Jump to content

קרסטאיץ'

ת"א שלנו

Recommended Posts

לפני1 שעה , Wade said:

אתה וכמותך הם הסיבה שאנחנו נחים ומסתפקים בחוזזים, טבחים ונחמיאסים למיניהם בזמן שחצי ליגה מתחמשת. מקום שלישי, שום תואר, והאמת שלא באמת היית קרוב. חבל אין טבלה של 20 משחקים, היינו אלופים.

כי קרסטאיץ' אחראי על הסגל הנורא הזה?

כנראה לא מספיק טוב למכבי וצריך מאמן חדש, אבל אני תמיד אזכור לו את ההבאה של יובאנוביץ' ואת זה שהעלה את גלוך ונתן לו הרכב בזמן שמאמנים אחרים למעט אולי איביץ' לא נתנו קרדיט לצעירים שלנו.

בהחלט אזכור אותו בצורה הרבה יותר חיובית וכמאמן הרבה יותר טוב מאשר את שוטא, וידיגל, ואן ליוון והיווני.

דווקא מה שהוא אומר מתאים להתנהלות של המועדון שלא אומרים כלום עד הרגע האחרון, התנהלות מביכה, גם את איביץ' מרחו. מדובר בבני אדם בסוף, גם אם סיכמו שיחליטו בסוף העונה. 

מאמן טוב או מאמן רע זה לא משנה, הוא צודק במאה אחוז, בנאדם צריך לדעת מה קורה איתו גם אם החליטו שהוא לא ממשיך (אם החליטו בכלל ואז זה עוד יותר ביזיון)

חוסר ניהול בולט לעין של יצחקי ושות'.

בזה הוא צודק

האדישות של ההנהלה הזאת צריכה להיות מטופלת

שמיץ ימנה נציג מטעמו שיהיה פה כל שנה ויזרוק את יצחקי קיבינימט מפה כבר

וואלה לא מבין אנשים...

יש פה התנהלות שלא קשורה בכלל למאמן, אלא לאיך מנהלים קבוצה!

ומכבי של היום לא מנוהלת נקודה! לא מבין איך אנשים מפספסים את התמונה הגדולה...

הבאת מאמן לחצי-עונה! לא סימנת לו אופק בכלל, גם הוא יודע שהוא על תקן "פלסטר"

עכשיו מה השחקנים מבינים מזה? שאין מה להתאמץ? ממילא עוד חצי-שנה

הוא לא יהיה פה, זה האופי של השחקן הישראלי וזה לא ישתנה! והמצב בהתאם.

מאמן עם בייצים שבסגל "חסר-מעוף" עושה מקום שלישי בליגת-הפח שלנו זה הישג!

מאמן שמזה המון שנים משחק עם 2 חלוצים אמיתיים בחוד זה הישג!  

פשוט מאמן שמוציא מה שאפשר מהסגל "הנכה" שלנו, זהו! מה שאתם רואים זה מה שאתם מקבלים.

השתיקו את האוהדים עם רכש ב 2 מליון אירו, גם בדיחה! (לא הרכש חס וחלילה), אנשים שוכחים

שעשית 32 מליון שקל, הרי הקבוצה התגאתה בזה, נו? ואיך אתם משקיעים את זה חזרה במועדון?

עושה רושם שיושבים על הקופה ומשחררים כסף רק בשביל להשתיק את האוהדים ולהוריד

את מפלס הלחץ, תגובתיות של אנשים לחוצים שלא מבינים כלום ושום דבר בספורט ואו בניהול מועדון.

