Jump to content

קרסטאיץ'

ת"א שלנו

Recommended Posts

הימור שלי, מכבי מאריכה לו חוזה.

אני מסתכל על הסיטואציה מנקודת מבטו של מיטש- הבאת עובד חדש, עם כלים חלקיים להצלחה, הוא הצליח בחלק מהמטרות שהצבת לו- מגיעה לו הזדמנות נוספת.

ככה מיטש עובד- מקבלים אשראי עד הכישלון, זה עבד ככה עם כולם*. מנמני ועד פטריק.

בגלל זה אני חושב שגם העסקתו של יצחקי לא בדיון הקיץ וכתבתי זאת מזמן. יצחקי ילך הביתה לכל המוקדם לקראת העונה הבאה, וזה רק במקרה של כישלון אז בואו נקווה שזה לא יקרה.

*יש חריג וזה פאקו. בזמנו גורדי היה כל כך דומיננטי שאני חושב שהוא הצליח לגרום למיטש לרצות טוב יותר. יכול להיות  שנראה סיטואציה דומה השנה שיצחקי ידחוף את איביץ. אני לא יודע מה יגרום לאיביץ להסכים עכשיו בניגוד ללפני חצי שנה אבל ברור שזה משנה את התמונה.

4 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני מסתכל על הסיטואציה מנקודת מבטו של מיטש- הבאת עובד חדש, עם כלים חלקיים להצלחה, הוא הצליח בחלק מהמטרות שהצבת לו- מגיעה לו הזדמנות נוספת.

בגלל זה אני חושב שגם העסקתו של יצחקי לא בדיון הקיץ וכתבתי זאת מזמן. יצחקי ילך הביתה לכל המוקדם לקראת העונה הבאה, וזה רק במקרה של כישלון אז בואו נקווה שזה לא יקרה.

*יש חריג וזה פאקו. בזמנו גורדי היה כל כך דומיננטי שאני חושב שהוא הצליח לגרום למיטש לרצות טוב יותר. יכול להיות  שנראה סיטואציה דומה השנה שיצחקי ידחוף את איביץ. אני לא יודע מה יגרום לאיביץ להסכים עכשיו בניגוד ללפני חצי שנה אבל ברור שזה משנה את התמונה.

הוא לא ימשיך בחיים אחרי איך שהוא מדבר ולא אחרי הכשלונות. אולי אולי אם הוא היה מביא גביע, אבל ברגע שהוא עף בצורה כזאת מביכה זה נגמר.

11 דקות לפני, הילד בן 30 said:

פאקו (אמר בעצמו בראיון) הציב תנאים לרכש כתנאי להישארות, הפרדה לא היתה יוזמה בלעדית של מכבי. אם הוא לא היה מציב תנאים הוא היה נשאר (והוא צדק)

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הוא לא ימשיך בחיים אחרי איך שהוא מדבר ולא אחרי הכשלונות. אולי אולי אם הוא היה מביא גביע, אבל ברגע שהוא עף בצורה כזאת מביכה זה נגמר.

הוא לא הראשון שמדבר ואני חושב שזה פחות יעניין את מיטש.

מניח שמכבי אכן תקבל החלטות לאחר הליגה ויצטרכו לשכנע את מיטש למה צריך להביא מאמן אחר. אלא אם איביץ באמת בקנה אני חושב שיהיה קשה לשכנע את מיטש להחליף את קרסטי

14 דקות לפני, הילד בן 30 said:

הוא לא הראשון שמדבר ואני חושב שזה פחות יעניין את מיטש.

מניח שמכבי אכן תקבל החלטות לאחר הליגה ויצטרכו לשכנע את מיטש למה צריך להביא מאמן אחר. אלא אם איביץ באמת בקנה אני חושב שיהיה קשה לשכנע את מיטש להחליף את קרסטי

מתי מאמן דיבר במסיבת עיתונאים בצורה חריפה כמו קרסטאיץ׳? 

יוקאנוביץ׳ התלונן על היעדר רכש, אבל לא תקף ככה. חוץ מזה שהוא הביא תוצאות בניגוד לקרסטאיץ׳ שלא השיג פה כלום. 

להפך, מיטש ישאל למה כן להשאיר אותו ולאף אחד לא תהיה תשובה הגיונית. 

Just now, liron981s said:

לפי הכתבה בוואלה הם טוענים שמעריכים אותו ורוצים אותו לעונה הבאה

השתגעו??????

