Jump to content

נושא מלפפונים קיץ 22/23 ע"ש רכש קדימה רכש.

Raumdeuter

Recommended Posts

10 דקות לפני, Davidna said:

אנשים שמשחררים את פריצה חלוץ בן 27 על זהבי... 

אנשים שעושים פרצופים שאומרים להם שמפלצת כמו זהבי מגיעה למרות שיש לנו שני חלוצים...

14 דקות לפני, Davidna said:

אנשים שמשחררים את פריצה חלוץ בן 27 על זהבי... 

אבל יש לך את יובאנוביץ׳ בן 23 וזהבי זה זהבי. אנשים קצת שכחו מי זה נראה לי.

שוערים: דניאל X2

הגנה: מגן ימין זר (דסה לא ריאלי בעיניי), מזרחי, ניר ביטון, נחמיאס, גנדלמן, סאבוריט, בלטקסה, דוידזאדה

קישור: גלזר, גולסה, פיבן, שחר, גבי, ריקן וייני

התקפה: גלוך, בר לין, דן ביטון, קובאס, אלמוג, טומאסי, פריצה, יובאנוביץ' וזהבי

**משחרר/טריידים/מוכר: גויאגון, חוזז, בן חיים, שמיר, סה, חלאיילה, ג'ראלדש וקנדיל.

**טרייד עם נתניה: אפשר להציע מבין גויאגון/חלאיילה/טננבאום/גררו/שמיר על טומאסי וגנדלמן.

**מוכר למרבה במחיר: גויאגון (2m), גררו (2m), אלמוג (1.5m), פרץ (3.5m), יובאנוביץ' (5m), אוסקר (8m)

**משאיל בתוך ליגת העל: באייה, רביבו, תורג'מן, חנצ'ס, בר כהן, נידם - כולם עם סעיף החזרה בינואר.

ההרכב שלי:

פרץ

בלטקסה | סאבוריט | ביטון/גנדלמן | מגן זר

גולסה | גלזר

גלוך

זהבי | פריצה/יובאנוביץ' | טומאסי

*אם רוצים לפתוח גם עם פריצה וגם עם יובאנוביץ' אז זהבי יורד ל10 וגלוך לספסל או שניהם בהרכב עם 4 בקישור וטומאסי בחוץ.

20 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

שוערים: דניאל X2

הגנה: מגן ימין זר (דסה לא ריאלי בעיניי), מזרחי, ניר ביטון, נחמיאס, גנדלמן, סאבוריט, בלטקסה, דוידזאדה

קישור: גלזר, גולסה, פיבן, שחר, גבי, ריקן וייני

התקפה: גלוך, בר לין, דן ביטון, קובאס, אלמוג, טומאסי, פריצה, יובאנוביץ' וזהבי

**משחרר/טריידים/מוכר: גויאגון, חוזז, בן חיים, שמיר, סה, חלאיילה, ג'ראלדש וקנדיל.

**טרייד עם נתניה: אפשר להציע מבין גויאגון/חלאיילה/טננבאום/גררו/שמיר על טומאסי וגנדלמן.

**מוכר למרבה במחיר: גויאגון (2m), גררו (2m), אלמוג (1.5m), פרץ (3.5m), יובאנוביץ' (5m), אוסקר (8m)

**משאיל בתוך ליגת העל: באייה, רביבו, תורג'מן, חנצ'ס, בר כהן, נידם - כולם עם סעיף החזרה בינואר.

ההרכב שלי:

פרץ

בלטקסה | סאבוריט | ביטון/גנדלמן | מגן זר

גולסה | גלזר

גלוך

זהבי | פריצה/יובאנוביץ' | טומאסי

*אם רוצים לפתוח גם עם פריצה וגם עם יובאנוביץ' אז זהבי יורד ל10 וגלוך לספסל או שניהם בהרכב עם 4 בקישור וטומאסי בחוץ.

למה למכור את גויאגון? השחקן הכי מוכשר של נתניה ? אתה מבין שנתניה תיתן לו ערך נמוך יותר מטומאסי או גנדלמן למרות שהוא מוכשר מהם 

לא היתי מוכר אותו, חושב שטומאסי אפשר לאתר עוד שחקנים כמוהו ולא היתי קונה זרים בליגה.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

לא נותן את פארפה לאף קבוצה בליגה. או למכור אותו במידה ויש הצעה טובה או להשאיר אותו ולהכריח אותו להאריך חוזה.

מה עם טרייד על טוומאסי?

29 דקות לפני, תל-אביב_צהובה said:

לדעתי הנושא הזה הולך לשבור את שיא כל הזמנים של נושאי המלפפונים

קל

1 hour ago, סמי הכבאי said:

הרכב לעונה הבאה:

דניאל פרץ

סאבוריט

גויאגון 

יובאנוביץ'

ועוד 7.

להתחיל מזה ומשם נתקדם.

תוסיף- אוסקר וגלזר ואנחנו בכיוון לגמרי(:

צטט

אייל סגל הפתיע: "תתפללו יחד איתי שאיביץ' יהיה המאמן של מכבי ת"א"

בעלי מכבי נתניה טען כי חזרתו של הסרבי לקריית שלום עשויה להשאיר את פארפה גיאגון בעיר הילומים

אוקיי מה

קצת חדשות מאתרי ספורט(קחו בערבון)

*מכבי העלתה הילוך בנושא כנעאן 

*אופציית גולסה תמומש

*סימן בשאלה בנוגע לעדן שמיר

*טוכמן שוב זרק שמכבי רוצה להחזיר את כל הבנים האובדים שבינתיים ידוע שזה קשה.

