Jump to content

אוסקר גלוך

itanar

Recommended Posts

51 דקות לפני, Davidna said:

הסיפור פשוט, 

עוברים את ניס - ימכר ביותר מ-5

לא עוברים את ניס - ינסו למכור כמה שיותר מהר ובמקסום האפשרי - אזור ה-4-5

להיפך. 

עוברים את ניס ישאר.

לא עוברים יתכן וימכר. 

36 דקות לפני, המכבייה said:

זוהר ונמני היו שחקני ליגה אדירים כבר בגילאים האלה. אצל אוסקר, זה רק הצעד הראשון במסע. 

אני חושב שההשוואה בעייתית קצת. המשחק בתקופה ההיא היה פחות טקטי ויותר "מבולגן" - זה עזר לשחקנים הכשרוניים להתבלט

לצורך הדוגמה הקיצונית יותר - אני לא חושב ששחקן כמו מראדונה היה יכול לעשות את הדברים שהוא עשה בתקופה הנוכחית של הכדורגל המודרני.
לא סתם נבחרות כמו ברזיל כבר פחות "נוצצות" מול הנבחרות האירופאיות "המאורגנות"

6 דקות לפני, צח צחצוח said:

אמצע טבלה בגרמניה לא משלמים 5-6 מיליון על שחקנים?

וואו וואו וואו.

אנשים פה איבדו את זה לגמרי.

אוסקר גלוך בכדורגל האירופי הוא פרוספקט, פוטנציאל , לא יותר מזה. 

תצאו רגע מהפרובינציאליות הישראלית. למה שקבוצה תשלם 6 מיליון על שחקן זר עם פוטנציאל טוב אבל לא מסי ועוד בלי דרכון .

במחירים האלה הם מביאים ארגנטינאי , ברזילאי שמוכרים גם מנויים. 

אוסקר צריך לתת עוד חצי עונה טובה כדי שישלמו עליו סכומים כאלה .

אנשים פה מתרגשים כאילו גלוך זה מסי הבא, גלוך בסנדרט ישראלי הוא יהלום, אבל בסנדרט אירופאי הוא לא כזה סקסי. 

להביא ילד בן 18 בלי דרכון זר ב-6,7 מיליון יורו עם רקורד של חצי עונה בבוגרים זה בעייתי. 

15 דקות לפני, Arthur Read said:

אני חושב שההשוואה בעייתית קצת. המשחק בתקופה ההיא היה פחות טקטי ויותר "מבולגן" - זה עזר לשחקנים הכשרוניים להתבלט

לצורך הדוגמה הקיצונית יותר - אני לא חושב ששחקן כמו מראדונה היה יכול לעשות את הדברים שהוא עשה בתקופה הנוכחית של הכדורגל המודרני.
לא סתם נבחרות כמו ברזיל כבר פחות "נוצצות" מול הנבחרות האירופאיות "המאורגנות"

באופן יחסי לתקופה, נמני וזוהר שיחקו בקבוצה מאד ברורה טקטית של אברם. אצל קשטן, למרות שפחות אהבו, נאלצו לשחק גם באגפים וראה איך גיורא יצר מרביבו ווינגר אירופי לגיטימי לגמרי למרות שרביבו רצה לשחק במרכז ולנגוע בכדור יותר.

אוסקר, כתוצר של משחק יותר מהיר ובטמפו גבוה יותר, סיגל את המחשבה המהירה של לדעת מה לעשות עוד לפני שהכדור מגיע אליו. הוא יצירת אומנות.

בקשר לדייגו, אם היה מקבל את השיפוט המגן של היום, לא היה נתקל בקצבים שפירקו אותו והשביתו אותו לא מעט. 

40 דקות לפני, צח צחצוח said:

אמצע טבלה בגרמניה לא משלמים 5-6 מיליון על שחקנים?

לא חושב שעל אחד כמו גלוך שהוא פרוספקט מליגה די נידחת.

לפני2 שעות , Kimhistan said:

וואו וואו וואו.

אנשים פה איבדו את זה לגמרי.

אוסקר גלוך בכדורגל האירופי הוא פרוספקט, פוטנציאל , לא יותר מזה. 

תצאו רגע מהפרובינציאליות הישראלית. למה שקבוצה תשלם 6 מיליון על שחקן זר עם פוטנציאל טוב אבל לא מסי ועוד בלי דרכון .

