Jump to content

קרסטאיץ'

ת"א שלנו

Recommended Posts

אני כבר מתחיל להצטער על מהלך השחרור של קרסטאיץ,

מעבר לעובדה שהוא גבר רצח הוא מאמן מספיק טוב והוא מאמן שגם מצליח לחפות על הואקום בהנהלה. 

אם היו סגורים כבר עם איביץ ברור שעדיף

אם היה להם מאמן תותח שגם מסוגל לקחת על עצמו את התפקיד של שני הלא מתפקדים, סבבה. 
להתחיל שוב הכל באיחור זה מתכון להגשת האליפות על מגש לחיפה. 

לפני1 שעה , הצבר said:

אני כבר מתחיל להצטער על מהלך השחרור של קרסטאיץ,

מעבר לעובדה שהוא גבר רצח הוא מאמן מספיק טוב והוא מאמן שגם מצליח לחפות על הואקום בהנהלה. 

אם היו סגורים כבר עם איביץ ברור שעדיף

אם היה להם מאמן תותח שגם מסוגל לקחת על עצמו את התפקיד של שני הלא מתפקדים, סבבה. 
להתחיל שוב הכל באיחור זה מתכון להגשת האליפות על מגש לחיפה. 

אם מכבי תמנה מאמן דומיננטי בשבוע הקרוב לא התחלת באיחור. ואם זה יהיה איביץ׳ זה נוקאאוט רק פסיכולוגית לכל הליגה על האיש שהעמיד כאן קבוצה שהפסידה 2 משחקים מתוך 72 וגם זה בסוף העונה. קראסטיץ׳ קרס במאני טיים וכרגיל יש כאן זיכרון קצר כשמכבי לקחו 4-5 נקודות מתוך 18 בפלייאוף, עפה מול ב״ש בגביע, אפילו במשחק בית שמבטיח לך את המקום ה 2 לא תגיד מאבק על התואר, גם זה בוזבז ובשיא העליבות עם 0 סטייל בשידור חי. הוא ביזה את עצמו בראיונות והשחקנים את המועדון. סגל השחקנים לא איכותי בלשון המעטה וזה מה שהוא שווה אף אחד לא יברח מזה. מה שכן, גיבובי השטויות שיצאו לו מהפה הוכיחו שלכאן הוא לא מתאים עם כל הכבוד. חבל בשבילו שהמתרגם שלו לא סינן אותן מלכתחילה. 

11 דקות לפני, MTA For Ever said:

אם מכבי תמנה מאמן דומיננטי בשבוע הקרוב לא התחלת באיחור. ואם זה יהיה איביץ׳ זה נוקאאוט רק פסיכולוגית לכל הליגה על האיש שהעמיד כאן קבוצה שהפסידה 2 משחקים מתוך 72 וגם זה בסוף העונה. קראסטיץ׳ קרס במאני טיים וכרגיל יש כאן זיכרון קצר כשמכבי לקחו 4-5 נקודות מתוך 18 בפלייאוף, עפה מול ב״ש בגביע, אפילו במשחק בית שמבטיח לך את המקום ה 2 לא תגיד מאבק על התואר, גם זה בוזבז ובשיא העליבות עם 0 סטייל בשידור חי. הוא ביזה את עצמו בראיונות והשחקנים את המועדון. סגל השחקנים לא איכותי בלשון המעטה וזה מה שהוא שווה אף אחד לא יברח מזה. מה שכן, גיבובי השטויות שיצאו לו מהפה הוכיחו שלכאן הוא לא מתאים עם כל הכבוד. חבל בשבילו שהמתרגם שלו לא סינן אותן מלכתחילה. 

אם זה בדיוק מה שאמרתי, אם ואם ואם. 
לקשקש על זיכרון קצר זה ילדותי גם לשפוט רק לפי תוצאות ולהתעלם מהכדורגל והשאר גורמים.
הייתי היחיד פה שהיה נגד ואן לייבן שנה שעברה וגם לא עשיתי מנוי השנה בגללו ( ידעתי שאני פשוט אקלל אותו 90 דקות אז ויתרתי ). 

קראסטאיץ הוא 5 רמות מעל ואן לייבן הוא כבר עבר "חניכה" בליגה והוא הוכיח שהוא יכול להסתדר עם זה שמינו פקידת שיווק ובליין לשני התפקידים החשובים בקבוצה. 
אני לא אומר שהוא המאמן הכי טוב/מתאים לקבוצה
אני אומר חד וחלק שסיכוי מצויין שהוא היה מביא לנו אליפות וסיכון גדול אם לא נביא מאמן מתאים תוך שבועיים גג. 

3 דקות לפני, הצבר said:

לקשקש על זיכרון קצר זה ילדותי גם לשפוט רק לפי תוצאות ולהתעלם מהכדורגל והשאר גורמים.
הייתי היחיד פה שהיה נגד ואן לייבן שנה שעברה וגם לא עשיתי מנוי השנה בגללו ( ידעתי שאני פשוט אקלל אותו 90 דקות אז ויתרתי ). 

