Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

משער שברק יצחקי לא יכול(גם אם הוא מאד רוצה) להאריך חוזים לפני שמונה מאמן. זה חסר הגיון ומגביל מראש את האפשרויות של המאמן המיועד. וזה שורש הבעיה. ומאחר ואנחנו יודעים שיצחקי הוא לא האחראי למינוי המאמן, אנחנו חוזרים שוב לקנדה. זה לא מוריד מביקורות מוצדקות שיצחקי מקבל. זאת פשוט המציאות של הבעלות הזאת, על שלל היתרונות וגם חסרונות. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

משער שברק יצחקי לא יכול(גם אם הוא מאד רוצה) להאריך חוזים לפני שמונה מאמן. זה חסר הגיון ומגביל מראש את האפשרויות של המאמן המיועד. וזה שורש הבעיה. ומאחר ואנחנו יודעים שיצחקי הוא לא האחראי למינוי המאמן, אנחנו חוזרים שוב לקנדה. 

ג'ורדי היה צריך לחכות למאמן?

כנראה שהכוח של יצחקי לא גדול ובטח לא שווה למנספורד או ג'ורדי וזה די מבאס שאנחנו כבולים

Just now, פנחס שוף said:

ג'ורדי היה צריך לחכות למאמן?

כנראה שהכוח של יצחקי לא גדול ובטח לא שווה למנספורד או ג'ורדי וזה די מבאס שאנחנו כבולים

ברור שהכח של יצחקי לא גדול. קרא את התוספת הקטנה שהוספתי בעריכה. 

יצחקי מנהל מחלקת הכדורגל לא? אז למה הוא לא יכול להאריך חוזים? 

מאמנים מתחלפים פה כל חצי שנה. לא הגיוני שזאת תהיה החלטה של מאמן בלבד. מילא אם היה לנו מאמן קבוע, אבל בקצב המאמנים שבאים והולכים זה לא אפשרי. 

ג׳ורדי היה מחכה להחלטה של מאמן לפני שהוא היה מאריך חוזה לשחקנים? אז למה יצחקי צריך לחכות? אם יצחקי לא יכול לעשות דבר קטן כמו הארכת חוזים זה אומר שהוא לא מנהל מקצועי. אין לו שום כוח במכבי והוא למעשה סוג סקאוט בכיר. 

אם ככה אז מי אחראי על הצד המקצועי? מיטש לא מבין בכדורגל, אנגלידיס לא כאן לרוב ואין לו תפקיד מוגדר ואין שום קשר בין שרון תמם לכדורגל. אז מי שאחראי על הצד המקצועי זה אוטומטית כל מאמן שמגיע?

לא נראה לי שזה המצב. לדעתי אין ליצחקי את הכוח של ג׳ורדי, אבל הוא מנסה להקטין את עצמו ולהתחבא כמה שיותר כדי שהאש לא תהיה עליו. 

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יצחקי מנהל מחלקת הכדורגל לא? אז למה הוא לא יכול להאריך חוזים? 

מאמנים מתחלפים פה כל חצי שנה. לא הגיוני שזאת תהיה החלטה של מאמן בלבד. מילא אם היה לנו מאמן קבוע, אבל בקצב המאמנים שבאים והולכים זה לא אפשרי. 

ג׳ורדי היה מחכה להחלטה של מאמן לפני שהוא היה מאריך חוזה לשחקנים? אז למה יצחקי צריך לחכות? אם יצחקי לא יכול לעשות דבר קטן כמו הארכת חוזים זה אומר שהוא לא מנהל מקצועי. אין לו שום כוח במכבי והוא למעשה סוג סקאוט בכיר. 

אם ככה אז מי אחראי על הצד המקצועי? מיטש לא מבין בכדורגל, אנגלידיס לא כאן לרוב ואין לו תפקיד מוגדר ואין שום קשר בין שרון תמם לכדורגל. אז מי שאחראי על הצד המקצועי זה אוטומטית כל מאמן שמגיע?

לא נראה לי שזה המצב. לדעתי אין ליצחקי את הכוח של ג׳ורדי, אבל הוא מנסה להקטין את עצמו ולהתחבא כמה שיותר כדי שהאש לא תהיה עליו. 

ברור שהיכולות של ג'ורדי גבוהות יותר אבל לבעלים שלך אין כנראה את אותה מוטיבציה לחפש אנשים בלוול הזה. 

הארכת חוזים זה לא עניין טכני בלבד. אם כך היה, שרון תמם כבר היתה עושה את זה. 

ברור כבר תקופה שליצחקי אין כח גדול. בטח בהחלטות מהותיות(מלאדן עקף את המערכת והגיע ישירות לג'ק בעניין יובאנוביץ וזה בדוק) וזה אפילו לא משנה- אם יש לו והוא לא מתחיל להאריך או לשחרר, אז יש לו בוס מאד מנומנם, לא מודע ועל גבול המפקיר. ואני לא חושב שמיטש מפקיר. אני חושב שעשר שנים זה המון זמן, אנשים משתנים, צרכים משתנים, מוטיבציה משתנה. מה שהיה נכון אז, לא הולך להתקיים אחד לאחד היום. 

27 דקות לפני, המכבייה said:

ברור שהיכולות של ג'ורדי גבוהות יותר אבל לבעלים שלך אין כנראה את אותה מוטיבציה לחפש אנשים בלוול הזה. 

