Jump to content

האשמים האמיתיים במצב

amilov

Recommended Posts

• מנהלים ראשיים

האשמים בכל המצב שהגענו אליו הם רק ההנהלה ובראשם גולדהאר. אני בין האנשים שהגנו עליו בתחילת העונה ועדיין מאוד מכבד אותו, אבל בתור איש עסקים הוא חייב להבין שה"מניה" שנקראת מכבי תל אביב היא בצניחה חופשית, לצערי גם בתור אוהד יונייטד, הוא מתחיל להזכיר לי את הגלייזרים.

בתור ראש המערכת, אני מבין שהוא לא יכול להיות פה תמיד, אבל כבר כמה שנים שהוא לא הגיע וזה לא יכול להיות בקבוצת ספורט. מה שגם, ראשי המערכת בארץ הם לא טובים פשוט נכשלו כשלון חרוץ, שרון תמם טובה בשיווק אבל מפה ועד ניהול ספורט אין לה קשר.

יצחקי, אין כבר מה להוסיף, חייב לעוף ביחד עם החברים שלו. 

איך לעזאזל לא יוצאים על השיפוט????? איך לא עושים רעש כמו חיפה לפני שנתיים שהפעילו את כל הכתבים שלהם???!!! אתם פשוט נותנים לזה לגיטימציה!!! 

אבל כמובן שהשחקנים לא יוצאים נקיים מהסיפור, מילא הזרים שבאו להתגלח עלינו, אבל איפה שחקני הבית???!!! איפה הרוע במשחק, כדורגל זה משחק של אמוציות, תראו רוע, תראו מי בעל הבית, אם כל מה שאומרים על גזלר, היחיד אבל היחיד שבאמת עשה את זה היה ריקן, נשבר כבר מהקטע של להיות ילדים טובים.

חייבים פה שינוי מהותי שחייב להגיע מהראש עד אחרון השחקנים, להחזיר את זהבי ושות' לא בהכרח יעזור אלא אם כן יהיה מנהל מקצועי ראוי ובגלל אנשים ראויים, מכביסטים ראויים במועדון שיבואו אחרי המשחק ויגידו את האמת בפרצוף.

צודק

כמו שכתבתי בפוסט אחר

ליצחקי נגמר הכבוד, הכבוד שלו נמצא בתחתית הוא בעצמו לא מעז להתכופף להרים אותו, הדבר היחידי שאולי יתן לו זכות קטנה (לפני שהוא עף מפה בע"ה) זה לנסות לתקן את הענין של השופטים ולצאת עליהם בראש גלי

מה נשאר לו חוץ מזה?

מסכיםת זה לגמרי על מיץ' לטוב ולרע. הוא ראש המערכת. אני מאוד מוכיר אותו על כל מה שהביא לכאן ועל הכסף שהוא ממשיך לשפוך כאן ללא תמורה וזה ראוי להערצה *אבל* אנחנו בסוף קבוצת ספורט תחרותית וכנראנ שכסף לבדו לא מספיק.

אז כשהיו אנשי מקצוע טובים ואכפתיים כמו ג'ורדי, מנספורד, איביץ' - זה עבד מצויין.

הציפייה עכשיו ממיץ' היא קודם כל להביא מנכ"ל ומנהל מקצועי איכותיים, מאחר וברור שאין לו את הפנאי לנהל את העסק באופן שוטף. אנגלידיס צריך לקבל משרה ולהיות כאן פול-טיים, לבחור מנהל מקצועי זר שישאר כאן, אחר כך למנות מאמן ולהתחיל לבצע תיקונים בסגל.

זה אפשרי, זה לא כזה מופרך ואפש3 לעשות את זה מהר. יש לנו בסך הכל בסיס שחקנים ומועדון טוב מאוד (בטח ביחס ליריבות בארץ)

לא מבין את הסיפור עם אינגלדיס. הוא נציג הבעלים אז הוא צריך להיות פה פול טיים ולהתוות דרך. עוד רגע הוא ממנה נציג לעצמו.

27 דקות לפני, המכבייה said:

יותר מידי פאניקה. הסיטואציה לא כזאת משברית. 