לפי וואלה איביץ' כבר מכין את העונה הבאה, וזהבי חתם כבר.

קרסטאיץ' ביד אליהו רואה את הדרבי

לפני1 שעה , yello said:

לפי וואלה איביץ' כבר מכין את העונה הבאה, וזהבי חתם כבר.

קרסטאיץ' ביד אליהו רואה את הדרבי

כנראה שהוא מביא נאחס לכל מקום אליו מגיע.

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

18 דקות לפני, פנחס שוף said:

אין סיכוי שהוא ממשיך

נראה עוד כמה ימים. אני חושב שאם לא מביאים למיטש את איביץ' בתנאים נורמליים (וברור לי שזה מה שברק שואף אליו מסיבות מובנות), הוא ממשיך עם קרסטאיץ.

לפני2 שעות , liron981s said:

לפי הכתבה בוואלה הם טוענים שמעריכים אותו ורוצים אותו לעונה הבאה

השתגעו??????

תקרא שוב. מדברים על פרטיזן ולא על מכבי.

10 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תקרא שוב. מדברים על פרטיזן ולא על מכבי.

בדיווח בסרביה טוענים כי במכבי תל אביב מרוצים מאוד מהעבודה של קרסטאיץ' ורוצים אותו גם לעונה הבאה, זאת למרות שוולאדן איביץ' קרוב לחתימה אצל הצהובים לעונה הבאה

12 דקות לפני, liron981s said:

בדיווח בסרביה טוענים כי במכבי תל אביב מרוצים מאוד מהעבודה של קרסטאיץ' ורוצים אותו גם לעונה הבאה, זאת למרות שוולאדן איביץ' קרוב לחתימה אצל הצהובים לעונה הבאה

צטט

לפי האמור, מאמן מכבי תל אביב זוכה להערכה רבה בפרטיזן בלגרד.

חשבתי שהתכוונת לזה.

בכל מקרה זה דיווח מסרביה שבמכבי מרוצים מקרסטאיץ׳. מי חוץ ממכבי מהצוות של קרסטאיץ׳ ידבר עם התקשורת שם?…

איביץ מאמן, קרסטאיץ עוזר מאמן.

אם היה סיכוי לזה, הכי טוב - לתת לקרסטאיץ להתפתח תחת איביץ שנתיים.

במציאות,

הוא עוזב ולדעתי יחתום בטורקיה או סרביה.

סיים את זה בקלאס, לא התבלבל בראיון האחרון עם שירי ועקץ אותה שיש עוד מסיבת עיתונאים. 

אחרי המשחק נשאר לחגיגות עם השחקנים והקהל והוכיח שהוא יודע איך לעשות את ההפרדה בין ההנהלה לשחקנים.

אחלה מאמן, הייתי משאיר אותו

עם כל הביקורת שהיתה לי עליו

אנחנו חייבים לו תודה על הרבה דברים - על גלוך, על יובא שהוא הביא אותו, שלא פישל בדרבים, שנתן לנו תקווה בשלב מסוים של העונה (לפני הפליאוף).

יש לו כמה דברים לא טובים. אבל התחושה שיש בו משהו לא רע, עושה רושם שבעתיד הוא יכול להיות מאמן טוב.

אולי עוד קצת ניסיון וזה יקרה.

בסך הכל הוא לא מאמן רע.

19 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

ואנחנו מקבלים תואם וידיגאל. קל.

צטט

וריסימו הפורטוגלי אימן בעשור האחרון בבנפיקה, מרבית הזמן היה עוזר קבוצת המילואים לפני שקיבל אותה עליו כמאמן ראשי ולאחר מכן היה עוזר המאמן של הקבוצה הבכירה, ולאחרונה אף כמאמן הזמני שלה בשני מקרים שונים: בסוף יוני 2020 למשך חודש בלבד ובדצמבר האחרון עד לסיום העונה.

הוא עוזב אותה עם ביקורות קשות מאוד וחוסר שביעות רצון בולט מצד המועדון והקהל. יחד עם זאת, שמו עשה את דרכו לאנשי מכבי ת״א אך בשלב הזה אין הצעה רשמית אליו. הוא בוודאות רק גיבוי. כאמור, ההערכה היא שהמאמן הבאה יהיה איביץ׳ אך אצל גולדהאר יכולות להיות הפתעות. 

נשבע שכשכתבתי את זה לא הייתי מודע למועמד הזה.