Jump to content

האשמים האמיתיים במצב

amilov

Recommended Posts

14 דקות לפני, דקסטר said:

שמע מבין את העצבים והכאב, גם אני שותף לזה אבל צריך להגיד את האמת, תארים חשובים למיץ' הם פשוט לא הדבר העיקרי מבחינתו. גם אני עוד חלמתי בעבר אבל מתברר שהוא לא מתאבד על זה. אנחנו חשבנו שהוא ירצה להפוך את מכבי למועדון מס 1 ללא מתחרים אבל נראה שהוא מסתפק בזה שנהיה 1-2, לפעמים יצליח יותר ולפעמים פחות.

כנראה שאם היה חי בישראל ונושם את מכבי 24/7 דברים היו נראים טיפה אחרת, כנראה שאם היה חזק בארץ ומעורבב כמו שחר היינו עושים מכבי סל (עד שיטת הפיינלפור) אולי אפילו השיפוץ של בלומפילד היה נראה אחרת ועדיין, מתפלל שישאר כמה שיותר ומודה לו על כל רגע. אין שאלה.

מספר 1 ללא מתחרים צריך תקציב כפול מהמתחרות, וזה לא אפשרי פה עם הפייר פליי

3 דקות לפני, Double said:

כל עוד יש פה הגבלת זרים אי אפשר להיות מכבי סל. כל ישראלי טוב יברח לחול אחרי שנתיים שלוש

לא מסכים. 

הגבלת זרים היא דבר נחוץ כדי לא להרוג את הכדורגלן המקומי. 

בקפריסין אין הגבלה וזה עזר להם במשו??? כלום, נאדה.

כמו שאנחנו מכירים את הישראלים, אם לא היתה הגבלה היו מציפים את הליגה בזרים סוג ז' רק כי הם יותר זולים והשחקן הישראלי לא היה משחק. זה מה שהיית רוצה?

גם אנחנו רואים שכל אלופה בשנים האחרונות אין לה 5 זרים שוברי שוויון בהרכב. פשוט אין.

לא קראתי את התגובות

הבעיה שלנו כאוהדים שאנחנו באים עם רגש 

אנחנו לא עושים ניתוח קר וזה לפעמים מקרין למערכת , ואנחנו כהרגלנו, רוצים להעיף את כולם, בעלים, הנהלה, מאמן, שחקנים, ואם אפשר גם את האפסנאי, חשוב להתמקד בשורש הבעיה, אי אפשר להתחיל כל פעם מ0

הבעיה שלנו היא לא השחקנים, אלא מי שבחר בהם 

הבעיה שלנו היא לא הבעלים, התפקיד שלו הוא להעמיד תקציב ובזה אנחנו מספר אחד 

הבעיה שלנו היא כן בהנהלה, ואולי כפועל יוצא גם בבעלים שבחר ומשאיר אותה, אבל אין בעלים שחף מטעויות.

הבעלים לא מבין כדורגל, וזה תקין, אבל אנחנו משחקים בלי ווינגרים שנתיים, מה אשם הבעלים שהווינגרים שלך זה חוזז ואלמוג שהמהירות שלהם במקרה הטוב מספיק טובה לעמדת החלוץ המדומה 

והנה שורש הבעיה, מי שבחר את השחקנים, מי שהעמיד את הסגל, מי שקנה את ניר ביטון במיליונים מצד אחד, אבל ויתר על איתן טיבי ואיתי שכטר בשביל כמה שקלים 

כאן שורש הבעיה

Just now, YNWA said:

לא קראתי את התגובות

הבעיה שלנו כאוהדים שאנחנו באים עם רגש 

אנחנו לא עושים ניתוח קר וזה לפעמים מקרין למערכת , ואנחנו כהרגלנו, רוצים להעיף את כולם, בעלים, הנהלה, מאמן, שחקנים, ואם אפשר גם את האפסנאי, חשוב להתמקד בשורש הבעיה, אי אפשר להתחיל כל פעם מ0

הבעיה שלנו היא לא השחקנים, אלא מי שבחר בהם 

הבעיה שלנו היא לא הבעלים, התפקיד שלו הוא להעמיד תקציב ובזה אנחנו מספר אחד 

הבעיה שלנו היא כן בהנהלה, ואולי כפועל יוצא גם בבעלים שבחר ומשאיר אותה, אבל אין בעלים שחף מטעויות.

