Jump to content

מה הלאה? (בלי פריקת עצבים)

Avogadro

Recommended Posts

41 דקות לפני, car.garsia said:

רק מזכיר לכם שקרויף חתם אצלנו באמצע אפריל ולא היה לנו אירופה באותה עונה. זה בדיוק הזמן להתחיל לתכנן תכניות לעונה הבאה בטח שהקיץ קצר. כבר עכשיו להבין מה קורה בגזרת איביץ' ולהחליף מה שצריך בשדרה הניהולית.                                              בנוסף, לגבי שחקנים, אני לא הייתי מתפזר יותר מדי לכיוון פיבן ובלטקסה, בטח לא משחרר את סבוריט, משחרר רק את האובייסט: בן חיים, חוזז, קובאס, חלאליילה, ג'ראלדש, קנדיל ואולי אלמוג שפריצה סימן שאלה כי אני לא חושב שמערך 2 חלוצים שיובא תקוע באגף עוזר לנו במשהו.                                       

גם איביץ׳ חתם מוקדם יחסית וזה עזר לתכנן את העונה.

33 דקות לפני, Almogl said:

לא תיהיה שום מהפכה, אני מקווה לפחות.

אם מכבי תתחיל לבנות סגל מחדש, מצפות לנו שנים לא פשוטות בכלל.

יש למכבי הרבה איכות בסגל, פשוט בנו, ניהלו ואימנו את זה חרא. ברק, פטריק והמאמן הנוכחי הם לא אנשי מקצוע טובים.

גלזר, סבוריט, ג׳ראלדש, קנדיל, פיבן וגולסה(את שרן וריקן אני לא מציין מפאת הגיל) אלה שחקנים שלקחו פה אליפויות דומיננטיות כשהם דומיננטיים. תוסיפו לזה מאות אלפי דולרים של חוזים על שחקנים לא רעים כמו פריצה, יובא גבי וביטון. 

יש כאן איכות ויש הרבה כסף שמושקע באיכות הזו. זה שמנהל מקצועי בונה סגל ללא איכות בכנפיים וללא מרכז הגנה, לא אומר שהשחקנים שנקלעו לסיטואציה לא יודעים לשחק כדורגל.

תקנו אותי אם אני טועה, בעונות איביץ׳ ואוסקר התבססו הרבה על האיכות של הסגלים בעונות של ג׳ורדי ואיווניר

גם בן תורג׳מן לקח אליפויות עם ב״ש והיום הוא מחפש עבודה… זה לא אומר כלום. 

קנדיל לא ברמה ורק נחלש כל עונה מאז העונה הראשונה שלו, בלם פותח כמגן ימני מרוב שג׳ראדלש בעונה רעה, פיבן לא התקדם במילימטר ואם כבר הלך אחורה בדיוק כמו קנדיל וגולסה כל משחק שהוא משחק רק גורם לי לחשוב שהוא כבר לא יחזור לעצמו.

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

גם איביץ׳ חתם מוקדם יחסית וזה עזר לתכנן את העונה.

גם בן תורג׳מן לקח אליפויות עם ב״ש והיום הוא מחפש עבודה… זה לא אומר כלום. 

קנדיל לא ברמה ורק נחלש כל עונה מאז העונה הראשונה שלו, בלם פותח כמגן ימני מרוב שג׳ראדלש בעונה רעה, פיבן לא התקדם במילימטר ואם כבר הלך אחורה בדיוק כמו קנדיל וגולסה כל משחק שהוא משחק רק גורם לי לחשוב שהוא כבר לא יחזור לעצמו.

גם אלברמן ויואב זיו היו מזעזעים, יצחקי הוגלה ועטר היה שחקן של 7 גולים בעונה. זה לא הפריע להם להיות טובים לפני שהגיעו למכבי ואחרי שהגיע קרויף 

8 דקות לפני, Almogl said:

גם אלברמן ויואב זיו היו מזעזעים, יצחקי הוגלה ועטר היה שחקן של 7 גולים בעונה. זה לא הפריע להם להיות טובים לפני שהגיעו למכבי ואחרי שהגיע קרויף 

מסכים עם הלך הרוח שלך בכללי, לא אפוקליפסה אבל המהפכה צריכה לקרות כי העניין שעל כל שחרור יש לנו שחקן שרואים שהוא פשוט שחקן טוב יותר ששייך לנו.