קראסטאיץ הוא 5 רמות מעל ואן לייבן הוא כבר עבר "חניכה" בליגה והוא הוכיח שהוא יכול להסתדר עם זה שמינו פקידת שיווק ובליין לשני התפקידים החשובים בקבוצה. 
אני אומר חד וחלק שסיכוי מצויין שהוא היה מביא לנו אליפות וסיכון גדול אם לא נביא מאמן מתאים תוך שבועיים גג. 

מדויק

29 דקות לפני, הצבר said:

זאת דעה פופולארית מה שכתבת

האופטימיות היא אך ורק בגלל שהיריבות מעפנות

דעה לא פופולרית - אם איביץ' לא מגיע אני הולך על דראפיץ' במקום לחפש עוד פעם מאמן זר

דראפיץ' כבר מכיר את הליגה,משחק התקפי,מקדם צעירים וכבר הוביל קבוצות לצמרת

בכל מקרה איביץ' בחירה מספר 1 שלי וצריך ללכת עליו הכי חזק, אבל צריך גם לקבוע דד ליין

לפני3 שעות , Adir12 said:

דעה לא פופולרית - אם איביץ' לא מגיע אני הולך על דראפיץ' במקום לחפש עוד פעם מאמן זר

בכל מקרה איביץ' בחירה מספר 1 שלי וצריך ללכת עליו הכי חזק, אבל צריך גם לקבוע דד ליין

איזה דראפיץ', ההתנהלות שלו די גובלת בשכונה. מתאים אולי לקבוצות דרג שני, לא למועדון גדול

On 27.5.2022 at 09:51, Adir12 said:

מסכים. המילה זר סתם מוסיפה לפעמים לחץ וציפיות.

On 27.5.2022 at 13:11, Keano said:

איזה דראפיץ', ההתנהלות שלו די גובלת בשכונה. מתאים אולי לקבוצות דרג שני, לא למועדון גדול

במה ההתנהלות שלו גובלת ב"שכונה"? 

לפני2 שעות , Adir12 said:

במה ההתנהלות שלו גובלת ב"שכונה"? 

היו כמה מקרים איתו, 

אז שצעק לפשיץ' איזה כמה קללות בסרבית במהלך המשחק. איך שדיבר עם איזי על זה שרק הוא קובע.

היו ציטוטים מעונות קודמות על יחס תת רמה לשחקנים באימונים

On 27.5.2022 at 09:51, Adir12 said:

מטורף !

תערוך מהר לפני שרז אמיר האפס עושה צילום מסך ליצחקי שמרים טלפון למיטש איך הוא מצא לו מאמן סרבי חדש ב 1.90. 

אם איביץ׳ לא מגיע צריך לחפש מאמן שיצליח לעשות את הקפיצת מדרגה בסיטואציה הנוכחית.

המינויים שאתם מדברים עליהם כל כך עלובים ובטח לא יביאו את מכבי לשום מקום חדש. יצחקי יכול להיות מאוד מרוצה מהגישה הזו, ככה ישמור לעצמו על המשרה יופי.

נראה לאן השרשרת - אם לא איביץ׳, קרסטאיץ, אם לא איביץ׳, דרפיץ׳ עוד תגיע הקיץ הזה

לא מסכים עם זה שדראפיץ' שכונה, אחד מאנשי המקצוע היותר נורמלים וסבירים שיש לנו בארץ. אבל גם לא אחד כזה שהוכיח משהו בקבוצה גדולה או זכה בתואר ואסור לנו להמר עליו, מעדיף להמר על מאמן זר עם רזומה טוב פלוס. בואו לא נשכח שגם בנתניה וגם בביתר שלו שהיו באמת מרשימות הוא לא התקרב לאזור חיוג של תואר ובקריית שמונה הוא עשה עבודה נהדרת אבל בסוף זה הייתה ריצה מרשימה בפלייאוף התחתון.

לפני3 שעות , MTA For Ever said:

מטורף !

תערוך מהר לפני שרז אמיר האפס עושה צילום מסך ליצחקי שמרים טלפון למיטש איך הוא מצא לו מאמן סרבי חדש ב 1.90. 

אם איביץ׳ לא מגיע צריך לחפש מאמן שיצליח לעשות את הקפיצת מדרגה בסיטואציה הנוכחית.

המינויים שאתם מדברים עליהם כל כך עלובים ובטח לא יביאו את מכבי לשום מקום חדש. יצחקי יכול להיות מאוד מרוצה מהגישה הזו, ככה ישמור לעצמו על המשרה יופי.

נראה לאן השרשרת - אם לא איביץ׳, קרסטאיץ, אם לא איביץ׳, דרפיץ׳ עוד תגיע הקיץ הזה

עוד פעם אני אומר - רק אם איביץ' לא מגיע

אני מעדיף את זה מאשר להביא עוד פעם זר באיחור, שעד שילמד את הקבוצה כבר נהיה בהפרש של 15 מהמקום הראשון