לבכר

והוא היחיד שראינו שמבחינת מקצועיות נותן פייט לבכר וגם מנצח אותו

עם כל הכבוד, הקבוצה פה בסדר גמור, בטח עם המושאלים שחוזרים עכשיו ואיביץ' אוהב לעשות מטעמים מילדים

וזה לא שחיפה פה היא פריים סיטי או ברצלונה, סך הכל קבוצה מיומנת על ידי המאמן הישראלי הכי טוב שקיים בשוק, שיודע לחפות על כל הדברים הלא טובים בה כדי לקחת פה אליפות מול ליגה של טמבלים

39 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם פפ לא היה מבטיח אליפות. בסופו של דבר השחקנים הם אלה שמביאים את התוצאות. 

כן אפשר להירגע שאחרי שנתיים של ליצנים על הקווים יש איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו. אחד שכבר הצליח פה, שהדרך של ההצלחה שלו הייתה מדהימה וששיטת העבודה שלו מתאימה למכבי. 

אני אף פעם לא מדבר במושגים של אליפות או לא. בטח לא בקיץ. ראיתי 11 אליפויות והקיץ היחיד שבו ידעתי שאנחנו פיבוריטים וזה שלנו להפסיד היה בקיץ שסוזה מונה אחרי אוסקר. עכשיו נרגעתי שיש למכבי מאמן וגם מאמן נפלא. מקווה שזה יעבוד. אולי חתול יכול לעזור כאן- מי היו המאמנים שלקחו אליפויות בשני קדנציות שונות במכבי. זה לא קרה עם גרונדמן ז"ל, בכר, גרנט, קשטן, אוסקר, סוזה, פאקו. הנה לך אתגר איביץ. 

28 דקות לפני, maccabi-king said:

כל מילה בסלע

עם כל הכבוד, הקבוצה פה בסדר גמור, בטח עם המושאלים שחוזרים עכשיו ואיביץ' אוהב לעשות מטעמים מילדים

וזה לא שחיפה פה היא פריים סיטי או ברצלונה, סך הכל קבוצה מיומנת על ידי המאמן הישראלי הכי טוב שקיים בשוק, שיודע לחפות על כל הדברים הלא טובים בה כדי לקחת פה אליפות מול ליגה של טמבלים

מה שבטוח אחרי שנה וחצי הוא בא רעב 

22 דקות לפני, פנחס שוף said:

מחתים: דסה

משחרר: ג׳ראלדש (לבלב)

מחזיר: גררו

איביץ' יעשה ממנו מפלצת

איביץ׳ יהפוך למפלצת אחרי השטויות שהוא עושה על מה אתה מדבר. 

נראה לך שלאיביץ׳ תהיה סבלנות להתנהגות שלו?

מנסה לחשוב איך תיראה מכבי של איביץ, הוא ילך על 4-3-3 הישראלי והמוכר.

ההתלבטות הגדולה לטעמי היא האם לתת לסבוריט את עמדת הבלם או לקחת סיכון ולנסות להביא בלם זר לעמדה. לדעתי איביץ' ילך איתו כבלם ואולי אפילו נראה מגן שמאלי זר חותם.

דניאל

זר סבוריט ביטון דסה

גלזר

יוריס       גבי

זר         יובא          זר

לא בטוח בכלל שהוא ילך על אוסקר בפול טיים ג'וב. לאוסקר צריך להתאים קבוצה, הוא הכי 10 שיכול להיות, לא 50:50 ולא בכנף. קשה לי לראות את איביץ' הולך על מערך שמחייב אותו לשבץ שחקן 10 התקפי עם כמעט ללא יכולות הגנתיות.

דן ביטון לעומתו הוכיח כבר שהוא היה מעולה כקשר 50:50 שדוחף ל10 אצל קרסטאיץ'.

Just now, מכביסט לעד said:

איביץ׳ יהפוך למפלצת אחרי השטויות שהוא עושה על מה אתה מדבר. 

נראה לך שלאיביץ׳ תהיה סבלנות להתנהגות שלו?

אם הוא מיישר אותו וגררו מציית אני חושב שהוא יכול להפוך אותו למפלצת

השאלה אם...

5 דקות לפני, פנחס שוף said:

אם הוא מיישר אותו וגררו מציית אני חושב שהוא יכול להפוך אותו למפלצת

השאלה אם...

לדעתי הוא לא לרמה שלנו. סוג של חוזז. לא מעניין ובטח שלא שווה מקום של זר.

במקום לנסות להפוך אותו למפלצת עדיף לנסות להביא מישהו יותר מוכשר ויותר מסודר בראש.