לתת עכשיו לטבח וריקן חוזה ולהשאיל שוב את פארפה ונידם או שחר זה טמטום טהור ובמודע להחליש את הסגל. להאריך לחוזז חוזה ולא לתת הזדמנות לבר לין או בר כהן זה טמטום. להשאיר את חלאיילה ולא לתת לתורג'מן הזדמנות גם. להשאיר את קנדיל שכבר שנתיים בעיקר פצוע ומשחק בחוסר אחריות במקום מזרחי/כהן גם.

המשאבים שלנו, וחובה לנצל אותם. סומכים יותר מדי על גריאטרים שבעים.

4 דקות לפני, אקיטה said:

מסכים עם הלך הרוח שלך בכללי, לא אפוקליפסה אבל המהפכה צריכה לקרות כי העניין שעל כל שחרור יש לנו שחקן שרואים שהוא פשוט שחקן טוב יותר ששייך לנו.

לתת עכשיו לטבח וריקן חוזה ולהשאיל שוב את פארפה ונידם או שחר זה טמטום טהור ובמודע להחליש את הסגל. להאריך לחוזז חוזה ולא לתת הזדמנות לבר לין או בר כהן זה טמטום. להשאיר את חלאיילה ולא לתת לתורג'מן הזדמנות גם. להשאיר את קנדיל שכבר שנתיים בעיקר פצוע ומשחק בחוסר אחריות במקום מזרחי/כהן גם.

המשאבים שלנו, וחובה לנצל אותם. סומכים יותר מדי על גריאטרים שבעים.

בעיקרון אני מסכים עם הכל.

לא יודע כמה העמדה של המגן הימני בעייתית בגלל איכות השחקנים, לדעתי יותר עבודת אימון מזעזעת וחור מטורף בכנף ימין.

29 דקות לפני, Almogl said:

בעיקרון אני מסכים עם הכל.

לא יודע כמה העמדה של המגן הימני בעייתית בגלל איכות השחקנים, לדעתי יותר עבודת אימון מזעזעת וחור מטורף בכנף ימין.

קנדיל חייב ללכת הבנאדם פצוע כרוני בלי קשר ליכולת שלו. 

בנוגע לז'ראלדש, לא הייתי שורף שם עמדה של זר לאור העובדה שיש לנו 2 מושאלים שמציגים יכולת טובה. לעומת זאת מצב הבלמים בזבל ויהיה נהדר צמד זר, כשאת סאבו אפשר להסיט כבלם שלישי במשחקים בהם לא ישחק מגן בגלל שינוי מערך/פציעה של אחד הבלמים. שרן פיבן ונחמיאס יסתמו חורים כשצריך ושם אני מסכים איתך בהלך רוח לדוגמה שזה לא באמת משנה אם נשחרר את נחמיאס ונביא את גנדלמן, זה פאניקה ולשפוך סתם כסף, שניהם בעיניי יהיו טובים באותה מידה כשחקני רוטציה בקבוצה מאומנת.

בעיניי זו תהיה בנייה טובה יותר לקבוצה.

בקיצור לדעתי זה צריך להיות פרידה מחבורת הזבל, חזרה מאסיבית של מושאלים ו2-3 זרים (בלמים ווינגר) תלוי איך סה.

זה המהפכה כביכול, שזה להחליף חצי הרכב וכמעט ספסל שלם, אבל גם אין פה איבוד עשתונות אלא דברים שקורים מעצמם ברובם ושלמען השם נהנה מהפירות שגדלו לנו במקום הקיבעון והפחד.

אני כמובן אסכים שאם יתחילו עכשיו לשחרר את נחמיאס וביטון למשל בשביל להיכנס להרפתקאות על גנדלמן וחמודי כנען זה יוביל אותנו לעוד אכזבה קשה מבניית הסגל.

עריכה: אגדיל ואומר שחזרה של לגיונרים שהם לא דסה/זהבי זה גם לא משהו שאני אשמח ממנו כי זה ללכת אחורה באותו קיבעון. בקבוצה לא מאומנת גם פרץ וגם יוני לדוגמה לא יראו טוב.

2 דקות לפני, קמאנן said:

הסגל שלנו לא כזה חלש.

צריך לחזור ליסודות שהם עבודה קשה על המגרש. את זה רק מאמן וצוות מקצועי ראויים יכולים להחזיר.

הסגל שלנו חלש מאוד מאוד

לפני2 שעות , קמאנן said:

הסגל שלנו לא כזה חלש.

צריך לחזור ליסודות שהם עבודה קשה על המגרש. את זה רק מאמן וצוות מקצועי ראויים יכולים להחזיר.

חלש רצח

אין לנו בלמים, אין לנו מגן ימני, אין לנו קשר אחורי מחליף ואין לנו שחקן אגף אחד נורמלי, אחד.

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic