Jump to content

האשמים האמיתיים במצב

amilov

Recommended Posts

3 דקות לפני, המכבייה said:

מיטש הגיב במקרה דוניס וגם בעניין פטריק. אם הבחירה ביצחקי לא מוכיחה את עצמה, עדיין צריך לתת את הזמן המינימלי כדי להבין אותה ולדעת שזה כנראה לא זה. 

אם?  הזמן המינימלי כבר עבר מזמן.  אין שחקן אחד טוב שהוא הביא למועדון

לא אישי נגדך כן? אבל את המשפט הזה שמענו גם בסוף העונה שעברה אחרי שמיץ' כביכול "הפסיד" את הצלחת לאדם שהביא את הכוכב שהוא זרק מהקבוצה שלו

לפני2 שעות , kutomer said:

יש לי תחושה שהולך להיות לנו קיץ מעניין מאוד, בדרך יש לנו עוד כמה משחקים לסבול.

לפני1 שעה , ששון הצהוב said:

@המכבייהיואב, רגשות ההמון לא טועים.

הקהל מרגיש נתק,

נכון שאם היינו מקום ראשון אז היה אחלה נתק.

אבל הבעלים רחוק, הנציג שלו הוא דמות עמומה, המנכ"לית לא באמת מייצגת את המועדון, דמות המנהל כלל לא תואמת את התפקיד, מעמד האיש על הקווים נשחק, ובנוסף והאיש שעומד על הקווים לא משדר שיש לו קווים- איזה ביצים לשחק עם גלוך, זה לא פילוסופיית כדורגל מתאימה.

בנוסף הייתי בעדו אבל נראה שהוא לא מכבד (את אף אחד) ולא מכובד (ע"י כמעט אף אחד) ומופע הסרבית של קרסאטי וסייד קיק בוב עם שירי אלג'ם לא מוסיף...

מכבי כבר תקופה ארוכה מדי נראית בחיפוש זהות מקצועי, ולמותג 'מכבי' ששמו הנרדף הוא "מקצועיות", זו פשוט בלתי-מקצועית להימצא בה.

משהו צריך להיטלטל בצינורות המקובלים, וכשלאורך יותר מדי זמן זה לא קורה וגם לא מתרחשת עם הקהל שיחת "יחסינו, לאן?" אז הקהל עושה את החלק שלו על הצד המקצועי ביותר: שזה אומר להיות בבון.

ועוד מילה בקשר למשפט האחרון שלך- איזה מוטיבציה התנהגות בבונית משרתת? וזה עוד בעשור טוב שלנו. יכולת הכלה אפסית. זאת נורה מהבהבת שמדאיגה אותי יותר ממצב מקצועי נתון בזמן מסויים. 

50 דקות לפני, משה פרימו said:

לא חושב שגולדהאר איבד חשק, רחוק מזה (ותעיד הרכישה של יובא בינואר)

זה מאוד פשוט - הוא מנהל את מכבי בדיוק כמו שהוא מנהל את שאר העסקים שלו,

הוא לא נותן לרגש לנהל אותו אבל מצד שני מה שמתאים לארגונים לא בהכרח יכול להתאים למועדון כדורגל..

לדעתי הדבר הכי חשוב זה איש כדורגל כמו ג'ורדי שינהל את מכבי ויתן את הטון, מקווה שגם מיץ' חושב ככה.

לגבי יצחקי - נכון הוא טעה בבניית הסגל אבל כשחצי הרכב עוזב בקיץ אחד קשה מאוד למלא את החלל שנוצר.

אני עדיין חושב שצריך להשאיר אותו במועדון, הניסיון שהוא צבר ויצבור בהמשך יהפוך אותו לנכס במכבי, לדעתי לפחות.

הודעה שמזקקת את דעתי.

13 דקות לפני, המכבייה said:

ועוד מילה בקשר למשפט האחרון שלך- איזה מוטיבציה התנהגות בבונית משרתת? וזה עוד בעשור טוב שלנו. יכולת הכלה אפסית. זאת נורה מהבהבת שמדאיגה אותי יותר ממצב מקצועי נתון בזמן מסויים. 

