Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

איזה כיף לאוהדי אייאקס. אתמול סיימו את העונה, היום כבר הודיעו על המאמן החדש. 

הקנאה…

אולי זה יקרה גם כאן, חכה שנסיים את העונה.

13 דקות לפני, Krishi said:

אנשים פה בהזיות על מכירה של פארפה.

מסנדל אותו בקרית שלום ולא נותן לו ללכת לשום מקום לפחות לשתי עונות. קודם כל עונה הבאה הוא אצלנו לפי החוזה, ואם צריך מציע לו כפול ממה שהוא מרוויח עכשיו (שזה בטח לא יותר מדי) כדי שיחתום על חוזה חדש. 

חייבים. אם צריך גם לשלש

לפני3 שעות , Dr. Caligari said:

מסכים

אבל יש לך בלם ישראלי טוב? 

גם במידה וסבוריט + בלם זר צריך משהו לספסל בטח בעונה ארוכה וצפופה עם מונדיאל שתקוע

בסוף זה עניין של עלות מול תועלת וברור שהמחיר שנתניה תדרוש עליו לא יהיה כדאי מבחינתנו

55 דקות לפני, hen34 said:

שטויות 

גנדלמן בלם מעולה.

שחקן שיכול לשחק במס' תפקידים,טוב בהרבה ממה שיש לנו והכי חשוב הוא ישראלי.

אם לא פה הוא בחיפה בוודאות.

בלם מעולה? לא חושב

הוא יותר קשר מבלם ויודע לקדם את המשחק.

גם כבלם הוא לא טוב מנחמיאס, לא משנה כמה חצים נשלחו כלפי נחמיאס אם גנדלמן היה במקומו המצב היה גרוע יותר לדעתי, הפימפום התקשורתי עליו הרבה יותר גדול מהיכולת שלו.

אני לא חושב שמועדון גדול כמו מכבי צריך לבצע את הרכישות שלו לפי יריבה קטנה כמו חיפה אלא לפי הצורך, גנדלמן במחיר שנתניה תדרוש לדעתי לא השקעה חכמה בכלל.

21 דקות לפני, Krishi said:

אנשים פה בהזיות על מכירה של פארפה.

מסנדל אותו בקרית שלום ולא נותן לו ללכת לשום מקום לפחות לשתי עונות. קודם כל עונה הבאה הוא אצלנו לפי החוזה, ואם צריך מציע לו כפול ממה שהוא מרוויח עכשיו (שזה בטח לא יותר מדי) כדי שיחתום על חוזה חדש. 

אני כל מתרגש מהאפשרות שפארפה ואוסקר יהיו הפנים שלנו בעונה הבאה, לא מבין איך אפשר שלא. 

7 דקות לפני, המכבייה said:

אני כל מתרגש מהאפשרות שפארפה ואוסקר יהיו הפנים שלנו בעונה הבאה, לא מבין איך אפשר שלא. 

אני לא אופתע אם שניהם לא יהיו פה נוכח אורך החוזים שלהם. לא מבין איך אנחנו מגיעים למצב המסריח הזה כל פעם מחדש. 

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני לא אופתע אם שניהם לא יהיו פה נוכח אורך החוזים שלהם. לא מבין איך אנחנו מגיעים למצב המסריח הזה כל פעם מחדש. 

אני חושב שהם טובים מידי וצעירים מידי כדי לשחק בליגה הזאת יותר מידי עונות וגם את זה צריך לזכור. לאוסקר יש חוזה לעוד שנתיים ואני כמובן בעד להחתים את פארפה לפחות לעוד עונה מעבר לזאת שתבוא. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

אני חושב שהם טובים מידי וצעירים מידי כדי לשחק בליגה הזאת יותר מידי עונות וגם את זה צריך לזכור. לאוסקר יש חוזה לעוד שנתיים ואני כמובן בעד להחתים את פארפה לפחות לעוד עונה מעבר לזאת שתבוא. 

מסכים איתך, אבל בגלל שהחוזים שלהם קצרים זה יכול לגרום לנו לאבד אותם בחינם או בסכום נמוך משמעותית ממה שאין שווים. 

