Jump to content

רשמים מההפסד לב"ש בבלומפילד בחצי גמר גביע | הפסד כואב, משחק דוחה, עונה סיוט.

Sawyer

Recommended Posts

גביע הוא המטרה המרכזית שעוד נשארה לנו העונה אחרי ההפסד לב"ש שמקטין מאוד את הסיכוי להלחם אפילו על המקום השני ואם אנחנו רוצים להעפיל לגמר מול חיפה צריכים 180 מעלות מהמשחק הקודם מול ב"ש, והיום זאת אופרה אחרת בבלומפילד צהוב עם גלזר וגבי בחזרה בהרכב, חוץ מהם קרסטאיץ' לא מרכיב את ה11 האופטימליים והדאגות מתחילות.

שופט: מכור. (איך החולה **** הזה ממשיך לשפוט אותנו? פנדל ואדום 100%, עוד פנדל, צהובים שהיו חייבים לצאת ולא נתן, דקה תוספת מחצית ראשונה, פשוט אין מילים חייב למות בהול מספר 1 ברשימה)

שחקנים: טננבאום אין לי בעיה עם זה שעלה בגביע, הוא לא שוער רע וזה המקום בשבילו בכל מקרה המשחק הוכיח ללהקת ה"תנו לטננבאום לשחק" שעדיף להמשיך להשקיע בפרץ. בלטקסה לא מבין במה עדיף על רוסטם, טעויות בהגנה, הססנות בהתקפה. לא טוב היום. סבוריט הטוב במגרש, מציל אותנו בהגנה מנסה להצטרף מעולה ולהוביל מעמדת הבלם. אל. נחמיאס לא חושב שהוא לבד פירק את ההגנה אבל משחק לא מספיק טוב שלו עם טעויות קשות לצפייה. פיבן ממשיך ביכולת הלא טובה, אמנם לא מכר 100% מהזמן אבל היה לא טוב. גלזר מעולה הגנתית, לחץ, גירזון האמצע לבד, גליצ'ים מרהיבים, רע מאוד בכל מה שקשור להוצאת קדימה. ריקן היה לא רע בעיקר במחצית הראשונה, הסתער, דחף, נתן מה שיש לו. קניקובסקי המשחק הכי חלש שלו במכבי לדעתי, היה פשוט לא טוב. גלוך לא משחק טוב שלו, עשה כמה מהלכי כדורגל לא רעים שיכלו להגמר ביותר, מקווה שימשיך לקבל דקות. יובא גול מעולה שהעלה אותנו על הלוח, חוצמזה היה תקוע באגף והצליח לעשות קצת פה ושם אבל זה לא המקום שלו. פריצה תקוע רחוק מהשער, לא טוב עם הכדור, ממעט להגיע להזדמנויות, המערך ומכבי עושות לו ולנו רע.

פיקנטריה:

- מסיימים עונה מוקדם מהצפוי

- נסיון מביך של ב"ש לעשות "הולה" לא עובד

- שני הפסדים לב"ש ב4 ימים

- זריקות חפצים, סגירות יציעים עתידיות. בלאגן

- גלזר הזין אוכל קצת

חייב למות:

רנשרייבר - מספר 1. הראשון ברשימה בכל מי שקשור לעולם השיפוט, לא יאמן שהוא שופט אותנו לא יאמן שהוא חי. באמת שזה חייב להגמר. 

ב"ש - קבוצה מגעילה של אנשים דוחים ומסריחים שאין להם זכות קיום, מיותרים, נחותים, להרוג.

קהל:

יתרון מובהק צהוב ביציעים למכבי חימם את הלב בפתיחה, במשחק דווקא הקהל של ב"ש היה יותר משפיע (הגיוני ביחס למתרחש במגרש) ועם זאת עדיין היה עידוד לא רע ודחיפה טובה של הקהל לקבוצה גם ברגעים קשים, האווירה הייתה כ"כ מתוחה ועצבנית בדקות הסיום בגלל השיפוט הנורא והחוסר מזל (וגם, היכולת של הקבוצה והעומד בראשה) שכמעט אי אפשר להאשים את המטחים על גלזר הבן זונה אפס חבל שלא מת. אווירה רעה מאוד בדקות אלו, יש לנו עוד דרבים וזה אבל זה היה אקורד הסיום של התחרותיות בעונה ואני לא יכול לחכות כבר לקיץ בתקווה שאיכשהו יקרה משהו.

ועדיין, המשחק היחיד שבשבילו צריך להכנס לטירוף מעכשיו ולהתעלם מהכל מגיע בעוד פחות משבוע.

שני, 20:30, דרבי.

תודה רבה לכל מי שבמשך שנתיים לקח את כל ההחלטות הנכונות כדי לפרק לגמרי קבוצה שהייתה גדולה על הליגה בכמה מידות והחליף אותה בחבורת האפסים ששיחקה היום.

בדקה ה80 היה הרגע הכי מביך שאני זוכר בעשור האחרון כשהבבונים של שער 11 התחילו לזרוק חפצים כאילו אנחנו בני סכנין ויש להם את החוצפה לקלל ולהשתיק את גלזר כשבא לבקש מהם להפסיק. חבורה של ערסים שלא עשו ולא יעשו אלפית ממה שגלזר כבר תרם למכבי.