התכוונתי לציין שכאשר הקהל לא יודע לאן ללכת, אז הוא מאבד את זה ואז התוצאה היא התנהגות בבונית.

אני לא מצדיק את זה, רק מציין שזה קורה כשהקהל מאבד את הדרך.

אני לא מאמין שאני אומר את זה, אבל גם אני בעצמי חושש שגולדהאר זקוק לניעור.

אני האחרון שייעץ לו בענייניו העסקיים והכלכליים, אבל העסק שנקרא מכבי זקוק לקצב קצת יותר רגיש של יחסים מצידו.

פה זה לבנט, לא קנדה.

נראה לי שאתה הגית את הרעיון הזה.

אני חושב שאחרי תקופת אמון ארוכה, הקהל מזהה שקורקטיות, יס-מניות וג'נטלמניות לא תעזור פה.

מיץ' לא ינהל בשלט רחוק בזמן שרותם חטואל מפאדלד על ברנדלי קובאס.

אני מחזיק מעצמי אוהד מאד מכיל, אבל מודה שהיו אתמול ריפרורים חזקים מאד של "לוני-מוד".

לפני3 שעות , kutomer said:

היה בי חשש אמיתי שלגולדהאר נמאס, אני עדיין לא באמת יודע, אבל ההתמה האחרונה של יובא יותר מאשר חלוץ גדול לדעתי גם קיבלנו איתות מגולדהאר שהוא פה להישאר.

יש תיקונים מאוד ברורים שצריך לעשות בסגל, לא צריך להיות פפ או קלופ בשביל להבין שאנחנו כבר שנתיים בלי שחקן אגף אחד ראוי, או שההגנה שלנו נראת כמו מסננת.

מקווה מאוד שיגיע לכאן האיש מקצוע שיעשה את הפעולות שצריך ולא את הפעולות שירגיעו את הקהל.

למשל, אין מרגש כמו זהבי, אבל מה שאנחנו צריכים זה לא חלוץ כרגע, אז להביא חלוץ נוסף זה נחמד אם המחשבה היא שזה מפנה עמדה לזר בעמדות שאנחנו זקוקים לחיזוק נואש.

יש לי תחושה שהולך להיות לנו קיץ מעניין מאוד, בדרך יש לנו עוד כמה משחקים לסבול.

החתמה בהרבה כסף זה לא מה שמראה מה מידת ההשקעה כי בכל ה3 שנים האחרונות מיטש שפך כאן כספים גם בחוזים חדשים על משכורות פסיכיות- התלונות של אנשים מדברות על התנהלות של כסף שנשפך כמו בהימורים (אני לא חושב שזה מתאים למיטש) 

אבל לא יודע מאיפה הביטחון שלך בקיץ מעניין

לפני2 שעות , zion8 said:

אין מצב שאנחנו חוזרים למגיע לכם ליאור ז'אן ומישאלוף. אין צורך להשתחוות לאף אחד.

כמו שאמרת זה שנתיים ולא מינואר. אגב לדעתי זה יותר.

.

דבר שלישי שזה המצב מול השיפוט- מחרבנים עלינו ואנחנו משחקים באיזה משחק שהמצאנו שנקרא "קלאס". יש כל כך הרבה דוגמאות בעניין שאין צורך לפרט.