אין סיבה שגלוך יימכר בפחות ממה שנמכרו עבדה וסולומון. על פאקינג יונתן כהן קיבלנו 2.5 מיליון.

אנחנו צריכים לעשות לנתניה מה שבאר שבע עשו עם אשדוד.

להפוך אותם לקבוצת בת הלא רשמית שלנו, וליצור איתם קשרים טובים לעסקים בעתיד, הם מתחילים לייצר כשרונות בכמויות בגלל ההזדמנות הטובה שהם נותנים לצעירים.

רק שיצחקי לא יחרבן את זה :crazy:

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מסכים איתך, אבל בגלל שהחוזים שלהם קצרים זה יכול לגרום לנו לאבד אותם בחינם או בסכום נמוך משמעותית ממה שאין שווים. 

אין סיבה שגלוך יימכר בפחות ממה שנמכרו עבדה וסולומון. על פאקינג יונתן כהן קיבלנו 2.5 מיליון.

עם אוסקר(בטח עם אליפות אירופה לנוער הקרובה) הכל יכול לקרות בכל רגע נתון וגם מהר. הוא, הסוכנים שלו, מכבי, ואתה ואני יודעים את זה. 

צטט

תביעה הוגשה נגד מכבי נתניה בגין צירוף טוואמסי

סוכנת השחקנים טלי נזרי הגישה תביעה על סך 100,000 ש"ח למוסד לבוררות של ההתאחדות נגד המועדון: "הקבוצה פנתה אליו מאחורי הגב כדי לחסוך את העמלה"

צטט

יש מחליף לטן האח: אלפרד שרודר סיכם כמאמן אייאקס לשנתיים מאמן קלאב ברוז' בעונה האחרונה צפוי לחתום עד 2024 באלופת הולנד, עם אופציה לעונה נוספת: "הזדמנות שהייתי חייב לתפוס"

עוד פעם מכבי מתמהמים 

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אותו שרודר שכמעט חתם אצלנו. לא ייאמן.

זה היה צפוי, מאמן שעשה עונה טובה בהולנד וגם הגיע לברצלונה אח"כ כעוזר

גם יאקומאקיס שכמעט חתם אצלנו בקיץ 2020 מככב בסלטיק.

אגב אני לא מאמין בלעשות עסקים עם נתניה ואשדוד, מקווה מאוד שאם נרכוש את כנעאן שמכבי כלכך רוצה הוא ירכש במחיר שפוי

על טומאסי לא היתי משקיע העברה, הם ירצו את גויאגון בהעברה קבועה ועוד הרבה כסף

לפני4 שעות , MTA For Ever said:

כי בישראל נוטים לחשוב שכל זר שהוא טיפה מרשים הוא מייד שווה ערך לאחד הזרים הטובים ששיחקו כאן, לפחות בעשור האחרון.

האגודל שמע את התחינות שלכם ופרגן בכתבה מפוברקת על טוואמסי.

גויאגון צריך לשחק בעונה הבאה במכבי נקודה.

אין לי ספק שטואמסי נותן פה מספרים קרובים לשל וואקמה בבאר שבע, והוא פושט בדיוק בעמדה שאנחנו צריכים.

אפשר להחליט שהולכים עם פארפה עד הסוף, מאריכים לו חוזה ומוכרים אותו עוד שנתיים (בתקווה שלא יסיים כמו גררו, שאני מזכיר שוב נתן פה פלייאוף פסיכי).

ואפשר להחליט שעושים טרייד עם נתניה על שחקן יותר "בטוח".

שני הדברים לגיטימיים בעיני, מה שלא לגיטימי זה לוותר על טוואמסי בשביל עונה אחת עם פארפה

עוד פעם הלוואי שיהיה:     

דניאל

סאבו זר זר מזרחי

גלזר

יוריס  גולסה

פארפה           זר

זהבי

במידת הצורך, סאבו יחליף את אחד הבלמים, משאיר את דוידזאדה ובלטקסה (בלם רביעי), מעלה את רוי רביבו, נעם כהן מגן ימני מחליף.

נידם קשר אחורי מחליף, שחר עוד אופציה ל 50/50. כמובן שיש את אוסקר וביטון למשחקים עם קישור התקפי יותר ופחות גרזני (כמו רוב משחקי הליגה פה).

