Jump to content

רשמים מההפסד לסכנין בדוחא | עוד הפסד לרשימה הבלתי נגמרת בעונה הזאת, לא קל.

Sawyer

Recommended Posts

לא מדברים על זה הרבה, אבל גלזר הוא נקודת תורפה גדולה. (אחד מהשניים האהובים עלי בקבוצה אבל חייב להגיד את זה...)

גלזר משחק את ה-6  הוא יודע לתקל ולהרוס התקפות ליריבה מעולה הבעיה שהתקפית הוא לא תורם כלום ולפעמים גם מעט והורס את השטף של המשחק.

לא הגיוני שקשר כלכך מרכזי, שמחזיק הכי הרבה בכדור בקבוצה לא ידע לתת פס חכם או לאיים על השער, בתקופת איביץ שהוא היה בשיא שלו הוא גם לא היה התקפי אבל היו לו את דור פרץ וגוולסה שכיפו עליו מאוד, הפעם כשחקן מרכזי אין לו את הכיפוי הזה מה שיותר נקודה תורפה רצינית באמצע, זה כאילו לשחק עם עוד בלם באמצע המגרש.

קשר 6 צריך לדעת לנהל את המשחק, זאת העמדה אולי החשובה בקבוצה וחבל שכבר מתקופת איביץ אין שום שיפור באספקט הזה איתו

8 דקות לפני, Davidna said:

לא מדברים על זה הרבה, אבל גלזר הוא נקודת תורפה גדולה. (אחד מהשניים האהובים עלי בקבוצה אבל חייב להגיד את זה...)

גלזר משחק את ה-6  הוא יודע לתקל ולהרוס התקפות ליריבה מעולה הבעיה שהתקפית הוא לא תורם כלום ולפעמים גם מעט והורס את השטף של המשחק.

לא הגיוני שקשר כלכך מרכזי, שמחזיק הכי הרבה בכדור בקבוצה לא ידע לתת פס חכם או לאיים על השער, בתקופת איביץ שהוא היה בשיא שלו הוא גם לא היה התקפי אבל היו לו את דור פרץ וגוולסה שכיפו עליו מאוד, הפעם כשחקן מרכזי אין לו את הכיפוי הזה מה שיותר נקודה תורפה רצינית באמצע, זה כאילו לשחק עם עוד בלם באמצע המגרש.

קשר 6 צריך לדעת לנהל את המשחק, זאת העמדה אולי החשובה בקבוצה וחבל שכבר מתקופת איביץ אין שום שיפור באספקט הזה איתו

גלזר הוא לא הבעיה הראשונה שלנו ולא מוצא סיבה להתנפל עליו, ידענו שיכולותיו מוגבלות ואם היו לו יכולות התקפיות גבוהות אז סביר שלא היה משחק בארץ.

כשלא שיחק חטפנו בצרורות, הייתי רוצה לראות בעמדה שלו את דור פרץ הנפלא.

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

גלזר הוא לא הבעיה הראשונה שלנו ולא מוצא סיבה להתנפל עליו, ידענו שיכולותיו מוגבלות ואם היו לו יכולות התקפיות גבוהות אז סביר שלא היה משחק בארץ.

כשלא שיחק חטפנו בצרורות, הייתי רוצה לראות בעמדה שלו את דור פרץ הנפלא.

הוא לא הבעיה הראשונה אבל הוא בעיה.

זה לא משנה שלא שיחק חטפנו בצרורות, אמרתי הוא כמו בלם באמצע המגרש. אבל התקפית הוא כלום ושום דבר.

הייתי רוצה לראות במקומו שחקן שיודע למסור ולסכן את השער מהעמדה שלו

1 hour ago, מכביסט לעד said:

כמו שאמרתי אחרי הפועל. אני לא מבין איך מכבי לא מעלה את הסרטונים האלה לרשתות ומתייגת את האיגוד.

כי יש לנו חרא של ההנהלה, העיקר ניהול אירופאי.

הם מנותקים, לא מחוברים לקהל בשום צורה.

לא מובן לי הקטע שמכבי רוצה לשחרר את סה

במשחקים שהוא משחק הוא נראה טוב וגם יש לו אחלה טכניקה עם יכולת מסירה

אני לא יודע מה הסיכוי להביא מישהו שיראה יותר טוב ממנו כי חווינו לא מעט נפילות עם בלמים בשנים האחרונות.

בהרבה מובנים מכבי התקדמה בעשור האחרון. אבל יש כמה כאלה שעדיין לא. אווירת סוף הקורס הזאת, כשלא נשארו תארים וחוסר הידיעה לגבי המאמן הבא, היו גם כשגורדי היה מנהל מקצועי(עם וידיגל) וגם כשג'ורדי היה מאמן(בן היה מנכל). וגם העניין של הטווח היותר ארוך... מכבי תמיד חיה מחלון לחלון ומיום ליום גם כאשר הניהול היה טוב יותר. אפילו החלטות על רכישות ענקיות קרו בכמה ימים ספורים. יש למועדון עוד דרך לעבור כדי להצדיק את הסופרלטיבים שנשפכו עליו בעבר. 