מצד אחד מדוייק

אבל מצד שני הרוח של התגובה שלך לא במקום*

הבן אדם הזה נתן ונותן לנו כ''כ הרבה הגשים לנו חלומות והחזיר אותנו להיות האימפריה וברור שיחזיר אותנו לשם שוב 

לא אומר להשתחוות אבל כשמסתכלים לעומק, לעניות דעתי לפחות, אז זה לא זריקה יותר טעויות שקורות אולי דווקא מהתנהלות שקולה ואיטית שהיא גם השיבה אותנו ותשיב אותנו לכס שלנו  

*(ואני מתעב את הקלאס עם השיפוט וההתנהלות הטלטאביזית הוליוודית הזאת לכל רפובליקת הבננות כאן ובו זמנית יד קשה בקהל) אבל לצפות מאיש עסקים קר להתחיל להילחם כאן בתודעה ובההלך התקשורתי זה לגמרי פנטזיה 

וגם "להשתחוות" זה לא איזה דמות חיצונית שמתנשאת עלינו זה מיטש וואלה כל אוהד מכבי מעל גיל 25 שם אותו בטופ 2 של אנשי הספורט האהובים ביותר עליו

17 דקות לפני, ששון הצהוב said:

התכוונתי לציין שכאשר הקהל לא יודע לאן ללכת, אז הוא מאבד את זה ואז התוצאה היא התנהגות בבונית.

אני לא מצדיק את זה, רק מציין שזה קורה כשהקהל מאבד את הדרך.

אני לא מאמין שאני אומר את זה, אבל גם אני בעצמי חושש שגולדהאר זקוק לניעור.

אני האחרון שייעץ לו בענייניו העסקיים והכלכליים, אבל העסק שנקרא מכבי זקוק לקצב קצת יותר רגיש של יחסים מצידו.

פה זה לבנט, לא קנדה.

נראה לי שאתה הגית את הרעיון הזה.

אני חושב שאחרי תקופת אמון ארוכה, הקהל מזהה שקורקטיות, יס-מניות וג'נטלמניות לא תעזור פה.

מיץ' לא ינהל בשלט רחוק בזמן שרותם חטואל מפאדלד על ברנדלי קובאס.

אני מחזיק מעצמי אוהד מאד מכיל, אבל מודה שהיו אתמול ריפרורים חזקים מאד של "לוני-מוד".

מסכים עקרונית. אני יודע שאתה לא מצדיק. 

לפני1 שעה , משה פרימו said:

הוא לא נותן לרגש לנהל אותו אבל מצד שני מה שמתאים לארגונים לא בהכרח יכול להתאים למועדון כדורגל..

לדעתי הדבר הכי חשוב זה איש כדורגל כמו ג'ורדי שינהל את מכבי ויתן את הטון, מקווה שגם מיץ' חושב ככה.

לגבי יצחקי - נכון הוא טעה בבניית הסגל אבל כשחצי הרכב עוזב בקיץ אחד קשה מאוד למלא את החלל שנוצר.

אני עדיין חושב שצריך להשאיר אותו במועדון, הניסיון שהוא צבר ויצבור בהמשך יהפוך אותו לנכס במכבי, לדעתי לפחות.

תפסיקו עם הססמאות האלה של הוא מנהל את מכבי בלי רגש

לא צריך להיות עם רגש כדי לקלוט שיש פה תקלות חמורות בניהול

עשו לי טובה, עסק שהיה מתנהל בצורה כזאת(מפסיד למתחרים הרבה פחות טובים ממנו, ומאבד את העובדים הכי טובים שלו למתחרים הכי גדולים שלו, ולא תופס בזמן מנהלים טובים לעסק שלו) היה גורם למיץ' לפשוט רגל

אם מיץ' היה מנהל את מכבי כמו את אחד העסקים החזקים שלו, לא היינו יורדים מהמקום הראשון מהרגע שג'ורדי דרך פה עד היום

בעולם העסקים הגדול עסק שלא מגיב בזמן מת בקלות

קחו לדוגמא את toys r us, מי מאיתנו שנמצא באזור שנות ה20-30 שלו, יודע איזה אימפריה toys r us הייתה עד לפני 10 שנים, ואיך בגלל שלא הגיבה נכון ובזמן להתפתחויות בשוק וסמכה על השם שלה היא נפלה חזק

וקחו לדוגמא את אפל, עסק שאפילו שהמנהל הגדול שלו מת, ידע להישאר עם כל העקרונות החזקים שלו ולא לאבד את עצמו ולהגיב בזמן לשוק

