Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

17 דקות לפני, פשוט צהוב said:

מה הרמז? לב צהוב?

אם אישה של שחקן יהודי שפורסם בכל האתרים שהוא סגור במכבי רושמת שמצפה להם שנה מרגשת עם אימוג׳י קורץ ולב צהוב זה לא רמז אני באמת לא יודע מה זה רמז. 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם סטורי של אישה של שחקן יהודי שפורסם בכל האתרים שהוא סגור במכבי רושמת שמצפה להם שנה מרגשת עם אימוג׳י קורץ ולב צהוב זה לא רמז אני באמת לא יודע מה זה רמז. 

עוד כילד קטן שחי בהולנד היה לו חלום לשחק בבלומפילד המשופץ.

אבל ברצינות, אם הוא באמת סגור מה לעזאזל הקטע לא להודיע????

ההתנהלות של מיץ' נהייתה חתיכת בעייה למכבי.

מה שהוא עשה והביא לפני 7-10 שנים לא ככ תופס לעכשיו.

הסגל לא טוב. הניהול המקצועי לא טוב. הסקאוטינג לא טוב. מצטער אבל במצב כזה יש רק אשם אחד וזה הקודקוד.

לא נתקדם ולא נגיע לשום מקום עם ההתנהלות הזאת. צריך בנאדם שיהיה מעורב בארגון שהוא מנהל אותו. הלוואי שזה היה הוא, אבל זאת לא המציאות.

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

עוד כילד קטן שחי בהולנד היה לו חלום לשחק בבלומפילד המשופץ.

אבל ברצינות, אם הוא באמת סגור מה לעזאזל הקטע לא להודיע????

לא פעם ראשונה שמכבי אוהבים למשוך אותנו. 

אולי גם הוא רוצה לכבד את החוזה שלו ולחתום רק כשהוא מסתיים (סוף החודש).

Just now, מכביסט לעד said:

לא פעם ראשונה שמכבי אוהבים למשוך אותנו. 

אולי גם הוא רוצה לכבד את החוזה שלו ולחתום רק כשהוא מסתיים (סוף החודש).

זה לא הוא, זה אנחנו.

לא מפתיע עם ההתנהלות בשנתיים האחרונות.

18 דקות לפני, פראנץ הורבאט said:

הסגל לא טוב. הניהול המקצועי לא טוב. הסקאוטינג לא טוב. מצטער אבל במצב כזה יש רק אשם אחד וזה הקודקוד.

לא נתקדם ולא נגיע לשום מקום עם ההתנהלות הזאת. צריך בנאדם שיהיה מעורב בארגון שהוא מנהל אותו. הלוואי שזה היה הוא, אבל זאת לא המציאות.

מה שאמרתי מזמן גם

כל עוד יצחקי הכושל הזה פה ולא ממונה נציג של מיץ עצמו לכל החלון העברות ונצא מהקיבעון הזה של לבנות סגל באוגוסט לא נצליח להתקדם

13 דקות לפני, פראנץ הורבאט said:

בעיני הסיפור הוא שלאף אחד אין סמכות לכלום בנושא של לסגור החלטות ולפעול מהר(הלוואי שעולם הכדורגל היה פועל בקצב של מיטש אבל לצערנו זה לא ככה וזה חיסרון אובייקטיבי שיש לנו מול המתחרות שלנו בארץ ובאירופה).

לדעתי אחד הפתרונות יצטרך להיות שלפחות עד רמת שכר מסויימת או לפחות העסקאות "הפשוטות" לא יצטרכו לחכות לקנדה בשביל החותמת הסופית(נגיד מול הזהבים והדסות של הכדורגל הישראלי אני עוד יכול למצוא את הרציונל שבאיטיות כי אלה לא עסקאות וחוזים של שקל וחצי שאפשר פשוט לא לממש אופציות אם נפלנו על פלופ או שפשוט לתת תקציב קבוע אוטומטי ואם מבקשים חריגה מעבר לתקציב שנקבע אז שיפנו אליו) או בקיצור שמיטש ישחרר חבל לעובדים שלו.