הבעלים לא מבין כדורגל, וזה תקין, אבל אנחנו משחקים בלי ווינגרים שנתיים, מה אשם הבעלים שהווינגרים שלך זה חוזז ואלמוג שהמהירות שלהם במקרה הטוב מספיק טובה לעמדת החלוץ המדומה 

והנה שורש הבעיה, מי שבחר את השחקנים, מי שהעמיד את הסגל, מי שקנה את ניר ביטון במיליונים מצד אחד, אבל ויתר על איתן טיבי ואיתי שכטר בשביל כמה שקלים 

כאן שורש הבעיה

Well said

2 דקות לפני, Kimhistan said:

לא מסכים. 

הגבלת זרים היא דבר נחוץ כדי לא להרוג את הכדורגלן המקומי. 

בקפריסין אין הגבלה וזה עזר להם במשו??? כלום, נאדה.

כמו שאנחנו מכירים את הישראלים, אם לא היתה הגבלה היו מציפים את הליגה בזרים סוג ז' רק כי הם יותר זולים והשחקן הישראלי לא היה משחק. זה מה שהיית רוצה?

גם אנחנו רואים שכל אלופה בשנים האחרונות אין לה 5 זרים שוברי שוויון בהרכב. פשוט אין.

יש הרבה ליגות אחרות בלי הגבלה עם נבחרת מצליחה, פשוט הטובים יוצאים החוצה בגיל צעיר. מה עדיף שהישראלים ברמה של ליגה שלישית בצ'כיה יעלו פה מיליון יורו? 

צריך לבנות מודל שמתאים לליגה פה, אולי לא בלי הגבלה אבל 10 כן שמעל ה5 קריטריונים מחמירים יותר

11 דקות לפני, Keano said:

יש הרבה ליגות אחרות בלי הגבלה עם נבחרת מצליחה, פשוט הטובים יוצאים החוצה בגיל צעיר. מה עדיף שהישראלים ברמה של ליגה שלישית בצ'כיה יעלו פה מיליון יורו? 

צריך לבנות מודל שמתאים לליגה פה, אולי לא בלי הגבלה אבל 10 כן שמעל ה5 קריטריונים מחמירים יותר

אין לך אפשרות להביא 6 זרים איכותיים.

איך תביא 10 ?

Just now, Kimhistan said:

אין לך אפשרות להביא 6 זרים איכותיים.

איך תביא 10 ?

למה אין? אם יהיו 10 השכר ודמי העברה של הישראלים יירד מה שיפנה תקציב, צריך להשקיע בסקאוטינג כמו המועדונים בדרג ביניים באירופה

1 hour ago, קובי השועל said:

די יואב. שניידר, מיץ' וכול'.. לא חסרים אנשי עסקים רציניים שיקחו את המועדון מספר 1 בארץ לטופ בעקביות וברצון עז יותר. משנה לשנה אני מרגיש שמיץ' איבד את התשוקה ואנחנו אוכלים חרא בגלל זה. אנחנו הקהל הכי גדול במדינה, שמכניס הכי הרבה ממנויים, כרטיסים, מרצ'נדייז וכול' וזה כבר לא מתאים. תרצו או לא יש כאן בעיה שאי אפשר להתעלם ממנה.

אי אפשר לסבול כבר את ההחלטות המאוחרות, את הניהול הכושל ואת הבניה האיטית בכל קיץ.

חסרים גם חסרים. אתה לא מחובר למציאות כאן. ובלי קשר, אני רוצה בבעלות הזאת כמו שהיא. הוא לא בריירת מחדל עבורי אני אשכרה שמח שהוא הבעלים שלי.

31 דקות לפני, המכבייה said:

חסרים גם חסרים. אתה לא מחובר למציאות כאן. ובלי קשר, אני רוצה בבעלות הזאת כמו שהיא. הוא לא בריירת מחדל עבורי אני אשכרה שמח שהוא הבעלים שלי.

מסכים לחלוטין.

האשם האמיתי במצב זה העיצוב החרא שעשו לסמל.

נראה בול כמן הסמל של הפועל 

לא מבין מה הבעיה לעצב סמל ייחודי ומרגש

הקודם היה כמו של מכבי פת 

זה כמו של הפועל

טפי

On 21.4.2022 at 17:57, zion8 said:

לגמרי בטופ. זאת כבר עובדה לא דיעה.

אבל אם להשתחוות זה להגיד אמן על כל דבר אני לא שם. 

אבל עדיין, תחת האילוצים אני מרגיש שכבר תקופה ארוכה אין עקומת למידה ואין הסקת מסקנות מטעויות- להפך זה כל פעם אותו דבר, וכן רמת ההשקעה ותשומת הלב לפרטים הקטנים ירדה דרסטית וזה מורגש. כואב,מבאס אבל אלה התחושות שלי.

