Jump to content

רשמים מהניצחון על מכבי נתניה "בבית" (בסמי) | ניצחון מרגש משומקום, נקווה לשחזר בשלישי.

Sawyer

Recommended Posts

עונה שחורה, כלום כבר לא ישנה את זה. המקום השני נראה כמעט בלתי ניתן להשגה ותחושות מוזרות של מה כבר יקרה אם נפסיד מנשבות בדרך לחיפה, עוד עונש הזוי של העונה האומללה הזאת. עם מעט מאוד חשק נוסעים לחיפה לסמי עופר לארח את מכבי נתניה הלוהטת. קרסטאיץ' מעלה הרכב הפעם ללא אוסקר ועם אלמוג.

שופט: סביר- (בסה"כ עוד שיפוט רע, לפחות לא מופגן נגדנו אבל באמת רמת שיפוט לא מספקת לארוע.)

שחקנים: פרץ לא אשם בשער, עצירה אחת גדולה, משחק רגל לא מספיק טוב עם לפחות בעיטה אחת מסוכנת. דוידזאדה משחק פושר מאוד של הפרסי, לא הרשים ולא הביך באף אחד מצידי המגרש. סבוריט היה הטוב בהגנת מכבי אבל במשחק קצת פחות טוב מהרגיל, גם לו אשמה בגול. סה רציתי להגיד שעדיין קשה לי לשפוט אותו כי משחק לא רע אם כי גם חירבן בגול אבל אם נפצע אז מזה משנה? ג'ראלדס בסדר הגנתית, לא היה קיים התקפית הכל אחורה עד לדקה ה90, מהלך גדול בשער. גלזר בפתיחה היה היחיד שקיים בהגנה ואפילו קצת מסר נחמד בהתקפה, עם הדקות ירד ביכולת. גולסה לא הרגיש לי גרוע אבל עדיין רחוק מהיכולת הנדרשת ממנו, לא יכול להראות ככה עונה הבאה. ריקן היה לא דומיננטי ביום שהוא חייב להיות, לא היה רע בשני צידי המגרש אבל לא מספיק. אלמוג בפתיחה עוד עשה כמה מהלכי כדורגל נחמדים אבל עד הסיום הספיק לרשום איבודים בכמות שמייתרת את המילים החיוביות שחשבתי לתת פה בהתחלה. יובא תקוע באגף, כ"כ קשה לו שם, הצליח להבריק במהלך שהיה צריך לסיים את המשחק, אחלה יובא. פריצה לא משחק גדול שלו, לפחות סחט וכבש שער.

*ברכות לגלוך על השער, קובאס חוץ מההחטאה היה חיובי יחסית (לא שזה כבר משנה בשלב זה)

פיקנטריה:

- "מארחים" בסמי עופר (כוסעמק)

- פותחים את שבוע סמי עופר עם ניצחון

- דן גלזר חבישה (שרן)

- גולסה קפטן זמני

- אוסקר מנצח למכבי משחק לראשונה

קהל:

בושה וחרפה מה שעשו לנו, ההתעללות הזאת בקהל שלנו מצדיקה כל מספר של אוהדים שיגיע. לא יאמן שזה מה שקורה ב2022, הייתי די קרוב לגוש והיה ניכר שהם עשו מה שהם יכולים כדי לתת אווירה ביתית ולתת לי אווירה כיפית בסיום המשחק, סגר שבת מושלמת אישית שלי. לגבי הכדורגל לא היה המון, כמה דקות פה כמה דקות שם, העיקר ה3 נקודות וממש תכף חוזרים לסמי עופר למשחק חשוב בהרבה

שלישי, 20:30, סמי עופר. נתראה שם.

-זה כאילו שלפרץ יש פוטנציאל למשחק רגל מטורף אבל בפועל הוא טועה מלא.

-מדהים מבחינתי שג'ראלדס בישל. מתי הוא בישל בפעם האחרונה?

צריך להיפרד יפה מפריצה, הוא בינוני. יובאנוביץ 9 ולא שום דבר אחר.

קצת עובר מתחת לראדר אבל דוידזאדה נוראי, סבוריט חייב לחזור לשם ובלטקסה בלם שמאל. מאמן חלם.

קארצב אוברייטד בטירוף.

ג'ראלדש חזר לעצמו, עשה עבודה טובה מאוד על טומאסי ופארפה. צריך לשקול להשאיר אותו גם בעונה הבאה, תחילת עונה סחטו לו את המיץ.

אסור לוותר על פארפה, באנקר מבחינתי.

ה4-3-3 עם אלמוג-יובא-קוואס עם גולסה, קניקובסקי וריקן זה מה שצריך היות מול חיפה.

ה8 דק היה ואוו. באמת. 

עוד נקודה, גויאגון. נראה שוב נפלא אבל גם חסר טיפה תכלס ובעיקר התנהגות לא מתאימה איזה 3/5 המשחקים האחרונים שלו..