אם הוא עצמו לא זמין אז שיתן לעוזר האישי שלו(ג'ק לצורך ההמחשה) לנהל את כל האופרציה של מכבי ורק בהחלטות אסטרטגיות הוא יתערב ישירות. חוסר התגובה והגמישות הן בעיני הבעיות העיקריות שפיתרון שלהן יפתור גם את הבעיות הנלוות.

זה או זה או שמיטש יחזור לנהל הכל ידנית כי השליחים שלו לצערי עושים עבודה נוראית בתחום המקצועי(בשיווקי אין לי תלונות,להפך העבודה שנעשית שם היא מעולה יחסית לציפייה הישראלית בתחום וכל הכבוד לשרון תמם בנושא).

7 דקות לפני, Raumdeuter said:

בעיני הסיפור הוא שלאף אחד אין סמכות לכלום בנושא של לסגור החלטות ולפעול מהר(הלוואי שעולם הכדורגל היה פועל בקצב של מיטש אבל לצערנו זה לא ככה וזה חיסרון אובייקטיבי שיש לנו מול המתחרות שלנו בארץ ובאירופה).

לדעתי אחד הפתרונות יצטרך להיות שלפחות עד רמת שכר מסויימת או לפחות העסקאות "הפשוטות" לא יצטרכו לחכות לקנדה בשביל החותמת הסופית(נגיד מול הזהבים והדסות של הכדורגל הישראלי אני עוד יכול למצוא את הרציונל שבאיטיות כי אלה לא עסקאות וחוזים של שקל וחצי שאפשר פשוט לא לממש אופציות אם נפלנו על פלופ או שפשוט לתת תקציב קבוע אוטומטי ואם מבקשים חריגה מעבר לתקציב שנקבע אז שיפנו אליו) או בקיצור שמיטש ישחרר חבל לעובדים שלו.

אם הוא עצמו לא זמין אז שיתן לעוזר האישי שלו(ג'ק לצורך ההמחשה) לנהל את כל האופרציה של מכבי ורק בהחלטות אסטרטגיות הוא יתערב ישירות. חוסר התגובה והגמישות הן בעיני הבעיות העיקריות שפיתרון שלהן יפתור גם את הבעיות הנלוות.

זה או זה או שמיטש יחזור לנהל הכל ידנית כי השליחים שלו לצערי עושים עבודה נוראית בתחום המקצועי(בשיווקי אין לי תלונות,להפך העבודה שנעשית שם היא מעולה יחסית לציפייה הישראלית בתחום וכל הכבוד לשרון תמם בנושא).

אבל זה כל כך ברור ואמרו לו את זה כל כך הרבה שאני משוכנע שהוא מבין את זה, אבל בוחר אחרת 

2 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אבל זה כל כך ברור ואמרו לו את זה כל כך הרבה שאני משוכנע שהוא מבין את זה, אבל בוחר אחרת 

סתם כתהייה אישית,אני מנסה לשאול את עצמי לגבי דרך הפעולה הנוכחית שלו ולמה הוא בוחר בה ואני לא מוצא תשובה הגיונית(אני מניח שזה למה הוא אחד מעשירי עולם ואנחנו בסך הכל אוהדים של קבוצת כדורגל מליגה נידחת שנפל בחלקנו המזל שבעלים שהוא מעל לרמת הבעלים האחרים ביכולת הכלכלית שלו בהפרש עצום בחר בנו) כי אין מצב שאין הגיון מסויים ללמה הוא בוחר לפעול ככה.

אגב,לכל אנשי המיטשלך(אם יש פה כאלו בכלל) אני מוסר לכם שאין מצב שמישהו בקליבר שלו ינחת פה וסיכוי יותר מסביר שניפול על איזה רמאי אקראי/טביב שכזה כי תם מזמן עידן המיליארדרים שנכנסים לכדורגל הישראלי ומוכנים להשקיע סכומי עתק בלוזוןליג.

