Jump to content

קרסטאיץ'

ת"א שלנו

Recommended Posts

הוא לא מאמן רע והכל תלוי באלטרנטיבות אבל סה"כ החלטה מושכלת. הוא לא הראה מספיק כדי להישאר פה לעונה הבאה, בסיטואציה אחרת לא הייתה לי בעייה שהוא היה נשאר אבל אנחנו לא מסוגלים להמר על עוד קיץ. מה שכן הוא אחלה גבר, זה ייאמר לזכותו.

לדעתי היה צריך להישאר, אבל ההתנהלות עדיין לא מכבדת את מכבי. זה מה שנקרא חסר קלאסה וחבל.

הרי אם איביץ' סגור, אז מה הייתה הבעיה להודיע יפה מראש לקרסטאיץ'. 

ואם איביץ' לא סגור, מה אתה משחרר אותו? את מי תביא? שוב מישהו שלא מכיר את השחקנים ויעלה עם חוזז טב''ח ואלמוג? 

אולי בזמן אחר ובמציאות אחרת הוא יכל להתאים, כרגע הוא בא לקבוצה עם סגל בינוני והצליח כמעט למקסם 70 אחוז מהיכולת, אבל זה לא מספיק .. לא היו ציפיות לאליפות , אבל בהחלט לגמר גביע..היו לו דברים שהם היו תלוים בו והוא נכשל כמו מקום 2 וכ'ו

הרבה משחקים ביד שלנו שאיבדנו וכ'ו 

איביץ' אם סגור הוא מאמן שיודע לתת פתרונות של ידע וניהול והוא יהיה מסוגל לתת פה קצת יותר.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

אולי בזמן אחר ובמציאות אחרת הוא יכל להתאים, כרגע הוא בא לקבוצה עם סגל בינוני והצליח כמעט למקסם 70 אחוז מהיכולת, אבל זה לא מספיק .. לא היו ציפיות לאליפות , אבל בהחלט לגמר גביע..היו לו דברים שהם היו תלוים בו והוא נכשל כמו מקום 2 וכ'ו

הרבה משחקים ביד שלנו שאיבדנו וכ'ו 

איביץ' אם סגור הוא מאמן שיודע לתת פתרונות של ידע וניהול והוא יהיה מסוגל לתת פה קצת יותר.

נכשל למקום שני? 

אם אני לא טועה הוא הגיע כאשר ב''ש מקום ראשון 13-15 הפרש מאיתנו. איך זה בכלל היה על הפרק?

1 דקה לפני, Meron's said:

נכשל למקום שני? 

אם אני לא טועה הוא הגיע כאשר ב''ש מקום ראשון 13-15 הפרש מאיתנו. איך זה בכלל היה על הפרק?

נכשל במחזור הקודם שכחת? 

זה כבר היה תלוי בו

מעצבן אותי שיצחקי לא הגיב. אם הוא המנהל המקצועי הוא לא אמור לתת תגובה? עוד פעם מנסה להתחבא? 

זכור לי שג׳ורדי כן נתן תגובה בעזיבות של מאמנים.

2 דקות לפני, דיברנו עליו יורם said:

בחור טוב בסך הכל

לא נמצא ברשימת השוטא וכו', שיהיה בהצלחה

שוטא נתן 5-0 בדרבי גם . אבל זהו פה זה נגמר.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

נכשל במחזור הקודם שכחת? 

זה כבר היה תלוי בו

מרגע שהוא הגיע לא היה לנו סגל למקום 4. זה נס בכלל שהעונה הזאת נגמרה ככה. 

בעונה מקבילה מהצד השני,  חיפה מקבלת סוויפ הפסדים מאיתנו עם הצד המעליב, ב''ש מחלצים תיקו וחוגגים ולוקחים אליפות בדרבי. 

בפועל, איביץ' צבר 2  נק' מחיפה מאז שהגיע בלי לקבל שום השפלה בנוסח ה3-0 שחיפה קיבלו מנתניה או ה3-1 במשחק ההכתרה שלהם 

18 דקות לפני, erantheking21 said:

יש מצב להשאיר את הד"ר של הכושר?

הפסד גדול הפרופסור. 

אגב, ראקיטיץ׳ הגיב לו בפוסט פרידה. להביא.

31 דקות לפני, קמחי said:

בנוהל, דממה מהג'חנון.

מרתיח. מה אכפת לו? עוד דמות להתחבא מאחוריה. הוא מת שאיביץ׳ יבוא ויקח ממנו את האחריות.

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הפסד גדול הפרופסור. 

אגב, ראקיטיץ׳ הגיב לו בפוסט פרידה. להביא.

מרתיח. מה אכפת לו? עוד דמות להתחבא מאחוריה. הוא מת שאיביץ׳ יבוא ויקח ממנו את האחריות.

יצחקי יודע שאם הוא נכשל העונה אז הוא גמור במכבי(הימור להמשך: הוא יעשה "אבי" ויהפוך להיות סוכן שחקנים או שיחזור לבית"ר בתפקיד כלשהו).

שיהיה לו בהצלחה, אבל הוא לא היה מתאים לנו בכלל.

דבר ראשון שהוא צריך לעשות זה ללמוד לדבר אנגלית, אחרת לא רואה איך הוא מתקדם בקריירה שלו, זה משהו שהפריע לי מהרגע הראשון.

לא ראיתי ממנו איזה שיטה, עקביות, נתן קרדיט לשחקנים שכל צופה ממוצע הבין שהם בלוף.

מצד שני, הביא לנו את יובאנוביץ', נתן קרדיט לאוסקר, זה לזכותו, לא כל מאמן היה עושה את זה.

לא הצליח לייצב את ההגנה אפילו בקצת, והגיע עם הכנה לקויה (שהיה נראה שלפעמים לא קיימת) לכל המשחקים חשובים, 

לא מאמן טוב בשום צורה למכבי, שיהיה לו בהצלחה.