Jump to content

אוסקר גלוך

itanar

Recommended Posts

1 דקה לפני, Omer said:

זה לא שהם לא מתבססים אך ורק על שחקני בית, ומה שמכבי רוצה עליו זה עדיין כסף קטן ביחס לרמות האלה. לא יודע כמה זה תלוש, במיוחד כשהדגישו שלא בונים עליו לעכשיו.

נשמע לי כמו הנפצה קלאסית, אבל נראה…

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נשמע לי כמו הנפצה קלאסית, אבל נראה…

זה לגמרי יכול הנפצה (ועשוי מהחומרים של הנפצה), אבל גם על אוסקר גרסיה למכבי אמרו שזאת הנפצה בהתחלה, וגם אז זה נראה כאילו מישהו בתקשורת עשה 1+1 סתם בגלל העבר של ג'ורדי.

כך או כך אני מקווה שמכבי עדיין בקשר איתו, אם לא זה מחדל של יצחקי.

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

מאז שג'ורדי חתם שם אני אומר שחייבים לנצל את זה. 

מה זה בשבילם עוד 5-10 מיליון יורו. 

אין להם כסף מזומן למקרויאל

7 דקות לפני, פנחס שוף said:

מאז שג'ורדי חתם שם אני אומר שחייבים לנצל את זה. 

מה זה בשבילם עוד 5-10 מיליון יורו. 

הם כרגע במצב כלכלי שיש מצב שעדיף כבר צ'ק מחוגג

40 דקות לפני, yellowcake said:

ג'ורדי פנה בנוגע לאוסקר

הצעה לשנתיים במילואים ששל ברצלונה בשילוב אימונים בבוגרת

אני לא חושב שגלוך "צריך" להישאר במכבי. בעיני מכבי צריכה למכור כל שחקן צעיר שלה שאפשר לעשות עליו קופה. זה משרת את האינטרסים שלה.

אבל "שנתיים במילואים של ברצלונה בשילוב אימונים בבוגרת" זו הצעה מטופשת ממש מבחינת השחקן. אם הוא לא מקבל דקות על אמת, והרבה, לא ברור איך זה משרת אותו יותר מלהישאר במכבי, ואפשר להעריך בזהירות שבברצלונה הוא כנראה לא יקבל דקות כאלה.

6 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני לא חושב שגלוך "צריך" להישאר במכבי. בעיני מכבי צריכה למכור כל שחקן צעיר שלה שאפשר לעשות עליו קופה. זה משרת את האינטרסים שלה.

אבל "שנתיים במילואים של ברצלונה בשילוב אימונים בבוגרת" זו הצעה מטופשת ממש מבחינת השחקן. אם הוא לא מקבל דקות על אמת, והרבה, לא ברור איך זה משרת אותו יותר מלהישאר במכבי, ואפשר להעריך בזהירות שבברצלונה הוא כנראה לא יקבל דקות כאלה.

אל תמעיט בכח השכנוע של ג׳ורדי, בטח אם הוא צריך לדבר עם שחקן שגדל במכבי. ואם, ורק אם, דבר כזה קורה והוא לא מרוצה מהרמה שבה משחק - בשנייה שהוא רוצה לעזוב זה נראה לי לא תלוש גם להשאיל אותו חזרה. בקיצור, בשבילנו זה משתלם אם זה אמיתי.

4 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

המילואים של בארסה בכל זאת משחקים בליגה השניה וסיכוי טוב שהוא נכנס שם להרכב, זה לא כזו הצעה הזויה

3 דקות לפני, Omer said:

אל תמעיט בכח השכנוע של ג׳ורדי, בטח אם הוא צריך לדבר עם שחקן שגדל במכבי. ואם, ורק אם, דבר כזה קורה והוא לא מרוצה מהרמה שבה משחק - בשנייה שהוא רוצה לעזוב זה נראה לי לא תלוש גם להשאיל אותו חזרה. בקיצור, בשבילנו זה משתלם אם זה אמיתי.

לא ממעיט בכלום. אם גלוך רוצה וזה מסתדר, שיעשה את זה. סתם תוהה לגבי כמה כדאי לו.

2 דקות לפני, ravid said:

המילואים של בארסה בכל זאת משחקים בליגה השניה וסיכוי טוב שהוא נכנס שם להרכב, זה לא כזו הצעה הזויה

אה. לא ידעתי. אם זה ככה אז יכול להיות שזה טוב לו באמת.

11 דקות לפני, ravid said:

6 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לא ידעתי. אם זה ככה אז יכול להיות שזה טוב לו באמת.

אם זה היה ככה אז יכול להיות...

אבל לא, זה לא ככה, הם בשלישית.

59 דקות לפני, liron981s said:

לפי ספורט5 זניט שדרגה ל5 מיליון

כתבנ של האגודל, לא יודע כמה זה אמין.

5 מ' זה כבר מתקרב לסכומים שיהיה קשה למכבי לסרב. אם ימכרו, אני מקווה שזה יהיה עם 30% ממכירה עתידית מהיורו הראשון.

ואם מוכרים את גלוך, אני מקווה שיחליפו גם את קוואס בשחקן כנף איכותי 

Just now, wddani said:

תהרגו אותי לא מבין מה ההיגיון ללכת לשחק ברוסיה, הם לא משתתפים במפעלים האירופאיים, זה פשוט מתכון לגמור לעצמך את הקריירה

הזוי עוד יותר לחשוב שהוא גם ייראה שם יותר דקות מאשר במכבי.

סוכן פח.

בינתיים מה שקראתי בכל האתרים הרוסיים - כולם מתבססים נטו על הפרסום של ספורט5 ומה שהסוכן שלו מקשקש. 

אף אחד לא שמע מזניט או מגורם כלשהו בזניט שום דבר. 

זניט זה מועדון פאר במובן אירופאי, משתתף קבוע בליגת האלופות. נכון שעכשיו הם מורחקים, אבל אני מניח שזה לא יקרה להרבה זמן. 

הכסף שהם מסוגלים לשלם לשחקנים בתקופה הזאת כדי שיסכימו להגיע אליהם זה חסר פרופורציות (ולא חסר להם כסף). 

ככה שאפשר להבין למה אוסקר בכלל חושב על ההצעה הזאת. 

לפני1 שעה , Krishi said:

בינתיים מה שקראתי בכל האתרים הרוסיים - כולם מתבססים נטו על הפרסום של ספורט5 ומה שהסוכן שלו מקשקש. 

אף אחד לא שמע מזניט או מגורם כלשהו בזניט שום דבר. 

זניט זה מועדון פאר במובן אירופאי, משתתף קבוע בליגת האלופות. נכון שעכשיו הם מורחקים, אבל אני מניח שזה לא יקרה להרבה זמן. 

הכסף שהם מסוגלים לשלם לשחקנים בתקופה הזאת כדי שיסכימו להגיע אליהם זה חסר פרופורציות (ולא חסר להם כסף). 

ככה שאפשר להבין למה אוסקר בכלל חושב על ההצעה הזאת. 

השאלה איך מוציאים את הכסף הזה החוצה

לפני2 שעות , wddani said:

תהרגו אותי לא מבין מה ההיגיון ללכת לשחק ברוסיה, הם לא משתתפים במפעלים האירופאיים, זה פשוט מתכון לגמור לעצמך את הקריירה

עניין של זמן עד שהם יחזרו לאירופה.

מנור הלך לשחק בשחטאר. זניט מועדון יותר גדול לדעתי.