Jump to content

תם עידן

erantheking21

Recommended Posts

Just now, פנחס שוף said:

עונה הבאה יכולים לקחת אליפות. גם לא צריך מהפכה בסגל. 

לגמרי, כמה החלטות נכונות ואנחנו שם, לא צריך להיכנס להיסטוריה.

זה קצת מרגיש שאנשים פה לא קולטים מה הולך, לא כמה שינויים קטנים או החלטות נכונות יעזרו פה...

כרגע אני באמת לא רואה את האור בקצה המנהרה...

צריך שינוי משמעותי בסגל...

23 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

זה קצת מרגיש שאנשים פה לא קולטים מה הולך, לא כמה שינויים קטנים או החלטות נכונות יעזרו פה...

לא צריך

היחידים שהייתי משחרר זה 

קוואס/חוזז/בן חיים/גרלדס/ פריצה אם בא זהבי/ ריקן/ דן ביטון / חלאילה/ קנדיל

את נחמיאס משאיל 

ומביאים במקום ה9 שמשחררים (שגם ככה כולם פה כמעט בלי חוזה לעונה הבאה) - 5 שחקנים להרכב. 

ואז הספסל יורכב מגבי כשחקן רוטציה, והרבה שחקנים שהשנה שחקנים פותחים - שיעברו לספסל. 

*דסה/ זהבי וההולנדי שדיברו בחיזוק 2 זרים טובים ויש אליפות.

1 דקה לפני, YallaMaccabi said:

לא צריך

היחידים שהייתי משחרר זה 

קוואס/חוזז/בן חיים/גרלדס/ פריצה אם בא זהבי/ ריקן/ דן ביטון / חלאילה/ קנדיל

את נחמיאס משאיל 

ומביאים במקום ה9 שמשחררים (שגם ככה כולם פה כמעט בלי חוזה לעונה הבאה) - 5 שחקנים להרכב. 

ואז הספסל יורכב מגבי כשחקן רוטציה, והרבה שחקנים שהשנה שחקנים פותחים - שיעברו לספסל. 

לחלק מהשחקנים פה שרשמת יש חוזים, לאן תשחרר ?

אנחנו יודעים שמיץ' זה לא אלונה או הנשיא ששולח שחקן למנודים, לא רואה שחקן עם חוזה עוזב ככה בקלות.

1 דקה לפני, yello said:

לחלק מהשחקנים פה שרשמת יש חוזים, לאן תשחרר ?

אנחנו יודעים שמיץ' זה לא אלונה או הנשיא ששולח שחקן למנודים, לא רואה שחקן עם חוזה עוזב ככה בקלות.

חוזז, בן חיים, גרלדס (לא מרכיב עד סוף העונה) 

ריקן וקנדיל לדעתי בלי חוזים 

קוואס זה בעיה רצינית מנסה למצוא קבוצה או נותן פיצוי ושהכסף ילך לתרופות

דן ביטון יש הרבה קבוצות שישמחו לקבל אותו בליגה (אשדוד) וישלמו או לפחות ישתתפו ברוב השכר 

חלאילה השאלה ללאומית בטוח שאין לו חוזה כבד

4 דקות לפני, YallaMaccabi said:

חוזז, בן חיים, גרלדס (לא מרכיב עד סוף העונה) 

ריקן וקנדיל לדעתי בלי חוזים 

קוואס זה בעיה רצינית מנסה למצוא קבוצה או נותן פיצוי ושהכסף ילך לתרופות

דן ביטון יש הרבה קבוצות שישמחו לקבל אותו בליגה (אשדוד) וישלמו או לפחות ישתתפו ברוב השכר 

חלאילה השאלה ללאומית בטוח שאין לו חוזה כבד

קנדיל האריך חוזה.

דן ביטון מרוויח פה חבילה, ולמה שירצה ללכת לשחק מול 50 איש באשדוד או במקום אחר ?

חלאיילה מרוויח פה סכומים שהוא יכל לחלום עליהם, ללאומית הוא לא יעבור.

לגבי קוואס, הימור שלי הוא מתחיל פה את האימונים לעונה הבאה.

Just now, yello said:

קנדיל האריך חוזה.

דן ביטון מרוויח פה חבילה, ולמה שירצה ללכת לשחק מול 50 איש באשדוד או במקום אחר ?

חלאיילה מרוויח פה סכומים שהוא יכל לחלום עליהם, ללאומית הוא לא יעבור.