אני חושב שהבעייה היא עמוקה יותר.

אין לי דרך לדעת את זה, אבל להערכתי המושכלת, אין מצב שמיץ' בכלל צופה במשחקים של מכבי. הוא בעצמו מודה שהוא מאוד עסוק. הוא לא יודע ולא חווה את החוויה של לגרד ניצחון בשיניים מול הפועל ירושלים בתצוגת איימים. הוא לא רואה את המהלכים העצובים של טל בן חיים באגף. הוא פשוט לא בעניינים. המינימום שאני מצפה מבעלים והאיש הקובע במכבי זה שיהיה לפחות 3-4-5 פעמים בשנה בארץ ויראה בעיניו איך דברים מתנהלים. המציאות רחוקה מכך. באמת שאני פחות בלרדת על יצחקי או שרון תמם, התפקיד שלהם במועדון זו בדיחה אחת גדולה ולא צריך להיות גאון גדול כדי להבין את זה. הכל מתחיל ונגמר בקודקוד. גם בהצלחות וגם בכשלונות.  נראה שהקיץ אנחנו ממשיכים עם ההתנהלות הליצנית הזאת, ואני מניח שככה זה גם יראה על הדשא. לטווח בינוני\ארוך החלטורות לא עובדות. צריך להתנהל נכון כדי להצליח. באסה.

6 דקות לפני, פראנץ הורבאט said:

אין לי דרך לדעת את זה, אבל להערכתי המושכלת, אין מצב שמיץ' בכלל צופה במשחקים של מכבי. הוא בעצמו מודה שהוא מאוד עסוק. הוא לא יודע ולא חווה את החוויה של לגרד ניצחון בשיניים מול הפועל ירושלים בתצוגת איימים. הוא לא רואה את המהלכים העצובים של טל בן חיים באגף. הוא פשוט לא בעניינים. המינימום שאני מצפה מבעלים והאיש הקובע במכבי זה שיהיה לפחות 3-4-5 פעמים בשנה בארץ ויראה בעיניו איך דברים מתנהלים. המציאות רחוקה מכך. באמת שאני פחות בלרדת על יצחקי או שרון תמם, התפקיד שלהם במועדון זו בדיחה אחת גדולה ולא צריך להיות גאון גדול כדי להבין את זה. הכל מתחיל ונגמר בקודקוד. גם בהצלחות וגם בכשלונות.  נראה שהקיץ אנחנו ממשיכים עם ההתנהלות הליצנית הזאת, ואני מניח שככה זה גם יראה על הדשא. לטווח בינוני\ארוך החלטורות לא עובדות. צריך להתנהל נכון כדי להצליח. באסה.

לפי מה שאתה מציג פה ואם אני מבין אותך נכון אני מניח שאתה טוען שמיטש מיצה את מכבי(לא בקטע רע,סתם באווירה של "וואלה מיציתי,היה כיף ומאתגר אבל צריך להיפרד") ושוב צריך להקפיץ את אביב בושינסקי שימצא עוד מיליארדר עם תסביכי יהדות וישראליות לא פתורים שיסכים לקחת על עצמו את מכבי.

לא בהכרח מסכים איתך כרגע אבל הטיעון שלך נשמע מסקרן.

25 דקות לפני, פראנץ הורבאט said:

אם רק היה לנו בעלים אוהד מכבי אמיתי, שהולך לכל משחק וכואב כל כישלון כאחרון האוהדים. אה רגע קוראים לו לוני הרצקוביץ'.

הדבר האחרון שאני רוצה שמבעלים של קבוצה שלי הוא שיהיה אוהד, ככה זה בהפועל וזה הביא אותם לאבדון.

אגב כל הטענות שלך שלמיטש לא אכפת ולא הוא לא רואה, הוא טוען הפוך, אני מאמין לו ולא לך (לא שזה משנה משהו).

