Jump to content

תם עידן

erantheking21

Recommended Posts

אני לא זוכר את מכבי ת"א כלכך נרפאת , גם בשנים של האליפות של ב"ש, גם בעונות המבישות של קאנן ואיווניר

יש פה שחקנים שהחזיקו הרבה מעבר לשיא שהם יכלו לשאוף ולהיות במכבי ת"א

אני רוצה להודות לחוזז, ג'ראלדש, בן חיים פיבן ועוד כמה שחקנים שלבשו את הסמל שלנו ותרמו לנו במהלך השנים , אבל בחיאת אתם כבר לא מתאימים לדרישות.

אני רוצה להודות לרכש נחמיאס וחלאילה, סליחה אבל כשלנו איתכם

אני רוצה להודות לקוואס ופריצה, לגבי פריצה היתי חלוק אבל הבנתי כנראה היום שאין צורך ב2 זרים בשיטת משחק מיושנת וקוואס עזב את הארץ אחרי המשחק הראשון מול מכבי חיפה ומאז נעלמו עקבותיו.

מכבי ת"א צריכה מהפכה שלמה, אני מקווה מאוד ששחקנים שאנחנו עושים להם חסד מבינים שגם הם במבחן והשארותם לא בטוחה.

הגיע הזמן להחליף, לשנות, דם חדש של צעירים לצד רכישות חדשות 

לא תם ולא נעליים 

כל הקבוצות על הפנים רק שיחזקו נכון ועוד שנה אתה מדבר אחרת לגמרי 

התהליך חייב להתחיל בלהעיף את יצחקי אחרת לא נתקדם לכלום

די, די. אמרתם את זה על כל וכל מאמן ומנהל מקצועי שלא לקחו תואר. כל אחד מהם. חלאס עם השטויות, לא לקחנו תואר השנה ופה זה נגמר, בין זה לכל ההיסטריה המביכה וההזויה כאן כל קשר מקרי בהחלט.

הביתה, לשחרר -

בלטקסה 

גראלדש

קנדיל

סה

ריקן

שמיר

ביטון

בן חיים

קובאס

פריצה

חוזז

אלמוג 

חליאלה

את הליצן הסרבי שעל הקווים

יצחקי

בלי כל זה המצב לא ישתנה.

גם זה רק חצי מהדרך, החצי השני זה להביא מתאימים אחרים.

אני מבין את העצבים אבל קאנן ואיווניר? הלכת רחוק. 

מכבי מערכת בריאה וחזקה שכשלה מקצועית בשתי העונות האחרונות, יעשה חריש מקצועי.

פה זה מתחיל ופה זה נגמר

Just now, Omer said:

די, די. אמרתם את זה על כל וכל מאמן ומנהל מקצועי שלא לקח תואר. כל אחד מהם. חלאס עם השטויות, לא לקחנו תואר השנה ופה זה נגמר, בין זה לכל ההיסטריה המסיכה כאן כל קשר מקרי בהחלט.

מסכים שלא צריך להיכנס להיסטריה, אבל גם פפ לא יצליח להוציא מחלק מהסגל שלנו כישרון.

הקבוצה נבנתה רע מאוד, המאמן רע מאוד, חלק גדול מידי מהשחקנים ירדו מאוד ברמה.

זה לא אבדון האליפויות לבאר שבע שהיינו בתמונה ונלחמנו והיה סיכוי, זה אובדן דרך ואולי אפילו לעיתים זהות

2 דקות לפני, Avogadro said:

מסכים שלא צריך להיכנס להיסטריה, אבל גם פפ לא יצליח להוציא מחלק מהסגל שלנו כישרון.

זה לא אבדון האליפויות לבאר שבע שהיינו בתמונה ונלחמנו והיה סיכוי, זה אובדן דרך ואולי אפילו לעיתים זהות

בסדר, אז נבנתה חרא, מה ההיסטריה תעזור לך עכשיו? זאת לא הפעם הראשונה שנבנתה קבוצה לא טובה בתקופת מיטש, תנשמו עמוק. מי ישמע גם בכל עונה כזאת איבדנו אליפות במחזור אחרון. פעם אחת בעשור מסיימים מקום 3 ואתם מדברים כאילו אנחנו בדרך לרדת ליגה, מהצד זה פשוט נראה מגוחך.

Just now, Omer said:

בסדר, אז נבנתה חרא, מה ההיסטריה תעזור לך עכשיו? זאת לא הפעם הראשונה שנבנתה קבוצה לא טובה בתקופת מיטש, תנשמו עמוק.

אבל אז הייתה עוד תקווה

הפעם אין, כי אין מי שיבנה קבוצה טובה.