30 דקות לפני, המכבייה said:

באופן כללי, גררו בכלל לא ברמות הכישרון הטבעי של פארפה. איך הוא בכלל דיבור כאשר יש פארפה?

זו לא אותה עמדה יואב. ואני חושב שצריך לחכות קצת עם גררו, כן למרות שהוא תופס מקום של זר. לא הייתי מוותר עליו כ"כ מהר.

55 דקות לפני, Yellow_Hell said:

זו לא אותה עמדה יואב. ואני חושב שצריך לחכות קצת עם גררו, כן למרות שהוא תופס מקום של זר. לא הייתי מוותר עליו כ"כ מהר.

ואני חושב שגררו, חוזז ואלמוג זה כבר פג תוקף. קיבלו יותר מידי דקות על תקן של צעירים לפני פריצה. הם כבר מאוסים. זה הזמן של פארפה, אוסקר, באיה, בר לין ואחרים לרשת את התקן הזה.

ספציפית לגבי גררו, מעדיף את באיה או פארפה כאילתור באגף במקומו. על לתת לו לשחק חלוץ בכלל אין דיבור במצב הסגל הקיים 

צריך להשאיל את גררו לקבוצה שתיתן לו לשחק חלוץ, יש לו תנועה טובה וסיומת מעולה מול השער, חבל להפסיד אותו בגלל שהיה רע באגף, אני באמת חושב שיש לו פוטנציאל בתור חלוץ, צריך להאריך חוזה ולהשאיל לשנה, מספיק לאבד כשרונות כי הם מגיעים לשנת חוזה זה קורה לנו יותר מדי.

לפני3 שעות , המכבייה said:

לא מוצא בעצמי שום אופוריה והיא גם לא נחוצה. זה כל מה שאני אומר.  

בדיוק
השמחה והתקווה בהחתמה של איביץ' היא שעכשיו העבודה והאימונים יהיו אפקטיביים יותר

לפני2 שעות , maccabi-king said:

כל מילה בסלע

לא ראיתי עליונות טקטית של בכר על אף אחד משלושת המאמנים האחרונים שלנו
אם כבר אז ההיפך בייחוד השנה שטענת שהסגל שלהם טוב בהרבה משלנו (לא שולל את זה) ועדיין קרסטאיץ ניצח אותו במצטבר

ארבעה משחקי ליגה נגד המאמן הזר הכי מושמץ שהיה לנו (אחרי קאנן) ו2 תיקו ו2 נצחונות לוואן לובן

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

מחתים: דסה

משחרר: ג׳ראלדש (לבלב)

מחזיר: גררו

איביץ' יעשה ממנו מפלצת

חח גררו תחת איביץ זה פשוט בזבוז של זר

לפני4 שעות , elbanana said:

ואני חושב שגררו, חוזז ואלמוג זה כבר פג תוקף. קיבלו יותר מידי דקות על תקן של צעירים לפני פריצה. הם כבר מאוסים. זה הזמן של פארפה, אוסקר, באיה, בר לין ואחרים לרשת את התקן הזה.

ספציפית לגבי גררו, מעדיף את באיה או פארפה כאילתור באגף במקומו. על לתת לו לשחק חלוץ בכלל אין דיבור במצב הסגל הקיים 

מדוייק לחלוטין, גררו לא מתאים לסגל. לא כל כהה עור קל רגליים הוא שחקן שמתאים לנו, יש בליגה כמה כאלה וממש חלשים.

לפני4 שעות , tkui said:

לא ראיתי עליונות טקטית של בכר על אף אחד משלושת המאמנים האחרונים שלנו
אם כבר אז ההיפך בייחוד השנה שטענת שהסגל שלהם טוב בהרבה משלנו (לא שולל את זה) ועדיין קרסטאיץ ניצח אותו במצטבר

ארבעה משחקי ליגה נגד המאמן הזר הכי מושמץ שהיה לנו (אחרי קאנן) ו2 תיקו ו2 נצחונות לוואן לובן

העליונות עליה אני מדבר לא מתמקדת במאץ' אפ אחד על אחד נגד חיפה, פה בכר דווקא נפל טקטית כידוע מול מאמני מכבי

העליונות שלו היא בהכנה המתאימה לאורך כל הליגה, לדעת איך לנצח את הקטנות שעושות צרות וגם לדעת איך לנצח את רוב הגדולות שנמצאות בתחרות מולך, בעיקר במאני טיים

אנחנו בעיקר ניצחנו את בכר בזמן שלושת המאמנים רק בגארבג'

איביץ' ידע איך לנצח את בכר במאני טיים וגם איך להכין את מכבי לאורך כל הליגה, והרבה יותר טוב מבכר