דן ביטון שיחזור לבאר שבע בטח יקחו אותו . שחקן על הפנים. ואם לא רוצה ויתעקש אז יהיה מספר 23 בסגל ויבין שזה לא יתרום לו לקריירה. 

אנחנו מדברים אבל הדבר הראשון שצריך לקרות זה הוראה ממיץ לפיטורים של יצחקי. 

לדעתי לא נחווה הצלחות כל עוד הוא בראש

36 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

מה דעתך על הסגל הבא:

דניאל

דוידזאדה סאבוריט זר דסה

גלזר

קניקובסקי זר 

זר יובא יונתן כהן

אלו 5 שחקני הרכב חדשים - בלם זר, דסה, זר לקישור (אולי ואן אובריים), זר לאגף ויונתן כהן.

תוסיף לזה את עידו שחר, גלוך, דן ביטון, בלטקסה, פיבן וכ'ו ואולי עוד איזה חיזוק 1-2 לספסל וזה פוטנציאל להרכב מפחיד לדעתי שכבר באמת תלוי במאמן הנכון.

אנחנו במצב שנורא קל להתפתות ולהעיף את כולם, אבל באמת לא צריך, לקחנו אליפות עם ייני ופיבן בהגנה ב50 הפרש, חיפה עכשיו לוקחת אליפות עם סאן מנחם, שון גולדברג, עופרי ארד, רז מאיר, רמי גרשון ומגן ימין שהם מחליפים כל חלון.

3/4 מחולית ההגנה שלהם אלו שחקנים בינוניים מאוד, אבל כשהקבוצה מאומנת ובהתקפה יש טופ קלאס לוקחים אליפות קלילה.

מקווה מאוד שמי שמנהל את מכבי יקח החלטות שקולות, לא פופוליסטיות ויביא את 3-4 תותחים שיחזירו לנו את האליפות.

לפני1 שעה , פנחס שוף said:

עונה הבאה יכולים לקחת אליפות. גם לא צריך מהפכה בסגל. 

כן צריך מהפכה, רק שהרוב המוחלט של הצעדים מוכנים, השאלה אם יצחקי יתעקש להרוס. 

לפני3 שעות , Armagedon said:

בואו נתחיל מזה שחוזז ובן חיים יפרדו מאיתנו בקיץ ואת הדקות שלהם יתפסו פארפה וגלוך.

בהגבלת הזרים שלנו 

לפני שבונים על פארפה צריך לעשות לו מבדקים כמו לפני חתימה (לא שזה עזר לנו עם ראדוניץ וניקוליץ)

1 hour ago, duss21 said:

איך יש לכם כח לכתוב מי צריך להגיע כשברור שעד אוגוסט נהיה בלי מאמן וההחתמות היחידות יהיו הארכות חוזה לטבח וחוזז.

דרך לפרוק את העצבים.. 

חוץ מזה העונה לא מתחילה ביוני? לדעתי עד נובמבר נספיק להחליף מאמן..

חייב להתחיל להריץ את סבוריט כמגן שמאלי, עונה הבאה אי אפשר לבנות על דוידזאדה כמגן שמאלי ראשון(לא מספיק טוב לעונה שלמה) /בלטקסה(לדעתי חייב לשחק רק כבלם)

ויהיה מאוד קשה להביא מגן שמאלי זר ברמה גבוהה

אז עד סיום העונה:

סבוריט - בלטקסה- סה - פיבן

לפני14 שעות , עידן מוסקונה said:

אני לא מסכים, מי חשב שאחרי 2012 ניקח אליפות ישירות?  מי חשב שאחרי העונה המזעזעת של 2018 שבאר שבע בשיאה ואנחנו עם פייר פליי איביץ' יבוא ויעשה קסמים? צריך חזון ושינויים די משמעותיים בסגל אבל יש פה שחקנים שעם ניהול שונה יוציאו מעצמם הרבה יותר. הבעייה היא שלא נראה שמיץ' בדרך לוותר על יצחקי ואני לא סומך עליו בשיט שיוביל את זה ולכן כל תקוותינו תלויות באיזה רודן סטייל איביץ' שגם יקבע את הסגל וייקח את כל ההחלטות.

20 דקות לפני, car.garsia said:

אני לא מסכים, מי חשב שאחרי 2012 ניקח אליפות ישירות?  מי חשב שאחרי העונה המזעזעת של 2018 שבאר שבע בשיאה ואנחנו עם פייר פליי איביץ' יבוא ויעשה קסמים? צריך חזון ושינויים די משמעותיים בסגל אבל יש פה שחקנים שעם ניהול שונה יוציאו מעצמם הרבה יותר. הבעייה היא שלא נראה שמיץ' בדרך לוותר על יצחקי ואני לא סומך עליו בשיט שיוביל את זה ולכן כל תקוותינו תלויות באיזה רודן סטייל איביץ' שגם יקבע את הסגל וייקח את כל ההחלטות.