היא כן..זה שאנחנו מגיעיפ למקופ 3 ולחצי גמר גביע זה כי הליגה חלשה פחד, אבל כולם רואים שאין יד מכוונת הכל מקרי, בליגה שלנו עם ההשקעה של מכבי יותר נמוך ממקום שלישי זה הישג לצד השלילי.

אתה עוד עונה פתחת בפער לא סגיר, ולראיה הגיע הפליאוף ומכבי נגמרה בשקט..

מה שהיה באוויר בתקופת גורדי זה מכבי ועוד 13(שמשמות רק תפאורה) כי הניהול שלנו היה ברמה הכי גבוהה.

היה בי חשש אמיתי שלגולדהאר נמאס, אני עדיין לא באמת יודע, אבל ההתמה האחרונה של יובא יותר מאשר חלוץ גדול לדעתי גם קיבלנו איתות מגולדהאר שהוא פה להישאר.

יש תיקונים מאוד ברורים שצריך לעשות בסגל, לא צריך להיות פפ או קלופ בשביל להבין שאנחנו כבר שנתיים בלי שחקן אגף אחד ראוי, או שההגנה שלנו נראת כמו מסננת.

מקווה מאוד שיגיע לכאן האיש מקצוע שיעשה את הפעולות שצריך ולא את הפעולות שירגיעו את הקהל.

למשל, אין מרגש כמו זהבי, אבל מה שאנחנו צריכים זה לא חלוץ כרגע, אז להביא חלוץ נוסף זה נחמד אם המחשבה היא שזה מפנה עמדה לזר בעמדות שאנחנו זקוקים לחיזוק נואש.

יש לי תחושה שהולך להיות לנו קיץ מעניין מאוד, בדרך יש לנו עוד כמה משחקים לסבול.

כמו שכולם יודעים,הכל מתחיל בראש ובראשונה ביצחקי ותמם תביא שניים שחיים כדורגל במקומם והכל ייראה אחרת.

מספיק שממנים אותם עכשיו,לוקחים אליפות עונה הבאה.

אתם מגזימים, ממש אבל 

מתחילים להזכיר את אוהדי חיפה שאחרי שנה לא טובה רצו להעיף את יענקלה 

קודם כל תשתחוו בפני גולדהר, להזכיר לכם שאנחנו בשנתיים של קורונה והמצב לא היה פשוט להגיע עם כל הרצון הטוב 

קחו כוס מים, מותר גם לא לסיים מקום ראשון ולא שני, במצב כל כך לר יציב כשאתה לא יודע מי יעמוד על הקווים שנה הבאה לא עושים מהפכות באמצע העונה ומתחילים להשתולל עם כסף, להזכיר לכם את הפייר פלי? 

בשנתיים איבדנו את כל העוגנים שלנו בעשור האחרון ולא על הכל הצילחו לחפות גם כשניסו 

הבלמים שהביאו לא מספקים סחורה ושחקני הבית שכולנו פיללנו להם לא פוגעים ואפילו שחקן כמו קוואס שכולם פה גמרו עליו נראה כמו בדיחה, זה קורה במועדונים הכי גדולים בעולם ועכשיו גם, אצלנו אין מה לעשות. 

אני בטוח שברגע שיסגרו, על מאמן לעונה הבאה יתחילו לנפות את הסגל ולהביא חיזוק נורמלי

לא פגעו עם המאמן (כנראה) השנה זה קרה גם עם קרויף, לא קרה כלום 

צאו מהפניקה מותר גם לא לנצח ולא לקחת אליפות

ד. א גלזר אף פעם לא היה רב עם שופטים והולך מכות 

מה ציפיתם?!? 

36 דקות לפני, ראש הזהב said:

היא כן..זה שאנחנו מגיעיפ למקופ 3 ולחצי גמר גביע זה כי הליגה חלשה פחד, אבל כולם רואים שאין יד מכוונת הכל מקרי, בליגה שלנו עם ההשקעה של מכבי יותר נמוך ממקום שלישי זה הישג לצד השלילי.

אתה עוד עונה פתחת בפער לא סגיר, ולראיה הגיע הפליאוף ומכבי נגמרה בשקט..

