Jump to content

אוסקר גלוך

itanar

Recommended Posts

3 דקות לפני, Skankhunt42 said:

תחשבו לדוגמא על 100 האוהדים של מכבי פ"ת. 

מה עזר להם בחיים ה10 מיליון יורו שהמועדון שלהם קיבל על סולומון ועבדה?

הם לא היו מעדיפים להמשיך לראות אותם בקבוצה שלהם ואולי בעזרתם להתקדם למקומות שהם לא רגילים אליהם (צמרת/אירופה/גביע) ?

בטווח הקצר זה לא אמור לעזור לאוהדים. הכסף עוזר למועדון.

בטווח הארוך זה מחזק את המוניטין של מחלקת הנוער והרצון של שחקנים לבוא לנוער של הקבוצה כי הם יודעים שהם יכולים לקבל הזדמנות בגיל מוקדם 

לשחק או לצאת לאירופה.

ועובדה שמחלקת הנוער של פ"ת בטופ 3 בארץ עם מכבי וחיפה.

4 דקות לפני, Yoav_israel said:

בטווח הארוך זה מחזק את המוניטין של מחלקת הנוער והרצון של שחקנים לבוא לנוער של הקבוצה כי הם יודעים שהם יכולים לקבל הזדמנות בגיל מוקדם 

לשחק או לצאת לאירופה.

שוב, אני מדבר נטו מנקודת מבט של האוהדים. לא של המועדון ואבי לוזון.

בתור אוהד מכבי פ"ת - מה אכפת לי שהנוער שלי בטופ3 בארץ, אם הקבוצה הבוגרת יורדת לליגה הלאומית?

הייתי מעדיף שסולומון ועבדה יישארו אצלי ויתרמו לי קצת רגעי אושר, מאשר למכור אותם בכסף שלא יעזור לי בחיים ולא יעזור לי בתור אוהד.

4 דקות לפני, Yoav_israel said:

לשחק או לצאת לאירופה.

זה גם משרת את המטרה של מיטש שמכבי תהיה ברת קיימא עם הכנסות אורגניות שיגיעו לרמה שהזרמת הכסף מצידו תהיה שולית לחלוטין בסך התקציב הכולל.

לפני1 שעה , BRoi said:

קודם שיתן עונה טובה אצלנו ונהנה ממנו ורק אחרי זה שילך 

מה ההתלהבות למכור שחקן בהרבה כסף לפני שנתן אצלנו שנה טובה ונהננו ממנו?מה אנחנו ביתר ירושלים קבוצה בלי בעלים וכסף שצריכה כל שקל?

אם הקיץ מוכנים לשים עליו מעל 5 מיליון, מוכר ואורז בעטיפה ומביא בכסף את זהבי ודסה עם חוזה שלא יתן להם אפשרות לסרב

פחות מזה משאיר אותו

צריך לזכור שעד היום אנחנו בצער שהשארנו את אלמוג ולא מכרנו מתי שהיה אפשרות

אם במכירה של גלוך אפשר לסגור את זהבי ודסה ל3 עונות הקרובות אני חותם על זה

אם גלוך מוביל אותנו לאליפות העונה, הוא עוזב בשנייה

אם זהבי ודסה מובילים אותנו לאליפות העונה, הם ממשיכים כמו גדולים, בגיל שלהם הם לא יצאו שוב למסע הרפתקאות באירופה

לפני1 שעה , maccabi-king said:

אם הקיץ מוכנים לשים עליו מעל 5 מיליון, מוכר ואורז בעטיפה ומביא בכסף את זהבי ודסה עם חוזה שלא יתן להם אפשרות לסרב

פחות מזה משאיר אותו

צריך לזכור שעד היום אנחנו בצער שהשארנו את אלמוג ולא מכרנו מתי שהיה אפשרות

אם במכירה של גלוך אפשר לסגור את זהבי ודסה ל3 עונות הקרובות אני חותם על זה

אם גלוך מוביל אותנו לאליפות העונה, הוא עוזב בשנייה

אם זהבי ודסה מובילים אותנו לאליפות העונה, הם ממשיכים כמו גדולים, בגיל שלהם הם לא יצאו שוב למסע הרפתקאות באירופה

זאת בידיוק הנקודה שלי אבל,אני לא חושב שמכירה שלו תגרום לחתימה של זהבי ודסה כי הכסף לא הבעיה כאן 

לפני2 שעות , Skankhunt42 said:

בתור אוהד מכבי פ"ת - מה אכפת לי שהנוער שלי בטופ3 בארץ, אם הקבוצה הבוגרת יורדת לליגה הלאומית?

