Jump to content

רשמים מהניצחון על חיפה בסמי עופר | ואוו! 3-1 מהדהד ומשפיל על הזונה שלנו בירוק

Sawyer

Recommended Posts

1 hour ago, avich15 said:

רמות קרינג' משובחות מאוד של חיפל'ה אתמול... נטעל'ה, האבוקות תו"כ שחצי אצטדיון בבית... אבל הכי קרינג'י מאתמול: שפיכלר גומר בתחתונים כי הוא חושב שגולסה קיבל צהוב שני חחחחח

*בשולי הדברים: ערב תענוג אמיתי, היה לי ברור כשמש שאנחנו לא מפסידים להם. אבל עם כל הכיף, לא יכול להיות שהיינו מרחק כמה דק מעוד שוד עצום בחסות הואר. מרתיח ברמות.

כן נהיה בלתי ניתן לשמיעה לא הבנתי מה הוא צווח שם.

קראתי קצת תגובות של אוהדי השטיחים בפייסבוק

איזה מנותקים הם באמת

אשכרה אחד כותב ״מסכנים בטח קר לכם בים עכשיו״

הוא שכח שזכינו באליפות בחורף כשיורד גשם.

Just now, tomer958 said:

קראתי קצת תגובות של אוהדי השטיחים בפייסבוק

איזה מנותקים הם באמת

אשכרה אחד כותב ״מסכנים בטח קר לכם בים עכשיו״

הוא שכח שזכינו באליפות בחורף כשיורד גשם.

הבעיה איתם שהם חושבים שחגגנו אתמול או משהו ולא מבינים שהם הבדיחה, ראש קטן כבר אמרנו.

2 דקות לפני, הנדון said:

הבעיה איתם שהם חושבים שחגגנו אתמול או משהו ולא מבינים שהם הבדיחה, ראש קטן כבר אמרנו.

כאלה מפגרים באמת

וואלה הייתי מתבאס לחגוג אליפות אחרי שחטפתי 3 מהיריבה הכי גדולה שלי.
ואם השופט לא מניאק ונותן עוד כמה דקות הם היו מקבלים 4

38 דקות לפני, tomer958 said:

כאלה מפגרים באמת

וואלה הייתי מתבאס לחגוג אליפות אחרי שחטפתי 3 מהיריבה הכי גדולה שלי.
ואם השופט לא מניאק ונותן עוד כמה דקות הם היו מקבלים 4

אם השופט לא מניאק מכור אז 4 היה בטוח ואולי גם 5

3 דקות לפני, קובי החולוני said:

אם השופט לא מניאק מכור אז 4 היה בטוח ואולי גם 5

אשכרה בשתי משחקים בפליאוף השופט פחד שנבקיע עוד אז שרק לסיום 

על המכור אני לא מדבר כי זה בנוהל 

לפני6 שעות , Double said:

הכימיקלים ממציאים לעצמם טבלאות

טוב שלא כתב שמי שנולד ב2019 אבל באפריל/ מאי ראה רק אליפות אחת של מכבי

דעה לא פופולרית -

לא במשחק הזה, אבל בכר מנסה להרדים את חיפה כבר תקופה ארוכה. הוא חכם. בניהול סיכונים שלו הוא יכל להרשות לעצמו להוריד קצת. אני מניח שהוא רוצה לעלות להילוך חמישי לפני הגביע. אי אפשר להיות במתח שיא כל הזמן והוא מבין את זה. הוא יודע את העבודה הפסיכולוגית. הפעם זה עלה לו ביוקר נגדנו. 

13 דקות לפני, ת"א שלנו said:

דעה לא פופולרית -

לא במשחק הזה, אבל בכר מנסה להרדים את חיפה כבר תקופה ארוכה. הוא חכם. בניהול סיכונים שלו הוא יכל להרשות לעצמו להוריד קצת. אני מניח שהוא רוצה לעלות להילוך חמישי לפני הגביע. אי אפשר להיות במתח שיא כל הזמן והוא מבין את זה. הוא יודע את העבודה הפסיכולוגית. הפעם זה עלה לו ביוקר נגדנו. 

נשמע דמיוני/יומרני וחסר הגיון. הוא לא הבטיח את האליפות ולא יכול היה לדעת שב"ש יאבדו נקודות שוב ושוב במקום לצמצם את הפער לאפס או לעקוף אותו כמו שהם יכלו לעשות. מעבר לזה תהיה בטוח שכל ההשפלות האחרונות פגעו בביטחון של הקבוצה שלו והכניסו (או החזירו) אותם למוד לוזר, ולהאמין שזה יועיל יותר מיזיק זה הימור מטומטם. יותר הגיוני שיתנו הכל ויבטיחו אליפות מוקדם יותר ואז ינוחו במשחקי גרבג'

41 דקות לפני, ת"א שלנו said:

דעה לא פופולרית -

עוד פעם אגדות האחים גרים על בכר?

לפני הפלייאוף סיפרו פה עוד אגדה על זה שחיפה נראים רע כי בכר בכוונה מכין את הקבוצות שלו להגיע בשיא לפלייאוף. הנה, לא שיא ולא נעליים. פשוט קבוצה לא טובה.

ראית את הפנים של השחקנים (ובכר) ב"חגיגות" האליפות אתמול? זה נראה לך כמו מישהו שעשה בכוונה?

לפני13 שעות , Double said:

הכימיקלים ממציאים לעצמם טבלאות

חחח איזה פישנזון יצר את הטבלה הזאת

מי שנולד ב2016 מבחינתו ב"ש לקחה יותר תארים 

אבל מי שנולד ב59 בשווין עם מכבי? האליפות הראשונה של החמאס היה ב84 הוא יודע את זה? טוב הוא לא נולד אז, שמע בהתחשב שרוב האוהדים שלהם באמת משנות ה90 ומעלה הם באמת ילדי חרא

לפני2 שעות , ת"א שלנו said:

דעה לא פופולרית -

לא בטוח אם זה דעה לא פופולארית או כתבה גנרית שתעלה ע"י יגאל גולדשטיין בספורט 5 אחרי הניצחון הבא של חיפה.

אני רואה כדורגל כבר כמעט 30 שנה ,

לא זוכר אלופה כל כך חלשה.

אולי קרית שמונה ב2011/2012 הייתה יותר בינונית.

מצחיק שב- 3.5/4 משחקים היינו כמה רמות מעליהם, וזאת העונה הכי ביזיונית של המועדון שלנו בעשור האחרון.

מכבי על הילוך N יכלה לקחת אליפות העונה עם קצת פחות אונס מהשופטים וקצת פחות חילופים דבילים של קרסטאיץ'.

עוד שלישיה בסמי,תמשיכו לחגוג שטיח שלנו,עונה הבאה זה צהוב ותחזרו ללכת מכות בין האירגונים שלכם,

סלאמת.

אני לא יודע איפה לדחוף את זה אבל מסתבר שאוהד חיפה זרק מוט או משהו על שרון תמם שישבה ביציע הכבוד.

https://m.one.co.il/Mobile/Article/21-22/1,1,3,53113/410400.html?ref=hp

1 דקה לפני, Raumdeuter said:

אני לא יודע איפה לדחוף את זה אבל מסתבר שאוהד חיפה זרק מוט או משהו על שרון תמם שישבה ביציע הכבוד.

https://m.one.co.il/Mobile/Article/21-22/1,1,3,53113/410400.html?ref=hp

ועל דבר כזה אין עונש בבית דין?