אז היה בסיס כלשהו, היה מי שיבנה, היה מי שינהל.

היום אין שום דבר מזה

Just now, Omer said:

בסדר, אז נבנתה חרא, מה ההיסטריה תעזור לך עכשיו? זאת לא הפעם הראשונה שנבנתה קבוצה לא טובה בתקופת מיטש, תנשמו עמוק.

לא היסטריה, עצבים וייאוש.

אני אישית כבר חוויתי בכמעט 40 שנות אהדה לא מעט ירידות ותקופות רעות.

משהו בשפת הגוף על המגרש של חלק גדול מהשחקנים פשוט מפריע.

לא מצפה מקוואס שיתן את הנשמה...הוא על המגרש כי המאמן גרוע. אבל מצפה משחקנים שגדלו במועדון או משחקים בו שנים שיראו אחרת וידחפו וידרבנו...זה חסר מאוד, האטרף

הפקרת המועדון לאדם ללא ניסיון ניהולי שהראה חוסר מסוגלות היא מחדל.

לפני חריש שחקנים צריכים סדר ניהולי, גנרל מנגר, מאמן חדש ולהתחיל להעיף שחקנים בלי סנטימנטים.

4 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אבל אז הייתה עוד תקווה

הפעם אין, כי אין מי שיבנה קבוצה טובה.

אז היה בסיס כלשהו, היה מי שיבנה, היה מי שינהל.

היום אין שום דבר מזה

לא היתה פה שום תקווה אחרי ארבלדזה, אחרי ליטו, אחרי ג׳ורדי... אין לי מושג על איזה בסיס ודרך אתם מדברים שאין היום אבל אז היו, כי אז נאמרו פה אותם דברים בדיוק, אם לא בצורה חריפה יותר. זאת היתה הגזמה אז, וזאת הגזמה גם עכשיו.

Just now, Avogadro said:

לא היסטריה, עצבים וייאוש.

אני אישית כבר חוויתי בכמעט 40 שנות אהדה לא מעט ירידות ותקופות רעות.

משהו בשפת הגוף על המגרש של חלק גדול מהשחקנים פשוט מפריע.

לא מצפה מקוואס שיתן את הנשמה...הוא על המגרש כי המאמן גרוע. אבל מצפה משחקנים שגדלו במועדון או משחקים בו שנים שיראו אחרת וידחפו וידרבנו...זה חסר מאוד, האטרף

זו פשוט חארטה.

תמיד כשלא הולך מקצועית קל לברוח למחוזות המנטליים ולטעון ש"לא מתאמצים" עברנו את סה במשך עשור. זה שטויות, השחקנים רוצים ומתאמצים, הבעיות בבניית הסגל וברמת השחקנים, לא במידת הרצון שלהם.

2 דקות לפני, yuval11 said:

זו פשוט חארטה.

תמיד כשלא הולך מקצועית קל לברוח למחוזות המנטליים ולטעון ש"לא מתאמצים" עברנו את סה במשך עשור. זה שטויות, השחקנים רוצים ומתאמצים, הבעיות בבניית הסגל וברמת השחקנים, לא במידת הרצון שלהם.

מסכים.

בלטקסה - משחרר, סתם שחקן ליגה לאומית לדעתי, אף פעם לא החזקתי ממנו.

נחמיאס - יכול להישאר כשחקן רוטציה, אבל הייתי מביא עוד בלם ישראלי במקומו.

ייני - מת עליו, אבל גם בדעה שהוא צריך לפרוש, כבר לא יכול לתרום לנו על המגרש.

הפרסי - משאיר, נותן את התחת תמיד, גם אם זה לא מספיק, אבל הוא לא הבעיה שלנו.

ג'ראלדש - משחרר, אף פעם לא החזקתי ממנו, גם בתקופת איביץ', מגן בינוני שלא תורם למשחק ההתקפה, בלי בישולים, או גולים.

קנדיל - משחרר, יש שחקן מושאל מוכשר בעמדה הזו, שיכול למלא את התפקיד הזה בקרית שמונה, גיא מזרחי, אחלה מגן, יכול להתפתח יפה.

פיבן - לא מזיק, שישאר... אבל תנו לו לשחק בלם, דיי עם החרא הזה של המגן או קשר אחורי, סתם עושים לו עוול... הוא מכביסט, לא הכי מוכשר, אבל יש לו רצון טוב.

שמיר, לא שווה רכישה, ריקן, לומר תודה, ולשחרר, גולסה משאיר, אבל בחוזה מקוצץ, כי עונה שלמה הוא לא מסוגל לתת.