פארפה רוקד עם הכדור. אם יהיו לו יותר מספרים הוא באמת יהיה שחקן מיוחד.

נתניה זה רולטה, יום אחד נותנים 3 יום שני חוטפים 4. למזלם אנחנו חלשים וזה נגמר רק ב-2. 

בני לם בלתי נסבל בגלל הפמפום האינסופי שלו בתקשורת אבל אני מעדיף אותו אלף פעמים על הסילבסים שבאים לעשות בונקר ולשכב 90 דקות ואז חוגגים תיקו בפלייאוף העליון כאילו ניצלו מירידה.

שוב אותו גול מטומטם עם בור באמצע הרחבה.

סה חתיכת מנחוס.

גלזר ממשיך להיות אנטי כדורגל. מקווה שלכל הפחות יביאו לו גיבוי בעונה הבאה.

כרגיל, לא מבין את ההרכבים של קרסטאיץ', אבל מבחינתי הוא היסטוריה אז זה לא באמת מעניין.

הכי מטריד אותי זו העובדה שמרגישים שאין דין ואין דיין בקבוצה, כל אחד מתנהג איך שבא לו. יצחקי לא מרתיע ולא מפחיד. אין תקווה.

יאללה עוד 3 למנאייכ ונגמר הסיוט. העיקר לא להפסיד בדרבי. כל השאר זה בונוס.

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

פארפה רוקד עם הכדור. אם יהיו לו יותר מספרים הוא באמת יהיה שחקן מיוחד.

נתניה זה רולטה, יום אחד נותנים 3 יום שני חוטפים 4. למזלם אנחנו חלשים וזה נגמר רק ב-2. 

בני לם בלתי נסבל בגלל הפמפום האינסופי שלו בתקשורת אבל אני מעדיף אותו אלף פעמים על הסילבסים שבאים לעשות בונקר ולשכב 90 דקות ואז חוגגים תיקו בפלייאוף העליון כאילו ניצלו מירידה.

שוב אותו גול מטומטם עם בור באמצע הרחבה.

סה חתיכת מנחוס.

גלזר ממשיך להיות אנטי כדורגל. מקווה שלכל הפחות יביאו לו גיבוי בעונה הבאה.

כרגיל, לא מבין את ההרכבים של קרסטאיץ', אבל מבחינתי הוא היסטוריה אז זה לא באמת מעניין.

הכי מטריד אותי זו העובדה שמרגישים שאין דין ואין דיין בקבוצה, כל אחד מתנהג איך שבא לו. יצחקי לא מרתיע ולא מפחיד. אין תקווה.

יאללה עוד 3 למנאייכ ונגמר הסיוט. העיקר לא להפסיד בדרבי. כל השאר זה בונוס.

גלזר לא אנטי כדורגל. איך ניתן לרשום את זה חבר?

נשמח בשמחת אוסקר ונקווה שזה ימשיך. 

בעניין משילות, טיבי דחף את הבן הקדוש של יוהאן לעיני מצלמות והמשיך לעוד אליפויות.  זה לא בסיס צבאי, אתה יודע. 

אהה איך שכחתי

עוד משחק עם חילוף של מגנים

שמישהו כבר ירכז את הסטטיסטיקה זה שיא גינס אני בטוח

6 דקות לפני, המכבייה said:

גלזר לא אנטי כדורגל. איך ניתן לרשום את זה חבר?

נשמח בשמחת אוסקר ונקווה שזה ימשיך. 

בעניין משילות, טיבי דחף את הבן הקדוש של יוהאן לעיני מצלמות והמשיך לעוד אליפויות.  זה לא בסיס צבאי, אתה יודע. 

אולי הגזמתי. מחילה.

הכוונה שהוא לא מסוגל לתת פס אחד קדימה, זה פשוט מסרס את כל משחק ההתקפה של הקבוצה. בטח במשחק כזה כשכל השלישייה הקדמית לוחצת אותנו גבוה כל המשחק.

טיבי דחף את ג'ורדי אחרי שעשו מסיבת עיתונאים שהוא סיים את הסיפור. זו באמת הייתה תקופה של תוהו ובוהו בקבוצה. הכי נוראה בכל הזמן שהוא היה פה. ההבדל שאז לא היה מנהל מקצועי ולא מנכ"ל ולא כלום. היום יש. אנחנו כל הזמן מדברים על רכש ורכש וסקאוטינג, זה לא המטרה היחידה של המנהל המקצועי. למעשה ג'ורדי היה דיי גרוע בזה ועדיין הביא תוצאות משביעות רצון.

מה הקטע עם הלשבור כסאות באצטדיון המגעיל הזה? למי זה עוזר? אז הם שברו כסאות ב11, אנחנו צריכים להיות אובססיבים כמוהם? מביך

36 דקות לפני, gilad-b said:

אהה איך שכחתי

עוד משחק עם חילוף של מגנים

שמישהו כבר ירכז את הסטטיסטיקה זה שיא גינס אני בטוח

זה מטורף, התחלתי להפיץ את הסיפור במגרש בחילופי מגנים אנשים השתגעו

33 דקות לפני, אלק נילאש said:

אולי הגזמתי. מחילה.