לפני1 שעה , erantheking21 said:

למה למכור את גויאגון? השחקן הכי מוכשר של נתניה ? אתה מבין שנתניה תיתן לו ערך נמוך יותר מטומאסי או גנדלמן למרות שהוא מוכשר מהם 

לא היתי מוכר אותו, חושב שטומאסי אפשר לאתר עוד שחקנים כמוהו ולא היתי קונה זרים בליגה.

כי מידיעה הוא לא מתלהב לחזור למכבי + נכנס לשנה אחרונה בחוזה. מעדיף להעביר אותו לנתניה ולדחוף סעיף שאם הוא עובר לקבוצה אחרת בארץ אנחנו יכולים להשוות את ההצעה, מאשר להנות ממנו רק שנה אחת. אם הוא יסכים להאריך חוזה אז זה משהו אחר אבל למיטב ידיעתי הוא לא ממהר לעשות את זה והוא פוזל מעבר לים.

אני חושב שזה גם הקלף הכי חזק שיש לך מול סגל כי הוא מאוד מאוד מחזיק מגויאגון. ותוכל להשיג הרבה תמורתו, לא פחות מטומאסי. מניסיון של כל הליגה כבר עשרות שנים קשה להחתים זרים טובים, בטח להתקפה, פה יש לך שחקן שחזר למגמת עליה ביכולת ובסטטיסטיקה שלו, וזה האלמנט הכי חשוב לדעתי כשאתה מביא שחקן התקפה לישראל (ראה ערך יובאנוביץ', קיארטנסון וכו לעומת קובאס, בלקמן וכו). משפט אחרון- אני לא מכיר את טומאסי מספיק טוב אבל המספרים שלו טובים ומקרה וואקמה יושב לי חזק בראש שגם בתוך הליגה יש כוכבים.

1 דקה לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

כי מידיעה הוא לא מתלהב לחזור למכבי + נכנס לשנה אחרונה בחוזה. מעדיף להעביר אותו לנתניה ולדחוף סעיף שאם הוא עובר לקבוצה אחרת בארץ אנחנו יכולים להשוות את ההצעה, מאשר להנות ממנו רק שנה אחת. אם הוא יסכים להאריך חוזה אז זה משהו אחר אבל למיטב ידיעתי הוא לא ממהר לעשות את זה והוא פוזל מעבר לים.

אני חושב שזה גם הקלף הכי חזק שיש לך מול סגל כי הוא מאוד מאוד מחזיק מגויאגון. ותוכל להשיג הרבה תמורתו, לא פחות מטומאסי. מניסיון של כל הליגה כבר עשרות שנים קשה להחתים זרים טובים, בטח להתקפה, פה יש לך שחקן שחזר למגמת עליה ביכולת ובסטטיסטיקה שלו, וזה האלמנט הכי חשוב לדעתי כשאתה מביא שחקן התקפה לישראל (ראה ערך יובאנוביץ', קיארטנסון וכו לעומת קובאס, בלקמן וכו). משפט אחרון- אני לא מכיר את טומאסי מספיק טוב אבל המספרים שלו טובים ומקרה וואקמה יושב לי חזק בראש שגם בתוך הליגה יש כוכבים.

גם אם הוא לא רוצה לחזור, מוכר אותו לחו"ל .

מה יש לי לתת אותו לנתניה במחירי פרטיה? הוא שווה הרבה יותר מטומאסי וגנדלמן

לפני1 שעה , erantheking21 said:

ברור שלא מוכר את גויאגון גם אם נהנה ממנו רק שנה (ואין סיבה שלא נצליח להאריך לו חוזה וברור שלא מוכר אותו אפילו בצחוק לנתניה זה שחקן שאחרי עונה אחת אצלנו באירופה נקבל עליו סכומים בכיוון של עבדה וסלומון) 

אבל לא הייתי בז לקנייה של טומאסי (ואם גנדלמן שווה גם אותו קונה), הגיע הזמן להתחיל לשתות את הליגה 

15 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

אני בעד פארפה גם לעונה אחת. אין בכדורגל שלנו טווח ארוך באמת בכל מקרה. רוצה את הקבוצה הכי טובה ומוכשרת שאני יכול לייצר בזמן נתון. בטח שפארפה הוא משאב קיים.

גאנדלמן אוברייטד לדעתי, אמנם מתקל טוב ובעל יכולות הגנתיות מצוינות אבל עומד רע מאוד על המגרש ומתקל חזק מדי, בקבוצה כמו מכבי יקבל מינימום צהוב בכל משחק

8 דקות לפני, משה פרימו said:

גאנדלמן אוברייטד לדעתי, אמנם מתקל טוב ובעל יכולות הגנתיות מצוינות אבל עומד רע מאוד על המגרש ומתקל חזק מדי, בקבוצה כמו מכבי יקבל מינימום צהוב בכל משחק

מסכים

22 דקות לפני, המכבייה said:

אכן. יש אגף אחד חסר, הגנה וגיבויים רוחביים. אצלי בראש לפחות. 

לדעתי גויאגון יגיע לאגף, האגף השני יאוייש על ידי ישראלי אבל זה באוויר, הרבה תלוי בזהות המאמן