מה שהיה באוויר בתקופת גורדי זה מכבי ועוד 13(שמשמות רק תפאורה) כי הניהול שלנו היה ברמה הכי גבוהה.

אוקיי. יש את המשאבים ואת העתודות כדי לחזור לשם. פאניקה לא תעזור ויצאנו כבר ממקומות נמוכים יותר, גם בימי מיטש. 

יש את האתר https://www.euroclubindex.com/

אפשר לראות שם גרף יכולת על שנים אחורה, אצל מכבי זה נע בטווח מסויים שמצד אחד לא חורג ממנו כלפי מטה, כלומר אין התרסקות, מצד שני יש תקרת זכוכית שאנחנו לא מצליחים לשבור כבר עשור.

בניגוד לחיפה וב"ש שם יש התרסקויות יפות בשנים הלא טובות

1 hour ago, המכבייה said:

האמת שהיא דיי משברית, כנראה השנייה הכי קשה בכל התקופה של מיץ'. אבל מצחיק אותי שפתאום כולם התעוררו למרות שכל הנורות אזהרה מהבהבות פה כל כך הרבה זמן. אנחנו סך הכל אוכלים את החרא שבישלו לנו פה אנשי המקצוע בשנתיים האחרונות.

למה יצחקי עדיין פה, רשמתי לפני כמעט שנה ואני רושם גם היום, טעות ענק של מיטש.

אין הרבה מה להוסיף שלא אמרו חוץ מזה, הכל קורס משם. 

6 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

אתם מגזימים, ממש אבל 

מתחילים להזכיר את אוהדי חיפה שאחרי שנה לא טובה רצו להעיף את יענקלה 

קודם כל תשתחוו בפני גולדהר, להזכיר לכם שאנחנו בשנתיים של קורונה והמצב לא היה פשוט להגיע עם כל הרצון הטוב 

קחו כוס מים, מותר גם לא לסיים מקום ראשון ולא שני, במצב כל כך לר יציב כשאתה לא יודע מי יעמוד על הקווים שנה הבאה לא עושים מהפכות באמצע העונה ומתחילים להשתולל עם כסף, להזכיר לכם את הפייר פלי? 

בשנתיים איבדנו את כל העוגנים שלנו בעשור האחרון ולא על הכל הצילחו לחפות גם כשניסו 

הבלמים שהביאו לא מספקים סחורה ושחקני הבית שכולנו פיללנו להם לא פוגעים ואפילו שחקן כמו קוואס שכולם פה גמרו עליו נראה כמו בדיחה, זה קורה במועדונים הכי גדולים בעולם ועכשיו גם, אצלנו אין מה לעשות. 

אני בטוח שברגע שיסגרו, על מאמן לעונה הבאה יתחילו לנפות את הסגל ולהביא חיזוק נורמלי

לא פגעו עם המאמן (כנראה) השנה זה קרה גם עם קרויף, לא קרה כלום 

צאו מהפניקה מותר גם לא לנצח ולא לקחת אליפות

ד. א גלזר אף פעם לא היה רב עם שופטים והולך מכות 

מה ציפיתם?!? 

אין מצב שאנחנו חוזרים למגיע לכם ליאור ז'אן ומישאלוף. אין צורך להשתחוות לאף אחד.

כמו שאמרת זה שנתיים ולא מינואר. אגב לדעתי זה יותר.

דבר שני קוואס לצורך העניין זו בידיוק ההתנהלות של מכבי- התנהלות לא מתוכננת בחלון העברות, לחכות לרגעים האחרונים ולהסתמך על המלצות סוכנים ולא מעקב אמיתי וחיפוש אחר שחקן שמתאים לקבוצה מכל הבחינות.

תוסיף לזה גם את זה סה. את זה שהיה צריך בלם לא גילינו בינואר ועדיין הביאו שחקן פצוע שלא מאמינים בו. על מה שקרה עם ניקוליץ' אין מה לדבר.

דבר שלישי שזה המצב מול השיפוט- מחרבנים עלינו ואנחנו משחקים באיזה משחק שהמצאנו שנקרא "קלאס". יש כל כך הרבה דוגמאות בעניין שאין צורך לפרט.

12 דקות לפני, אלק נילאש said:

האמת שהיא דיי משברית, כנראה השנייה הכי קשה בכל התקופה של מיץ'. אבל מצחיק אותי שפתאום כולם התעוררו למרות שכל הנורות אזהרה מהבהבות פה כל כך הרבה זמן. אנחנו סך הכל אוכלים את החרא שבישלו לנו פה אנשי המקצוע בשנתיים האחרונות.

אולי אנחנו מבינים אחרת את המושג- משבר. 

נורות הזהרה מהבהבות הרבה זמן ומצד שני זה שנתיים. אני חושב ששנתיים בינוניות במושגים שלנו זה לא שבר גדול. ואני צופה קיץ של הסקת מסקנות. 

25 דקות לפני, Davidna said:

אתם קצת מורידים מהשחקנים

כל העונה הזאת כולם חלשים גם הגדולים שבהם סבוריט וגלזר חלשים ביחס לעצמם

וזה לא בגלל יצחקי או מאמן

זה גם קשור למאמן/סמכות מקצועית. כשיש ראש מקצועי מצויין שמתווה כיוון, זה משפר את חומר השחקנים והשלם גדול מסך חלקיו. כשאיביץ היה, ידעת שלא משנה מי הציוות בהגנה - תהיה הגנה חזקה. ידעת שלא משנה מי הציוות בהתקפה - הגול יגיע. כשאין מישהו כזה, גם גלזר לא תמיד יודע לאן לרוץ, כולם עולים ומפקירים חצי מגרש לשחקן מהיר ומשאירים את גבי הנמוך לנסות לקפוץ איתו.

בכר יודע לעשות גם משחקן בינוני ומוגבל כמו גולדברג, מגן/בלם מצויין. הדבר הראשון שאנחנו צריכים זה סמכות מקצועית בכירה, מישהו שיודע מה עושים שיתחיל לתקן את הליקויים בסגל כי בסיס איכותי יש לנו

לפני3 שעות , המכבייה said:

@המכבייהיואב, רגשות ההמון לא טועים.

הקהל מרגיש נתק,

נכון שאם היינו מקום ראשון אז היה אחלה נתק.

אבל הבעלים רחוק, הנציג שלו הוא דמות עמומה, המנכ"לית לא באמת מייצגת את המועדון, דמות המנהל כלל לא תואמת את התפקיד, מעמד האיש על הקווים נשחק, ובנוסף והאיש שעומד על הקווים לא משדר שיש לו קווים- איזה ביצים לשחק עם גלוך, זו לא פילוסופיית כדורגל מתאימה.

בנוסף הייתי בעדו אבל נראה שהוא לא מכבד (את אף אחד) ולא מכובד (ע"י כמעט אף אחד) ומופע הסרבית של קרסאטי וסייד קיק בוב עם שירי אלג'ם לא מוסיף...

מכבי כבר תקופה ארוכה מדי נראית בחיפוש זהות מקצועי, ולמותג 'מכבי' ששמו הנרדף הוא "מקצועיות", זו פשוט בלתי-מקצועיות להימצא בה.

משהו צריך להיטלטל בצינורות המקובלים, וכשלאורך יותר מדי זמן זה לא קורה וגם לא מתרחשת עם הקהל שיחת "יחסינו, לאן?" אז הקהל עושה את החלק שלו על הצד המקצועי ביותר: שזה אומר להיות בבון.

לפני1 שעה , המכבייה said:

אולי אנחנו מבינים אחרת את המושג- משבר. 

נורות הזהרה מהבהבות הרבה זמן ומצד שני זה שנתיים. אני חושב ששנתיים בינוניות במושגים שלנו זה לא שבר גדול. ואני צופה קיץ של הסקת מסקנות. 

אין קשר לתוצאות יואב. אפשר לבנות קבוצה לא טובה/לא מאוזנת ואפשר גם להביא שחקנים בארגזים של כסף שיחממו כל העונה את הספסל או היציאה. זה קרה לג'ורדי לא פעם ולא פעמיים. האמת, יש מצב שהעין של יצחקי לשחקנים טובה יותר משל ג'ורדי.