הארכת חוזים זה לא עניין טכני בלבד. אם כך היה, שרון תמם כבר היתה עושה את זה. 

ברור כבר תקופה שליצחקי אין כח גדול. בטח בהחלטות מהותיות(מלאדן עקף את המערכת והגיע ישירות לג'ק בעניין יובאנוביץ וזה בדוק) וזה אפילו לא משנה- אם יש לו והוא לא מתחיל להאריך או לשחרר, אז יש לו בוס מאד מנומנם, לא מודע ועל גבול המפקיר. ואני לא חושב שמיטש מפקיר. אני חושב שעשר שנים זה המון זמן, אנשים משתנים, צרכים משתנים, מוטיבציה משתנה. מה שהיה נכון אז, לא הולך להתקיים אחד לאחד היום. 

אני גם חושב שלמיטש אין את אותה מוטיבציה כמו שהייתה לו כשהוא רק הגיע. זה נכון גם לגבי שחר ואלונה. אבל אם הוא השקיע 2 מיליון יורו בינואר שהעונה גמורה זה אומר שהרעב עדיין שם. 

הארכות חוזים זה לא עניין טכני בלבד, זה עניין של חשיבה מקצועית. אם יצחקי חושב שגולסה וריקן לדוגמא יכולים לעזור אז למה לא להאריך להם חוזה?  למה אנחנו מגיעים למצב שפארפה נמצא בשנת חוזה לפני שהספקנו ליהנות ממנו? איפה החוזה החדש לגלוך?

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני גם חושב שלמיטש אין את אותה מוטיבציה כמו שהייתה לו כשהוא רק הגיע. זה נכון גם לגבי שחר ואלונה. אבל אם הוא השקיע 2 מיליון יורו בינואר שהעונה גמורה זה אומר שהרעב עדיין שם. 

הארכות חוזים זה לא עניין טכני בלבד, זה עניין של חשיבה מקצועית. אם יצחקי חושב שגולסה וריקן לדוגמא יכולים לעזור אז למה לא להאריך להם חוזה?  למה אנחנו מגיעים למצב שפארפה נמצא בשנת חוזה לפני שהספקנו ליהנות ממנו? איפה החוזה החדש לגלוך?

גלוך חתם לפני שנה לשלוש שנים. עכשיו הוא נותן למכבי סיבות לנסות להאריך. זה עוד תסריט הגיוני. 

פארפה, מסכים. 

אני גם חושב שריקן וגולסה ראויים לקבל תשובות(לכאן או לכאן) כבר עכשיו. 

לפני4 שעות , אורלנדו בלוף said:

חוזז בטוח שהוא כוכב כדורגל.

כן, גם חושב שהוא מסוגל להצליח בחו"ל.

אולי, אם זו מדינת כדורגל כמו הודו, בכל מה שקשור ללוק, הוא ישתלב יופי, 100 אחוז הצלחה.

מסטול ועלה לי איזה הרכב לוקח פה אליפות?

של חיפה עונה הבאה:

ג'וש כהן

רודריגז פלאניץ' סבאטקוביץ' אליהו

מוחמד      אבו חרא

חזיזה            שרי                 פדופילי  

זר/דוד

של מכבי עונה הבאה:

פרץ

סבוריט זר ביטון ג'ראלדש

ואן אוברים  גלזר

זהבי         גלוך       

פריצה יובא   

לפני10 שעות , MTA For Ever said:

מקווה שהטריפ טוב אם זהבי בכנף

עכשיו כשאני אוורירי אני אסביר,

בהגנה יובא הולך קצת שמאלה פריצה קצת ימינה וזהבי חופשי להכנס ביניהם בהתקפה זה יהיה 2 קשרים גלוך וזהבי חופשיים ו2 חלוצים, קצת א-סימטריה מה קרה. אצל סיטי זה עובד פגז.

לפני14 שעות , קובי השועל said:

מסטול ועלה לי איזה הרכב לוקח פה אליפות?

של חיפה עונה הבאה:

ג'וש כהן

רודריגז פלאניץ' סבאטקוביץ' אליהו

מוחמד      אבו חרא

חזיזה            שרי                 פדופילי  

זר/דוד

של מכבי עונה הבאה:

פרץ

סבוריט זר ביטון ג'ראלדש

ואן אוברים  גלזר

זהבי         גלוך       

פריצה יובא   

בהרכב ההזיות יש לך את החלוץ הטוב בהיסטוריה ואתה שם אותו באגף?

אם משחקים עם 2 חלוצים 3 שחקנים יכולים לעשות רוטציה בריאה בלי בעיה.

44 דקות לפני, Maccabi_Tlv1 said:

חייב להבין מי זה הואן אוברים הזה שפרסמו עליו לפני איזה 8 חודשים וכולם בטוחים שעבר בדיקות רפואיות כבר בקרית שלום

אחד שבינואר אמרו שיבוא בקיץ אבל בקיץ הוא לא יבוא ויחתום באוטרכרט 

לפני1 שעה , erantheking21 said:

תאמת שאם הדברים עם מסיימי החוזה לא יתחילו להיות היום זה יתחיל להלחיץ

יש הרגשה ששוב דברים לא זזים בקצב 

למה היום? יש לך עד יום שלישי ב- 23:59. סמוך על יצחקי...