הבעיה היא כרגע באנשים שמיטש סומך עליהם אירגנו לנו את את העוגה הזאת, יצחקי ובעיקר ואן לייבן, אני מסכים שיש בעיה בקשר בין מיטש לקבוצה,

משום מה הוא עדיין סומך על יצחקי אבל לא נותן לו את הסמכות המלאה של מנהל מקצועי, וזאת בעיה.

28 דקות לפני, פראנץ הורבאט said:

מסכים עם הכל חוץ מעם זה שהקיץ ממשיך בהתנהלות ליצנית. הדרמה סביב החלטות שלא נסגרו ב1.6 היא מיותרת. יכול להיות שיגיע מאמן באוגוסט ויכול להיות ששבוע הבא מודיעים על איביץ, ביטון, ואן אובריים, זהבי ובלם זר.  נצטרך להמתין ונסכם בסוף הקיץ.

הממממ

פתחת פה דיון מעיניין שלחלוטין יש לי דעה לגביו.

לא בטוח שהוא 'מיצה את מכבי'.  

סליחה אבל אני פחות מתחבר להגדרות של 'פילנרופ' ו 'שם מלאאא כסף בלי לקבל תמורה'.

הוא מקבל תמורה. הוא יושב בשולחנות משאי ומתן בצפון אמריקה, ששם קהילה יהודית חזקה ומשפיעה, עם טייטל 'בעלים של הקבוצה של המדינה של ישראל'.

אני ממש לא חושב שהכל ככ תמים ונחמדי ומחבק עצים פה. הוא יודע מה הוא עושה, ואת משמעות הדימוי בעולם העסקים של היום. אני דיי חושב שה20-30 מיליון שקל שהו שם בשנה חוזרים לו בענקק בעסקיו האישיים כשהוא מוכר בתור אחד שתורם לחברה ולתרבות בישראל.

לדעתי זה לגיטימי. ואנחנו ככ ככ הרווחנו מזה. היה פה שיתוף אינטרסים ששני הצדדים הרוויחו בענק ( גם אנחנו עם התארים, וגם מה שאומרים בפורבס ) . אני חושב שהבעייה התחילה עם הסיפור של הפיירפליי. אני לחלוטין חושב שהוא נפגע מזה אישית, שחשבו שהוא הפראייר של הששכונה ששופך כסף וכולם פה מסתלבטים עליו. ג'ורדי תרם רבות לנושא..... אני חושב שהפיירפליי פגע בו אישית ולגמריי גרם לו לקחת צעד אחורה בכל הפרוייקט הזה, ובאמביציה של לבוא לקדם את כל הארגון הזה קדימה.

סתם, זה מחשבות שלי. לא יודע באמת מה קורה ומה קרה ומה השפיע על מה. ככה אני קורא את הסיטואציה וזה נשמע לי הגיוני

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

מסכים עם הכל חוץ מעם זה שהקיץ ממשיך בהתנהלות ליצנית. הדרמה סביב החלטות שלא נסגרו ב1.6 היא מיותרת. יכול להיות שיגיע מאמן באוגוסט ויכול להיות ששבוע הבא מודיעים על איביץ, ביטון, ואן אובריים, זהבי ובלם זר.  נצטרך להמתין ונסכם בסוף הקיץ.

מסכים עם החלק השני של ההודעה שלך( מ"הדרמה" עד סוף ההודעה כולה).

העונה נפתחת ב21.7 , מאמין שהמחנה יהיה בסביבות תחילת יולי. יש עוד שבועיים שלושה עד לפתיחת האימונים.

לא רוצה להלחיץ אבל מי הולך לאמן בפתיחת האימונים בעוד שבועיים וחצי? זיגדון ודקר?

10 דקות לפני, הילד בן 30 said:

רז אמיר ונמני הבטיחו לנו איביץ עד יום ראשון, בוא נראה

אבי לא יזרוק סתם לאוויר שאיביץ' יחתום. גם כל הכתבים מדגישים את זה שזה כמעט וודאי. אם יצחקי מדליף שטות כזאת בלי בסיס הוא יצא טמבל והוא יאבד את הקהל בשניה שזה יתפוצץ.