הייתי מעדיף שסולומון ועבדה יישארו אצלי ויתרמו לי קצת רגעי אושר, מאשר למכור אותם בכסף שלא יעזור לי בחיים ולא יעזור לי בתור אוהד.

אבל זו השוואה לא נכונה. למכבי פ"ת יש תקציב מינימלי שאת רובו היא בוחרת להשקיע בפיתוח צעירים.

מכבי יכולה לעשות את אותה עבודת פיתוח מדהימה של מכבי פ"ת (לטעמי הם מספר 1 בתחום ביחס למשאבים שלהם), בתוספת תקציב הרבה הרבה יותר גדול לשאר הדברים.

לא יודע איך אנשים לא מבינים עד כמה זה קריטי שמועדון ישראלי יעשה לעצמו שם של יצואן כשרונות לאירופה. זלצבורג עם כל תקציבי הענק שלהם הפכו לאחת מיצואניות הכשרונות הטובות בעולם וזה לא מונע מהם להיות תחרותיים בכל עונה.

13 דקות לפני, Ambition said:

אבל זו השוואה לא נכונה. למכבי פ"ת יש תקציב מינימלי שאת רובו היא בוחרת להשקיע בפיתוח צעירים.

מכבי יכולה לעשות את אותה עבודת פיתוח מדהימה של מכבי פ"ת (לטעמי הם מספר 1 בתחום ביחס למשאבים שלהם), בתוספת תקציב הרבה הרבה יותר גדול לשאר הדברים.

לא יודע איך אנשים לא מבינים עד כמה זה קריטי שמועדון ישראלי יעשה לעצמו שם של יצואן כשרונות לאירופה. זלצבורג עם כל תקציבי הענק שלהם הפכו לאחת מיצואניות הכשרונות הטובות בעולם וזה לא מונע מהם להיות תחרותיים בכל עונה.

מספיק שיקרו 2 מכירות מוצלחות ומכבי על הגל מבחינת מוניטין של כשרונות(זה גם מה שלוזון הצליח לבצע עם פ"ת. עבדה וסולומון מפציצים ועכשיו כל ארד בר ובלוריאן אקראי שלהם אוטומטית נמכר ב3 מיליון במקרה הגרוע).

לפני4 שעות , Skankhunt42 said:

לא יודע כמה המכירה של אוסקר תלויה בהנהלה ואם תבוא הצעה כנראה שלא תהיה לנו ברירה אבל אני מסכים. עד שיש לנו שחקן נוער יוצא דופן אפשר לנסות להינות ממנו לפחות עוד עונה ורק אז למכור אותו.  מועדון כמו מכבי בנוי על מכירת שחקנים לקבוצות יותר גדולות מאיתנו (מזהבי, דרך ראיקו, וידאר, מוח ויוני) אבל בסוף אנחנו גם רוצים להינות מהפירות של המחלקת נוער ולא רק להשביח אותם.

צטט

"אוסקר לא צריך לשחק במכבי ת"א בעונה הבאה".

"אנחנו נמצאים במסלול מסוים ואנחנו מקווים שבסופו תגיע הצעה שתרצה את מכבי תל אביב. הוא חתום עד 2024. אני מעריך שהוא שווה 4.5 מיליון יורו. אבל צריך שתהיה קודם כל הצעה על השולחן, מכבי כבר אמרה לא להצעה כזאת".

גרינברג הוסיף: "אני נוטה להסכים עם הגישה של מכבי תל אביב, כי השחקן נמצא בתהליך שאם הוא נותן משחק טוב נגד אוסטריה, ואם ייתן משחק טוב אנגליה ואם יעלו שלב הערך שלו יעלה. אז קודם ייגמר הטורניר ואז נדבר".

מבחינת הסוכן, היעד ברור: "אם זה תלוי בי, הוא לא צריך להיות בעונה הבאה במכבי תל אביב. זה הבית שלו ובזכותה הוא איפה שהוא נמצא, מגיע קרדיט ענק לכל המערכת והמאמן שנתן לו לשחק. נכון שאוסקר יוצר דופן,  אבל אני חושב שכמוהו יש לא מעט כשרונות בישראל שהמאמנים מפחדים לתת להם לשחק ואם זה יקרה, נקבל הרבה שחקנים טובים".

הצעה של 4.5 מיליון יורו זה רציני. מקווה מאוד שיצליחו לשכנע אותו להאריך חוזה ונצליח ליהנות ממנו עוד עונה וגם למכור אותו בסכום הרבה יותר גבוה.

הסוכן שלו חתיכת אידיוט שכנראה מחפש לגמור לו את הקריירה לפני שהתחילה עם הקמפיין התקשורתי המטורף שהוא מריץ עכשיו 

גרינברג הזה אוהד חיפה, לא פלא שהוא ממהר לשלוח אותו לחול.

