Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בסמי עופר | ואוו! 3-1 מהדהד ומשפיל על הזונה שלנו בירוק

Sawyer

Recommended Posts

עוד ניצחון במגרש האימונים שלנו על השטיחים הירוקים, כיף וחשוב לקראת העונה הבאה 

הליגה הזה מייצרת הרבה רגעים קומיים...אבל שום דבר לא הכין אותי לרגע שהקופים החליטו לחגוג עם אבוקות

ועוד אחרי שהם מקבלים את השלישי מהיריבה הכי גדולה שלהם, פשוט נקרעתי מצחוק

31 דקות לפני, Double said:

2 בלילה. הזונה בירוק חוגגת אחרי שקיבלה מאיתנו 3

https://playern.sport5.co.il/vidclean/sportsvid/player.html?clipId=live3&Type=live&ShowRecommended=false&folder_id=4022

במקרה הקלטתי איזה 10 דקות כי ידעתי שיתראיין יצור כמו זה

לפני3 שעות , osfeee said:

1. מה ההגיון של הארגון לשבת בקומה שנייה ולא על המגרש? לדעתי מאבד כל כך הרבה מהערך של גוש עידוד שמשפיע על המשחק.

2. לאיזה שפל המועדון הגיע שלא אכפת לו שמתפוצצים זיקוקים על אוהדים שלו? תעצרו את המשחק תוודאו שהכל טוב ואפילו תאיימו לא להמשיך לשחק. דבר כזה היה יוצר שיח ומי יודע אולי היו מקבלים עונש של נקודות במקום שבשום מקום לא מדברים על זה (למעט הניגוד תודעה רגיל של ״מופע פירו שלא מבייש את מועדוני הפאר העולמיים״).

1. בזכות זה כל מי שמתחת שומע את הארגון ויכול להצטרף עדיך ככה בהרבה
2. לא מצפה מהבדיחה שלנו שנקראת הנהלה לכלום
הזוי שאין שום איזכור לזה

לפני4 שעות , זיפו said:

זרקו לנו זיקוקים על היציע במטרה לפגוע באוהדי מכבי ואף אחד באתרי ספורט לא כותב על זה???????

וואו לא ראיתי. ידעתי שזה יגיע לזה בסןף.

כבר קצת יותר משנה שיש הסלמה באלימות בין אוהדים. זה התחיל מקללות על הגדר לאורך כל המשחק (מה שפעם היה תמיד רק לאורך חלקים), המשיך עם כוסות ובדרבי האחרון גם לכיסאות משער 5.

כל העונה זה הרגיש שרק עוד קצת ונגיע גם לזיקוקים האלה... 

רק שיהיה ברור שאני נגד עונשים קולטיביים לחלוטין וזה ממש לא הפיתרון. אבל זה שהאוהדים של כל הקבוצות מתכחשים שיש פה עליה באלימות לא מועילה לנו בשום צורה. מישהו פה עלול להיפגע אם לא נתעורר. חייבים להתחיל לתפוס את האנשים האלה ולהעיף אותם מהמגרשים לכל הפחות. כבר מתחילה לפחד להגיע למגרשים.

לפני4 שעות , Replay said:

לא מבין מה הטעם בלפתוח אבוקות אליפות דקה אחרי שאתה מקבל גול (של הפסד בטוח) בפרצוף ועוד מהיריבה הכי גדולה שלך

@Sawyer הדבר הזה חייב להיות בפיקנטריה בקטגוריה בפני עצמה כמו אם אתה זוכר שהם סגרו את קרית אליעזר הקהל שלהם זרק אבוקות ב 2:2 בהתקפה ההיא שזהבי החמיץ ודיברו על כמה עלוב היה לזרוק את האבוקות במצב של תיקו

מבחינתי הם שברו שיא חדש של עליבות,

אם אני במקומם אחרי גול כזה לפרצוף אני מתרסק בכסא בבאסה, בטח שלא זורק אבוקה

מקבלים 3 וחוגגים כל הלילה. העיקר קוראים לעצמם מכבי  :doh:

משהו  באמת לא בסדר עם האנשים האלה, מכון ויצמן דחוף יותר מאי פעם.

לדעתי בשנה הבאה נוכל לדעת עד כמה הניצחון הזה גדול.

זכור לי שדור פרץ ושחקנים נוספים דיברו על הניצחון בטרנר במחזור האחרון כשמשחק שהחזיר להם את הביטחון והאמונה שעונה הבאה הם לוקחים את האליפות.

מנגד שחקני בש אמרו שהם לא באמת חגגו אליפות בסיום, וזה עוד היה כבר רישמי עם הנפת צלחת.