אין אור בקצה המנהרה, כרגע.

2 דקות לפני, Saar said:

תודה רבה לכל מי שבמשך שנתיים לקח את כל ההחלטות הנכונות כדי לפרק לגמרי קבוצה שהייתה גדולה על הליגה בכמה מידות והחליף אותה בחבורת האפסים ששיחקה היום.

בדקה ה80 היה הרגע הכי מביך שאני זוכר בעשור האחרון כשהבבונים של שער 11 התחילו לזרוק חפצים כאילו אנחנו בני סכנין ויש להם את החוצפה לקלל ולהשתיק את גלזר כשבא לבקש מהם להפסיק. חבורה של ערסים שלא עשו ולא יעשו אלפית ממה שגלזר כבר תרם למכבי.

מצטער , אני תמיד נגד השלכת החפצים למגרש זה סתם פוגע בתדמית ובמועדון. 

היום שמחתי וחיזקתי כל דבר שנזרק למגרש, חבל שהמשחק לא התפוצץ. 

2 דקות לפני, Saar said:

זה היה מזעזע לא יכלתי לראות את זה, קהל דוחה תסלחו לי

את המשחק הזה הפסדנו נטו על השופט. במצב של 1-1 לקבל פנדל ואדום לב"ש זה game changer, היה לפחות עוד אדום אחד ופנדל שלא נשרקו. המציא עבירות לזכותם, לא שלף להם צהובים. 

פשוט הזיה שהשופט הזה עדיין שופט אותנו, אשכרה לא עלינו לגמר גביע בגלל האפס הבן זונה הזה וכל צוות הואר אמן שלא יראו יותר אור יום

2 דקות לפני, Krishi said:

את המשחק הזה הפסדנו נטו על השופט. במצב של 1-1 לקבל פנדל ואדום לב"ש זה game changer, היה לפחות עוד אדום אחד ופנדל שלא נשרקו. המציא עבירות לזכותם, לא שלף להם צהובים. 

פשוט הזיה שהשופט הזה עדיין שופט אותנו, אשכרה לא עלינו לגמר גביע בגלל האפס הבן זונה הזה וכל צוות הואר אמן שלא יראו יותר אור יום

איזה שופט, גם אם לא שרק לא היינו במשחק בכלל

1 דקה לפני, Keano said:

איזה שופט, גם אם לא שרק לא היינו במשחק בכלל

מה זה רלוונטי? אתה שם את הפנדל והם במינוס שחקן. אתה שם כסף שאנחנו מפסידים את זה? אחר כך לא הוציא עוד אדום על עבירה ברוטלית על דן ביטון אם אני לא טועה שרק אתמול הוציאו עליה אדום. 

חירב לנו את כל המשחק. נטו עליו ועל הואר. את היכולת שלנו העונה אנחנו מכירים, וגם עם היכולת הזאת מי ששדד לנו את הניצחון היה השופט והצוות שלו, האשמים הבלעדיים והראשיים בהפסד היום

3 דקות לפני, Krishi said:

שופט נורא.

חוץ מהמקרה הברור של אלחמיד על בלטקסה הוא שפט בכללי גרוע

על עבירות שלהם ויתר ושרק על כאלו שלא היו.

וגם לעתים טובתנו, נתן לנו לבצע עבירות בלי לשרוק, או שפשוט שרק על עבירות שלא בוצעו.

אבל באמת השיא זה הפנדל והאדום.

טוב גם אולי שלא עלינו.

הפסד לקופים בגמר היה הרבה יותר כואב, גם העלייה לגמר אולי הייתה גורמת לכמה אנשים במערכת שהמצב לא כל כך נורא.

2 דקות לפני, Krishi said:

מה זה רלוונטי? אתה שם את הפנדל והם במינוס שחקן. אתה שם כסף שאנחנו מפסידים את זה? אחר כך לא הוציא עוד אדום על עבירה ברוטלית על דן ביטון אם אני לא טועה שרק אתמול הוציאו עליה אדום. 

חירב לנו את כל המשחק. נטו עליו ועל הואר. את היכולת שלנו העונה אנחנו מכירים, וגם עם היכולת הזאת מי ששדד לנו את הניצחון היה השופט והצוות שלו, האשמים הבלעדיים והראשיים בהפסד היום

גם אם זה פנדל זה לא אדום, 

בכל מקרה עם היכולת הזאת לא היינו עוברים

רק התחלנו את הפלאוף וכל החרא צף והיום חותמת למעט שיכולנו להוציא.

אני כבר לא כועס, אנחנו קבוצה בינונית וצריך להשלים עם זה העונה.

חייב מעכשיו להתחיל ולבנות את העונה החדשה ולא לחכות, צריך להתחיל להוריד ראשים לשחקנים כי מה שהם עשו השנה זה ביזיון לסמל.

קובאס, חוזז, בן חיים, נחמיאס, פיבן והרשימה עוד ארוכה.. הגיע הזמן לתת את הדין.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.