במחירים האלה הם מביאים ארגנטינאי , ברזילאי שמוכרים גם מנויים. 

אוסקר צריך לתת עוד חצי עונה טובה כדי שישלמו עליו סכומים כאלה .

אנשים פה מתרגשים כאילו גלוך זה מסי הבא, גלוך בסנדרט ישראלי הוא יהלום, אבל בסנדרט אירופאי הוא לא כזה סקסי. 

להביא ילד בן 18 בלי דרכון זר ב-6,7 מיליון יורו עם רקורד של חצי עונה בבוגרים זה בעייתי. 

מבין מה אתה אומר, אבל עדיין נראה לי סביר שקבוצת אמצע בגרמניה תשים עליו 6 מיליון, בטח אחרי מה שהוא הציג בקפיין נבחרות צעירות.

כמובן שעם דרכון אחר העסק היה פשוט בהרבה.

45 דקות לפני, צח צחצוח said:

מבין מה אתה אומר, אבל עדיין נראה לי סביר שקבוצת אמצע בגרמניה תשים עליו 6 מיליון, בטח אחרי מה שהוא הציג בקפיין נבחרות צעירות.

כמובן שעם דרכון אחר העסק היה פשוט בהרבה.

האנגלים שלקחו את האליפות הזאת לא נמכרים ומשחקים בליג 1 . 

צאו מהפרובינציאליות - על כל גלוך אחד יש 10 ברזילאים בחצי מחיר . הכל עניין כמה הסוכן שלו יצליח לשווק אותו . 

לפני1 שעה , Kimhistan said:

האנגלים שלקחו את האליפות הזאת לא נמכרים ומשחקים בליג 1 . 

צאו מהפרובינציאליות - על כל גלוך אחד יש 10 ברזילאים בחצי מחיר . הכל עניין כמה הסוכן שלו יצליח לשווק אותו . 

אולי אתה לא מעודכן, קרני צ'וקוומקה נמכר העונה לצ'לסי ב18 מיליון, כשאני בטוח שהטורניר הטוב שהוא עשה היה הסיבה העיקרית לזה. מועדונים אירופאיים אוהבים לראות שחקנים צעירים שמראים שהם הכי טובים ללא עוררין מול שכבת הגיל שלהם באירופה. קסאדיי האיטלקי זה עוד שחקן שאף אחד לא שמע עליו שבלט בטורניר היורו נוער האחרון וצ'לסי קנתה ב15 מיליון. מילא רק אוהדי מכבי היו מתלהבים מגלוך אבל כשאתה מסתובב ברשתות אתה רואה איך סקאוטים ואנשים שכל עיסוקם זה לעקוב אחרי הכשרונות הבולטים באירופה מדברים על גלוך ככוכב של הטורניר וכשחקן עם פוטנציאל להיות בקבוצת טופ אירופית כשהוא בשיא. לא חושב שיש פה ניפוח מוגזם או פרובנציאליות, אם כבר מרוב שאנחנו רגילים לראות צעירים ישראלים נכשלים יש תחושה שקצת ממעיטים בפוטנציאל שלו. גם זה שיש לו סוכן חלש שמקשר אותו לליגה הרוסית עושה לו עוול.

אישית אני צופה במכבי בערך 25 שנה ולא זוכר דבר כזה. זוכר את זוהר במעורפל אבל לא זוכר שהוא גרם לי להתפעלות אפילו קרובה למה שאני מרגיש עם גלוך.

5 דקות לפני, Ambition said:

אולי אתה לא מעודכן, קרני צ'וקוומקה נמכר העונה לצ'לסי ב18 מיליון, כשאני בטוח שהטורניר הטוב שהוא עשה היה הסיבה העיקרית לזה. מועדונים אירופאיים אוהבים לראות שחקנים צעירים שמראים שהם הכי טובים ללא עוררין מול שכבת הגיל שלהם באירופה. קסאדיי האיטלקי זה עוד שחקן שאף אחד לא שמע עליו שבלט בטורניר היורו נוער האחרון וצ'לסי קנתה ב15 מיליון. מילא רק אוהדי מכבי היו מתלהבים מגלוך אבל כשאתה מסתובב ברשתות אתה רואה איך סקאוטים ואנשים שכל עיסוקם זה לעקוב אחרי הכשרונות הבולטים באירופה מדברים על גלוך ככוכב של הטורניר וכשחקן עם פוטנציאל להיות בקבוצת טופ אירופית כשהוא בשיא. לא חושב שיש פה ניפוח מוגזם או פרובנציאליות, אם כבר מרוב שאנחנו רגילים לראות צעירים ישראלים נכשלים יש תחושה שקצת ממעיטים בפוטנציאל שלו. גם זה שיש לו סוכן חלש שמקשר אותו לליגה הרוסית עושה לו עוול.

