Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בסמי עופר | ואוו! 3-1 מהדהד ומשפיל על הזונה שלנו בירוק

Sawyer

Recommended Posts

לפני11 שעות , ניר ג. said:

ושוב פעם יובאנוביץ רץ לחגוג גול גדול מול היציע הלא נכון

קיללו אותו בלי סוף הטמבלים אז הוא חגג להם בפנים נשמע לי הגיוני

4 דקות לפני, Raumdeuter said:

אני לא יודע איפה לדחוף את זה אבל מסתבר שאוהד חיפה זרק מוט או משהו על שרון תמם שישבה ביציע הכבוד.

https://m.one.co.il/Mobile/Article/21-22/1,1,3,53113/410400.html?ref=hp

מטורף אבל מי ישמע מה זה לעומת להעיף עלינו זיקוק זה שווה ערך לפיגוע 

13 דקות לפני, Raumdeuter said:

אני לא יודע איפה לדחוף את זה אבל מסתבר שאוהד חיפה זרק מוט או משהו על שרון תמם שישבה ביציע הכבוד.

https://m.one.co.il/Mobile/Article/21-22/1,1,3,53113/410400.html?ref=hp

אוהד חיפה או אוהד מכבי שהיא ניסתה לשכנע אותו לעשות Forever?

17 דקות לפני, osfeee said:

אוהד חיפה או אוהד מכבי שהיא ניסתה לשכנע אותו לעשות Forever?

תראה,לפי ההגיון החיפאי הם מכבי האמיתית אז האוהד הירוק לא מבין למה הוא צריך לשלם על חבר מועדון של מ.תא אבל יש הבדל בין לא להבין את הסיטואציה לבין לזרוק חפצים על אנשים כמו קופים.

On 11.5.2022 at 23:06, אלק נילאש said:

עוד פעם אגדות האחים גרים על בכר?

לפני הפלייאוף סיפרו פה עוד אגדה על זה שחיפה נראים רע כי בכר בכוונה מכין את הקבוצות שלו להגיע בשיא לפלייאוף. הנה, לא שיא ולא נעליים. פשוט קבוצה לא טובה.

ראית את הפנים של השחקנים (ובכר) ב"חגיגות" האליפות אתמול? זה נראה לך כמו מישהו שעשה בכוונה?

כתבת יפה. רק חבל שאין לזה שום קשר למה שאני כתבתי. 

סאבוריט החכם גם עצר את השטף שלהם במחצית הראשונה.

קובאס היה מדהים, לא רק בכדורגל, אלא גם פסיכולוגית הדף את הלחץ שלהם עם החזקת כדור נונשלנטית בדקות הטובות שלהם.

הוא מתאים יותר לקבוצות שרוצות להאט קצב, זה ממש תיסכל את חיפה המשולהבת והתוקפנית.

On 11.5.2022 at 16:16, tkui said:

טוב שלא כתב שמי שנולד ב2019 אבל באפריל/ מאי ראה רק אליפות אחת של מכבי

בגלל זה הטבלה לא אובייקטיבית.

אני נולדתי ב- 86' אך לא היה בבית טלוויזיה.

לא האזנתי לרדיו ולמדתי לקרוא רק בגיל 5.

מבחינתי כשנפתחו לי האנטנות ב- 91'-92' נחשפתי לאליפות צהובה אז למה הטבלה שלי אצלו ירוקה?

"כי זה מה שראיתי מאז שנולדתי".

לא קביל במציאות.

On 11.5.2022 at 23:06, אלק נילאש said:

עוד פעם אגדות האחים גרים על בכר?

לפני הפלייאוף סיפרו פה עוד אגדה על זה שחיפה נראים רע כי בכר בכוונה מכין את הקבוצות שלו להגיע בשיא לפלייאוף. הנה, לא שיא ולא נעליים. פשוט קבוצה לא טובה.

ראית את הפנים של השחקנים (ובכר) ב"חגיגות" האליפות אתמול? זה נראה לך כמו מישהו שעשה בכוונה?

לא שיא? בחצי הראשון של הפלייאוף הם הבטיחו את האליפות, כולל ניצחון על ב"ש, כשנוצר פער גדול כבר באה ירידה

42 דקות לפני, Keano said:

לא שיא? בחצי הראשון של הפלייאוף הם הבטיחו את האליפות, כולל ניצחון על ב"ש, כשנוצר פער גדול כבר באה ירידה

לא שיא, היו רחוקים לפרק פה את הפלייאוף. פגשו הפועל מרוסקת בתחילת הפלייאוף, באר שבע משחק מרשים אבל קשה שלא להזכיר את האדום דקה 45 שגמר אותם. משם השמיכו לתיקו מולנו שהיו טובים מהם לעין עוררין, אחר כך ניצחון 1-0 על סכנין ואז 3 הפסדים ב4 משחקים. הם לא נתנו פלייאוף גדול, הפער מתחילת הפלייאוף והעובדה שהיריבות, שזה אנחנו ובאר שבע, נתנו פלייאוף ביזיוני נתנו להם לחגוג איפשהו בתחילת הפלייאוף.