העניין הוא אחר, ברק רק שנתיים הבעל הבית של הקבוצה וכבר שלוש פעמים, בתקופות שונות, השחקנים זורקים זין על כל העולם ולא מחשבנים למערכת. אצל ג'ורדי זה לא קרה, רק אחרי שהוא עזב ואולי אולי קצת כשאבא שלו נפטר. מה שאומר שהשחקנים לא סופרים את יצחקי וזה הכי נורא.

אנחנו בליגת העל, אפשר לקחת אליפות עם קבוצה בינונית וארגון חזק. כרגע יש לנו גם קבוצה בינונית וגם ארגון חלש. כל העונה הבאה תלויה באם יבוא איביץ' או לא, זה נשמע הגיוני למישהו? כל המערכת המפוארת על שלל פונקציותיה ומיליוניה ובסוף הכל ייפול או יקום על פרסונה אחת? זה משבר אחי. הכל עומד על כרעי תרנוגלת.

לגבי הנושא הזה וההודעות בו, רק מי שנפל לו האסימון לאחרונה יכול להתבטא בצורה כזו. מי שהבין את זה כבר בקיץ (או לפני) מזמן הפך לאפטי.

8 דקות לפני, אלק נילאש said:

אין קשר לתוצאות יואב. אפשר לבנות קבוצה לא טובה/לא מאוזנת ואפשר גם להביא שחקנים בארגזים של כסף שיחממו כל העונה את הספסל או היציאה. זה קרה לג'ורדי לא פעם ולא פעמיים. האמת, יש מצב שהעין של יצחקי לשחקנים טובה יותר משל ג'ורדי.

העניין הוא אחר, ברק רק שנתיים הבעל הבית של הקבוצה וכבר שלוש פעמים, בתקופות שונות, השחקנים זורקים זין על כל העולם ולא מחשבנים למערכת. אצל ג'ורדי זה לא קרה, רק אחרי שהוא עזב ואולי אולי קצת כשאבא שלו נפטר. מה שאומר שהשחקנים לא סופרים את יצחקי וזה הכי נורא.

אנחנו בליגת העל, אפשר לקחת אליפות עם קבוצה בינונית וארגון חזק. כרגע יש לנו גם קבוצה בינונית וגם ארגון חלש. כל העונה הבאה תלויה באם יבוא איביץ' או לא, זה נשמע הגיוני למישהו? כל המערכת המפוארת על שלל פונקציותיה ומיליוניה ובסוף הכל ייפול או יקום על פרסונה אחת? זה משבר אחי. הכל עומד על כרעי תרנוגלת.

לגבי הנושא הזה הזה והודעות בו, רק מי שנפל לו האסימון לאחרונה יכול להתבטא בצורה כזה. מי שהבין את זה כבר בקיץ (או לפני) מזמן הפך לאפטי.

תשמע, אני אולי קצת נותן למיטש הנחת קורונה. אין ויכוח שדברים צריכים להתחדד, בעיקר מכיוונו. המון חצאי רעיונות לא מבשילים ואין המשכיות ברורה. בסוף, זה הכדורגל הישראלי. זה לא אייאקס ולא לה מסיה. והכדורגל פה כן תלוי באנשי מפתח שעושים את ההבדל לתקופות קצרות וממשיכים בדרכם. האם נכשלנו בכך שלא יצאנו מהלופ הזה כאשר היו לנו את כל התנאים והאפשרויות? כנראה שכן. כמו שכתבתי, אפילו בייסיק כמו שילוב שחקני בית(ולא בגלל נסיבות חיצוניות כמו פיירפליי) לא נעשה ביעילות ומקצועיות. 

25 דקות לפני, ששון הצהוב said:

@המכבייהיואב, רגשות ההמון לא טועים.

הקהל מרגיש נתק,

נכון שאם היינו מקום ראשון אז היה אחלה נתק.

אבל הבעלים רחוק, הנציג שלו הוא דמות עמומה, המנכ"לית לא באמת מייצגת את המועדון, דמות המנהל כלל לא תואמת את התפקיד, מעמד האיש על הקווים נשחק, ובנוסף והאיש שעומד על הקווים לא משדר שיש לו קווים- איזה ביצים לשחק עם גלוך, זה לא פילוסופיית כדורגל מתאימה.

