Jump to content

רשמים מהניצחון על מכבי נתניה "בבית" (בסמי) | ניצחון מרגש משומקום, נקווה לשחזר בשלישי.

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, tomer958 said:

לא בא להגן עליו יותר מידי

אבל כמעט כל המגנים בארץ היו מרימים את הכדור במקום למסור שטוח

ובערך 2000 פעם לפני המסירה הזאת הוא דאג להגיע ל16 של היריב, לעשות כאילו הוא מרים, להסתובב ולרוץ אחורה למסור לבלם/לשוער, בעוד שכמעט כל המגנים בארץ היו מנסים להתקיף באיזושהי צורה ולייצר מצב מסוכן, במיוחד כשאתה ב10-2 איומים מול נתניה. ניחא. 

לפני10 שעות , Replay said:

מעניין אותי לדעת נתונים על אחוז ההצלחה שלנו בסמי לעומת שאר קבוצות החוץ בליגה (כמובן להוציא את החיפאיות)

אם אני לא טועה ראיתי ב 2018 נתון באיזה אתר שמכבי קבוצת החוץ ששיחקה בסמי הכי הרבה משחקים בסמי וגם מחזיקה באחוזי ההצלחה הכי גבוהים שם מקבוצות החוץ

28 משחקים שם. רק 4 לא כבשנו. 3 מהמשחקים היו רדיוס ו 25 חוץ. 

3 הפסדים: 

מחזור 23 משחק חוץ נגד הפועל חיפה 2:0

מחזור 25 1:0 לביתר. רדיוס. 

שניהם עם פאקו עונת 14/15

וה 3:2 העונה משחק חוץ.

11 תוצאות תיקו, 14 נצחונות.

מאזן שערים: 51 זכות. 29 חובה. שערים נקיים: 9

מי שיודע לחלק את זה לאחוזים הבמה שלו

לפני1 שעה , yellowcake said:

28 משחקים שם. רק 4 לא כבשנו. 3 מהמשחקים היו רדיוס ו 25 חוץ. 

3 הפסדים: 

מחזור 23 משחק חוץ נגד הפועל חיפה 2:0

מחזור 25 1:0 לביתר. רדיוס. 

שניהם עם פאקו עונת 14/15

וה 3:2 העונה משחק חוץ.

11 תוצאות תיקו, 14 נצחונות.

מאזן שערים: 51 זכות. 29 חובה. שערים נקיים: 9

מי שיודע לחלק את זה לאחוזים הבמה שלו

71%

אני משער שזה יותר מההצלחה של חיפה בסמי.

לפני6 שעות , Wade said:

סאבוריט זה אדם שצריך להישאר בקבוצה כל עוד הוא רוצה, ואני לא חושב שצריך להסביר. יש לך מאמן שרואה אותו עושה פדלאדות, מבשל ומעורב כמגן שמאל ומחרבן פעם בשני משחקים כבלם, ובדרך קוסמית כלשהי מעדיף אותו כבלם, וזה בלי לדבר על החולשה של דוידזאדה מאז ינואר בערך.

לגבי פריצה, מדהים שאתה משווה בין השניים. הבן אדם עומד על משהו כמו 14-15 שערים ועוד מספר בישולים, וזה כשהוא חלוץ שני. איפה בדיוק יש התלהבות מכל חצי פעולה התקפית שלו? ההיפך, אני חושב שדווקא במקרה שלו ההתלהבות היא מהנטו שהוא מביא וזה סטטיסטיקה. אתה באמת חושב שנביא צעיר שיכול לתרום משהו קרוב לדבר הזה? זר? הסיכוי שנביא תרומה התקפית דומה מכל זר אחר שיגיע כשיצחקי הוא מנהל מחלקת הכדורגל אפסי. כל זר שיכול לתת כאלה מספרים צריך לשמור בתוך צמר גפן, להחזיק חזק חזק ולא לשחרר, בטח לא להתחיל לחשוב על זרים שיכולים להגיע כשיש לך אולי פי 3 כישלונות בזרים מהצלחות בהם. 

אני מסכים איתך שאין סיכוי שנזוז קדימה כשיצחקי נשאר במועדון.

ואני מסכים שפריצה נותן אחלה מספרים, אבל אנחנו מתלהבים מכל השחקנים האלה רק בגלל שהקבוצה השנה באמת באמת פח. בעונות מוצלחות יותר אין להם מקום.