Jump to content

מה הלאה? (בלי פריקת עצבים)

Avogadro

Recommended Posts

Just now, הישראלי היפה said:

מסתפק ב"הקאמבק הגדול,  איביץ', פרץ ויונתן כהן חוזרים הביתה"

מה יש לזהבי ולדסה לבוא לפה למה שנהיה מהקבוצה??

אין מרגש כמו זהבי, אבל לטווח הארוך יונתן כהן, פרץ ודסה הם החתמות יותר אסטרטגיות למועדון, אלו שחקנים שאם הם בקו הבריאות הם טופ בעמדה שלהם בליגה ל4-5 שנים הקרובות.

איביץ' כיסה על בור מקצועי וניהולי שרק העמיק מאז העזיבה שלו.

נציג בעלים פועל בשלט רחוק, המנכ"לית אחראית לענייני שיווק בלבד ובלנדר מדליפן מתפקד בתור מנהל מקצועי.

העונה הזו היא תמונת המראה שלנו.

פלסטר כזה או אחר לא יעזור. 

מה הלאה? 

שיתחילו לעבוד על החתמת צוות אימון שיצפה מעכשיו בקבוצה ולפני סיום העונה הם ויצחקי כבר יגישו תוכנית עבודה ושיסגרו את רוב ההחתמות לפני המחנה אימון.. 

יש סיכוי?

47 דקות לפני, Dr. Caligari said:

מה הלאה? 

שיתחילו לעבוד על החתמת צוות אימון שיצפה מעכשיו בקבוצה ולפני סיום העונה הם ויצחקי כבר יגישו תוכנית עבודה ושיסגרו את רוב ההחתמות לפני המחנה אימון.. 

יש סיכוי?

לא.

בוקר שחור לכולם

הבוקר הזה אבל יעיר את מיץ' זה לא שגנבנו תואר השנה כמו שנה שעברה וניתן לבלוף להמשיך לחיות

הבלוף הפעם התפוצץ לגמרי

בפנטזיה:איביץ', דסה, זהבי, יוני ופרץ.

בפועל:חמודי כנעאן ואולי אחד מהשמות שציינתי 

מצב הסגל:

מי שבשחור מתנדנדים לגבי העונה הבא, מי שבקו יעזוב לדעתי

פרץ-ישאר

טננבאום-תלוי בעצמו , מבחינתנו שישאר, אולי הוא לא ירצה להשאר כינור שני יותר.

קנדיל-כנראה ידרוש לעזוב ומכבי לא תעמוד בדרכו

ג'ראלדש-החוזה שלו לא יוארך

דוידזאדה-ישאר

סבוריט-ישאר

סה-לא חושב שמכבי תממש את האופציה עליו

פיבן-ישאר

ייני-ישאר בעונה אחרונה

מתן בלטקסה-סימן שאלה לגביו, מסיים חוזה

עידן נחמיאס-ישאר

גלזר-ישאר

שמיר-לא ברור האם נממש את האופציה עליו

גולסה-לא ברור לגביו, להערכתי יעזוב בסוף למרות שעם איביץ' אולי ישאר

ביטון-ישאר

קניקוסקי-ישאר

ריקן-חושב שיעזוב, למרות שלדעתי היתי משאיר עונה אחרונה

קוואס-בוודאי שיעזוב, לא תרם מהומה

גלוך-יקודם

חוזז-יעזוב 

בן חיים-יעזוב

פריצה-יעזוב 

יובאנוביץ'-ישאר

חלאילה-יעזוב

אלמוג-יושאל או יעזוב בטרייד

לא יודע איך עולה פה השם של דסה, הבנאדם בשיא הקריירה שלו עם כרטיס ביד, למה נראה לכם שהוא יחזור לפה ?! כי יצחקי דחף לכתבים את השם שלו ?

מיץ' לא יתחיל לחלק פה עכשיו משכורות של 700-800 אלף ובצדק.

לפני8 שעות , מכביסט לעד said:

לא מבין איך מדברים על סאבוריט. שוב היה הכי טוב אצלנו למרות שהמאמן כל רגע שינה לו את התפקיד.

זאת בדיוק הבעיה - שחקן טוב אצלנו הוא בכלל גרוע (מאבד במקומות מסוכנים, לא מכסה בהרמות, נמצא רחוק מהשחקן התוקף).