אישית אני צופה במכבי בערך 25 שנה ולא זוכר דבר כזה. זוכר את זוהר במעורפל אבל לא זוכר שהוא גרם לי להתפעלות אפילו קרובה למה שאני מרגיש עם גלוך.

רק שיחליף סוכן למישהו יותר רציני וגלוך מסודר(השאיפה שלי היא למכור אותו לאיזו רד בול זלצבורג/אייאקס/דינמו זאגרב גם אם זה בפחות כסף לעומת מכירה ליעד כמו רוסיה).

אם גלוך היה בידיים של לוזון + מיוצג ע"י קצב עם עזרה מהכיוון של פיני זהבי כמו במקרה של מנור סולומון,

סכום המכירה היה מתקרב ל-8 ספרות.

מכבי + שחר גרינברג, זה כנראה יסגר בחצי מחיר.

2 דקות לפני, BIGBEN said:

אם גלוך היה בידיים של לוזון + מיוצג ע"י קצב עם עזרה מהכיוון של פיני זהבי כמו במקרה של מנור סולומון,

סכום המכירה היה מתקרב ל-8 ספרות.

מכבי + שחר גרינברג, זה כנראה יסגר בחצי מחיר.

מנור יצא לליגה מאוד ספיציפית שכרגע פחות רלוונטית

לפני4 שעות , המכבייה said:

באופן יחסי לתקופה, נמני וזוהר שיחקו בקבוצה מאד ברורה טקטית של אברם. אצל קשטן, למרות שפחות אהבו, נאלצו לשחק גם באגפים וראה איך גיורא יצר מרביבו ווינגר אירופי לגיטימי לגמרי למרות שרביבו רצה לשחק במרכז ולנגוע בכדור יותר.

אוסקר, כתוצר של משחק יותר מהיר ובטמפו גבוה יותר, סיגל את המחשבה המהירה של לדעת מה לעשות עוד לפני שהכדור מגיע אליו. הוא יצירת אומנות.

בקשר לדייגו, אם היה מקבל את השיפוט המגן של היום, לא היה נתקל בקצבים שפירקו אותו והשביתו אותו לא מעט. 

אני חושב שההבדל העיקרי בין גלוך לזוהר ונמני, בעיקר לנמני, הוא שאתה רואה שתקרת הזכוכית שלו היא גבוהה מאוד. בכדורגל היום, בניגוד לפעם, המשחק הוא בקצב פסיכי ויש ממש מעט זמן ושטח לעשות פעולות. זו בדיוק הגדולה של אוסקר - הוא מצליח לייצר דברים עם מחשבה מהירה ובשטח קטן. הגול האחרון הוא הדוגמא הכי טובה מאתמול, אבל זה קרה בכל המשחק, הנגיעות הקטנות האלה שמשחררות אותו, זה משהו שיכול להצליח הרב  מעבר לביצה המקומית.

הכשרון והקרקטר שלו, הן משהו באמת יוצא דופן, משהו שלא היה פה לדעתי לפחות מאז בניון. עכשיו הכל שאלה של החלטות נכונות בבחירת המסלול בקריירה (וגם מזל מן הסתם). אני חושב שהוא בפוזיציה קצת בעייתית, כי מכבי רוצה עליו יותר כסף ממה שקבוצות בסדר גודל שכדאי לו ללכת אליהן ישלמו.

