Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

ברצינות אני שואל, למה כל מערכת הסקאוט לא יכולה לאתר יהודים מוכשרים ולהביא אותם לכאן?

תראו איזה הצלחה עם טננבאום, ואפילו ג'ש כהן מחיפה, לא מבין את זה, באמת שלא.... כמו בכדורסל.

על מה הם מקבלים משכורת מהמועדון? אפילו יובאנוביץ' בא לכאן רק בגלל שהמאמן רצה, לא כי יצחקי או מישהו אחר המליץ.

זה ישמע מצחיק, אבל המחשבות על חוזה חדש לחוזז, בן חיים, ובלטקסה מטרידות אותי ממש.

ריקן אם ישאר, אני אהיה סבבה עם זה, למרות שאני חושב שאנחנו צריכים להתקדם, אבל אותם אני לא מסמפט בכלל, מדכא אותי שהם בקבוצה שאני אוהב כל כך.

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

חוץ מהאמירה של ביטון שהוא מעדיף אותנו על קבוצה בצמפיונשיפ הוא גם אמר שהוא גר קרוב יחסית לקריית שלום, שהוא אוהד מכבי סל ושכיף לו שהאוהדים שלנו חופרים לו שיבוא.

בקיצור, חוץ מלהגיד יצחקי בוא קח אותי הוא עשה הכל.

להגיד שהוא אוהד מכבי סל זה להגיד אני אוהד מכבי רגל בסתר

לפני2 שעות , ClinteastwoodFan said:

איך אפשר לומר שגנדלמן שלא קרע זוג נעליים טוב מביטון ששיחק בקצב סקוטי אצל האלופה שם 8 שנים?

בכושר ובבריאות כיום.

מה היה לפני כמה שנים לא רלוונטי.

לפני2 שעות , איתי-מכביסט said:

בנבחרת ראינו אותו בינוני בדרך כלל נגד התקפות טובות בהרבה ממה שהוא יפגוש על בסיס שבועי בליגה שלנו (אם וכאשר)

היה אחלה בנבחרת, בטח ביחס לשאר הבלמים.

8 דקות לפני, snufkin said:

אני זוכר תקופה ארוכה שטיבי היה מזעזע בנבחרת ומעולה במכבי

הנבחרת הזאת לא דוגמא לכלום

ביטון אחד מהבלמים הישראלים הבכירים והוא חייב להיות פה אתמול

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

זה ישמע מצחיק, אבל המחשבות על חוזה חדש לחוזז, בן חיים, ובלטקסה מטרידות אותי ממש.

ריקן אם ישאר, אני אהיה סבבה עם זה, למרות שאני חושב שאנחנו צריכים להתקדם, אבל אותם אני לא מסמפט בכלל, מדכא אותי שהם בקבוצה שאני אוהב כל כך.

איפה המצאת את זה

לפני8 שעות , silentyogi said:

מאיים הכי הרבה לשער? גם לא בעשירייה הראשונה מאיפה הנתון הזה? 61 איומים ביחס ל-59 של דן ביטון בפחות דקות.

מקום ראשון בדריבלים מוצלחים אבל זה לא המדד מספר אחת עבורי ולפעמים יכול להיות אפילו חיסרון. קוואס היה הדריברליסט המוביל בליגה ההולנדית.

פארפה שחקן מצוין, אבל כשחקן קו האמת הרבה יותר מפתה אותה טוומאסי, מהירותף טכניקה ועוצמה ברמה גבוהה מאוד. גם יותר תכליתי מפארפה. 

טוומאסי הספיק במעט מאוד משחקים להגיע לאותה כמות איומים לשער של פארפה וכבש 7 שערים לעומת 5 של פארפה בכלום זמן.

שניהם טובים, אבל לא חושב שכל כך מובן מאליו לתת לו את המפתחות באגף .

אני איתך. 

טוואמסי נתן פה חצי עונה ברמת הוואקמה, ברור *שכרגע* ולאור הצרכים הנוכחיים של הקבוצה הוא עדיף על פארפה.

כדי באמת למכור את פארפה בכסף טוב הוא חייב להאריך חוזה ולפחות לשלש את המספרים מנתניה.

מבין את הקסם שבפארפה, באמת שמבין. אבל אם הוא פה לעונה אני באמת חושב שהוא עלול לטייל בין הרכב לספסל ולתת עונה לא יותר מסבירה וללכת.

Just now, הילד בן 30 said:

אני איתך. 

טוואמסי נתן פה חצי עונה ברמת הוואקמה, ברור *שכרגע* ולאור הצרכים הנוכחיים של הקבוצה הוא עדיף על פארפה.

כדי באמת למכור את פארפה בכסף טוב הוא חייב להאריך חוזה ולפחות לשלש את המספרים מנתניה.

מבין את הקסם שבפארפה, באמת שמבין. אבל אם הוא פה לעונה אני באמת חושב שהוא עלול לטייל בין הרכב לספסל ולתת עונה לא יותר מסבירה וללכת.

טוואמסי ויונתן כהן באגפים וזה מעולה בשבילי

מותר לחלום?

14 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני איתך. 

מסכים, זה לבחור בין טוב מאוד למצויין (טוואמסי)

50 דקות לפני, snufkin said:

עם זאת צריך לזכור שסלטיק שיחררה אותו ולא האריכה לו חוזה, כנראה היה בירידה שם.

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

עם זאת צריך לזכור שסלטיק שיחררה אותו ולא האריכה לו חוזה, כנראה היה בירידה שם.

לא שיחררה אותו, הוא לא האריך חוזה מבחירה.

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

זה לא מה שהוא אמר. 

הוא אמר שאם איביץ׳ יגיע קרסטאיץ׳ יתן לו את ברכת הדרך.

Just now, מכביסט לעד said:

לא שיחררה אותו, הוא לא האריך חוזה מבחירה.

זה לא מה שהוא אמר. 

הוא אמר שאם איביץ׳ יגיע קרסטאיץ׳ יתן לו את ברכת הדרך.

אם היה מקבל הצעה להאריך, אני חושב שיהיה מאריך.

Just now, ClinteastwoodFan said:

אם היה מקבל הצעה להאריך, אני חושב שיהיה מאריך.

הוא אמר בראיון שנמאס לו מהמקומות האלה ושאם תהיה לו הצעה מהצמפיונשיפ הוא לא ירצה ללכת אז איך אתה אומר את זה?

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא אמר בראיון שנמאס לו מהמקומות האלה ושאם תהיה לו הצעה מהצמפיונשיפ הוא לא ירצה ללכת אז איך אתה אומר את זה?

לא מדוייק, אמר שיעדיף אותנו על קבוצת אמצע  טבלה בצ'מפיונשיפ.

לפני2 שעות , benbb said:

ניר ביטון לא יגיע למכבי

המשך יום טוב

הוא כבר היה עם העט לחתום אבל אז ראה את ההודעה של benbb ואמר: "איך אוכל לאכזב את benbb שתמך בי עוד מיימי בהי"א אצל ג'קי?", זרק את העט ורץ לחתום באשדוד