מסיט את גבי לכנף ימין, מבחינתי בקבוצה מאומנת ביטון יכול לשחק בכנף שמאל אם צריך, יובא ברוטציה עם זהבי. את שאר הרוטציה בהתקפה ממלא בצעירים כמו אראל באייה אם מי שיראה שהוא מתאים יותר כרגע (יש עוד את תורג'מן, בר לין, רויזמן, חנציס, בר כהן, אחד מהם יהיה שווה פה רוטציה אין לי ספק).

קיצור 5 רכש, 3 זרים זהבי וההולנדי שלכאורה סגור.

סגל מאוזן מאוד בעיניי, מפוצץ כישרון צעירים אבל עם מספיק ותיקים מנוסים (אבל לא גריאטרים) שיודעים מה זה לקחת אליפות.

2 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אין לי ספק שטואמסי נותן פה מספרים קרובים לשל וואקמה בבאר שבע, והוא פושט בדיוק בעמדה שאנחנו צריכים.

אפשר להחליט שהולכים עם פארפה עד הסוף, מאריכים לו חוזה ומוכרים אותו עוד שנתיים (בתקווה שלא יסיים כמו גררו, שאני מזכיר שוב נתן פה פלייאוף פסיכי).

שני הדברים לגיטימיים בעיני, מה שלא לגיטימי זה לוותר על טוואמסי בשביל עונה אחת עם פארפה

אני מאוד אוהב את גררו, אבל פארפה שחקן הרבה יותר שלם. גררו הוא שחקן של מהירות תנועה לעומק ופיניש. פארפה זה הכל מהכל כולל מסירות מפתח, ניהול משחק ויצירת מצבים. בעיניי הם לא באותו לבל ופארפה פוטנצאיל התפוצצות מטורף שזה לא שווה לוותר עליו בשביל טומאסי (הלוואי שיבוא, בעסקה נורמלית כמובן)

7 דקות לפני, אקיטה said:

עוד פעם הלוואי שיהיה:     

דניאל

סאבו זר זר מזרחי

גלזר

יוריס  גולסה

פארפה           זר

זהבי

במידת הצורך, סאבו יחליף את אחד הבלמים, משאיר את דוידזאדה ובלטקסה (בלם רביעי), מעלה את רוי רביבו, נעם כהן מגן ימני מחליף.

נידם קשר אחורי מחליף, שחר עוד אופציה ל 50/50. כמובן שיש את אוסקר וביטון למשחקים עם קישור התקפי יותר ופחות גרזני (כמו רוב משחקי הליגה פה).

מסיט את גבי לכנף ימין, מבחינתי בקבוצה מאומנת ביטון יכול לשחק בכנף שמאל אם צריך, יובא ברוטציה עם זהבי. את שאר הרוטציה בהתקפה ממלא בצעירים כמו אראל באייה אם מי שיראה שהוא מתאים יותר כרגע (יש עוד את תורג'מן, בר לין, רויזמן, חנציס, בר כהן, אחד מהם יהיה שווה פה רוטציה אין לי ספק).

קיצור 4 רכש, 3 זרים וזהבי אחד.

סגל מאוזן מאוד בעיניי, מפוצץ כישרון צעירים אבל עם מספיק ותיקים מנוסים (אבל לא גריאטרים) שיודעים מה זה לקחת אליפות.

יובאנוביץ כשיר = חייב לפתוח. מזרחי כמגן פותח זה הימור

7 דקות לפני, הילד בן 30 said:

פראפרה כישרון נדיר, אסור לוותר עליו. טומאסי שחקן טוב אבל אני לא בטוח שמכסת הזרים תאפשר לנו זר נוסף להתקפה

Just now, snufkin said:

יובאנוביץ כשיר = חייב לפתוח.

בכיף. צריך גם אופציות ורוטציה, איזה כיף זה אם יהיה לך פעם זהבי או פעם יובא מהספסל הא?

אנשים שוכחים שיש לנו את דביטון בסגל. הרבה זמן לא ראיתי בכי של למה קנו אותו

=====

אם יש הצעה מכובדת על יובאנוביץ' מוכר אותו בכיף ונשאר עם פריצה וזהבי (משפט מרגש מחזיר אותי ל-12/13)