מסכים

On 22.4.2022 at 10:55, המכבייה said:

מרחב התמרון של יצחקי- לא אני נותן אותו. מיטש החליט ללכת על כיוון כזה. אני רק טוען ששנתיים זה זמן סביר לבסס דעה ולראות מה הביא המהלך. הרי עד מיטש לא ידענו לאיית את המושג מנהל מקצועי, אז אם החליט ללכת על כיוון אחר משיקוליו, שילך על זה.

מנש היקר, אתה ואני התכתבנו פה בתקופות שהבית עלה באש ממש. מה שקורה היום מאכזב ומבאס אבל זה לא אותו מקום. מה שקורה לנו עכשיו הוא כרוניקה רגילה של מועדון כדורגל בעונה לא הישגית. נקווה להסקת מסקנות מהירה. 

ברור שאין מה להשוות תודה לאל לתקופות שהבית באמת עלה באש. עונה לא הישגית בסטנדרטים שהורגלנו מחייבת הסקת מסקנות מהירה שפירושה החלפת יצחקי בתפקיד הזה בבעל רזומה זר. מקווה שמיטש כבר עובד על מחליף שיבוא ויעשה פה סדר בגזרת האימון ושחרורים והחתמות. אם הדברים האלו יקרו רק ביולי אוגוסט שוב נפתח את העונה בפיגור מקצועי אל מול חיפה. 

לפני17 שעות , המכבייה said:

:king:

עד שיצחקי את תמם לא מפנים את מקומם אין מה לדבר תארים בכלל.
זאת צריכה להיות המטרה מספר אחת שלנו לזמן הקרוב, ליצר רעש שיגיע לכל הדרגים.

איפה העיתונאים השרמוטות שמסתתרים כאן במחילות ומפיצים שקרים על דרך קבע?

איפה הכתבות שלכם על אכזבה מיצחקי בקרב הקהל? איפה קצת שאלות לאדון ביצה חומה על מצב הקבוצה ומה הלאה?

תעשו ת'עבודה שלכם ימזדיינים ותתחילו לשאול שאלות.

8 דקות לפני, Barksdale said:

איפה הכתבות שלכם על אכזבה מיצחקי בקרב הקהל? איפה קצת שאלות לאדון ביצה חומה על מצב הקבוצה ומה הלאה?

במה שרון תמם אשמה שיצחקי החתים את קובאס לשנתיים בשכר עצום? שהמאמנים שהוא הביא כישלונות?

באמת שואל

יש הרגשה שאם תמם לא היתה אישה לא היו נופלים עליה ככה

16 דקות לפני, Kimhistan said:

במה שרון תמם אשמה שיצחקי החתים את קובאס לשנתיים בשכר עצום? שהמאמנים שהוא הביא כישלונות?

באמת שואל

יש הרגשה שאם תמם לא היתה אישה לא היו נופלים עליה ככה

המערכת חולה? היא בראש המערכת? משם העליהום. 

כרגע היא מביאה ערך מוסף של מנהלת חנות בגדים ולא של מנכלית קבוצת כדורגל. 

אין קשרר לזה שהיא אישה, מצידי שתיהיה קרוס דרסר רק שהקבוצה תתפקד על הצד הטוב ביותר מכל הבחינות. 

נושא חשוב מאוד, אבל לדעתי נוגע בנקודה הלא נכונה, והיא האשמים. השאלה היא הפתרון.

האכזבה האישית שלי מגולדהאר היא העובדה שלאחר שהשקיע המון משאבים במציאת דרך המלך, הוא מצא אותה, ואז זנח אותה.

דרך המלך היא תרבות ספורט ומועדון עם שדרה ניהולית חזקה, שתדע להנחיל לכל אדם במועדון את אותה תרבות.

כל אלה היו קיימים בתקופת ג'ורדי. זה נעלם כמעט לחלוטין היום.

גולדהאר צריך לדאוג למערכת עם תפקידים מקצועיים הכרחיים מוגדרים מראש, ולדאוג שיאוישו כל הזמן באדם הנכון ביותר לתפקיד. זה פשוט לא קיים. וזה מוזר מאוד שאדם ברמת מיטש מנהל ככה.

אני מרגיש שהמערכת מאבדת לאט את כל מה שהיא הרוויחה, באמצעות שחרור של אנשי מקצוע שצברו ידע, ומינוי של אנשים לא מתאימים אישיותית ומקצועית. מרגיש כמו אובדן הדרך.