לכו ליועץ של עסקים וארגונים גדולים בארץ או בעולם, תראו לו איך מכבי מתנהלת, והוא היה אומר לכם בפנים שמי שמנהל אותה הוא בנאדם שלא מבין מה הוא רוצה מעצמו

22 דקות לפני, Dr. Caligari said:

החתמה בהרבה כסף זה לא מה שמראה מה מידת ההשקעה כי בכל ה3 שנים האחרונות מיטש שפך כאן כספים גם בחוזים חדשים על משכורות פסיכיות- התלונות של אנשים מדברות על התנהלות של כסף שנשפך כמו בהימורים (אני לא חושב שזה מתאים למיטש) 

אבל לא יודע מאיפה הביטחון שלך בקיץ מעניין

מצד אחד מדוייק

אבל מצד שני הרוח של התגובה שלך לא במקום*

הבן אדם הזה נתן ונותן לנו כ''כ הרבה הגשים לנו חלומות והחזיר אותנו להיות האימפריה וברור שיחזיר אותנו לשם שוב 

לא אומר להשתחוות אבל כשמסתכלים לעומק, לעניות דעתי לפחות, אז זה לא זריקה יותר טעויות שקורות אולי דווקא מהתנהלות שקולה ואיטית שהיא גם השיבה אותנו ותשיב אותנו לכס שלנו  

*(ואני מתעב את הקלאס עם השיפוט וההתנהלות הטלטאביזית הוליוודית הזאת לכל רפובליקת הבננות כאן ובו זמנית יד קשה בקהל) אבל לצפות מאיש עסקים קר להתחיל להילחם כאן בתודעה ובההלך התקשורתי זה לגמרי פנטזיה 

וגם "להשתחוות" זה לא איזה דמות חיצונית שמתנשאת עלינו זה מיטש וואלה כל אוהד מכבי מעל גיל 25 שם אותו בטופ 2 של אנשי הספורט האהובים ביותר עליו

לגמרי בטופ. זאת כבר עובדה לא דיעה.

אבל אם להשתחוות זה להגיד אמן על כל דבר אני לא שם. אני ממש לא מצפה לאיזה מודל באזל/אייאקס/פורטו שהיו פה פעם כאלה שחשבו שזה אפשרי אי שם ב 2014. כמו שהמכבייה כתב אנחנו בישראל ואלה אם כן יקרה באמת משהו מטורף בשילוב של מזל לאורך זמן התקרת זכוכית מאוד ברורה.

אבל עדיין, תחת האילוצים אני מרגיש שכבר תקופה ארוכה אין עקומת למידה ואין הסקת מסקנות מטעויות- להפך זה כל פעם אותו דבר, וכן רמת ההשקעה ותשומת הלב לפרטים הקטנים ירדה דרסטית וזה מורגש. כואב,מבאס אבל אלה התחושות שלי.

לפני1 שעה , maccabi-king said:

תפסיקו עם הססמאות האלה של הוא מנהל את מכבי בלי רגש

לא צריך להיות עם רגש כדי לקלוט שיש פה תקלות חמורות בניהול

עשו לי טובה, עסק שהיה מתנהל בצורה כזאת(מפסיד למתחרים הרבה פחות טובים ממנו, ומאבד את העובדים הכי טובים שלו למתחרים הכי גדולים שלו, ולא תופס בזמן מנהלים טובים לעסק שלו) היה גורם למיץ' לפשוט רגל

אם מיץ' היה מנהל את מכבי כמו את אחד העסקים החזקים שלו, לא היינו יורדים מהמקום הראשון מהרגע שג'ורדי דרך פה עד היום

בעולם העסקים הגדול עסק שלא מגיב בזמן מת בקלות

קחו לדוגמא את toys r us, מי מאיתנו שנמצא באזור שנות ה20-30 שלו, יודע איזה אימפריה toys r us הייתה עד לפני 10 שנים, ואיך בגלל שלא הגיבה נכון ובזמן להתפתחויות בשוק וסמכה על השם שלה היא נפלה חזק

וקחו לדוגמא את אפל, עסק שאפילו שהמנהל הגדול שלו מת, ידע להישאר עם כל העקרונות החזקים שלו ולא לאבד את עצמו ולהגיב בזמן לשוק

לכו ליועץ של עסקים וארגונים גדולים בארץ או בעולם, תראו לו איך מכבי מתנהלת, והוא היה אומר לכם בפנים שמי שמנהל אותה הוא בנאדם שלא מבין מה הוא רוצה מעצמו

אני חושב שלא הבנת למה אני מתכוון בדיוק...

ראיתי כמה תגובות שמתייחסות לכך שמיץ' מנותק מהקבוצה ולא יודע מה קורה פה, אני לא חושב שזה נכון בכלל והסיבה היא אחרת לדעתי -

את הבעיות שאנחנו רואים כאוהדים עם רגש לקבוצה מיץ' כנראה רואה אחרת כי הוא מתנהל בצורה מחושבת ופחות עם הרגש (כמו שצריך בכל עסק, זה לא סיסמה).

אגב אם מדברים על עסקים וכו' אז אפשר להגיד שהגישה של מיץ' היא גישה שנפוצה מאוד בהרבה ארגונים גדולים בעולם - לקחת מישהו שמכיר את המערכת והצרכים שלה, גם אם הוא בינוני, ולהעדיף אותו על מישהו שנמצא בטופ בתחומו שכנראה ירצה להתקדם בהמשך למקום אחר..

זאת גם הסיבה שאמרתי לנהל מועדון כדורגל זה שונה ואי אפשר באמת לתת למנהל או עובד בינוני סמכויות גדולות במועדון כמו מכבי.

לפני3 שעות , משה פרימו said:

לאנשים יש זיכרון קצר, איך ג'ורדי התמודד אז עם העזיבה של זהבי ולאחר מכן טב"ח, מדוניאנין, וקרלוס גרסיה? הגיעו 3 שנים ללא אליפות. 

אפשר לבקר את יצחקי על השכונה יחסית לעונות קודמות בהתנהלות אבל מקצועית בניית סגל לא טובה קרתה גם בעבר עם אנשי מקצוע טובים. 

1 hour ago, Keano said:

לאנשים יש זיכרון קצר, איך ג'ורדי התמודד אז עם העזיבה של זהבי ולאחר מכן טב"ח, מדוניאנין, וקרלוס גרסיה? הגיעו 3 שנים ללא אליפות. 

אפשר לבקר את יצחקי על השכונה יחסית לעונות קודמות בהתנהלות אבל מקצועית בניית סגל לא טובה קרתה גם בעבר עם אנשי מקצוע טובים. 

די לערבב אותנו ולהשוות את מה שקורה פה ל3 שנים של באר שבע.   לא נבנו ככה ולא נראנו ככה בכל תקופת ג'ורדי.

לפני1 שעה , תחיית המתים said:

די לערבב אותנו ולהשוות את מה שקורה פה ל3 שנים של באר שבע.   לא נבנו ככה ולא נראנו ככה בכל תקופת ג'ורדי.

לא רק שנראנו ככה, אפילו גרוע יותר

לפני7 שעות , המכבייה said:

לא מזמן. 

האמת שיובא לא רכש שלו, נטו של המאמן. קניקובסקי זה העסקה הכי קלה בהיסטוריה, לא איזה עסקה יוצאת דופן וכל מנהל מקוצעי היה עושה אותה כנראה. הייתי עושה ספירה של כמה שחקנים הוא נכשל בהם או כמה כאלה הוא פספס (מישהו אמר עלי מוחמד?) או סתם החלטות הזויות כמו לשחרר את שכטר וטיבי אבל להשאיר פה את בן חיים בסגל אבל זה די מיותר.

28 דקות לפני, car.garsia said:

האמת שיובא לא רכש שלו, נטו של המאמן. קניקובסקי זה העסקה הכי קלה בהיסטוריה, לא איזה עסקה יוצאת דופן וכל מנהל מקוצעי היה עושה אותה כנראה. הייתי עושה ספירה של כמה שחקנים הוא נכשל בהם או כמה כאלה הוא פספס (מישהו אמר עלי מוחמד?) או סתם החלטות הזויות כמו לשחרר את שכטר וטיבי אבל להשאיר פה את בן חיים בסגל אבל זה די מיותר.

ועדיין, הוא שנה וחצי בתפקיד. לא רציני לפטר מישהו שהתכונן לתפקיד כבר אחרי חצי שנה. אתה צריך לתת מרחב תמרון להשתפר, כמובן בגבולות הסביר. 

12 דקות לפני, המכבייה said:

ועדיין, הוא שנה וחצי בתפקיד. לא רציני לפטר מישהו שהתכונן לתפקיד כבר אחרי חצי שנה. אתה צריך לתת מרחב תמרון להשתפר, כמובן בגבולות הסביר. 

אני מבין איך מיץ' רואה את זה ובגלל זה אני מאמין שהוא ייתן ליצחקי עוד שנה ומקבל את זה. אבל לפחות בדעה אישית שלי אני לא מאמין שפתאום יהיה פה איזה גרף למידה או משהו, אני אוהב מאוד את יצחקי כבן אדם אבל אני לא חושב שבתפקיד כזה מכבי צריכה לגדל איזה מישהו מהמערכת והוא לא צריך להיות האיש. יש מלא אנשי מקצוע זרים שתפורים לתפקיד הזה ומיץ' כבר הנחית בעבר שניים כאלה

Just now, car.garsia said:

אני מבין איך מיץ' רואה את זה ובגלל זה אני מאמין שהוא ייתן ליצחקי עוד שנה ומקבל את זה. אבל לפחות בדעה אישית שלי אני לא מאמין שפתאום יהיה פה איזה גרף למידה או משהו, אני אוהב מאוד את יצחקי כבן אדם אבל אני לא חושב שבתפקיד כזה מכבי צריכה לגדל איזה מישהו מהמערכת והוא לא צריך להיות האיש. יש מלא אנשי מקצוע זרים שתפורים לתפקיד הזה ומיץ' כבר הנחית בעבר שניים כאלה

שנתיים סביר, שלוש שנים-כבר יש גוף עבודה עם יותר פרטים. אבל שנתיים זה רף מינימום אני חושב וברק קרוב לתאריך היעד הזה ולא עם החלטות גדולות. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

שנתיים סביר, שלוש שנים-כבר יש גוף עבודה עם יותר פרטים. אבל שנתיים זה רף מינימום אני חושב וברק קרוב לתאריך היעד הזה ולא עם החלטות גדולות. 

קצת קשה לי שהתקופת נסיון הזאת באה לי דווקא על התפקיד שלדעתי הכי חשוב בקבוצה שלי. הייתי מצפה לראות איזה גרף התקדמות בקיץ וראיתי קיץ מבאס ובעיקר מאוד מאוחר. אבל אני מקבל את זה, מקווה שעוד עונה לא תישרף לפח כי המרחב לטעויות של ברק הולך וקטן

54 דקות לפני, car.garsia said:

קצת קשה לי שהתקופת נסיון הזאת באה לי דווקא על התפקיד שלדעתי הכי חשוב בקבוצה שלי. הייתי מצפה לראות איזה גרף התקדמות בקיץ וראיתי קיץ מבאס ובעיקר מאוד מאוחר. אבל אני מקבל את זה, מקווה שעוד עונה לא תישרף לפח כי המרחב לטעויות של ברק הולך וקטן

גם כשג'ק החל למנכל אותנו לתקופה, זה היה חדש לו. את המטריה ברק מכיר.  

לפני22 שעות , המכבייה said:

יותר מידי פאניקה. הסיטואציה לא כזאת משברית. 

