Jump to content

סטיפה פריצה

duss21

Recommended Posts

המאמן הבא צריך למצוא נוסחה מנצחת לשילוב שלו, של ג'ורג'ה וגם אם המוזהב יפתיע בעיקר את עצמו ויחזור לזיין את חיפל'ה וכל השרמוטות

5 דקות לפני, קמחי said:

המאמן הבא צריך למצוא נוסחה מנצחת לשילוב שלו, של ג'ורג'ה וגם אם המוזהב יפתיע בעיקר את עצמו ויחזור לזיין את חיפל'ה וכל השרמוטות

נעבור ל4-3-3. פריצה יפתח על הספסל. ישחק הרבה גם כחלוץ שני וגם לתת מנוחה/פציעה. זאת המחשבה שלי. עם ערן מגיע, זה אכן סיפור אחר. ואני חושב שערן מגיע. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

נעבור ל4-3-3. פריצה יפתח על הספסל. ישחק הרבה גם כחלוץ שני וגם לתת מנוחה/פציעה. זאת המחשבה שלי. עם ערן מגיע, זה אכן סיפור אחר. ואני חושב שערן מגיע. 

תודה למנהל המקצועי המבריק שבונה קבוצה בראייה לשלושה חודשים קדימה.

אם היה מחמיץ את המצבים של דין דוד

היה פה ארגון של הסעה לנתב״ג בשבילו

בתכלס אחלה חלוץ

הבקיע את המצבים שהיה צריך

את המהירות שאנחנו רוצים אפשר וצריך לקבל מהכנפיים

5 דקות לפני, duss21 said:

זהבי לא יבוא

אני לגמרי לא בטוח. כל יומיים אני משנה את הדעה.
הדיבורים על ברזיל נראים לי גם כמו חרטא, גם כי הם לא ישלמו לו 4 מיליון (בכיר המשתכרים שם מרוויח 900 אלף) וגם כי לא נראה לי שהוא יעשה את זה למשפחה שלו. מרגיש לי פנר 2.0.

יכול להיות שהוא יקבל הצעה אחרת שתטרוף את הקלפים, אבל לדעתי אנחנו כן אופציה. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

איזה מגיע, אין לו מה לחפש פה כל עוד הוא יכול לשחק בבמות גדולות יותר. תפור עליו פנר, גם MLS אופציה. ועד שיבוא כמובן אין מה לדבר על שחררור פריצה  יותר סביר שיובאנוביץ יתן עונה טובה ויפרח לחו"ל בעוד שנה ואז זהבי יחזור וישחק עם פריצה. 

שנה הבאה יש מקום לכולם, הולך להיות לנו לוז מטורף עד דצמבר(בתקווה שנגיע לבתים) וצריך סגל מוגדל, אגב אחת הבעיות שלנו העונה הייתה שלא היה לנו איכות על הספסל

1 דקה לפני, קמחי said:

תודה למנהל המקצועי המבריק שבונה קבוצה בראייה לשלושה חודשים קדימה.

מלאדן רצה עוד 9. והאמין שיכול לשחק עם שניהם. 

האם זה אומר שברק לא שולט בעסק? ברור. ההנחתה של יובאנוביץ היתה מעל הראש שלו. זה מה שיש. אבל עדיין יש כאן ריכוז כישרון(שכסף קנה) שצריך להשתמש בו בחוכמה. מכבי לא קבוצה של נגרים. אבל... היא חסרת מתודיה ואימון. עדיין יש לב מפעם שם. גם את זה צריך לדברר. 

אני רק אעלה את זה לאוויר- חצי ראשון של עונת סוזה שלישייה קדמית של ראדה הויקינג, המוזהב וזה שאוהב לתמוך במחבלים.

3 דקות לפני, מנש שער 11 said:

איזה מגיע, אין לו מה לחפש פה כל עוד הוא יכול לשחק בבמות גדולות יותר. תפור עליו פנר, גם MLS אופציה. ועד שיבוא כמובן אין מה לדבר על שחררור פריצה  יותר סביר שיובאנוביץ יתן עונה טובה ויפרח לחו"ל בעוד שנה ואז זהבי יחזור וישחק עם פריצה. 

אנחנו כנראה קוראים ומאזינים לאווטטספים שונים. 

ולעוד מקורות אחרים. זה לא כזה ביג דיל וזה לא הגביע הקדוש, אני בעצמי לא יודע אם אני שלם עם זה. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

מלאדן רצה עוד 9. והאמין שיכול לשחק עם שניהם. 

האם זה אומר שברק לא שולט בעסק? ברור. ההנחתה של יובאנוביץ היתה מעל הראש שלו. זה מה שיש. אבל עדיין יש כאן ריכוז כישרון(שכסף קנה) שצריך להשתמש בו בחוכמה. מכבי לא קבוצה של נגרים. אבל... היא חסרת מתודיה ואימון. עדיין יש לב מפעם שם. גם את זה צריך לדברר. 

אין לנו אגפים וחלק אחורי. זה פחות או יותר 4-6 שחקני הרכב חדשים. מאחל המון הצלחה למאמן המסכן.

13 דקות לפני, קמחי said:

אין לנו אגפים וחלק אחורי. זה פחות או יותר 4-6 שחקני הרכב חדשים. מאחל המון הצלחה למאמן המסכן.

לא יודע. 4 מפגשים מול קבוצה עדיפה והאלופה, לא היינו נחותים שם באמת. לפעמים כן, לעיתים לא. זאת המציאות. אין פה חורבן הבית אבל כן צריך לעשות חושבים.אין לנו שחקני הגנה טובים וגם ה6 שלנו בירידה. אנחנו לא עוצרים את מה שצריך לעצור. אנחנו פריכים. 

צטט

“כרגע אני חושב שאשאר, אבל אי אפשר לדעת אף פעם מה יקרה בכדורגל. התשובה שלי היא כן בכל אופן. השער שנפסל? אני מאוכזב, כי בסיטואציה שאתה יכול לגמור את המשחק, אתה שם אותם בסיטואציה של חזרה למשחק. הם חזרו למשחק, לא ראיתי שום סיטואציה עם גולסה או אחד מחבריי לקבוצה. אני לא יכול להגיד בוודאות, אבל השופט לא יכול להחליט אם הוא לא בטוח במאה אחוז שהייתה עבירה”.

לפני4 שעות , קמחי said:

אני רק אעלה את זה לאוויר- חצי ראשון של עונת סוזה שלישייה קדמית של ראדה הויקינג, המוזהב וזה שאוהב לתמוך במחבלים.

אם אני זוכר נכון זהבי פתח בשלישיית הקישור.

דאבור באגף אחד ומיכה בשני.

אין לנו שום דבר שקרוב לזה.

כן אם אני משחק מנג'ר אני כנראה פותח עם זהבי מאחורי פריצה ויובאנוביץ' אבל זה לא עובד ככה לצערי.

זה פלונטר שמישהו יצטרך לפתור (או שפשוט נמשיך בלי לפתור פלונטרים כמו שעשינו העונה)