הפתרון קל וידוע. רק צריך אמביציה ליישם.

אני חייב להגיד שקצת קשה לי להאשים את יצחקי על הזרים 

את קוואס כל אחד פה היה מחתים, פרופיל שחקן מטורף, היה כוכב בהולנד וכמו שהוא כישלון הוא היה יכול להיות ווקאמה 2 ואז היינו אומרים שיצחקי גאון

גרלדש כולם פה רצו שהוא יחזור, אפילו אני זוכר שהיה דיבור על זה שהוא יעבור לחיפה.

פריצה לא זר גרוע בכלל

יובה החתמה מעולה

גם הגיזרת הישראלים הוא עשה החתמות טובות.

נכון הוא עשה טעויות בשחקנים שהוא לא החתים שהיינו צריכים/ החתים שחקנים מיותרים כמו חוזז טבח וכו

אבל צריך לתת לו את העונה הבאה, לראות מה הוא יעשה על הסגל הנוכחי ואז לקבל החלטות

אם מיץ סומך עליו כנראה שיש סיבה

סיבה יותר טובה מ״למיץ נמאס״  

34 דקות לפני, דרור שווץ said:

את קוואס כל אחד פה היה מחתים, פרופיל שחקן מטורף, היה כוכב בהולנד וכמו שהוא כישלון הוא היה יכול להיות ווקאמה 2 ואז היינו אומרים שיצחקי גאון

פריצה לא זר גרוע בכלל

יובה החתמה מעולה

נכון הוא עשה טעויות בשחקנים שהוא לא החתים שהיינו צריכים/ החתים שחקנים מיותרים כמו חוזז טבח וכו

לדעתי עם סקאוטינג קצת יותר טוב היה אפשר לעלות על ההתנהלות של קוואס

1 hour ago, דרור שווץ said:

פריצה לא זר גרוע בכלל

יובה החתמה מעולה

מההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה????

קוואס:

שחקן שבהולנד היה פוטנציאל ענק ועזב לערב הסעודית אמור להדליק לך נורה אדומה כלשהי שהוא כבר לא מתעניין בכדורגל אלא בכסף . 

שחקן שלא מתאים מקצועית לקבוצה שרוצה להניע כדור בחופשיות.

שחקן שלא מתאים מקצועית למשחק לחץ גבוה (מה שעושה קבוצה יוזמת).

ג'רלדש:

כבר בקיץ האחרון היו חייבים להיפרד. 

נחמיאס:

שחקן שלוקה בכל הקשור להנעת כדור בחצי שלך- כבר בקריית שמונה זה היה ניכר. 

שחקן שלוקה בקבלת החלטות - כבר בקריית שמונה זה היה ניכר.

דן ביטון:

שחקן שיודע לשחק רק במשבצת אחת בלבד.פערי יכולת עצומים בין עמדה לעמדה. לא מתאים לקבוצה ורסטילית וגמישה. 

גבי קניקובסקי:

אין תלונות

עדן שמיר:

מה יש להגיד שהוא עשה? חוץ מהגול נגד חיפה הוכיח שאפילו בסגל כנראה אין לו מקום. 

לקות עמוקה בהבנה שלו כקשר. איבודי כדור בחצי שלך.

פריצה:

אין תלונות

יובא:

אין תלונות

כל מי שחשב או חלם שעם סגל שחקנים כזה אפשר לשחק איזשהו משחק לחץ או איזשהו כדורגל יוזם (שליטה אבסולוטית בכדור ומסירות מפתח בחצי היריבה) הוא בגדר הוזה או שבאמת לא מבין בכדורגל.

להביא את קוואס לסגנון משחק של פטריק זה פשוט להעליב את האינטיליגנציה . לא כי קוואס שחקן רע אלא כי הוא לא מתאים לשום סגנון של קבוצה יוזמת.

להתחיל עונה עם רק 2 מובילי כדור אחד בקבוצה (סאבוריט והרננדס) זה פשוט עלבון לכל קבוצה שרוצה לקחת תואר כלשהו- עלבון!!!!! 

זה היה ברור כשמש לכל מי שקצת מתעמק ומתעניין בנתונים שהקבוצה הזאת נידונה להיכשל גם אם איביץ' על הקווים. 

On 24.4.2022 at 12:45, Barksdale said:

הנה קיבלת את צנציפר:

https://www.ynet.co.il/sport/article/hjyixnxrc

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic