Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

לפני5 שעות , matis said:

דסה כנראה שרוף בהולנד אחרי שמתחתן ביום של המשחק הכי חשוב של הקבוצה שלו (גמר פליאוף על אירופה)

יצא די מגעיל ולא לויאלי האמת היא, לא עושים דברים כאלה.

2 דקות לפני, car.garsia said:

יצא די מגעיל ולא לויאלי האמת היא, לא עושים דברים כאלה.

לא, כי לנשק את הסמל של הבית"ר ולמחרת לחתום אצלנו... אין לויאליות היום, רק כסף.

Just now, אורלנדו בלוף said:

עדיין זה לא אותו דבר, ידע את הלוז של הליגה ההולנדית עוד מתחילת העונה, ידע שיש סיכוי שהקבוצה שלו תגיע לפלייאוף של אירופה עוד בתחילת העונה. לדעתי עשה לעצמו נזק לקריירה עם הצעד הזה כי אם אני קבוצה זרה ואני בא להחתים אותו הסיפור הזה נראה לי לא טוב.

2 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

זה קשור לחוסר מקצועיות, לא לויאליות. אם זה היה משחק פליאוף של הנבחרת הוא לא היה מזיז את החתונה?

2 דקות לפני, car.garsia said:

עדיין זה לא אותו דבר, ידע את הלוז של הליגה ההולנדית עוד מתחילת העונה, ידע שיש סיכוי שהקבוצה שלו תגיע לפלייאוף של אירופה עוד בתחילת העונה. לדעתי עשה לעצמו נזק לקריירה עם הצעד הזה כי אם אני קבוצה זרה ואני בא להחתים אותו הסיפור הזה נראה לי לא טוב.

אני לא טענתי אחרת. רק אמרתי שאין מה לחפש לויאליות אצל שחקני כדורגל.  טוטי היה יחיד במינו.

4 דקות לפני, Zizou said:

זה קשור לחוסר מקצועיות, לא לויאליות. אם זה היה משחק פליאוף של הנבחרת הוא לא היה מזיז את החתונה?

ברור שכן. אבל מנטליות ישראלית, "הודיעו שהמאמן הולך - אפשר להתחיל לזרוק", "אני ממילא לא ממשיך פה בעונה הבאה - אפשר לקבוע חתונה" וכו'.

48 דקות לפני, erantheking21 said:

הוא יבטל תחתונה?

תגיד זה חוג או שחקן מקצועני?

אם זה היה שחקן חשוב בקבוצה שלי הייתי מפוצץ לו את החתונה 

אתם מדברים כאילו כל התאריכים היו ידועים מראש. 

אתם שוכחים שלפעמים אנחנו לא יודעים באיזה יום משחקים פה.

מניח שהוא בירר מתי נגמרת העונה ולא שם לב לפלייאוף שקר כלשהו הזה ואחכ היה קשה להזיז 

הערכה שלי 29-31 למאי יתחילו לצאת הודעות פרידה והארכות חוזה לשחקנים מסוימים. החתמות שחקנים ומנוי מאמן חדש יקרה לדעתי אמצע/סוף יוני או לפחות כמה ימים לפני שמתחיל מחנה האימונים.

16 דקות לפני, The yellow Toms said:

הערכה שלי 29-31 למאי יתחילו לצאת הודעות פרידה והארכות חוזה לשחקנים מסוימים. החתמות שחקנים ומנוי מאמן חדש יקרה לדעתי אמצע/סוף יוני או לפחות כמה ימים לפני שמתחיל מחנה האימונים.

יצחקי והרשג"ד מאפרוחי ת"א יפתחו את מחנה האימונים ואולי גם יעמדו על הקווים בהתחלה.

לפני2 שעות , matis said:

תגיד זה חוג או שחקן מקצועני?

אם זה היה שחקן חשוב בקבוצה שלי הייתי מפוצץ לו את החתונה 

הגזמת 

יש חיים חוץ מכדורגל עם כל הכבוד

אפשר להתעצבן אבל מה הוא יעשה בדיוק? יבטל אירוע שתכנן מראש? חשב זה סוף העונה מבחינתו

1 hour ago, סמי הכבאי said:

נתניה פנתה לריקן (ספורט 5), ע"פ הכתבה אמר להם שימתין עד סוף החודש לראות אם יאריך חוזה...

מתי נגמרת השנ"צ?

באותה כתבה כותבים שגנדלמן כנראה יימכר... אפשר למנף לטרייד? ריקן + כמה גרושים על גנדלמן

1 דקה לפני, שובב said:

באותה כתבה כותבים שגנדלמן כנראה יימכר... אפשר למנף לטרייד? ריקן + כמה גרושים על גנדלמן

בעצם ריקן הופך לשחקן חופשי... טעות שלי, אני כבר לא בפוקוס מרוב הציפייה לזה שמשהו יזוז כבר

7 דקות לפני, שובב said:

גם אם ריקן היה שחקן עם חוזה, במושגים של נתניה אנחנו נצטרך לשלם להם כדאי שהם יהנו משירותיו

גנדלמן מבחינתם שווה 4 גלוך

אני בדרך כלל לא חסר סבלנות, אבל זה ממש ממש מעצבן שארבעה ימים לפני סיום החוזה ושחקנים חשובים, כאלה שמשחקים פה כבר 3-4 שנים ולא אנחנו ואולי גם לא הם יודעים מה יהיה עם העתיד שלהם. כל שנה מחדש אותו חרא.