Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

6 דקות לפני, YallaMaccabi said:

יצחקי הרגת אותנו 

הקצב האיטי = רק מיץ'(!!!)

ככה הוא עובד. לא יצחקי, לא ג'ורדי ולא אף אחד ישנו את זה. זה המצב

הכתבה הראשית באתר של מכבי היא עדין "מימוש אופציות בחוזי שחקני הקבוצה" אז כל פעם שאני נכנס לאתר אני נכנס לכתבה לראות אולי זה כתבה אחרת של חידוש אופציות

14 דקות לפני, snufkin said:

הקצב האיטי = רק מיץ'(!!!)

ככה הוא עובד. לא יצחקי, לא ג'ורדי ולא אף אחד ישנו את זה. זה המצב

זה כנראה נכון, ובכל זאת, כשהיה מנהל מקצועי אסרטיבי ודוחף, דברים זזו, אולי בקצב איטי אבל זזו!!

לא נראה אותו בצהוב העונה בקיצור. 

טוב אז אפשר לסכם את הקיץ בציון נמוך מאוד. 

נשאר ליצחקי רק לא להעיף את פריצה אחרת זה באמת הקיץ הכושל אי פעם

3 דקות לפני, shaif said:

זה כנראה נכון, ובכל זאת, כשהיה מנהל מקצועי אסרטיבי ודוחף, דברים זזו, אולי בקצב איטי אבל זזו!!

בעיניי הבעיה הגדולה באמת היא שלא מכינים את העונה הבאה מראש. 

יש דברים שצריכים להכין מראש. אני מבין שלא תמיד יודעים מי יהיה המאמן, ושזה משפיע על זהות חלק מהרכש, אבל מערכת מסודרת צריכה להכין תכניות, גיבוי ועתודות. 

המערכת שלנו לא נתפסת בעיניי כמסודרת. עושה רושם שאין אישור תכניות מראש עם מיטשענק, ושמחכים לראות מי מהשמות במחברת יהיה פנוי ומוכן להגיע. לטעמי, טעות. יש הרבה דברים בסיסיים ומהותיים שצריך להכין מראש, כמו החזרת מושאלים, הארכות חוזה, סימון מאמנים ועוד.

לפני2 שעות , דרור שווץ said:

בסופו של דבר מדובר בשחקן שהיה כוכב בליגה בהולנד

לא כזה מופרך שהוא עדיין יכול להצליח בליגת הבורסה לניירות ערך

אבל כולנו ראינו איזה פח אשפה הוא.

3 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

בעיניי הבעיה הגדולה באמת היא שלא מכינים את העונה הבאה מראש. 

יש דברים שצריכים להכין מראש. אני מבין שלא תמיד יודעים מי יהיה המאמן, ושזה משפיע על זהות חלק מהרכש, אבל מערכת מסודרת צריכה להכין תכניות, גיבוי ועתודות. 

המערכת שלנו לא נתפסת בעיניי כמסודרת. עושה רושם שאין אישור תכניות מראש עם מיטשענק, ושמחכים לראות מי מהשמות במחברת יהיה פנוי ומוכן להגיע. לטעמי, טעות. יש הרבה דברים בסיסיים ומהותיים שצריך להכין מראש, כמו החזרת מושאלים, הארכות חוזה, סימון מאמנים ועוד.

אני ממש בטוח שמיטש מכווין את דרך העבודה "המדורגת" ו"כל דבר בזמנו" (ויש לכך אינדיקציות מכמה כיוונים כולל ממיטש עצמו).

מה שאני לא מבין זה שאיך אחרי יותר מעשור של עבודה עם אנשי מקצוע שונים בכדורגל, שאני בטוח שכולם ניסו לשנות את דרך העבודה הזאת, ולמרות שאנחנו רואים את תוצאותיה עכשיו הוא עדיין דבק בה.

אם אני צריך לנחש הפייר פליי צילק ושינה את דרכי העבודה במכבי לנצח. בסוף הכל מתחיל ונגמר בצפייה להבין את התקציב וזה קורה רק בסוף הקיץ.

2 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני ממש בטוח שמיטש מכווין את דרך העבודה "המדורגת" ו"כל דבר בזמנו" (ויש לכך אינדיקציות מכמה כיוונים כולל ממיטש עצמו).

מה שאני לא מבין זה שאיך אחרי יותר מעשור של עבודה עם אנשי מקצוע שונים בכדורגל, שאני בטוח שכולם ניסו לשנות את דרך העבודה הזאת, ולמרות שאנחנו רואים את תוצאותיה עכשיו הוא עדיין דבק בה.

אם אני צריך לנחש הפייר פליי צילק ושינה את דרכי העבודה במכבי לנצח. בסוף הכל מתחיל ונגמר בצפייה להבין את התקציב וזה קורה רק בסוף הקיץ.

אבל באמצע שיא הפייר פליי היה פה מנספורד והוא סגר מאמן, שחקנים והארכות חוזים מאוד מוקדם.

18 דקות לפני, shaif said:

מיטש היה אחר. עם צרכים ומוטיבציה שונה. זה כל הסיפור. לפחות הוא משלם חשבונות, נחמה לא קטנה בימים כאלה. 

18 דקות לפני, shaif said:

חוץ מבעונה הראשונה של מנספורד, שהיתה דברים במכבי תמיד זזו מאוד לאט

לשרן לא צריך אופציה ולהיות מתוחים, סביר להניח שמכבי מעדיפה להחתים אותו לשנתיים(אולי גם ריקן) בשכר מופחת יותר ממה שהם סגרו על האופציה +תפקיד 

2 דקות לפני, erantheking21 said:

לשרן לא צריך אופציה ולהיות מתוחים, סביר להניח שמכבי מעדיפה להחתים אותו לשנתיים(אולי גם ריקן) בשכר מופחת יותר ממה שהם סגרו על האופציה +תפקיד 

מכבי בחיים לא תאריך להם חוזה בשנתיים. לפי העבר הם יחתמו אם וכאשר רק על חוזה לעונה אחת

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

מכבי בחיים לא תאריך להם חוזה בשנתיים. לפי העבר הם יחתמו אם וכאשר רק על חוזה לעונה אחת

זה שיש להם אופציה

הם יתנו להם פחות כסף וזה יהיה בערך כמו שכר שהם היו אמורים לתת להם לשנה אחת בשנתיים..

נראה לך שייני יעזוב? מכבי תיתן לו שנתיים עם אופציה לתפקיד ניהולי, אבל לא בשכר שהם רצו בהתחלה אלא בפחות.

40 דקות לפני, MTA For Ever said:

אם הוא לא מוכן להאריך חוזה צריך למכור אותו ולא להשאיר.

יציע. לא למכור.

ואז תראה שיחתום.

ראה אבו פאני.

יש גבול גם לפסימיות (ואני לא בדיוק אופטימי). שרן לא יעזוב. מיטש בעצמו לא יתן לזה לקרות. 

מניח שעובדים על חוזה חדש במקום לחדש את האופציה.