הכוונה שהוא לא מסוגל לתת פס אחד קדימה, זה פשוט מסרס את כל משחק ההתקפה של הקבוצה. בטח במשחק כזה כשכל השלישייה הקדמית לוחצת אותנו גבוה כל המשחק.

טיבי דחף את ג'ורדי אחרי שעשו מסיבת עיתונאים שהוא סיים את הסיפור. זו באמת הייתה תקופה של תוהו ובוהו בקבוצה. הכי נוראה בכל הזמן שהוא היה פה. ההבדל שאז לא היה מנהל מקצועי ולא מנכ"ל ולא כלום. היום יש. אנחנו כל הזמן מדברים על רכש ורכש וסקאוטינג, זה לא המטרה היחידה של המנהל המקצועי. למעשה ג'ורדי היה דיי גרוע בזה ועדיין הביא תוצאות משביעות רצון.

רודריגס ונטע מקדמים טוב יותר? הוא לא היה בנחיתות מולם באף מפגש. אפילו הפוך. 

בן היה המנכל כשקרתה הדחיפה. ג'ורדי היה כל כל גדול במעמד שאפילו לא סיפרנו לעצמנו שיש לנו מנכל חדש. ועוד אנגלי. נוכחות המנכל לא הרתיעה את טיבי מסתבר. 

בעקבות החיסרון של גלזר, מקווה מאוד שנעלה עם שלושה בלמים. לפחות בחצי הראשון, מה גם שזה יכול להפתיע אותם.

דניאל

בלטקסה סאבו פיבן

זאדה                     ג'ראלדש

גולסה   שמיר

גבי

יובא          פריצה

אולי אלמוג על חשבון פריצה.

גלוך אס מהספסל.

עוד משחק רע.

גלזר בעונה זוועה.

בלי קשר לזה שהסגל לא מספיק טוב, אני לא יכול לציין שחקן אחד שנמצא בכושר גופני טוב בשלב הזה של העונה.

ג'ראלדש :wubyellow3: נתגעגע אליו

לפני6 שעות , itanar said:

קצת עובר מתחת לראדר אבל דוידזאדה נוראי, סבוריט חייב לחזור לשם ובלטקסה בלם שמאל. מאמן חלם.

קארצב אוברייטד בטירוף.

ג'ראלדש חזר לעצמו, עשה עבודה טובה מאוד על טומאסי ופארפה. צריך לשקול להשאיר אותו גם בעונה הבאה, תחילת עונה סחטו לו את המיץ.

ג'ראלדש חלש ולא מתאים למשבצת זר, לא שחקן להחזיר אליפות.

לפני6 שעות , itanar said:

קארצב אוברייטד בטירוף.

מה??

מעניין אותי לדעת נתונים על אחוז ההצלחה שלנו בסמי לעומת שאר קבוצות החוץ בליגה (כמובן להוציא את החיפאיות)

אם אני לא טועה ראיתי ב 2018 נתון באיזה אתר שמכבי קבוצת החוץ ששיחקה בסמי הכי הרבה משחקים בסמי וגם מחזיקה באחוזי ההצלחה הכי גבוהים שם מקבוצות החוץ

לפני2 שעות , erantheking21 said:

מה??

שחקן סולידי שנטחן בתחילת העונה.

בחוזה נמוך יותר הייתי שוקל להשאיר.

אבל מאמין שלא ישאר ויהמרו על זר אחר.

תראה את המגינים הזרים המצחיקים שחיפה מביאים.

6 דקות לפני, itanar said:

שחקן סולידי שנטחן בתחילת העונה.

בחוזה נמוך יותר הייתי שוקל להשאיר.

אבל מאמין שלא ישאר ויהמרו על זר אחר.

תראה את המגינים הזרים המצחיקים שחיפה מביאים.

למה שנשאיר אותו? מה יש להתפשר על הכסף ? חוזה נמוך? ..הוא זר כרגע שלא משדרג אותנו, אפשר למצוא בקלות זר יותר רענן....הוא מעבר לשיא, עשה מהלך אחד קטן אתמול וחוץ מזה הוא כמעט ולא עובר את החצי, הגנתית הוא בסדר לא יותר מזה

בשביל משחק אחד אתה חושב שצריך להשאיר אותו? 

אוהב ומעריך אותו, אבל צריך לדעת מתי לשחרר...לצערי הרב אנחנו נתפסים על שחקנים רק מאהבה, היכולת כבר לא קימת.

אגב, מה אומרים על הבן של מאיר לוי? עוד לא ראיתי שידור חוזר מהטלוויזיה ואני שופט עפי מה שראיתי במגרש אבל לדעתי הוא שפט טוב. הוא לא שופט גדול אבל הוא סביר, הכי נורמלי בליגה אחרי פריד לדעתי.