חוזז, בן חיים, הביתה ראשונים כמובן, אילון אלמוג משאיל, וחליאלה, אמרתי בעבר שהייתי דורש החזר כספי מסכנין, כמו תלונה בפייפל על סקאם.

בקיצור, יש הרבה עבודה, יש הרבה שחקנים מושאלים מוכשרים שיכולים למלא עמדות יפה מאוד, אבל צריכים 4 זרים חדשים, וישראלים ברמה, דור פרץ, וכו...

אנחנו עדין לא מבינים את גודל הבעיה הא? זה לא רק המאמן, זה לא רק השיטה, זה הכל

איביץ זה אוטוריטה, אם אחד כזה יבוא ואני בספק הוא ידרוש שינוים גם בעונה השניה שלו הוא הוציא יש מאין, גם הוא לא יהיה מסוגל לעשות פה הוקוס פוקוס הוא מאמן כדורגל לא הודיני

6 דקות לפני, Avogadro said:

איזה זכרון קצר יש לאנשים. זה בדיוק כמו 16/17 ו-17/18 שבאנו לפלייאופים יחסית קרובים ואז התרסקנו. אני זוכר שקיבלנו רביעיה מנתניה עם ערן לוי ודיא סבע ושלישיה משפילה מבית"ר בטדי. הקולות היו פה אותו דבר, שלא היה שפל כזה, אובדן דרך ובלה בלה, תמיד זה ככה.

עונה אח"כ לקחו אליפות במרץ ועונה אחריה אליפות כמעט בלי ספיגות.

די עם ההגזמות

4 דקות לפני, yuval11 said:

זו פשוט חארטה.

אם זה מידת הרצון של אלמוג, חוזז, נחמיאס, שמיר וכו...אז אבדנו.

ריקן לדוגמא, בלי קשר לרמתו, תמיד במקסימום מלחמה ורצון...גם דוידזאדה.

תסתכל כל גלוך כדוגמא לרכב ורצון, גם אם הוא הולך ראש בקיר עכשיו ולפעמים בועט במקום למסור. אלמוג מנסה לעבור דרך שחקן ואז עושה טובה שקם ויורד להגנה...חוזז סתם רץ ומאבד כדורים מפגרים.

16 דקות לפני, Omer said:

די, די. אמרתם את זה על כל וכל מאמן ומנהל מקצועי שלא לקחו תואר. כל אחד מהם. חלאס עם השטויות, לא לקחנו תואר השנה ופה זה נגמר, בין זה לכל ההיסטריה המביכה וההזויה כאן כל קשר מקרי בהחלט.

וגם עם ההבנה שיש בעיות בסגל אי אפשר לצפות להחליף 15 שחקני סגל והאמת גם לא צריך.

3-4 שחקני הרכב ברמה גבוהה וזאת קבוצה אחרת לגמרי.

2-3 מחליפים נחמדים והכל טוב.

אגב תם עידן

תם עידן של שנתיים 

עידן תינוקות איביץ'

אולי איביץ' יחזור ויהיה עידן תינוקות איביץ' 2 אבל היום תם עידן השנתיים הנפלאות האלה, זאת דעתי . זאת החותמת הסופית

לגבי השחקנים אין לי צל של ספק שהסגל הנוכחי חייב מהפכה, יש פה סגל ארוך אבל קצר באיכות ואני יכול לספור על כף יד אחת את השחקנים שבאמת ראוים להיות במכבי, ברור שלא כולם ישוחררו אבל אני חושב שחלק גדול מהשמות פה צריכים לעזוב

53 דקות לפני, הישראלי היפה said:

הביתה, לשחרר -

בלטקסה 

גראלדש

קנדיל

סה

ריקן

שמיר

ביטון

בן חיים

קובאס

פריצה

חוזז

אלמוג 

חליאלה

את הליצן הסרבי שעל הקווים

יצחקי

בלי כל זה המצב לא ישתנה.

גם זה רק חצי מהדרך, החצי השני זה להביא מתאימים אחרים.

שמיר צריך להישאר. ריקן לא הבעיה. גם בלטקסה יכול להשאר שחקן סגל. כל השאר נכון.

3 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

שמיר צריך להישאר. ריקן לא הבעיה. גם בלטקסה יכול להשאר שחקן סגל. כל השאר נכון.

בלטקסה חלש מאוד, את שמיר וריקן לא צריך להשאיר לא רק בגלל שיהכולת שלהם לא מספיק טוב, גם בגלל שהקישור עונה הבאה מפוצץ.

אבל כל הדיון הזה מיותר, לא יקרה אפילו 20 אחוז מזה.