16 דקות לפני, car.garsia said:

לא שיא, היו רחוקים לפרק פה את הפלייאוף. פגשו הפועל מרוסקת בתחילת הפלייאוף, באר שבע משחק מרשים אבל קשה שלא להזכיר את האדום דקה 45 שגמר אותם. משם השמיכו לתיקו מולנו שהיו טובים מהם לעין עוררין, אחר כך ניצחון 1-0 על סכנין ואז 3 הפסדים ב4 משחקים. הם לא נתנו פלייאוף גדול, הפער מתחילת הפלייאוף והעובדה שהיריבות, שזה אנחנו ובאר שבע, נתנו פלייאוף ביזיוני נתנו להם לחגוג איפשהו בתחילת הפלייאוף.

שורה תחתונה הם עשו מה שצריך כדי להבטיח אליפות במאני טיים וזה מה שמשנה בסוף

10/12 בתחילת הפלייאוף סגר עניין

19 דקות לפני, Keano said:

אין ספק ואני לא מוריד מהאליפות שלהם, אני רק אומר שהם לא הגיעו לאיזה פיק מסוים. שיריבה אחת שלך מתחילה את הפלייאוף עם 1/12 ויריבה שנייה שלך היא הפועל באר שבע וגם ככה הגעת לפלייאוף עם פער נקודות מהם אז הפלייאוף זה לא מה שהכריע אלא היכולת העדיפה כבר בעונה הסדירה

לפני2 שעות , Keano said:

הם ממש לא עשו מה שצריך. פשוט אנחנו וב"ש חירבנו את זה בעיקר.  

2 דקות לפני, Krishi said:

הם ממש לא עשו מה שצריך. פשוט אנחנו וב"ש חירבנו את זה בעיקר.  

אם לא ניצחת אותם וב"ש הפסידו להם איך הם לא עשו מה שצריך?

אי אפשר לבוא בתלונות אם אתה לא מנצח

6 דקות לפני, Keano said:

אם לא ניצחת אותם וב"ש הפסידו להם איך הם לא עשו מה שצריך?

אי אפשר לבוא בתלונות אם אתה לא מנצח

עם כל זה עדיין יכולת להתקרב אליהם יותר אבל, וגם ב"ש כי הם הפסידו נקודות במשחקים אחרים. וגם במפגשים הישירים אחר כך. תיקח עוד 5 נקודות מסכנין, 3 מב"ש ו2 נתניה אתה מקום ראשון. אתה יודע מה? נגיד ההפסד לב"ש בטרנר איכשהו מחוייב המציאות )למרות שהם באמת קבוצה פח עוד יותר מחיפה( אז זה עוד 7 נקודות ואתה עדיין מתמודד על האליפות. 

14 דקות לפני, Krishi said:

עם כל זה עדיין יכולת להתקרב אליהם יותר אבל, וגם ב"ש כי הם הפסידו נקודות במשחקים אחרים. וגם במפגשים הישירים אחר כך. תיקח עוד 5 נקודות מסכנין, 3 מב"ש ו2 נתניה אתה מקום ראשון. אתה יודע מה? נגיד ההפסד לב"ש בטרנר איכשהו מחוייב המציאות )למרות שהם באמת קבוצה פח עוד יותר מחיפה( אז זה עוד 7 נקודות ואתה עדיין מתמודד על האליפות. 

זה לא עובד ככה, הכל דינמי ומשתנה אם קבוצה מתקרבת יותר הקבוצה השניה מפוקסת יותר להוציא את הנק'

הבור הגדול אצלנו נוצר בסיבוב הראשון

1 דקה לפני, Keano said:

זה לא עובד ככה, הכל דינמי ומשתנה אם קבוצה מתקרבת יותר הקבוצה השניה מפוקסת יותר להוציא את הנק'

הבור הגדול אצלנו נוצר בסיבוב הראשון

הייתי מסכים אם היה פער גדול ולא היה סיכוי לאף אחד ולא היה להם רצון לנצח את ב"ש ולסגור סיפור כי ב"ש עוד הייתה קרובה או שלא היה להם רצון לנצח אותנו בסמי עופר ולחגוג את ההכתרה אבל כן היה להם והם כן ניסו ועשו את המיטב שלהם ונכשלו. 

10 דקות לפני, Krishi said:

הייתי מסכים אם היה פער גדול ולא היה סיכוי לאף אחד ולא היה להם רצון לנצח את ב"ש ולסגור סיפור כי ב"ש עוד הייתה קרובה או שלא היה להם רצון לנצח אותנו בסמי עופר ולחגוג את ההכתרה אבל כן היה להם והם כן ניסו ועשו את המיטב שלהם ונכשלו. 

היה פער גדול, הם באו לטרנר עם 9 הפרש + עוד נק' על יחס שערים, 4 מחזורים לסיום, גם נגדנו כשהיה 6 (7) הפרש, 3 מחזורים לסיום, זה משפיע.

37 דקות לפני, Keano said:

היה פער גדול, הם באו לטרנר עם 9 הפרש + עוד נק' על יחס שערים, 4 מחזורים לסיום, גם נגדנו כשהיה 6 (7) הפרש, 3 מחזורים לסיום, זה משפיע.

מה משפיע הם כבר 3 חודשים בקושי משחקים.