Jump to content

אוסקר גלוך

itanar

Recommended Posts

5 דקות לפני, אבי בנימין said:

אפשר לנסות, 

5-3-2 שקניקובסקי וסאבוריט בצדדים. 

גלזר אוסקר באמצע , זהבי טיפה מאחורי פריצה ויובא.

בלמים יהיו ביטון ו2 זרים. 

לא כזה תלוש

אני לא חושב שסאבוריט מתאים לשחק WB. מעדיף שם את זאדה עליו (רחמנא לצלן).
קניקובסקי לזרוק אותו לשם ולקוות שייסתדר... מה אני אגיד לך. 
WB צריך להיות מסוגל לקחת גם כדורים בראש מתוך הרחבה מעת לעת. לא יודע. 

זה ״לרבע את המעגל״ קלאסי בעיניי. 

4 דקות לפני, Cosmic said:

אני לא חושב שסאבוריט מתאים לשחקן WB. קניקובסקי לזרוק אותו לשם ולקוות שייסתדר... מה אני אגיד לך. 

ברור שנדרש פה קצת אלתורים, אבל אני חושב שזה הכי מתאים לסגל. לא נורא אם משחק הראש של קניקובסקי יהיה נקודת התורפה של הקבוצה, כשיהיו שלושה בלמים + סאבוריט. קניקובסקי עושה לחץ נהדר, האגף לא זר לו ויכול להיות אחלה מקשר בין ההגנה להתקפה מהאגף.

סאבוריט יכול לעשות את התפקיד הזה בקלות, הוא תפור לזה. התקפית זה אמנם לא מושלם אבל לא רע בלשון המעטה, ובנוסף זה מתקזז עם היכולות ההפוכות של קניקובסקי.

אני בדעת מיעוט אבל אני חושב שטעינו שלא מכרנו אותו אחרי היורו. אני לא רואה איך המשחקים האחרונים תרמו לעליית המחיר שלו.

4 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

אני בדעת מיעוט אבל אני חושב שטעינו שלא מכרנו אותו אחרי היורו. אני לא רואה איך המשחקים האחרונים תרמו לעליית המחיר שלו.

צריך הצעות בשביל למכור.

כרגע זה נראה שהכל בגדר דיבורים.

14 דקות לפני, Cosmic said:

אני לא חושב שסאבוריט מתאים לשחק WB. מעדיף שם את זאדה עליו (רחמנא לצלן).
קניקובסקי לזרוק אותו לשם ולקוות שייסתדר... מה אני אגיד לך. 

רביבו יכול להשתלב בדיוק בתפקיד הזה, מקווה שיקבל את ההזדמנות.

12 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

איזה הצעות קיבלנו מנג'ר? היית מוכר ב3, 4 עכשיו? 

2 דקות לפני, המכבייה said:

התשובה מובנת מאליה. הרי מיץ׳ היה מוכן *לשלם* 3-4 מיליון כדי להביא שחקן עם יכולות כאלה. 

43 דקות לפני, דיברנו עליו יורם said:

רביבו יכול להשתלב בדיוק בתפקיד הזה, מקווה שיקבל את ההזדמנות.

יכול להיות אבל רביבו לא פתח פעם אחת בבוגרים שלנו אז לא בטוח כמה אפשר להמר עליו.

40 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא יודע איזה הצעות קיבלנו, אבל אם לא קיבלנו הצעות באזור החיוג של 5 מיליון יורו אז זה פספוס (או ליתר דיוק פספוס נוסף בשורת הפספוסים של למקסם את המחיר שאפשר לקבל על שחקנים שלנו). ב-5 ומעלה הייתי מוכר בלי להתלבט. ב-4 מתלבט אבל אם לא הייתה הצעה גבוהה מזה הייתי הולך על זה, ומנסה אולי משהו כמו השאלה בחזרה אלינו לעונה או אחוזים גבוהים ממכירה עתידית.

שוב, לשם ההגינות, אני קיצוני בגישה שלי בנוגע למכירה לחו"ל. אני חושב שאנחנו חייבים להקדיש מאמצים ומשאבים לייצוא מאסיבי של שחקנים שגדלו אצלנו. כמו שפספסנו בזמנו את ההזדמנות למכור את דור פרץ ועוד כמה מקרים דומים. 

16 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

יכול להיות אבל רביבו לא פתח פעם אחת בבוגרים שלנו אז לא בטוח כמה אפשר להמר עליו.

אני לא יודע איזה הצעות קיבלנו, אבל אם לא קיבלנו הצעות באזור החיוג של 5 מיליון יורו אז זה פספוס (או ליתר דיוק פספוס נוסף בשורת הפספוסים של למקסם את המחיר שאפשר לקבל על שחקנים שלנו). ב-5 ומעלה הייתי מוכר בלי להתלבט. ב-4 מתלבט אבל אם לא הייתה הצעה גבוהה מזה הייתי הולך על זה, ומנסה אולי משהו כמו השאלה בחזרה אלינו לעונה או אחוזים גבוהים ממכירה עתידית.

שוב, לשם ההגינות, אני קיצוני בגישה שלי בנוגע למכירה לחו"ל. אני חושב שאנחנו חייבים להקדיש מאמצים ומשאבים לייצוא מאסיבי של שחקנים שגדלו אצלנו. כמו שפספסנו בזמנו את ההזדמנות למכור את דור פרץ ועוד כמה מקרים דומים. 

איך המחיר המוצע קשור אלינו? קיבל במה בפליאוף, היה טוב, היה סנסציוני בטורניר הנוער. הכישרון של אוסקר נמצא שם גלוי לכולם עם ההסתייגויות הברורות שנגזרות מגילו והליגה בה הוא משחק. 

1 hour ago, מנג'ר יונייטד said:

השחקן היחיד בסגל שיכול לייצר לך מהלכים לא צפויים על מה אתם מדברים תגידו לי

להלחים קודם כל להרכב ואז עוד 10 מסביב 

לפני1 שעה , המכבייה said:

איך המחיר המוצע קשור אלינו? קיבל במה בפליאוף, היה טוב, היה סנסציוני בטורניר הנוער. הכישרון של אוסקר נמצא שם גלוי לכולם עם ההסתייגויות הברורות שנגזרות מגילו והליגה בה הוא משחק. 

יש קבוצות שיודעות איך למקסם את המחיר של שחקנים צעירים, אפילו בישראל. 

אם כסף וטווח ארוך לא שיקול, תענוג שהוא אצלנו. מאחר שהם שיקול, אני חושש שרגעי הקסם של העונה הזאת יעלו לנו מחיר כלכלי כבד מאוד, ותקיעה של פס הייצור ואולי גם של ההתפתחות של פארפה. 

לפני3 שעות , מנג'ר יונייטד said:

כי אתה רואה-חשבון

שנתיים טובות שלו שוות לנו יותר מ-3 מיליון יורו

35 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

אם כסף וטווח ארוך לא שיקול, תענוג שהוא אצלנו. מאחר שהם שיקול, אני חושש שרגעי הקסם של העונה הזאת יעלו לנו מחיר כלכלי כבד מאוד, ותקיעה של פס הייצור ואולי גם של ההתפתחות של פארפה. 

לא חושב. רוצה שנה עם שניהם, אתה יודע כמה זה מדליק אותי.

אבל נקודתית... אוסקר נותן את התחושה ש4 לא מספיק. אגיד לך יותר מזה בתחושה האישית, השחקן הכי מוכשר בפוטינציאל שראיתי במכבי, היה כנראה ראובן עובד(מתעלם כמובן מאגדות מוכחות). אוסקר מוכשר יותר אפילו ממנו ועם ראש מסודר וגישה אחרת לחיים

לפני7 שעות , מנג'ר יונייטד said:

לפני2 שעות , פנחס שוף said:

לדעתי לוזון מוכר אותו ב-10 מיליון לפחות, אני לא צוחק

בול.

בשקט בשקט מכבי פ"ת מכרו עוד ליצן ב - 3 מיליון יורו, אירוע שפה בפורום היה זוכה לשרשור של 30 עמודים