בדיוק. יש בסיס טוב. חוץ מטבח וחוזז שאין להם מקופ במכבי וכנראה גם אלמוג שנראה שכבר לא יצמח ממנו משהו במכבי (אני בטוח שהוא יהיה טוב בקבוצת אמצע טבלה ואפילו יצא לאירופה אבל במכבי זה כבר לא יקרה כנראה), וזרים כמובן, לא הייתי ממהר לשחרר שחקנים. 

לפני4 שעות , דיברנו עליו יורם said:

חייב להתחיל להריץ את סבוריט כמגן שמאלי, עונה הבאה אי אפשר לבנות על דוידזאדה כמגן שמאלי ראשון(לא מספיק טוב לעונה שלמה) /בלטקסה(לדעתי חייב לשחק רק כבלם)

ויהיה מאוד קשה להביא מגן שמאלי זר ברמה גבוהה

אז עד סיום העונה:

סבוריט - בלטקסה- סה - פיבן

אם לא משאירים את סה אז גם הייתי משחק עם ייני וזהו. חסר לנו רצון.

לפני6 שעות , car.garsia said:

חשבתי כמוך עד הפלייאוף, אבל מאז תחילת הפלייאוף זה נראה ממש לא טוב, לא מעניין אותי תוצאות האמת, אלא היכולת, להעיף כדורים למעלה ולקוות לטוב זו לא מכבי. לא להצליח לחבר שלושה פסים ברצף בחצי של היריבה זו לא מכבי.

לגביי הבסיס טוב אני פחות מסכים עם זה, צריך שינוי משמעותי בסגל על מנת ששנה הבאה נהיה פקטור במאבק על האליפות..

בתכלס, הלוואי שאני טועה ומה שאתה אומר נכון... 

לפני3 שעות , עידן מוסקונה said:

חשבתי כמוך עד הפלייאוף, אבל מאז תחילת הפלייאוף זה נראה ממש לא טוב, לא מעניין אותי תוצאות האמת, אלא היכולת, להעיף כדורים למעלה ולקוות לטוב זו לא מכבי. לא להצליח לחבר שלושה פסים ברצף בחצי של היריבה זו לא מכבי.

לגביי הבסיס טוב אני פחות מסכים עם זה, צריך שינוי משמעותי בסגל על מנת ששנה הבאה נהיה פקטור במאבק על האליפות..

בתכלס, הלוואי שאני טועה ומה שאתה אומר נכון... 

אתה לא יודע כמה מאמן משפיע על יכולת של שחקנים בטח ישראלים. בעונה הראשונה של איביץ' לקחנו אליפות עם פאקינג פיבן וייני בלמים, הוא פשוט הוציא מהשחקנים הרבה יותר, לא סתם אפילו דן גלזר בירידה.   אני גם כועס על השחקנים, שום תירוץ לא אמור להיות על היכולת המבזה מתחילת הפלייאוף. אבל אני לא חושב שמהפכות בהרכח יעזרו לנו שאני רואה מה האלטרנטיבות הישראליות שיש בחוץ. כן צריך חיזוק נקודתי ישראלי וכן צריך לפגוע בזרים וכן צריך לחתוך קצת במובן מאליו (חוזז, בן חיים, קובאס, קנדיל וכו) אבל לא צריך להתפרע.

אי אפשר לתת כל פעם את הדוגמא לעונה עם אוסקר או לעונה הראשונה של איביץ'.

בעונה של אוסקר קיבלנו חתיכת חיזוק בינואר ובעונה של איביץ' היה פה סגל שחקנים הרבה יותר טוב שלא מתחיל ונגמר בפיבן כי זה בטוח מה שיתנו לי לדוגמא.

העונה אני לא רואה כלום, יש פה בעיה רצינית מבחינת הסגל, כן בנייה מחדש או חיזוק נקודתי זה בפועל נדע רק בסוף העונה הבאה, לסמוך על כמה מושאלים ואיזה זר או שניים לא חושב שזה יהיה הפתרון, בגלל זה אני עדיין בדעה שצריך מהפכה בסגל ולוותר על הרבה שחקנים בינוניים, ושוב לא בטוח שזה יביא אליפות בעונה הבאה אבל זה לדעתי מה שחייבים אחרי העונה הנוכחית. 