להבנתי אוסקר והמשפחה מסכימים להאריך חוזה ואוסקר רוצה להישאר במכבי בעונה הקרובה.

גם בחוזה הקודם הגרינברג הזה לא רצה שאוסקר יאריך ואוסקר והמשפחה החליטו אחרת.

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הצעה של 4.5 מיליון יורו זה רציני. מקווה מאוד שיצליחו לשכנע אותו להאריך חוזה ונצליח ליהנות ממנו עוד עונה וגם למכור אותו בסכום הרבה יותר גבוה.

שנה עם איביץ' ואולי ערן תעשה לו רק טוב להמשך הקריירה 

השאיפה של מכבי צריכה להיות שהוא זוכה איתנו באליפות ונותן קמפיין אירופי יפה. משם למקסם רווח לפני שנת חוזה ולהתקדם לאקזיט הבא בתור.

סוכן טיפש ופסטיבל שיצא מכל פרופורצייה.

אם כל הכבוד לכישרון שיש לו 

תקנו אותי אם אני טועה יש לו איזה 4 גולים 

2-3 מהם היו עצמי של שחקן יריב(כולל האחרון עם ה44 סקאוטים)

יש מצב ששנה הבאה הוא בכלל נראה כמו חוזז 

תפסיקו להמליך מלכים אחרי 4 משחקים.

1 דקה לפני, אני חלש אתם חזק said:

סוכן טיפש ופסטיבל שיצא מכל פרופורצייה.

אם כל הכבוד לכישרון שיש לו 

תקנו אותי אם אני טועה יש לו איזה 4 גולים 

2-3 מהם היו עצמי של שחקן יריב(כולל האחרון עם ה44 סקאוטים)

יש מצב ששנה הבאה הוא בכלל נראה כמו חוזז 

תפסיקו להמליך מלכים אחרי 4 משחקים.

לא צריך להקטין ולחרטט גם.

הגול אתמול לא עצמי, גם לא שאר הגולים אולי למעט הדיפלקשן מול חיפה (שהגיע אחרי שהשכיב את הכוכב אעלק הזה שמטריד כבשים)

הוא עושה דברים מאוד מדהימים, עוד קצת ליטוש וריכוז הוא רוצח פה את הליגה ומתקדם הלאה.

לא בטוח גם שאם יישאר השנה שנה הבאה הוא בשנת חוזה ואז מכבי תהיה בלחץ למכור. בסוף יישאר שנתיים ויעוף בלי כסף.

לדעתי למכור, עם כמה שזה קשה ולא נהנה ממנו. גאווה שיש שחקן בן 18 שיצא לחול ויעשה חייל באירופה.

למרות כל הכשרון העצום שיש לילד והוא ללא ספק אחד הפרוספקטים הגדולים שראינו כאן , במלוא הכבוד לכישרון שלו הסוכן החמאר משחרר התבטאויות שיכולות רק לגרום לו להיעצר לסטוט מהמסלול. ראינו לאורך השנים טאלנטים גדולים שלא הגיעו לשום מקום וזה בין היתר בגלל הסוכנים שלהם. יעשה נכון אם יחתום לחוזה לפחות עד 2025 ולא 2026 כמו שמכבי רוצה, כך יוכל לשחק לפחות עוד עונה ומכבי תוכל למכור במקסימום מחיר.

יש לילד כישרון , 

שלא יתן לסוכן טיפש להרוס לו .

מכבי צריכה להחתים אותו עכשיו לחוזה לעוד 3 4 עונות.

ואם תהיה הצעה טובה באמת

אחראי שהוא יקרע איזה זוג נעליים או שתיים

שיצא לאירופה 

כרגע אם יצא ,

יכשל לדעתי הוא צריך עוד קצת להשתשפף במשחקי בוגרים .

הוא כוכב כדורגל בקנה מידה ישראלי אבל הסוכן שלו מביך בצורה קיצונית ופוגע בו עם כל ההצהרות האלו. מזכיר את לוזון שהפך את סולומון לאיזה אריאן רובן וטוען שעוד שנתיים שלוש ויניסיוס מצחצח לעבדה את הנעליים בריאל מדריד. שישחרר קצת מהילד.

לא מדובר בכישרון רגיל ולכן ההתעסקות הלא רגילה. מכבי מבחינתה צריכה לנסות להאריך את החוזה(ספק רב אם תצליח). בכל מקרה, יהיה קשה לעמוד ב5 מיליון בקיץ הזה או 5 בקיץ הבא(עוד שנת בוגרים אינשאללה עם מספרים מול חוזה שהתקצר).