Jump to content

המשמעות של שיפוט/איגוד/כדורגל בליגת העל

Sawyer

Recommended Posts

אין. אין משמעות. 

ברגע שהאיגוד מגבה את ההחלטה ואומר "יד צמודה" על ארוע שאף איש מקצוע או אוהד כדורגל לעולם לא יגיד באף סיטואציה הגיונית שזה לא פנדל - זאת פשיטת הרגל המוסרית הגדולה ביותר. אין משמעות לכלום ממה שקורה ברגע שזאת התגובה. 

מתפלל לאלוהים שמשהו יקרה, הוריקן בזמן דיון משפטי שיקח את כולם כולל ניר רשף וכל הנאצים או כל "אסון" אחר שינקה מהעולם את כל השקרנים חסרי הכבוד. שורה תחתונה במצב הנוכחי אין סיכוי לכלום. הכי עלוב מכור שיש בעולם.

אם מכבי היו גברים, היו עושים קליפ בסיכום העונה, ביחד עם שופט עבר בכיר כמו קולינה, ומראים לו את האירועים, בלי להגיד מה נשרק.

יש כאן חומר לשעה פלוס. 

1 דקה לפני, Krishi said:

זה יד צמודה יא בני שרמוטות?!?!?!?!?!!?!?!?!?! מחלות קשות לכולכם

2022-04-26-114702.png

אני כבר מכין אותך לטענה (הלא הגיונית) שלהם - היד לא הגדילה את נפח הגוף ולכן חרא על מכבי כי אנחנו שונאים את מכבי אההה כלומר לא פנדל.

2 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

אני כבר מכין אותך לטענה (הלא הגיונית) שלהם - היד לא הגדילה את נפח הגוף ולכן חרא על מכבי כי אנחנו שונאים את מכבי אההה כלומר לא פנדל.

אתה לא אנטי מכבי מספיק - הטענה תהיה שהכדור היה מגיע לפריצה שבמילא הוא מחמיצן כרוני והיה מחטיא את השער אם בכלל היה מצליח לבעוט. 

כדי לקחת כאן אליפות מכבי לא צריכה רק להתעלות מקצועית, אלא גם להתעלות על איגוד השופטים, בית הדין והתקשורת.. והכי גרוע זה שאני באמת לא חושב שיש מה לעשות עם זה.

אני כבר מיואש לגמרי מהסיפור הזה

14 דקות לפני, Krishi said:

2022-04-26-114702.png

ווואו! מושחתים נמאסתם.

כמה כסף יש במעטפות שהם ככה כותבים חארטות בלי למצמץ?!

20 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

מהדברים החולים שראיתי.

לא יאמן שגיבו את זה, בשנה שנתיים האחרונות נשברים שיאים של בזיון, מכבי צריכה לשרוף את העולם עם התמונה הזאת ביחד עם התגובה של איגוד השיפוט.

9 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

לפחות הפעם דיברו על הפנדל בשידור

נגד באר שבע לא היה אפילו שידור חוזר

הם אמרו כזה "זה פנדל...אבל השופט אומר שלא... מוזר..." וזהו. 

עמיחי ואפק חייבים למות אבל פה זה משהו אחר. ברגע שיוצאת תגובה רשמית שאומרת זה לא פנדל חייבים לתקוף את זה. חייבים. מכל הכיוונים. 

9 דקות לפני, Sawyer said:

הם אמרו כזה "זה פנדל...אבל השופט אומר שלא... מוזר..." וזהו. 

עמיחי ואפק חייבים למות אבל פה זה משהו אחר. ברגע שיוצאת תגובה רשמית שאומרת זה לא פנדל חייבים לתקוף את זה. חייבים. מכל הכיוונים. 

ברגע שהשדרים אמרו שיש מצב לפנדל נגד ב"ש,

ניתן היה להבחין שבאוזניה אמרו להם 

'שקט שקט'!!! תעבירו נושא..

אין זה פשוט קרב אבוד

פעם בעונת סוזה ופאקו באמת פינטזתי שמכבי אוספת את הטעויות ההזויות והגיבויים ותעשה על זה מהלך עם איזה קולינה או מישהו שברור שהוא שופט על שישתיק אותם 

בפועל אחרי איך ששתקו על כל הפסטיבל שהיה עם ק''ש בהתחזות של אבוחצירא בזמן שבאותו משחק נגבנו על פנדל וכל זה אחרי דרבי פואד איבדתי את האמונה בהם 

אתם זוכרים שפחות מ12 שעות אחרי חצי הגמר של החיפאיות הוועדה "המקצועית" הוציאו הודעה שהם מגבים את ההרחקה של אלון תורגמן (בצדק) כשבנתיים עברו 6 ימים ולא שמענו מילה על הפנדל על בלטקסה בחצי גמר שלנו, כן? הם עושים מה שהם רוצים ואין משמעות לכלום

לפני2 שעות , Krishi said:

2022-04-26-114702.png

מכבי צריכה לפרסם את התמונה הזאת. אני לא מבין למה שותקים. עם כל הזיון שעשינו להפועל אתמול זה לא מתקרב לאיך שהשופטים מזיינים אותנו מתחילת העונה. 

27 דקות לפני, דקסטר said:

אתם זוכרים שפחות מ12 שעות אחרי חצי הגמר של החיפאיות הוועדה "המקצועית" הוציאו הודעה שהם מגבים את ההרחקה של אלון תורגמן (בצדק) כשבנתיים עברו 6 ימים ולא שמענו מילה על הפנדל על בלטקסה בחצי גמר שלנו, כן? הם עושים מה שהם רוצים ואין משמעות לכלום

עזוב את החצי גמר של חיפה, גם אחרי אתמול הם ישר פירסמו גיבוי להחלטה לא להרחיק את גלזר ולא לשרוק פנדל. 

כשהם מתעלמים מהחצי גמר נגד ב״ש שהיה בין שני המשחקים האלה הם בעצם מודים שהם דפקו אותנו. 

1 hour ago, דקסטר said:

כמה זמן עבר משער השוויון של שרי שהגיע אחרי ספק עבירה של גלזר על סאן מנחם כאשר דין דוד עומד פחות ממטר מהחומה?

אגב שלחתי מייל להתאחדות על זה. גם למייל עדיין לא התקבלה שום תגובה.

אבל למה אתם מצפים

תראו מה קורה עכשיו בכל מקום אחרי שאתמול בפעם הראשונה העונה החלטה גבולית הלכה לטובתנו - כולם יוצאים נגד השיפוט

מישהו מדבר על הפנדל שהגיע לנו? מישהו מדבר/דיבר על החצי גמר?

אם היה רעש מהצד שלנו כמו שכל השאר עושים אז אני בטוח שהמצב היה שונה

יש הבדל בין בכי לבין מלחמה על צדק - ומישהו במכבי צריך להתעורר ולהתחיל להילחם על מה שמגיע לנו. 

מבחינתי לקחת את כל הכסף של השיווק ולהשקיע אותו ביח״צ שמראה כמה רפש יש באיגוד.

22 דקות לפני, osfeee said:

יש הבדל בין בכי לבין מלחמה על צדק - ומישהו במכבי צריך להתעורר ולהתחיל להילחם על מה שמגיע לנו. 

מבחינתי לקחת את כל הכסף של השיווק ולהשקיע אותו ביח״צ שמראה כמה רפש יש באיגוד.

אין. אין כלום. 

הייתי כותב שאנחנו "לבד במערכה" אבל זה מייצר איזה מצג שווא שאנחנו כקהל או הפורום או אפילו אני עושים משהו בנידון וזה כמובן רחוק מהמציאות. לעזאזל אפילו "מערכה" אין כאן.

אונס. זה מה שהם עושים לנו.

הלוואי שהיה אפשר לעשות משהו מעבר לתגובות פה...

נצטרך לדעת להתמודד עם זה, זה לא הולך להשתנות מתישהו.

לגביי פנדלים שאנחנו לא מקבלים משחק אחרי משחק, זה באמת כבר עניין של משחק מכור.