וזה מביא אותי לנושא האחרון, תכף אנחנו בסוף מאי, כל קבוצה ואו מועדון מכובד כבר הכריז על המאמן לעונה

הבאה או לפחות מפרסם עם מי הוא במשא-ומתן, אבל מכבי, מה פתאום? אנחנו עובדים בחסות

הווינר, יאללה בוא נהמר, איביץ חוזר? זהבי חותם? דסה מה איתו? (דרך אגב אני שמעתי שהוא סגר באייקס)

לא מאמין שאני אומר את זה אבל צריך לקחת דוגמא מהסבא עם ההונדה והוולו, כבר עכשיו סימן את פריצה ובלטסקה

ומצליח להכניס את כולם ללחץ, ביזנס-מן משכמו ומעלה שקונה כל מה שזז עד שהוא פוגע, וגם שהוא פוגע הוא לא מפסיק.

ואצלנו? מה נסגר? זה פשוט שכונה! יצחקי בתור מנהל-ספורטיבי? בדיחה! שרון תמם מנכ"לית? איך היא קידמה את המועדון?

חיים על "באזז" של אולי זה יבוא ואולי ההוא יחזור, ואז מגיעים למגרש ומקבלים את האמת המרה לפנים!

את מי'ץ אל תצפו לראות פה בקרוב, במודל הניהול-האמריקאי אתה בונה עסק, משקיע בו "X" כסף ונותן לעסק לרוץ על 

הדלק שיש לו במיכל, אם העסק טוב הוא יתפתח ויצמח, אם העסק רע הוא יקרוס ואו "יצלע", מי'ץ לא ישים פה יותר כסף!

זה לא קשור למצב של מכבי, זה קשור לזה שמכבי זה עוד עסק של מי'ץ ואין שום סיבה שבפילוסופיה העסקית שלו הוא 

יתייחס לעסק הזה אחרת מעסקים אחרים שלו - מכבי צריכה לעבוד רק עם מה שיש לה בקופה! 

צודק בכל מילה.

כשג׳ורדי/מנספורד היו פה הרגשת שיש למועדון בעל בית. מישהו אחראי שלוקח פיקוד, עכשיו אתה מרגיש שאתה מופקר והכל על מלאדן.

מסכים איתו

לפני2 שעות , maccabi-king said:

וואלה נראלי זה המאמן הראשון בעידן של ג'ורדי והילך שפותח בצורה כזאת על המועדון, וזה לא פעם ראשונה שלו

מה? איזה מאמן לא פתח על המועדון? מאז ליטו כולם עשו את זה 

יצחקי לא מעריך את קרסטאיץ' ברמה האישית וברמה המקצועית, אבל האמת היא שיצחקי חייב לקרסטאיץ (כמו לפטריק) הרבה. הם הקונסילר, לעבודה הרשלנית והנפשעת שהוא עשה בקיץ הזה והקודם. אם לא הם, לא חושב שהאוהדים היו נותנים ליצחקי אפילו עוד שנייה של חסד. עכשיו בקיץ, הוא יביא את זהבי ואיביץ' וביטון ולא יודע מי וכולנו כבר נשכח הכל. בתקווה שזה בכלל יצליח.

דווקא את הביקורת על זה שלא עדכנו אותו על עתידו לא ברורה לי. הוא חתום לחצי עונה. המועדון לא חייב לעדכן אותו כל שבוע מה הכיוון.

המשפט הזה על זה שההנהלה מתחבאת מאחוריו הוא בול. 

אגב, מי שחושב שלא נוח למועדון עם כל ההתבטאויות של קרסטאיץ' טועה. איזה כיף זה שכל הפוקוס על מי שנמצא פה כמה חודשים.

זה גורם לי להזכר בכל הכתבות שהיו בזמנו על ג'ורדי. אחרי שהוא הוביל את המועדון להישגים מטורפים, בעונות הפחות טובות לא היתה כתבה אחרי משחק שלא עסקה בזה שהסגל חלש ושג'ורדי לא פוגע בזרים. לא זכורה לי העונה פעם אחת שראיתי את השם של יצחקי בצמוד לביקורת מקצועית. המקסימום ביקורת היא מאוד כללית ועמומה, ואם היא משויכת למישהו זה לקרסטאיץ או למיטש.