Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

10 דקות לפני, פנחס שוף said:

1. אלחמיד כל פעם עושה את הדרך מהצפון לב"ש? מאיפה לכם המידע?

2. לא הבנתי מה זה קראסטיץ מגיש למיטש תוכניות מקצועיות? הוא לא עובד מול יצחקי? או יצחקי זה שאמור להכתיב את הסגל?

3. מה הבלם הסרבי של אשדוד? אנחנו לא רוצים?

1. אמר את זה בראיון

2. כנראה שיצחקי הוא לא מה שחשבנו

3. נחלש לדעתי

מכבי מימשה בנוער את האופציה על אורי עזו , אני זוכר שגם היה דיבור עליו שהוא יהיה הדבר הבא שהוא שיחק במכבי חיפה ועוד כמה קבוצות בארץ

בואו נקווה שיהיה עוד מפלץ? כבר שיפור בחוסר איבוד כוכבים כאלה כמו במקרים קודמים של אחראי נוער אחרים.

8 דקות לפני, erantheking21 said:

מכבי מימשה בנוער את האופציה על אורי עזו , אני זוכר שגם היה דיבור עליו שהוא יהיה הדבר הבא שהוא שיחק במכבי חיפה ועוד כמה קבוצות בארץ

בואו נקווה שיהיה עוד מפלץ? כבר שיפור בחוסר איבוד כוכבים כאלה כמו במקרים קודמים של אחראי נוער אחרים.

מי המנהל המקצועי של הנוער? אולי לקדם לבוגרים לפחות הוא עובד מהר 

10 דקות לפני, erantheking21 said:

למה לא רשום לכמה זמן האופציה? רק לעונה הבאה?

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

מי המנהל המקצועי של הנוער? אולי לקדם לבוגרים לפחות הוא עובד מהר 

איזה פורטוגלי אחד, למרות שזה שמדבר על הארכות חוזים זה מנהל מחלקת הנוער צוקרמן.

39 דקות לפני, erantheking21 said:

השם עזו ישר מקפיץ לי לראש את הסיפור עם העזו ההוא עם הגשר בשיניים. צא דיבוק צא.

לפני21 שעות , הצבר said:

לא מעניין עכשיו שחקנים 

הבעיות שלנו הם קודם כל צילי וגילי שאמורים להנהל את המערכת ( והם לא ) 
וכמובן מאמן שיתחיל את העבודה כבר עכשיו ( אמצע יוני זה מאוחר מידי ) בייחוד שהמאמן צריך גם לעשות את העבודה של צילי וגילי 

אנחנו עוד נצטער מאוד על השחרור המטופש (כי נראה שלא סגרו כלום עם איביץ )  של קרסטאיץ 

הרבה בטחון בכתיבה ביחס לשטויות שרשמת,

אעדכן אותך בפרטי.

לפני5 שעות , מנג'ר יונייטד said:

הארכת החוזה של דוידזאדה, בדומה להארכת החוזים של גולסה, ייני וריקן חשובה מסיבה אחת בלבד - עומק. מכבי קבוצה שרצה בכמה מסגרות ברוב העשור האחרון, וראינו שיש פציעות ואילוצים כאלה ואחרים. הארבעה האלה מנוסים, מכירים את המערכת, מחליפים טובים, חשובים לחדר ההלבשה ובעיקר לא עושים בעיות לעלות מהספסל.

בניגוד אליהם, טב"ח לא עונה על אף אחת מההגדרות, וחוזז, קוואס, נחמיאס, קנדיל, שמיר וסה לא מתאימים להרכב ולא בנויים להיות שחקני סגל או ספסל חשובים.

מחלוקת גדולה
שמיר הראה שהוא יודע ויכול, פשוט צריך לתת לו, נחמיאס עבר השנה טראומה אני לא בטוח שלא שווה לנסות להריץ אותו בתור מס 2-3 ליד שחקנים טובים ומנוסים. 
קנדיל היה שחקן טוב/סביר בעברו לא ברור עם כל הפציעות מה קרה לו. אבל קנדיל ואיביץ זה סיפור אהבה אז אולי מהספסל ייתן תרומה כשצריך. 

Just now, הצבר said:

מחלוקת גדולה
שמיר הראה שהוא יודע ויכול, פשוט צריך לתת לו, נחמיאס עבר השנה טראומה אני לא בטוח שלא שווה לנסות להריץ אותו בתור מס 2-3 ליד שחקנים טובים ומנוסים. 
קנדיל היה שחקן טוב/סביר בעברו לא ברור עם כל הפציעות מה קרה לו. אבל קנדיל ואיביץ זה סיפור אהבה אז אולי מהספסל ייתן תרומה כשצריך. 

יש לנו עומס בעמדה של שמיר. לא רואה צורך בוא לאור היכולת מאז הקורונה. 

מסכים שנחמיאס יכול להשתפר. 

קנדיל לא ברמה כשהוא משחק וזה לא קורה הרבה. הגיע הזמן שיפנה את המקום לגיא מזרחי.

19 דקות לפני, הצבר said:

מחלוקת גדולה

קנדיל לא ברור מה הסיפור איתו אבל מאז העונה הראשונה שאף אחד לא ציפה ממנו לכלום הוא רק עמוקת דעיכה והשנה הוא בכלל בדעיכה, ספק אם ימשיך גם עם איביץ' כמאמן.

שמיר שחקן עם יכולות אוויריות מעולות , יש לו משחק גובה טוב לרוב והוא מצטרף להתקפה, אבל הוא איטי יחסית ונוטה להתבלבל ...בעיה, בוא נגיד שאם הוא וגלזר היו שחקן אחד הם היו בליגות היותר גבוהות באירופה היום, לגבי נחמיאס יש לו בעיה קשה יותר, סגירה אלכסונית וחכמת משחק ואת זה אי אפשר לקנות בשום מקום.

כרגע שמיר, גולסה ודוידזאדה זה אופציות שהם בגדר יותר החלטה מהירה של מכבי, כי לכולם יהיה ביקוש בליגה(גם בחיפה וב"ש)..

34 דקות לפני, הצבר said:

מחלוקת גדולה

שמיר יעלה כסף והוא לא הראה שאפשר לבנות עליו כ-50/50. אם אני מוסיף לזה את גולסה וריקן שיכולים לשחק באותה העמדה, אין שום סיבה להשאיר אותו מבחינת הקצאת משאבים.

קנדיל היה. אני מסכים עם הקביעה הזאת. במשך תקופות מסוימות הוא היה נראה כמו פוטנציאל לדסה 2.0. בפועל, יותר מדי פציעות וחוסר עקביות. אי אפשר לבנות עליו ואני מעדיף להריץ את גיא מזרחי כמגן ימני עתידי / רוטציה. 

נחמיאס פחות טוב מפיבן, וזקוק נואשות להשאלה ולאוורור ממכבי לטעמי. הוא הפגין כל כך הרבה ליקויים וקשה לי לראות איך יתקן אותם, בטח ובטח במכבי הלחוצה. 

51 דקות לפני, קובי השועל said:

עדכון חשוב לחברים

מחר הודעות חשובות על הפרק

יש

חייב לציין שאהבתי שמלאדן נתן דוח

אני שמח לראות שלמרות שהיה סיכוי נמוך שימשיך הוא עדין הראה רצינות ורצה לתכנן דברים קדימה

לפני2 שעות , הצבר said:

מחלוקת גדולה

גם מישאלוב וג'אן יכולים להשתפר.

נחמיאס נפילה וצריך לחתוך.

טרייד לנתניה או משהו.