לא צריך לגמור מזה שיש שחקן שאשכרה עושה את העבודה שלו ופעם בשלושה משחקים רץ עם כדור קדימה ועובר בדרך חלוץ של היריבה. 

לפני6 שעות , Dr. Caligari said:

מה הלאה? 

יש סיכוי?

חחח

40 דקות לפני, osfeee said:

זאת בדיוק הבעיה - שחקן טוב אצלנו הוא בכלל גרוע (מאבד במקומות מסוכנים, לא מכסה בהרמות, נמצא רחוק מהשחקן התוקף).

לא צריך לגמור מזה שיש שחקן שאשכרה עושה את העבודה שלו ופעם בשלושה משחקים רץ עם כדור קדימה ועובר בדרך חלוץ של היריבה. 

או שתחליף עיניים או שתמצא קשר לענף חבר, סבוריט גרוע חחחחח

1 hour ago, osfeee said:

גרוע? לדעתי היה המצטיין אתמול מבין שתי הקבוצות. הוא לא קשור לקבוצה הזאת ולא קשור לליגה הזאת. מרחם עליו שהוא משחק עם כאלה פחים.

לפני2 שעות , osfeee said:

אנשים מונשמים יש פה אה?

On 26.10.2021 at 07:55, המכביסטית15 said:

כל עוד לא יהיה מישהו שאחראי לחפור למיטש על פיטור מאמן בזמן נשאר תקועים בלולאה הזאת. כל מי שאחראי על הביזיון הזה חייב ללכת איתו. ולפי מה שהבנתי זה אמור להיות "ראש מחלקת הכדורגל" שלנו, שבמקרה גם יהיה המאמן הזמני החדש. לא הגיוני שצריך כל פעם לחכות שתגמר לנו העונה כדי לעשות שינוי בלתי נמנע בעמדת המאמן. כבר לא יכולתי לשמוח כשראיתי את ההודעה, ותאמינו לי שבתור אחת שמחכה לזה עוד מלפני תחילת הליגה זה חתיכת רמה של אכזבה להגיע אליה... 

כרגע אנחנו עדיין בתוך הלופ מבחינתי, עד שלא יתחילו לבנות פה באמת מחדש את "מחלקת הכדורגל" (כל המסביב עדיין טופ 1 לשמחתי). ובאמת שאין פה כזה עבודה, יש פה יסודות מעולים רק צריך להכיר בבעיה ולטפל בה.

עדכון: עדיין בלופ.

נראה כמה עונות יגמרו עד שיבינו את זה.

אני חושב שהמצב שלנו טוב לקראת רביזיה בסגל. המון מסיימי חוזים ועתודה איכותית.

צריך לקחת החלטות חכמות ולא לערב חברות אישית. 

אם חוזז ובן חיים ימשיכו זו כמובן בדיחה, הם ברמה של בני ריינה.

הייתי מריץ את גולסה עד סוף העונה לראות איך הוא ואם שווה חוזה נוסף.

23 דקות לפני, Armagedon said:

תחושת בטן שחוזז או בן חיים נשארים, אם צריך לבחור בין הפח לפחת אז שבן חיים כבר ישאר כשחקן סגל.

הלכתי להקיא.

אני מאוד מאוד מקווה שלא.

חייב 4 ווינגרים חדשים.

קוואס לשחרר, טבח לשחרר, חוזז לשחרר, אלמוג להשאיל.

במקומם, כנף זר ימין שהפעם נקווה שנפגע, פארפה, בר כהן ורויזמן

סגל לעונה הבאה, רכש/מושאלים מודגשים

בלמים: זר (סה?), ניר ביטון, בלטקסה, נחמיאס

מגנים: סבוריט, דסה, דוידזדה, מזרחי

קשרים אחוריים: גלזר, נידם

קשרים 50:50 : אובריים, פרץ, גבי, שמיר, שחר

קשרים התקפיים: ביטון, גלוך

שחקני כנף: גויאגון, זר, בר כהן, רויזמן, חנצ'יס, אחד מטב''ח/אלמוג בתור גיבוי

חלוצים: יובא, פריצה, זהבי(?)