לפני3 שעות , אלק נילאש said:

זו הקבוצה הכי רנדומאלית של מכבי שראיתי ב-30 שנים שאני אוהד. גם בין המשחקים אבל גם, והרבה יותר חמור בתוך המשחקים עצמם. זה נובע בראש ובראשונה מהסגל הזוועתי והלא מאוזן שבנו פה, אבל מקבל בוסט מהדרך שמוח הכדורגל קראסטאיץ' מצא להתתמודד עם חוסר האיזון - בלאגן. רולטה. כל שבוע הרכב אחר, כל שבוע מערך אחר. אתמול לא רק שהיה חילוף מרובע, קראסטאיץ' לא הפסיק להחליף מערכים תוך כדי המשחק. אני ספרתי ארבעה שונים. פעם שמיר הוא המלך ופעם הוא לא נספר, כנ"ל ביטון וטב"ח והבלמים והמגנים ומי לא. יש אולי שלושה באנקרים בכל הקבוצה הזה. מחליפים הרכבים ומערכים כמו בחורה שמודדת שמלות לפרום, מה הפלא שהקבוצה נראית כמו תחת? יש אי ודאות ואין בסיס נורמאלי להישען עליו. רק שלא נפסיד את הדרבי בסוף העונה, כל השאר בונוס.

יותר מהקבוצה שכמעט ירדה ליגה ובין לבין לא ניצחה דרבי איזה 4 שנים?

לפני9 שעות , tomer958 said:

לא מובן לי הקטע שמכבי רוצה לשחרר את סה

במשחקים שהוא משחק הוא נראה טוב וגם יש לו אחלה טכניקה עם יכולת מסירה

אני לא יודע מה הסיכוי להביא מישהו שיראה יותר טוב ממנו כי חווינו לא מעט נפילות עם בלמים בשנים האחרונות.

חיפה תמיד היו מביאים זר בינואר ומשחררים אותו בלי קשר ליכולת שלו
זוכר קשר אחורי נהדר מהצ'מפיונשיפ שהייתי בשוק שהעיפו

36 דקות לפני, tkui said:

תשאיר לי את סה

שחרר את גראלדש

תביא גאויגון וטומאסי ואפשר להתחיל לעבוד על שאר העמדות 

לפני4 שעות , tomer958 said:

תשאיר לי את סה

שחרר את גראלדש

תביא גאויגון וטומאסי ואפשר להתחיל לעבוד על שאר העמדות 

זה השישיית זרים שלך?

על סה עדיין לא גיבשתי דעה ואת פריצה לדעתי עדיף להשאיר הוא יותר בטוח מכל מה שבחוץ כולל גויאגון (שאנחנו צריכים לשים לב להיסטוריית הפציעות שלו אבל חוץ מזה נראה חיה רעה) וטומאסי שמוזר איך שהוא התגלגל לפה אני זוכר שנגד אסטנה הוא אנס אותנו אז צריך לבדוק כמה הוא יציב

בכל מקרה רביעיית התקפה שמורכבת מפארפה, טומאסי, פריצה ויובא, דן ביטון, גלוך, קניקובסקי עם מאמן טוב תתן עניין התקפי לפחות

לפני5 שעות , tkui said:

מדו קמארה?

לפני6 שעות , tkui said:

זה השישיית זרים שלך?

על סה עדיין לא גיבשתי דעה ואת פריצה לדעתי עדיף להשאיר הוא יותר בטוח מכל מה שבחוץ כולל גויאגון (שאנחנו צריכים לשים לב להיסטוריית הפציעות שלו אבל חוץ מזה נראה חיה רעה) וטומאסי שמוזר איך שהוא התגלגל לפה אני זוכר שנגד אסטנה הוא אנס אותנו אז צריך לבדוק כמה הוא יציב

בכל מקרה רביעיית התקפה שמורכבת מפארפה, טומאסי, פריצה ויובא, דן ביטון, גלוך, קניקובסקי עם מאמן טוב תתן עניין התקפי לפחות

הזרים יהיו

סאבו סה פארפה טומאסי יובא ופריצה.

אני מסכים עם הסוף שכתבת לגבי ההתקפה.

וכבר השנה הייתי נותן לעוד 2 צעירים לשחק כי בתכלס העונה מעניינת את הביצה(חוץ מהמשחק מול חיפה ובש)

השטויות שאנשים כותבים פה, כבר עדיף לתת ליצחקי לבנות את הסגל.

אז כן, ברור שהקבוצה לא מאומנת מספיק

לצערי הבעיה בהגנה זה ברמת ההזיה. גם ברמת הרכות אבל לעזזל יש פה בעיה של יסודות ברמת ילידים א.

בחצי מהההתקפות של היריב ההגנה שלנו שומרת "אזורית" אחד על השני ומשאירה את שחקני היריב לטייל

לכן הפסדנו משחק שהיינו 3 דרגות מעל היריב. הובלנו 12:0 בקרנות  + פנדל וחצי שלא נשרקו ולפחות. 4 מצבים של גול בטוח שהוחמצו בקיצור עליונות מוחלטת. 

ככה שהבעיה לא במשחק מול סכין נקודתית ( כי זה כדורגל ובכדורגל יש גם אלמנט של מזל )  הבעיה היא שזה דפוס שחוזר על עצמו

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic