Jump to content

רשמים מהניצחון בדרבי (בית) | 5-0! 8 שנים ללא הפסד, הלילה אנחנו בחלום צהוב

Sawyer

Recommended Posts

22 דקות לפני, zion8 said:

לגבי השופט ושפיגלר- אני פותח את ערוץ הספורט ושומע את קופמן פותח עלינו על 200. מקטין, מזלזל וכמובן מזיין את המוח שהשופט של מכבי. לא איזו חצי מילה, במשך איזה 2 דקות אומר שזה שופט בהזמנה למכבי. כל הערוץ שם אנטי מכבי ברמות הכי גבוהות.

לגבי המשחק- כמובן שאין פה מסקנות להמשך אבל מה זה משנה. פאקינג 5 על הראש של השרמוטות.

יום אבל בערוץ הספורט.

שיתאבלו כל יום.

אוהדי הפועל זורקים ים חפצים על פרץ והוא לא זז כאילו כלום. שם עליהם זין. 

רשמתי אתמול כמה אני אוהב את סאבוריט ומסתבר שאפשר לאהוב אותו עוד יותר. בלם, מגן (מעדיף אותו שם), היה אפילו רגע שהוא הגיע לאגף ימין. אל אל אל. 

פיבן ודוידזאדה זה אולי צמד המגנים הכי חלש בליגה. לא ייאמן שאני מתגעגע לג׳ראדלש.

גלזר שבר להם את הרגליים, גולסה הראה שוב למה הוא לא משחק וזה מדאיג לקראת ההמשך, ריקן ווינר וגלוך השתפר במחצית השנייה. 

לא ייאמן שראינו שתי חמישיות בשש שנים. כמה מזל יש לנו שאנחנו חלק מזה. איזה כיף היה להתעלל בזונה שלנו. מגיע לנו אחרי הזבל שראינו העונה. 

ואיזה כיף לשמוע את אוהדי הפועל מעודדים חזק יותר בגולים :wubyellow3:

הדרבי הכי לא צפוי שחוויתי.

מחצית ראשונה תחת. בלי היריקה של אליאס המטומטם לא יודע אם מנצחים. מחצית שנייה כל התקפה גול בצבע. 5-0 באמת משום מקום. הדבר הכי טוב שהיה אפשר לבקש אחרי העונה והשבוע המגעילים האלה. לרגע שכחתי מהכל. יאללה, רק לא להפסיד את המחזור האחרון ואפשר לקפל.

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

הדרבי הכי לא צפוי שחוויתי.

מחצית ראשונה תחת. בלי היריקה של אליאס המטומטם לא יודע אם מנצחים. מחצית שנייה כל התקפה גול בצבע. 5-0 באמת משום מקום. הדבר הכי טוב שהיה אפשר לבקש אחרי העונה והשבוע המגעילים האלה. לרגע שכחתי מהכל. יאללה, רק לא להפסיד את המחזור האחרון ואפשר לקפל.

אמנם אי אפשר לדעת אבל החילופים במחצית ובדקה 60 היו יותר משמעותיים מהאדום.

לא יודע מתי הרצף ייגמר יכול להיות במפגש הבא ויכול להיות עוד 10 שנים. הוא יישבר בסוף, יתרה מכך גלגלים יכולים להתהפך והפועל עוד יכולים חס וחלילה לשלוט בעיר ומי יודע מה צופן העתיד. בגלל זה אני אומר תודה אדירה למכבי שבתקופת השליטה שלנו בעיר זכינו לראות פעמיים 5-0, פעם אחת 4-0, פעמיים 3-2 ועוד הרבה ניצחונות מרגשים שזה נהיה קשה לספור והיד עוד נטויה. תודה, פשוט תודה, מכביזםם

9 דקות לפני, car.garsia said:

לא יודע מתי הרצף ייגמר יכול להיות במפגש הבא ויכול להיות עוד 10 שנים. הוא יישבר בסוף, יתרה מכך גלגלים יכולים להתהפך והפועל עוד יכולים חס וחלילה לשלוט בעיר ומי יודע מה צופן העתיד. בגלל זה אני אומר תודה אדירה למכבי שבתקופת השליטה שלנו בעיר זכינו לראות פעמיים 5-0, פעם אחת 4-0, פעמיים 3-2 ועוד הרבה ניצחונות מרגשים שזה נהיה קשה לספור והיד עוד נטויה. תודה, פשוט תודה, מכביזםם

בפחות מעשור:

0-4

2-4

2-3

1-3

0-5

1-4

0-3

0-3

0-3

0-4

2-3

0-5

Just now, ששון הצהוב said:

שכחת עוד שלוש פעמים שלוש

פעמיים 4-0

ופעם אחת 4-2

היה גם 3-1 בטוטו

כמו שאמרתי אי אפשר לספור את כל ההשפלות שהאכלנו אותם בשנים האחרונות, כל כך הרבה חוויות וזיכרונות

1 דקה לפני, car.garsia said:

כמו שאמרתי אי אפשר לספור את כל ההשפלות שהאכלנו אותם בשנים האחרונות, כל כך הרבה חוויות וזיכרונות

לקחנו עליהם אליפות, יותר מזה?

1 דקה לפני, דרור שווץ said:

לקחנו עליהם אליפות, יותר מזה?

היופי זה שארבע שנים שלא ניצחנו דרבי הם לא הצליחו להתקרב לאחוז אחד של רגעי אושר שאנחנו חווים עכשיו

פיבן אף פעם לא היה מתאים להיות שחקן שרץ על הקו כמו שצריך לצפות ממגן ימני 

גולסה כמו שאמרתי הרבה פעמים, גמר את הסוס ומבחינתי אחרי ה2-2 בבלומפילד נגד חיפה הוא גמר אצלי. 

אוסקר מנסה להריץ צירופי מסירות וכמעט ואין לו עם מי וחבל. 

פריצה עם נחישות שאין לרוב השחקנים בסגל ומה שבטוח שההרמה ליובא זה רמה גבוהה. 

יובאנוביץ' שחקן של נגיעה, גג שתיים ואז כששולחים אותו לאגפים הוא קצת מאבד את זה. 

פיקנטריה

- רימון צהוב בשער 8?!?! 

- למה אישרו להפועל תפאורה אחרי שאמרו שהמשטרה לא תאשר להם כלום עד סוף השנה 

- שוב מגיע לנו פנדל של 300% והואר שותק 

4 דקות לפני, car.garsia said:

ערכתי וספרתי.

החסרתי משם רגעים משמעותיים כמו הגמר גביע, דרבי נמס ממך, ודרבי מיטרוביץ'.

הלכתי רק על הכמות.

דוידזאדה ופיבן עם תצוגת נפל שלא ראיתי שנים ממגינים במכבי. דוידזאדה עם אותה התנועה ימינה כמעט בכל התקפה ובכל התקפה הוא מאבד.

יובאנוביץ׳ לא מהעולם הזה, ואני עדיין בהלם שמישהו רוצה לשחרר את פריצה במצב הזרים שלנו כיום. גם את סה אני לא ממהר לשחרר.

49 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מסתבר שפתאום לא חייבים לעצור משחק עם איומים לפיצוץ אם ממשיכים לזרוק חפצים, נכון ריינשרייבר יא בן של זונה?

אוהדי הפועל באמת התחננו שזה יקרה, לא הפסיקו לזרוק חפצים במשך חצי שעה.

מסתבר שמי שבאמת מחליט זה השוער, לא השופט.

אם פרץ מחליט הוא יוצא מהשער ולשמאולביץ אין ברירה אלא לעצור את המשחק, נהנתי לראות אותו עומד שם, לא סופר אותם ולא נגרר לפרובקציות המטופשות האלו.

אני על תקן קרישי:

הפער רק 10 ויש עוד 15 נקודות בקופה.

זה שלנו, אפשר לעשות את זה.

חח

אבל ברצינות, ניצחון מתוק ואדיר שמחזיר קצת שמחה ומצב רוח.