19 דקות לפני, פראנץ הורבאט said:

הממממ

פתחת פה דיון מעיניין שלחלוטין יש לי דעה לגביו.

פפפ

אני ממש לא חושב שהכל ככ תמים ונחמדי ומחבק עצים פה. הוא יודע מה הוא עושה, ואת משמעות הדימוי בעולם העסקים של היום. אני דיי חושב שה20-30 מיליון שקל שהו שם בשנה חוזרים לו בענקק בעסקיו האישיים כשהוא מוכר בתור אחד שתורם לחברה ולתרבות בישראל.

לדעתי זה לגיטימי. ואנחנו ככ ככ הרווחנו מזה. היה פה שיתוף אינטרסים ששני הצדדים הרוויחו בענק ( גם אנחנו עם התארים, וגם מה שאומרים בפורבס ) . אני חושב שהבעייה התחילה עם הסיפור של הפיירפליי. אני לחלוטין חושב שהוא נפגע מזה אישית, שחשבו שהוא הפראייר של הששכונה ששופך כסף וכולם פה מסתלבטים עליו. ג'ורדי תרם רבות לנושא..... אני חושב שהפיירפליי פגע בו אישית ולגמריי גרם לו לקחת צעד אחורה בכל הפרוייקט הזה, ובאמביציה של לבוא לקדם את כל הארגון הזה קדימה.

סתם, זה מחשבות שלי. לא יודע באמת מה קורה ומה קרה ומה השפיע על מה. ככה אני קורא את הסיטואציה וזה נשמע לי הגיוני

אחלק את התשובה שלי לכמה קטעים כי יש לי מחשבות די שונות לגבי כל חלק בטקסט.

א.

צטט

פה אני מסכים איתך,רק רוצה להוסיף חידוד שהוא תורם בישראל לא רק בהקשרים של מכבי. בעיקר משקיע בטניס הישראלי(ידוע שהוא תורם במשך שנים למרכז הטניס בבאר שבע או משהו דומה).

אני חושב שאת עניין המינוף העסקי של קבוצת ספורט הוא יכל להשיג הרבה יותר בקלות דרך מכבי סל(היה שם לפדרמנים מספיק כסף והם כבר היו משחררים לבד את הקבוצה).

ב.

צטט

אני חושב שהבעייה התחילה עם הסיפור של הפיירפליי. אני לחלוטין חושב שהוא נפגע מזה אישית, שחשבו שהוא הפראייר של הששכונה ששופך כסף וכולם פה מסתלבטים עליו. ג'ורדי תרם רבות לנושא..... אני חושב שהפיירפליי פגע בו אישית ולגמריי גרם לו לקחת צעד אחורה בכל הפרוייקט הזה, ובאמביציה של לבוא לקדם את כל הארגון הזה קדימה

.

לגבי הפיירפליי יש לי תאורייה שלמה בנושא(אני חושב שהנשיאים+לוזונים+ג'קי+העסקונה של ההתאחדות הלשינה על מכבי לאופ"א וזה ממש בקצרה לצד עוד פעולות שאני מגדיר אותן על גבול החבלניות בשביל להוציא למיטש את החשק ולעייף אותו כמו למשל ההפרעה בבניית האצטדיון שהוא רצה למכבי,השיפוץ של קריית שלום שכל פעם מעכבים ומונעים מסיבות עצלניות ואינטרסנטיות של העירייה/המדינה/וואטאבר,השארת מגבלת הזרים ועוד רבות מספור...).

והאמת?,אני חושב שגם הפרשה ההיא די הוציאה לו את הרוח מהמפרשים ברמה מסויימת(בעיקר בכך שזה סימן את חוסר ההצלחה שלו במה שהוא רצה לקדם מבחינה אנושית בהחלטה שהוא החליט בזמנו).