לראות בלם שהוא בכלל מגן שמאלי מנסה לפתח התקפות זו בעיה, לראות שוער מנסה להעיף כדורים ארוכים לחלוצים זו בעיה, לראות את מכבי באופן כמעט קבוע מקבלת גול למשחק זו בעיה, לראות את מכבי בהרבה מקרים נשברת אחרי שער ומקבלת אחרי זה עוד אחד או שניים זו בעיה והכי גרוע הכושר הגופני שהיה פעם הנקודה החזקה שלנו נגד כל קבוצה בליגה לא קיים. עברו פה שלושה מאמנים דיי כושלים, אני גם לא בטוח שאיביץ' הוא הפתרון אבל חייבים שתהיה התערבות רצינית של גולדהאר ושהיא לא תהיה בזום. 

לפני1 שעה , עידן מוסקונה said:

אי אפשר לתת כל פעם את הדוגמא לעונה עם אוסקר או לעונה הראשונה של איביץ'.

בעונה של אוסקר קיבלנו חתיכת חיזוק בינואר ובעונה של איביץ' היה פה סגל שחקנים הרבה יותר טוב שלא מתחיל ונגמר בפיבן כי זה בטוח מה שיתנו לי לדוגמא.

העונה אני לא רואה כלום, יש פה בעיה רצינית מבחינת הסגל, כן בנייה מחדש או חיזוק נקודתי זה בפועל נדע רק בסוף העונה הבאה, לסמוך על כמה מושאלים ואיזה זר או שניים לא חושב שזה יהיה הפתרון, בגלל זה אני עדיין בדעה שצריך מהפכה בסגל ולוותר על הרבה שחקנים בינוניים, ושוב לא בטוח שזה יביא אליפות בעונה הבאה אבל זה לדעתי מה שחייבים אחרי העונה הנוכחית. 

לראות בלם שהוא בכלל מגן שמאלי מנסה לפתח התקפות זו בעיה, לראות שוער מנסה להעיף כדורים ארוכים לחלוצים זו בעיה, לראות את מכבי באופן כמעט קבוע מקבלת גול למשחק זו בעיה, לראות את מכבי בהרבה מקרים נשברת אחרי שער ומקבלת אחרי זה עוד אחד או שניים זו בעיה והכי גרוע הכושר הגופני שהיה פעם הנקודה החזקה שלנו נגד כל קבוצה בליגה לא קיים. עברו פה שלושה מאמנים דיי כושלים, אני גם לא בטוח שאיביץ' הוא הפתרון אבל חייבים שתהיה התערבות רצינית של גולדהאר ושהיא לא תהיה בזום. 

היה לך סגל הרבה יותר טוב אבל הרבה שחקנים שלא בדיוק היו מוכחים אצלנו עד איביץ' כמו פרץ גלזר יוני וכו, אני זוכר שבתחילת העונה ההיא היו בטוחים שבאר שבע תטייל. אני מסכים שיש הרבה בעיות בכללי ובסגל בפרט ואני בכלל לא בטוח שנפתור אותם, אבל לדעתי אין צורך במהפכה, יש לנו כמה שחקנים שיכולים להוציא מעצמם הרבה יותר מהחרא והאנמיות שאנחנו רואים עכשיו.

איזה תם עידן ואיזה נעליים.

אחת היתרונות הבולטים בליגה הישראלית הוא שאפשר לקחת אליפות אחרי חלון העברות אחד מוצלח.

יש בעיה מקצועית שצריך לטפל בה.

מי ישמע מיץ' עזב ואין כסף לסנדוויצ'ים לשחקנים.

המועדון מתפקד- חזק, עם שדרה ניהולית חזקה.

פרופורציות אנשים.

לפני2 שעות , Kimhistan said:

אחת היתרונות הבולטים בליגה הישראלית הוא שאפשר לקחת אליפות אחרי חלון העברות אחד מוצלח.

פרופורציות אנשים.

חלון אחד מוצלח, זהו, הסבל של העונה הזאת עוד לא נגמר לצערי הרב, אבל לא משנה מה יקרה ב5 המחזורים הקרובים, כל מה שאנחנו צרכים זה חלון אחד מוצלח.

לפני2 שעות , Kimhistan said:

פרופורציות אנשים.

תקרא שוב 

הכותרת מטעה

תם עידן העונה השנתים של איביץ'

היה עידן קרויף, תם, היה עידן איביץ', תם 

עכשיו צריך עידן חדש

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic