Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

לפני6 שעות , itanar said:

פצוע רוב הזמן. אי אפשר לבנות על שחקן כזה.

כאשר הוא משחק הוא טוב. השאלה אם טוב מפארפה? או שווה מקום לפני קידום של אוסקר?

נכון, דן ביטון זה לא שחקן לאליפות, מתאים יותר לככב בנבחרת הפצועים ביחד עם ניקוליץ' וקנדיל, לטרייד.

תפסיקו לשים בהרכב אצ פריצה ויובה באגפים, הם לא שחקני אגף ולא יהיו.

אסור לחזור ל 442 , צריכים להתקבע על ה 433 הרגיל שלנו.

טרייד, טרייד על מי?

קודם כל איביץ' רצה אותו ואם הוא יבוא הוא לא יוותר עליו

דבר שני הוא נתן סיבוב שני מעולה והיה מהגורמים שבכלל חזרנו להיות במאבק(ומאז הפציעה שלו גם הפסקנו לשחק) ובישל איזה 6-7 שערים לא זוכר בדיוק..

גלוך ימשיך להיות שחקן הרכב ויתפתח שום דבר לא סותר, יחד עם זאת גלוך לא יהיה פה יותר מדי אני בטוח שיקטפו אותו תוך שנה שנתיים בהרבה כסף, ביטון כבר לא יחזור לאירופה.

בואו נגיד שיש לנו צרות ושחקנים שצריכים ללכת הרבה לפני ביטון, שהוא גם תחת חוזה .

אני לא זוכר אף עונה במכבי שהיתה בה איכות בזרים כמו שפוטנציאלית תהיה בעונה הבאה.

פריצה, יובא, סאבו, פארפה כשגם אם גראלדש וסה הם לגמרי אחלה מבחינתי.

אני מניח שזו לא תהיה השישיה שתפתח את העונה אבל נחמד לראות שלפחות בהיבט אחד מצבינו טוב.

איזה מאמצים בדיוק נתניה עושים להשאיר את פארפה או ששוב אייל סגל מזיין במוח לתקשורת מה היה רוצה שיקרה? כאילו משהו תלוי במזדיינים האלה.

מאריך חוזה או לא, פארפה חייב להיות פה עונה הבאה. יצחקי תיזהר.

3 דקות לפני, אקיטה said:

איזה מאמצים בדיוק נתניה עושים להשאיר את פארפה או ששוב אייל סגל מזיין במוח לתקשורת מה היה רוצה שיקרה? כאילו משהו תלוי במזדיינים האלה.

מאריך חוזה או לא, פארפה חייב להיות פה עונה הבאה. יצחקי תיזהר.

לא בטוח שמסכים איתך, לא יודע יודע אם הוא שחקן הקו האולטימטיבי, השאלה מצליח לפגוע באחד אחר בינגו. מה שכן אני משאיר את פריצה בכל מצב, איזה חלוץ מטורף הוא ובעיני המשחק היחיד עם זר (בהנחה שסבוריט מקיים את שנת החוזה האחרונה שלו), הוא לשחרר את ג'ראלדש ולהתבסס על מזרחי (ואולי דאסה סוף לא יצליח למצוא קבוצה בחו''ל)

6 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא בטוח שמסכים איתך, לא יודע יודע אם הוא שחקן הקו האולטימטיבי, השאלה מצליח לפגוע באחד אחר בינגו. מה שכן אני משאיר את פריצה בכל מצב, איזה חלוץ מטורף הוא ובעיני המשחק היחיד עם זר (בהנחה שסבוריט מקיים את שנת החוזה האחרונה שלו), הוא לשחרר את ג'ראלדש ולהתבסס על מזרחי (ואולי דאסה סוף לא יצליח למצוא קבוצה בחו''ל)

האולטימטיבי אמאמאמא של האולטימטיבי.

מה עוד צריך משחקן קו שהוא הדריביליסט הכי טוב בליגה שמאיים הכי הרבה לשער בחייאת? 

אם פארפה היה שחקן לא שלנו בליגה הנושא הזה היה נפתח על שמו כולם ךה היו עם זין שלוף משפשפשים על האופציה שהוא פה.

זה שהבוקר הזה נפתח במשחקי נדמה לי לגביו עשה לי חררה כבר, מאריך לא מאריך, הוא פה עונה הבאה נקודה. ואם לא אז שהראש של יצחקי יעוף קיבינימט למה יש גבולות שאותם לא עוברים וזה כבר לחסל למכבי את העתיד. כנל לגבי הרבה מושאלים אחרים. אם מבזבזים השנה חצי שקל עם זבל עופות מהליגה זה בזיון, התחיל טוב בנתיים שנראה שמקפלים את אופצייות חמודי כנען.

38 דקות לפני, אקיטה said:

אם פארפה היה שחקן לא שלנו בליגה הנושא הזה היה נפתח על שמו כולם ךה היו עם זין שלוף משפשפשים על האופציה שהוא פה.

זה שהבוקר הזה נפתח במשחקי נדמה לי לגביו עשה לי חררה כבר, מאריך לא מאריך, הוא פה עונה הבאה נקודה. ואם לא אז שהראש של יצחקי יעוף קיבינימט למה יש גבולות שאותם לא עוברים וזה כבר לחסל למכבי את העתיד. כנל לגבי הרבה מושאלים אחרים. אם מבזבזים השנה חצי שקל עם זבל עופות מהליגה זה בזיון, התחיל טוב בנתיים שנראה שמקפלים את אופצייות חמודי כנען.

מדויק, ראשים יערפו.

5 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא מבין למה אני לא מקבל פוש ממכבי של 

Thank you Matan Hozez

רק אצלי הבאג הזה?

בינתיים אתה לא מקבל פוש הוארך חוזה

זה עדיף על הTHANK YOU

בדרך כלל שהוא חותם במקום אחר אתה תקבל את התוצאה;)

55 דקות לפני, אקיטה said:

מאיים הכי הרבה לשער? גם לא בעשירייה הראשונה מאיפה הנתון הזה? 61 איומים ביחס ל-59 של דן ביטון בפחות דקות.

מקום ראשון בדריבלים מוצלחים אבל זה לא המדד מספר אחת עבורי ולפעמים יכול להיות אפילו חיסרון. קוואס היה הדריברליסט המוביל בליגה ההולנדית.

פארפה שחקן מצוין, אבל כשחקן קו האמת הרבה יותר מפתה אותה טוומאסי, מהירותף טכניקה ועוצמה ברמה גבוהה מאוד. גם יותר תכליתי מפארפה. 

טוומאסי הספיק במעט מאוד משחקים להגיע לאותה כמות איומים לשער של פארפה וכבש 7 שערים לעומת 5 של פארפה בכלום זמן.

שניהם טובים, אבל לא חושב שכל כך מובן מאליו לתת לו את המפתחות באגף .

לפני4 שעות , לנצח צהוב said:

מקשיב לפודקאסט הפודיום עם ניר ביטון. אפשר להבין שהוא כבר כמעט סגור אצלנו. 

או שהוא מאוד רוצה לבוא אבל אף אחד לא דיבר איתו.

49 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא מבין למה אני לא מקבל פוש ממכבי של 

Thank you Matan Hozez

רק אצלי הבאג הזה?

עדיין לא נפרדנו מבלקמן

51 דקות לפני, silentyogi said:

מאיים הכי הרבה לשער? גם לא בעשירייה הראשונה מאיפה הנתון הזה? 61 איומים ביחס ל-59 של דן ביטון בפחות דקות.

מקום ראשון בדריבלים מוצלחים אבל זה לא המדד מספר אחת עבורי ולפעמים יכול להיות אפילו חיסרון. קוואס היה הדריברליסט המוביל בליגה ההולנדית.