בנוסף הייתי בעדו אבל נראה שהוא לא מכבד (את אף אחד) ולא מכובד (ע"י כמעט אף אחד) ומופע הסרבית של קרסאטי וסייד קיק בוב עם שירי אלג'ם לא מוסיף...

מכבי כבר תקופה ארוכה מדי נראית בחיפוש זהות מקצועי, ולמותג 'מכבי' ששמו הנרדף הוא "מקצועיות", זו פשוט בלתי-מקצועית להימצא בה.

משהו צריך להיטלטל בצינורות המקובלים, וכשלאורך יותר מדי זמן זה לא קורה וגם לא מתרחשת עם הקהל שיחת "יחסינו, לאן?" אז הקהל עושה את החלק שלו על הצד המקצועי ביותר: שזה אומר להיות בבון.

מכבי אכן ממש לא מפוקסת. ומותר להיות מאוכזב. אני מאוכזב כמו כולם. אבל זכורות לי תקופות שההרגשה שלי היתה ממש חורבן הבית. ואני פשוט לא שם עכשיו בעוצמות האלה. 

הדבר שהכי כואב, זה שבמקרה מיכה ואצילי, גולדאהר ידע "טוב מאוד" לנהל את כל הסיפור מרחוק, טוב מדי אפילו, ברמה שחתכו אותם במהירות האור

אז אם במקרה כזה מסריח שלא קשור לכדורגל, שבכל קבוצה אחרת היו מטאטאים מתחת לשטיח אחרי כמה חודשים טובים של שקט

למה במקרה שבאמת קשור לכדורגל, כמו איך פאקינג נראית הקבוצה פה, לגולדאהר לוקח יותר מדי זמן להגיב?

פשוט מעצבן ומבאס

ההרגשה שלי שגולדאהר איבד חשק למצוא מנהל ראוי לקבוצה הזאת ובגלל זה הוא זרק למים העמוקים טמבלים כמו יצחקו וזיו

17 דקות לפני, maccabi-king said:

הדבר שהכי כואב, זה שבמקרה מיכה ואצילי, גולדאהר ידע "טוב מאוד" לנהל את כל הסיפור מרחוק, טוב מדי אפילו, ברמה שחתכו אותם במהירות האור

אז אם במקרה כזה מסריח שלא קשור לכדורגל, שבכל קבוצה אחרת היו מטאטאים מתחת לשטיח אחרי כמה חודשים טובים של שקט

למה במקרה שבאמת קשור לכדורגל, כמו איך פאקינג נראית הקבוצה פה, לגולדאהר לוקח יותר מדי זמן להגיב?

פשוט מעצבן ומבאס

ההרגשה שלי שגולדאהר איבד חשק למצוא מנהל ראוי לקבוצה הזאת ובגלל זה הוא זרק למים העמוקים טמבלים כמו יצחקו וזיו

מיטש הגיב במקרה דוניס וגם בעניין פטריק. אם הבחירה ביצחקי לא מוכיחה את עצמה, עדיין צריך לתת את הזמן המינימלי כדי להבין אותה ולדעת שזה כנראה לא זה. 

לא חושב שגולדהאר איבד חשק, רחוק מזה (ותעיד הרכישה של יובא בינואר)

זה מאוד פשוט - הוא מנהל את מכבי בדיוק כמו שהוא מנהל את שאר העסקים שלו,

הוא לא נותן לרגש לנהל אותו אבל מצד שני מה שמתאים לארגונים לא בהכרח יכול להתאים למועדון כדורגל..

לדעתי הדבר הכי חשוב זה איש כדורגל כמו ג'ורדי שינהל את מכבי ויתן את הטון, מקווה שגם מיץ' חושב ככה.

לגבי יצחקי - נכון הוא טעה בבניית הסגל אבל כשחצי הרכב עוזב בקיץ אחד קשה מאוד למלא את החלל שנוצר.

אני עדיין חושב שצריך להשאיר אותו במועדון, הניסיון שהוא צבר ויצבור בהמשך יהפוך אותו לנכס במכבי, לדעתי לפחות.