Jump to content

בלתי אפשרי לשמוע את הבני זונות האלה אפק ושפיגלר

rdy

Recommended Posts

אי אפשר לשמוע אותם בשידור ..בני זונות חוץ מלקלל את מכבי הם עושים הכל ..כמה מנוולים יכולים להיות ..הם לא שולטים על עצמם ...מה יהיה הסוף לא יכול לשמוע אותם כל הגוף בעצבים 

נבלות, מכבי הורסת להם את החגיגות אליפות.

איך הם השתגעו בגול של חיפה היו בטירוף, חארות.

גם השופט בעסק רוצה גם לחגוג עם חיפה עם כל החיוכים שהוא מריץ עם השחקנים של חיפה.

צריך להגיש למנהלת בקשה שיפסלו את הצמד הזה משידור של המשחקים שלנו מתי שאנחנו המשחק המרכזי בגלל ניגוד אינטרסים ואי יכולת להציג ניטרליות או לפחות עמדה מתונה בנוגע להעדפה של קבוצה אחת על אחרת(ביחד עם גוטמן וכל המזוהים עם חיפה והפועל ת"א בערוץ הספורט).

לא אמרתי שדידי הררי או מישהו שאוהד אותנו אבל לפחות אוהד של קבוצה ניטרלית או משהו כזה.

זה מטורף כמות הפנינים שלהם ...חיפה חייבת לנצח...לגבי הפנדל...דחיפה קטנה.  חיפה יכלו להוביל 2 אחת כבר .  מנוולים...זוועה ...

הנושא השבועי.

אני זוכר פעם ששלמה שרף היה תמיד השידורים נגד ביתר. מה שהקהל עשה היה מאוד פשוט וזה לקלל לו תחיים במשחק שהוא שידר. כל השידור באותו משחק הוא מצץ להם. 

למה לא לתת אהבה לשתי שרמוטות האלה?

פשוט מזדיינים בתחת

אני רואה עכשיו את התקציר

בא לי שימותו

איזה שידור שקט בגולים של מכבי

ואיזה שמחה בגול של צ'רי, כאילו לקחו את המונדיאל יבן שרמוטה

תנו להם לשמוח, גם הם יודעים שבקרוב הם הולכים לשדר אותנו כל משחק ולהתאמן כמה פעמים בבית על להוציא את המשפט מכבי תל אביב אלופת המדינה בלי לבכות דמעות.

החלום הגדול ביותר שלי זה שצמד הליצנים האלה יפסיקו לשדר את המשחק המרכזי

במיוחד שפיגלר, לא מסוגל לשמוע אותו יותר

שדרן הכי גרוע בארץ בפער.

חייב לספר שלפני כמה ימים עמדתי ביחד עם עמרי אפק בתור בבית קפה מתחת למשרד. אמרתי לו שהשידור בדרבי (5-0. היסטוריה וכזה) היה מבאס מאד וכשראיתי את התקציר אחרי המשחק, לא הבנתי איך אפשר לשדר משחק כזה בכזו חוסר התלהבות. מה הוא ענה לי? ״הייתם צריכים לקבל שלוש במחצית״.

הם פשוט שונאים את המוצר והקהל שלהם על הזין.

12 דקות לפני, Semper Fidelis said:

חייב לספר שלפני כמה ימים עמדתי ביחד עם עמרי אפק בתור בבית קפה מתחת למשרד. אמרתי לו שהשידור בדרבי (5-0. היסטוריה וכזה) היה מבאס מאד וכשראיתי את התקציר אחרי המשחק, לא הבנתי איך אפשר לשדר משחק כזה בכזו חוסר התלהבות. מה הוא ענה לי? ״הייתם צריכים לקבל שלוש במחצית״.

איכס, להקיא עליהם.

לא מאמין שזה יעזור אבל הגיע הזמן להפציץ את ספורט חמש בהודעות נגדם זה פשוט כבר בלתי נסבל לשמוע אותם. חוסר אובייקטיביות כל כך מובהק די כמה אפשר לשמוע את אותם חמש משפטים כל משחק והצווחות הבלתי פוסקות כל פעם שחיפה בחצי הזדמנות וכביכול מגיעה להם עבירה. 

28 דקות לפני, Semper Fidelis said:

חתיכת סמרטוט

לפני15 שעות , מרגוליס said:

הנושא השבועי.

אני זוכר פעם ששלמה שרף היה תמיד השידורים נגד ביתר. מה שהקהל עשה היה מאוד פשוט וזה לקלל לו תחיים במשחק שהוא שידר. כל השידור באותו משחק הוא מצץ להם. 

למה לא לתת אהבה לשתי שרמוטות האלה?

גם פרימו עד שחטף, עכשיו פתאום הוא פרו מכבי בשנים האחרונות.

27 דקות לפני, תחיית המתים said:

פשוט צריך חוק שיאפשר לנו לשים תשדרים על מיוט ולשמוע רק תקהל. זה החלום שלי

חלום