רק מזכיר לכם שקרויף חתם אצלנו באמצע אפריל ולא היה לנו אירופה באותה עונה. זה בדיוק הזמן להתחיל לתכנן תכניות לעונה הבאה בטח שהקיץ קצר. כבר עכשיו להבין מה קורה בגזרת איביץ' ולהחליף מה שצריך בשדרה הניהולית.                                              בנוסף, לגבי שחקנים, אני לא הייתי מתפזר יותר מדי לכיוון פיבן ובלטקסה, בטח לא משחרר את סבוריט, משחרר רק את האובייסט: בן חיים, חוזז, קובאס, חלאליילה, ג'ראלדש, קנדיל ואולי אלמוג שפריצה סימן שאלה כי אני לא חושב שמערך 2 חלוצים שיובא תקוע באגף עוזר לנו במשהו.                                       

לא תיהיה שום מהפכה, אני מקווה לפחות.

אם מכבי תתחיל לבנות סגל מחדש, מצפות לנו שנים לא פשוטות בכלל.

יש למכבי הרבה איכות בסגל, פשוט בנו, ניהלו ואימנו את זה חרא. ברק, פטריק והמאמן הנוכחי הם לא אנשי מקצוע טובים.

גלזר, סבוריט, ג׳ראלדש, קנדיל, פיבן וגולסה(את שרן וריקן אני לא מציין מפאת הגיל) אלה שחקנים שלקחו פה אליפויות דומיננטיות כשהם דומיננטיים. תוסיפו לזה מאות אלפי דולרים של חוזים על שחקנים לא רעים כמו פריצה, יובא גבי וביטון. 

יש כאן איכות ויש הרבה כסף שמושקע באיכות הזו. זה שמנהל מקצועי בונה סגל ללא איכות בכנפיים וללא מרכז הגנה, לא אומר שהשחקנים שנקלעו לסיטואציה לא יודעים לשחק כדורגל.

תקנו אותי אם אני טועה, בעונות איביץ׳ ואוסקר התבססו הרבה על האיכות של הסגלים בעונות של ג׳ורדי ואיווניר

1 דקה לפני, Almogl said:

לא תיהיה שום מהפכה, אני מקווה לפחות.

אם מכבי תתחיל לבנות סגל מחדש, מצפות לנו שנים לא פשוטות בכלל.

יש למכבי הרבה איכות בסגל, פשוט בנו, ניהלו ואימנו את זה חרא. ברק, פטריק והמאמן הנוכחי הם לא אנשי מקצוע טובים.

גלזר, סבוריט, ג׳ראלדש, קנדיל, פיבן וגולסה(את שרן וריקן אני לא מציין מפאת הגיל) אלה שחקנים שלקחו פה אליפויות דומיננטיות כשהם דומיננטיים. תוסיפו לזה מאות אלפי דולרים של חוזים על שחקנים לא רעים כמו פריצה, יובא גבי וביטון. 

יש כאן איכות ויש הרבה כסף שמושקע באיכות הזו. זה שמנהל מקצועי בונה סגל ללא איכות בכנפיים וללא מרכז הגנה, לא אומר שהשחקנים שנקלעו לסיטואציה לא יודעים לשחק כדורגל.

תקנו אותי אם אני טועה, בעונות איביץ׳ ואוסקר התבססו הרבה על האיכות של הסגלים בעונות של ג׳ורדי ואיווניר

מהפכה זה להחליף 10-15 שחקנים, זה לא מה שצריך פה.

אבל כן יש שינויים שצריך לעשות גם בגזרת הזרים וגם הישראלים, לבחון את המושאלים ולבנות תלכיד הרבה יותר בריא.

אתם כ"כ משוכנעים שרוב העתודה תהיה בבוגרת שנה הבאה. במקסימום גלוך ועוד שחקן או שניים.

אם יצחקי נשאר, הוא לא ישים את הזיטונים על הילדים לצערי ויביא רכש.

לפני4 שעות , AvielMaccabi4 said:

או שתחליף עיניים או שתמצא קשר לענף חבר, סבוריט גרוע חחחחח

זה בדיוק מה שאני אומר, כולם מלקקים לו.

אני מסכים לגמרי שהוא רמה מעל הקבוצה, זה פשוט לא כל כך קשה השנה