פארפה שחקן מצוין, אבל כשחקן קו האמת הרבה יותר מפתה אותה טוומאסי, מהירותף טכניקה ועוצמה ברמה גבוהה מאוד. גם יותר תכליתי מפארפה. 

טוומאסי הספיק במעט מאוד משחקים להגיע לאותה כמות איומים לשער של פארפה וכבש 7 שערים לעומת 5 של פארפה בכלום זמן.

שניהם טובים, אבל לא חושב שכל כך מובן מאליו לתת לו את המפתחות באגף .

אז נמשיך לחפש שחקנים מוכחים בנדמה לי ונמשיך להיתקע מקצועית, אם טומאסי היה שלנו ופארפה היה של נתניה הדיבור היה הפוך אין לי שמץ של ספק.

בנתיים כל משחק שלו שראיתי מהאגף הוא משחיל 2 מגנים במקביל כולל את כל חיפה, אבל זה לא מספיק טוב לקבוצה שעומדת להביא את דמבלה.

המספרים של פארפה (בישולים וגולים) משקרים מאוד.

5 דקות לפני, Raumdeuter said:

יש פוש על יוריס או שעדיין העונה בהולנד לא הסתיימה?

אם אני לא טועה המשחק האחרון שלהם הוא ב29.5. עד אז לא נקבל פוש וגם אז הוא בטח יהיה בחופשה ועד שהוא יגיע לארץ ויכינו את הוולקאם יקח זמן.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם אני לא טועה המשחק האחרון שלהם הוא ב29.5. עד אז לא נקבל פוש וגם אז הוא בטח יהיה בחופשה ועד שהוא יגיע לארץ ויכינו את הוולקאם יקח זמן.

אפשר להכין את הוולקאם מהולנד(לשלוח לו את החולצה בדואר ואפשר להשכיר ציוד צילום בהולנד עצמה ואולי לשלוח את שקד או פוטרמן מצוות הסושיאל לנסיעת עבודה שיארגן את הוולקאמים של השחקנים מחו"ל כמו ניר ביטון,זהבי וכאלה).

אבל לא שאלתי באמת ברצינות,אני יודע שזה לוקח זמן והכל.

14 דקות לפני, Raumdeuter said:

אפשר להכין את הוולקאם מהולנד(לשלוח לו את החולצה בדואר ואפשר להשכיר ציוד צילום בהולנד עצמה ואולי לשלוח את שקד או פוטרמן מצוות הסושיאל לנסיעת עבודה שיארגן את הוולקאמים של השחקנים מחו"ל כמו ניר ביטון,זהבי וכאלה).

אבל לא שאלתי באמת ברצינות,אני יודע שזה לוקח זמן והכל.

אפשר גם לחכות לאוקטובר, מה בוער? יש חוזז, טב"ח, חלאילה...

כל הפנטזיות שלנו לא שוות כלום בלי מאמן.

מאמן, קודם כל ולפני הכל. אחרי זה להשאיר את מי שצריך להשאיר - פריצה, פארפה, ריקן ודומיהם. אחרי זה שני בלמים. אחרי זה קשר מרכזי (בהנחה הסבירה שלא בונים על שילוב של גולסה, שחר וריקן לעמדה הזאת). אחרי שחקן כנף.

יונתן כהן לא שותף אתמול במשחק של פיזה (עלו לגמר הפלייאוף על העלייה לסריה א). לפני שמפנטזים על זהבי, שיש לנו שני שחקנים אדירים ויקרים בעמדה שלו, ודור פרץ, שלא ברור איפה ישתלב בסגל הנוכחי כשיש לנו את גלזר וגלוך מולחמים לכאורה להרכב ופרץ לא בדיוק 50-50 קלאסי, צריך לעבוד על להחזיר את יונתן כהן לארץ, כי אין אף שחקן כנף ישראלי אחר שאפשר להביא (רפאלוב היחיד ברמה והוא לא יחזור לארץ ובטח שלא אלינו בחיים).