מת עליו כישרון ברמה הגבוהה ביותר אבל חייבים למכור 

יש יותר מדי שחקנים על העמדה שלו 

למקסם מה שניתן במחיר ושיהיה בהצלחה 

1 hour ago, אלק נילאש said:

אני חושב שההבדל העיקרי בין גלוך לזוהר ונמני, בעיקר לנמני, הוא שאתה רואה שתקרת הזכוכית שלו היא גבוהה מאוד. בכדורגל היום, בניגוד לפעם, המשחק הוא בקצב פסיכי ויש ממש מעט זמן ושטח לעשות פעולות. זו בדיוק הגדולה של אוסקר - הוא מצליח לייצר דברים עם מחשבה מהירה ובשטח קטן. הגול האחרון הוא הדוגמא הכי טובה מאתמול, אבל זה קרה בכל המשחק, הנגיעות הקטנות האלה שמשחררות אותו, זה משהו שיכול להצליח הרב  מעבר לביצה המקומית.

הכשרון והקרקטר שלו, הן משהו באמת יוצא דופן, משהו שלא היה פה לדעתי לפחות מאז בניון. עכשיו הכל שאלה של החלטות נכונות בבחירת המסלול בקריירה (וגם מזל מן הסתם). אני חושב שהוא בפוזיציה קצת בעייתית, כי מכבי רוצה עליו יותר כסף ממה שקבוצות בסדר גודל שכדאי לו ללכת אליהן ישלמו.

לגמרי מסכים. 

אני לא מבין למה כולם מתחשבים בו כל כך ורוצים למכור כישרון כזה.

אם לא איזו הצעה פסיכית לגמרי לכיוון ה10 מיליון לא חושב על זה אפילו. שיישאר פה, יקח אליפות-שתיים, קמפיין יפה באירופה ואז נדבר

9 דקות לפני, Krishi said:

אם לא איזו הצעה פסיכית לגמרי לכיוון ה10 מיליון לא חושב על זה אפילו. שיישאר פה, יקח אליפות-שתיים, קמפיין יפה באירופה ואז נדבר

לגמרי, "ההתקדמות שלו תהרס"..

איך תהרס במועדון כמו מכבי עם מאמן כמו איביץ', שחקנים כמו שרן ערן נביטון סאבו פרץ וכול'..

הכל נובע מעצות אחיתופל, אוסקר חייב להשאר ולשחק במכבי לפחות עוד עונה.

הוא נראה בראשון מאוד לחוץ להוכיח ולעוף מכאן, ילד תנשום תרגע אתה תהיה כוכב גדול אבל קצת צניעות.

52 דקות לפני, Krishi said:

כי אם הוא ייקח 2 אליפויות, הוא מסיים חוזה ומשתחרר בחינם.

51 דקות לפני, קובי השועל said:

הוא נראה בראשון מאוד לחוץ להוכיח ולעוף מכאן, ילד תנשום תרגע אתה תהיה כוכב גדול אבל קצת צניעות.

תנשום תרגע אתה :/ 

היכולת פה להסיק מסקנות מכלום מדהימה

3 דקות לפני, Krishi said:

מן הסתם נאריך לו חוזה, אחרת שישב ביציע

אני לא חושב שעשינו דבר כזה בעידן מיץ׳ (תקנו אותי אם אני טועה), וטוב שכך. כשיוני רצה לצאת נתנו לו, והיו המון ביקורות על זה שלא מושיבים אותו ביציע. היום הוא רוצה לחזור. להבדיל, הנשיא הושיב את גולסה ביציע, איבד את גולסה וכשחזר לישראל הוא בא אלינו. 

9 דקות לפני, Krishi said:

מן הסתם נאריך לו חוזה, אחרת שישב ביציע

זה כבר בתחום המדע בדיוני.

זה או למכור אותו עכשיו, או בינואר/קיץ הבא שלא בטוח שתקבל יותר כסף כי הוא כבר יתקרב לסיום חוזה.

Just now, שי123 said:

זה כבר בתחום המדע בדיוני.

זה או למכור אותו עכשיו, או בינואר/קיץ הבא שלא בטוח שתקבל יותר כסף כי הוא כבר מתקרב לסיום חוזה.

בקיץ הבא. נהנה ממנו שנה וזה שווה גם אובדן כספי מסויים בתמורה למה שאנחנו יכולים לקבל ממנו מקצועית. 

Just now, המכבייה said:

בקיץ הבא. נהנה ממנו שנה וזה שווה גם אובדן כספי מסויים בתמורה למה שאנחנו יכולים לקבל ממנו מקצועית. 

ברור שבמצב סטרילי זה צריך להיות ככה, אבל יש גם את הצד של השחקן.