לזה על הנייר צריך להיות את אותו האפקט. רק צריך איזה איביץ'... עדיף תרתי משמע :rolleyes:

לפני5 שעות , car.garsia said:

קשה לי שאומרים שפרץ יכל לעשות משהו בגול. כדור חד בצורה קיצונית לפינה קפץ בדשא לפני, על גבול הבלתי אפשרי.

שוער ענק עם תקרת זכוכית גדולה משל רייקו, תהנו ממנו כי לא יישאר כאן הרבה זמן, יהיה כוכב אירופה.

אנחנו צריכים שיקרו בחיפה כמה דברים בנוסף לניהול טוב שלנו ופגיעה במאמן וזרים.

הטריו שלהם זה אבו פאני, שרי ואצילי. השניים האחרונים ימשיכו, נקווה שאבו פאני יעזוב.

קודם כל התחלנו את הספירה בסמי עופר מחדש. המשחק הקודם שם היה תקלה חריגה וחד פעמית וידענו שמתישהו זה יקרה בסופו של דבר. 

וואו איזה כיף לחגוג להם בפנים בבית שלהם עם שלישייה על הראש ולהרוס להם טיפה את החגיגות. אליפות היה כבר ברור שהם יקחו במילא אם לא אתמול אז מחזור הבא. 

הקהל שלהם זה הדבר הכי מטומטם שראיתי בחיי, מצד אחד הם חוגגים אליפות אחרי שחטפו שלישייה בראש בבית (וזה גם לא באופן רשמי אפילו), מצד שני היו כאלה שהלכו דקה 87 הביתה. ואם היה צריך עוד יותר הוכחה כמה קהל פח הם אז סגירת הצפוני בהחלט תרמה לכך. הארגון שלהם יושב לידנו, מסביבנו עוד איזה 15 אלף אוהדי חיפה, ואפילו כשהם מטר לידנו לא שומעים אותם כל המשחק זה פשוט מדהים כמה הם קהל חלש. 

נכון בסוף אומרים שמה שחשוב זה האליפות וזה מה שיזכרו אבל וואלה, אנחנו זוכרים מצוין מה היה לפני 20 שנה ומה היה לפני 5 שנים וגם את השנתיים האלה יזכרו מצוין על איזה אלופה חלשה ועלובה הם היו. ואם יש נחמה קטנה בכל הסיפור הזה שהביקורות באות מכל הצדדים ולא רק מאיתנו ברמה שבכל ראיון ובכל פוסט ברשתות החברתיות ואפילו בחגיגות האליפות שלהם הם מרגישים צורך להתגונן עד כדי להקצין את זה שהם נתנו תצוגות שלא ראו פה 20 שנה ועומר אצילי דופק לי סטורי שהם סופרים תארים ולא הפסדים חחחחחחחח

באמת הרבה זמן לא ראיתי מפגן עליבות כזה של אלופה בפלייאוף, להפסיד לשלושת המקומות שמתחתיה... לא זוכר מתי זה קרה. מה שעוד יותר מעצים את האכזבה שלנו - פשוט נתנו להם את האליפות על מגש של כסף. ההתחלה הנוראית והחוסר יציבות הרגו אותנו. ברמת הסגל אנחנו לא נופלים מהם בכלל ואמרתי את זה כל העונה. 

ועכשיו - להסתער על המקום השני ולסגור עשור שאף קבוצה לא עשתה פה מעולם. עונה הבאה הצלחת תחזור אלינו למקומה הטבעי בקרית שלום.

רמות קרינג' משובחות מאוד של חיפל'ה אתמול... נטעל'ה, האבוקות תו"כ שחצי אצטדיון בבית... אבל הכי קרינג'י מאתמול: שפיכלר גומר בתחתונים כי הוא חושב שגולסה קיבל צהוב שני חחחחח

*בשולי הדברים: ערב תענוג אמיתי, היה לי ברור כשמש שאנחנו לא מפסידים להם. אבל עם כל הכיף, לא יכול להיות שהיינו מרחק כמה דק מעוד שוד עצום בחסות הואר. מרתיח ברמות.

אליפות עליבות - אם לקחת אליפות אז שיקחו בצורה משפילה קבוצת העל מהחלל ש 20 שנה לא ראו דבר כזה במרחק 7 נקודות מהקבוצה עם העונה הכי גרועה שלה בעשור האחרון.

הכימיקלים עובדים שם קשה.

וואי שכחתי באמת את ההתלהבות של הנבלה כשהוא חשב שלגולסה יש צהוב שני

ובחיאת תשמעו את התקציר תראו איך הוא מתלהב בגול של חיפה ובוכה אצלנו

איך באמת מאפשרים כזה דבר