תגדיר מה זה משברי עבורך. להיות לא רלוונטי לאליפות כמעט כל העונה שנה אחת זה לא משברי בעיניי אבל מעבר לך כן. התרגלנו (בזכות מיטש) לסטנדרטים אחרים. ניהול אירופאי (אנגלידיס, מנספורד, ביין) שהתדרדר לפאקינג ברק יצחקי ושרון תמם, מאבק ופייבוריטיות לאליפות כל עונה, זה לא קיים כרגע ואם לא יבוצעו שינויים ניהוליים ומקצועיים בחודשיים הקרובים זה גם לא יהיה בעונה הבאה. עצוב לי. 

עריכה - קראתי את מה שרשמת לגבי מרחב התמרון ליצחקי. ההבדל בינינו שאני לא רואה גם אם הוא מקבל הכל, איך הוא יכול להצליח. תראה את השמות שהיו פה לפניו. אנשים שהתרגשת שברמה שלהם וברזומה שאיתם באו לעבוד במכבי. אין אף ישראלי שצבר חמישית ממה שהם צברו. בטח לא יצחקי. לצערי כל עוד הוא בתפקידו לא רואה איך זה מצליח. לא בכל פעם תצליח להביא מאמן כל כך דומיננטי כמו איביץ שיחפה על החוסר הניהולי. 

8 דקות לפני, מנש שער 11 said:

תגדיר מה זה משברי עבורך. להיות לא רלוונטי לאליפות כמעט כל העונה שנה אחת זה לא משברי בעיניי אבל מעבר לך כן. התרגלנו (בזכות מיטש) לסטנדרטים אחרים. ניהול אירופאי (אנגלידיס, מנספורד, ביין) שהתדרדר לפאקינג ברק יצחקי ושרון תמם, מאבק ופייבוריטיות לאליפות כל עונה, זה לא קיים כרגע ואם לא יבוצעו שינויים ניהוליים ומקצועיים בחודשיים הקרובים זה גם לא יהיה בעונה הבאה. עצוב לי. 

עריכה - קראתי את מה שרשמת לגבי מרחב התמרון ליצחקי. ההבדל בינינו שאני לא רואה גם אם הוא מקבל הכל, איך הוא יכול להצליח. תראה את השמות שהיו פה לפניו. אנשים שהתרגשת שברמה שלהם וברזומה שאיתם באו לעבוד במכבי. אין אף ישראלי שצבר חמישית ממה שהם צברו. בטח לא יצחקי. לצערי כל עוד הוא בתפקידו לא רואה איך זה מצליח. לא בכל פעם תצליח להביא מאמן כל כך דומיננטי כמו איביץ שיחפה על החוסר הניהולי. 

מרחב התמרון של יצחקי- לא אני נותן אותו. מיטש החליט ללכת על כיוון כזה. אני רק טוען ששנתיים זה זמן סביר לבסס דעה ולראות מה הביא המהלך. הרי עד מיטש לא ידענו לאיית את המושג מנהל מקצועי, אז אם החליט ללכת על כיוון אחר משיקוליו, שילך על זה.

מנש היקר, אתה ואני התכתבנו פה בתקופות שהבית עלה באש ממש. מה שקורה היום מאכזב ומבאס אבל זה לא אותו מקום. מה שקורה לנו עכשיו הוא כרוניקה רגילה של מועדון כדורגל בעונה לא הישגית. נקווה להסקת מסקנות מהירה. 

סופסוף מישהו "מעז" לפתוח נושא שמפנה אצבע מאשימה לגולדהאר.

אף אחד לא אמר לגרש אותו או לעשות לו לוני.

אבל חוסר העניין שלו במצב המועדון כבר ברור לכולם וקשה להסתיר את זה.

הלוואי שיש איזה דמות שיכולה לנער אותו ולגרום לו להעמיד כאן כבר איזשהו נציג מטעמו, שנמצא כאן וחי את המועדון 24/7.

רק להרגיש כבר ביומיום שלמועדון הזה כן יש אמא ואבא.